UX Designer

Místo pracoviště:Praha, kraj: Hlavní město Praha
Obory:IT internet, multimédia
Profese:
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:30000 - 45000
Datum nástupu:neuvedeno
Jazykové znalosti:neuvedeny
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis

  • Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poradenstvím v oblasti informačních a telekomunikačních technologií, se sídlem v Praze, hledáme specialistu na pozici UX Designera, který se bude podílet na tvorbě nových návrhů postupů a cest pro zkvalitnění eshopu a mobilních aplikací, tak aby bylo dosaženo plánované odezvy na straně zákazníka.

Popis pozice

  • Navrhování nových postupů pro zkvalitnění eshopu a mobilních aplikací s důrazem na přání a potřeby zákazníka
  • Webová analytika a získávání dat pomocí Google Analytics
  • Navrhování uživatelského rozhraní, testování jednotlivých částí
  • Aktivní spolupráce v rámci realizačního týmu s vývojáři, testery a projektovými manažery

Požadujeme

  • Zkušenosti s UX designem se zaměřením na webové a mobilní aplikace
  • Znalost Photoshopu
  • Znalost webové analytiky a Google Analytics
  • Znalost práce s Wireframy
  • Schopnost vcítit se do přání zákazníka
  • Schopnost realizovat kreativní a netradiční postupy
  • Orientace v současných trendech web designu a UX

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu
  • Zázemí stabilní, rychle rostoucí společnosti
  • Volnou pracovní dobu a možnost Homeoffice
  • Možnost osobního růstu, školení a vzdělávací kurzy
  • Bonusy, notebook, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, Sick day, Home office

BARTON Consulting s.r.o.

Kontaktní adresa:Barton Consulting
Telefon:777051116

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

408

Freeware

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

267

Freeware

TESCO Clubcard - Aplikace 3.4.1

Moje Clubcard TESCO do mobilu

206

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

199

Freeware

Chatovací aplikace do mobilu

170

Freeware

Kaufland Card - Aplikace 3.15.0

Kaufland karta do mobilu - Akce, Slevy a Letáky.

162

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volání a chatování přes internet