Senior Frontend Developer - možnost práce na IČO

Místo pracoviště:Praha, kraj: Hlavní město Praha
Obory:IT internet, multimédia
Profese:Programátor
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:50000 - 75000
Datum nástupu:neuvedeno
Jazykové znalosti:neuvedeny
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis

  • Pro našeho klienta, dynamickou českou IT společnost s výborným pracovním prostředím a přátelskou firemní kulturou, hledáme zkušené JavaScript programátory pro vývoj webových aplikací do nově budovaného SCRUM týmu. Jedná se o dlouhodobé zaměstnání / mezinárodní projekt s možností práce na HPP nebo i IČO.

Popis pozice

  • Vývoj rozsáhlých webových stránek a aplikací
  • Analýza a optimalizace webovských řešení
  • Návrhy a realizace řešení v oblasti e-commerce, customer intelligence a e-mail kampaní
  • Podílení se na projektu pro velkého zahraničního zákazníka

Požadujeme

  • Minimálně 6 let komerční praxe s JavaScript, jQuery, HTML, CSS
  • Zkušenost s prací s Photoshopem
  • Výbornou znalost CSS preprocesoru a šablonovacích systémů
  • Výbornou znalost technik pro responzivní design, optimalizace pro mobilní web
  • Dobrou znalost Browserify, Handlebars, Grunt nebo podobných nástrojů
  • Dobrou znalost technik pro optimalizaci výkonu webu (rychlost načítání, datová velikost...)
  • Zkušenost s prací s verzovacím systémem Git
  • Dobrou komunikační znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré analytické i komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobého zaměstnání na HPP nebo spolupráci na IČO
  • Výborné pracovní prostředí s perfektní dopravní dostupností
  • Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Práci s nejnovějšími technologiemi pro významného zahraničního klienta
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost odborného i karierního růstu

BARTON Consulting s.r.o.

Kontaktní adresa:Barton Consulting
Telefon:777051116

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

376

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

215

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

156

Freeware

Moje PENNY 1.20.2-158638

Aplikace PENNY karta do mobilu

128

Freeware

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

106

Demo

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

88

Freeware