UI Designer – Centre of Expertise

Místo pracoviště:Praha, kraj: Hlavní město Praha
Obory:IT internet, multimédia, IT vývoj aplikací a software
Profese:Webdesignér
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:50000 - 80000
Datum nástupu:neuvedeno
Jazykové znalosti:neuvedeny
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis

  • Do nově otevíraného pražského vývojového centra zahraniční softwarové společnosti hledáme uchazeče na pozici User Interface Designer. Naším klientem je jedna z největších světových IT společnost vyvíjející softwarová řešení. V průběhu tohoto roku bude v Praze vybudováno vývojové centrum pro přípravu nových SW produktů určených pro prezentaci stávajícím klientům z řad bankovních institucí z celého světa. Softwarové týmy skupiny Centre of Expertise jsou elitními vývojářskými týmy v rámci společnosti

Popis pozice

  • Návrh uživatelského rozhraní u mobilních i webových prototypů aplikací
  • Analýza stávajícího uživatelského rozhraní a návrhy změn designu aplikací
  • Komunikace s architekty při definici funkcionalit a návazností na uživatelské rozhraní
  • Komunikace se zahraničními centry vývoje nových produktů

Požadujeme

  • Minimálně 2 roky praxe s návrhem a vývojem webových nebo mobilních uživatelských rozhraní
  • Zkušenosti s analýzou, testováním a optimalizací uživatelského rozhraní aplikací
  • Orientaci v aktuálních trendech v oboru User Interface
  • Výhodou praktická znalost HTML, CSS, Javascript, jQuery
  • Znalost AJ na úrovni bezproblémové komunikace se zahraničními kolegy
  • Velmi dobré organizační, analytické a komunikační schopnosti
  • Samostatný přístup, schopnost strategického rozhodování

Nabízíme

  • Jedinečnou příležitost stát se zákládajícím členem nově budovaného týmu / Centre of Expertise v rámci již existujícího zázemí prestižní mezinárodní IT společnosti
  • V případě zájmu možnost časté účasti na zahraničních pracovních cestách (Evropa, USA)
  • Skvělou možnost odborného i karierního růstu
  • Příležitost vytvářet zcela nové produkty a podílet se na nejnovějších projektech společnosti
  • Moderní Vývojové kanceláře v centru Prahy
  • Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Atraktivní finanční ohodnocení a motivující bonusové složky
  • Nadstandardní benefitní systém včetně penzijního připojištění a lékařské péče
  • Pět týdnů dovolené + dny zdravotního volna

BARTON Consulting s.r.o.

Kontaktní adresa:Barton Consulting
Telefon:777051116

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

394

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

240

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

171

Freeware

Moje PENNY 1.20.2-158638

Aplikace PENNY karta do mobilu

128

Freeware

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

119

Demo

Kaufland Card - Aplikace 3.15.0

Kaufland karta do mobilu - Akce, Slevy a Letáky.

91

Freeware

CCleaner 5.72