PHP expert (až 40.000,- Kč)

Místo pracoviště:Brno, kraj: Jihomoravský kraj
Obory:IT internet, multimédia, IT vývoj aplikací a software
Profese:
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:neuvedeno
Datum nástupu:kdykoli
Jazykové znalosti:neuvedeny
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis pozice

Budeš pracovat na webovém portálu, jehož vývoj začíná úplně od nuly. Cílem je postavit robustní a funkční web pro významného klienta.

* Budeš dělat vývoj webových aplikací pod frameworkem Nette
* Budeš pracovat na zcela profesionálních aplikacích, které zákazníkovi přivádějí skutečnou přidanou hodnotu
* Pracuje se s přesným zadáním, které zadává senior developer, který také práci po tobě vyhodnotí a schválí
* Při ladění a při drobných úpravách se budeš účastnit schůzek s klientem
* Práce je ideálně na plný úvazek, ale existuje možnost i na poloviční po domluvě
* Pokud chceš, můžeš část pracovního týdně strávit na Home Office

Požadujeme

  • * Zkušenost na úrovni alespoň jednoho doloženého webového projektu - Nette, nebo jiný MVC framework,
    * Angličtina na úrovni "být schopen se domluvit písemně",
    * Spolehlivost, učenlivost, důraz na detail.

    Výhoda pro tebe bude:

    * Znalosti Javascriptu a stylování na pokud možno slušné úrovni, zkušenosti s knihovnou Bootstrap,
    * Orientace v PHP 5.3+ a OOP,
    * Schopnost práce v Linuxu na úrovni samostatné práce pod občasným dohledem.

Nabízíme

  • * Kancelář v centru Brna,
    * Můžeš si vybrat mezi zaměstnáním na úvazek a prací na ŽL,
    * Pracoviště pro programátora: 2x 24" monitor, PC s OS linux dle tvé volby a preferencí, možnost vybrat si vlastní klávesnici a myš, možnost využít licenci na IDE WebStorm / PHPStorm,
    * Výukové materiály k dispozici - můžeš si objednat libovolnou literaturu nebo online kurz k tématu, které budeš řešit
    * Chtěl bys v práci spát? - v práci možnost "dát si dvacet"
    * Pravidelné měsíční pivo pro podporu kreativních nápadů
    * Hlad? - Pravidelná várka mozkových nutrientů: kafe, čaj, filtrovaná voda, čerstvé ovoce, oříšky.
    * Využiješ profesionální vývojový workflow včetně testů a moderních nástrojů,
    * Budoucí práce na zajímavých projektech, a to i pro zahraniční klienty - U.S., Nizozemí, Irsko, Francie, Německo - využiješ svoji angličtinu naplno,
    * Školení Nette u Davida Grudla, pokud jej tedy již nemáš za sebou.

MANPOWER, spol. s r.o.

Kontaktní adresa:Renáta Petrová
Telefon:+420242481644

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

371981

Shareware

Counter-Strike 1.6

Mód hry Half-Life.

229254

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče.

207744

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizace SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

155830

Freeware

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

142008

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Vypalování CD a DVD.

141842

Trial

FreeRapid Downloader 0.9 Update 4

Stahování souborů ze serverů RapidShare a dalších.

126433

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačítek.

124554

Shareware

Daemon Tools 10.2.0114 Lite

Emulace CD/DVD-ROM disků.

123554

Freeware

Cheat Engine 6.5

Prohlížení a úprava dat procesů.

112730