SW engineer C# .NET

Místo pracoviště:Zlín, kraj:
Obory:IT internet, multimédia, IT vývoj aplikací a software
Profese:
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:neuvedeno
Datum nástupu:kdykoli
Jazykové znalosti:neuvedeny
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis pozice

Práce na projektu představuje:

  • účast na vývoji webových a desktopových zakázkových řešení

  • analyzování, návrhování, implementaci a psaní dokumentace SW úprav

  • spolupráci v mezinárodním týmu SW vývojářů, architektů

Požadujeme

  • Pro tuto práci potřebuješ:

    • znalosti z vysoké školy či samostudia
    • znát C#, Microsoft .Net 4.0 a prostředí Visual Studio 2010 nebo vyšší
    • znalost technologií ASP.NET MVC a WinForms
    • mít povědomí o vývojovém cyklu software
    • rozumět a mluvit anglicky

    Bude se ti hodit:

    • zkušenosti s vývojem pro embedded zařízení a komunikace s HW
    • zkušenosti s XML/XSD/XSLT
    • zkušenosti s SQL a s databázemi
    • znalost source control, Subversion, Git nebo RTC
    • znalost agilních metodik vývoje SW
    • dovednosti řidiče osobního automobilu

Nabízíme

  • MIMO SMYSLUPLNÉ PRÁCE U NÁS ZÍSKÁŠ

    • zázemí férového zaměstnavatele, kterému není jedno, jak se máš
    • skvělé finanční ohodnocení, které roste podle toho, jak ti to jde
    • pracovní smlouvu na plný úvazek bez přesčasů, což jistě oceníš
    • chytré a přátelské kolegy a prostředí, kde se dobře pracuje
    • kompetentního vedoucího, který ti rozumí
    • podporu v dalším vzdělávání, o které stojíš
    • benefity, které využiješ (flexibilní pracovní doba, příležitostný home office, bonusy, profit share, notebook, stravenky, občerstvení – káva, čaj, mléko, šťávy, dobroty z domácího pečení Jitky a Janči, pizza obědy, masáže inhouse, fotbálek, pravidelný firemní sport – fotbal, florbal, teambuildingy, firemní akce – firemní večírek, hory, dětský den, šifrovačka, atd.)

MANPOWER, spol. s r.o.

Kontaktní adresa:Renáta Petrová
Telefon:+420242481644

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

355

Freeware

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

242

Freeware

Kaufland Card - Aplikace 3.15.0

Kaufland karta do mobilu - Akce, Slevy a Letáky.

213

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

206

Freeware

TESCO Clubcard - Aplikace 3.4.1

Moje Clubcard TESCO do mobilu

173

Freeware

eDoklady 1.0.11

Elektronická občanka (aplikace)

159

Freeware