PHP Developer

Místo pracoviště:Praha, kraj: Hlavní město Praha
Obory:IT internet, multimédia, IT vývoj aplikací a software
Profese:
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:neuvedeno
Datum nástupu:kdykoli
Jazykové znalosti:neuvedeny
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis pozice

Hledáme do týmu na pozici PHP programátora, který by měl primárně na starosti rozvoj interních systémů postavených na Nette frameworku. Očekáváme přesah směrem do architektonického návrhu aplikací, proto očekáváme, že si umíš udělat i vlastní názor, vycházet z vlastních zkušeností a znalostí a diskutovat vývoj s ostatními.

Požadujeme

  • - znalost objektového programování v PHP,
    - zkušenosti s programováním ve frameworku Nette nebo obdobným (Symphony),
    - zkušenosti s ORM frameworkem Doctrine 2 nebo obdobným.

    Výhodou je:
    - zkušenosti s db PostgreSQL, obecně znalost SQL jazyka,
    - zkušenosti s architektonickým návrhem PHP aplikací v Nette,
    - znalost práce s verzovacím systémem GIT (případně zaučíme),
    - zkušenosti s web services, SOAP protokolem a XML, integrací externích služeb,
    - znalost dalších programovacích jazyků (Python, ...),
    - znalost automatizovaného deploymentu,
    - znalost Linuxu, administrace sítí.

Nabízíme

  • - možnost práce i na zkrácený úvazek (víme, že ne každému vyhovuje pracovat 40h týdně),
    - možnost práce z domova (pokud jsi dobrý, stačí, když se ukážeš jednou týdně na review),
    - 1x ročně jednorázový příspěvek na dovolenou,
    - pracovní notebook (pokud budeš chtít) a telefon,
    - finanční příspěvek na vlastní vybraná školení a vzdělávací kurzy (oceňujeme a podporujeme vlastní iniciativu při rozvoji odborných znalostí),
    - práci na HPP i živnostenský list,
    - příspěvek na důchodové připojištění do výše 1 000Kč,
    - stravenky.

MANPOWER, spol. s r.o.

Kontaktní adresa:Renáta Petrová
Telefon:+420242481644

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

381

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

239

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

170

Freeware

Moje PENNY 1.20.2-158638

Aplikace PENNY karta do mobilu

128

Freeware

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

119

Demo

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

91

Freeware