Projektový koordinátor

Místo pracoviště:Praha, kraj: Hlavní město Praha
Obory:IT internet, multimédia
Profese:
Typ pracovního vztahu:
Nabízená výše platu:neuvedeno
Datum nástupu:Ihned.
Jazykové znalosti:Čeština (Znalost: Výborná / rodilý mluvčí)
Počítačové znalosti:neuvedeny

Popis pozice

  • Zodpovědnost za plánování a efektivní práci týmu.
  • Zadávání a kontrola práce jednotlivých členů týmu.
  • Koodrinace tasků a konsolidace podkladů.
  • Řízení etap, změn, výjimek a termínů.
  • Reporting na denní bázi, přehršel administrace.
  • Kooperace s jednotlivými odděleními napříč celou společností.
  • Vedení interních schůzek týmu na denní bázi.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání - technický směr výhodou.
  • Zkušenost s vedením projektů, nebo jinou koordinační činností.
  • Alespoň minimální technická zdatnost.
  • Důslednost a orientace na cíl.
  • Schopnost motivovat a koordinovat tým lidí.
  • Výborný timemanagement a schopnost určit si priority.
  • Odolnost vůči stresu.

Nabízíme

  • Práci v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí s terasou a relax zónou na Praze 4 - Pankrác.
  • Možnost se podílet kreativitou a dobrými nápady na vývoji naší společnosti.
  • Služební telefon a notebook.
  • Vzdělávací kurzy v oblasti projektového řízení, marketingu na náklady společnosti.
  • Kulturní a sportovní vyžití - rádi se sházíme i mimo práci a 2x ročně se také vyřádíme na firemním teambuildingu, kde tedy rozhodně není nuda :)
  • Poutavý balíček zaměstnaneckých výhod v podobě Cafeteria systému - poukázky na nákup různého zboží, vstupenky na kulturu a sport, vouchery na wellness, beauty, gastro, pobyty....
  • A nástup? Včera bylo pozdě. :)

HyperMedia, a.s.

Kontaktní adresa:Michaela Vlčková
Telefon:+420 234 776 113

Položky označené * je nutné vyplnit

Jméno *
Příjmení *
Telefon
Zpráva *
Přiložit CV (formáty DOC, XLS, PDF)
Formulář byl odeslán, děkujeme.
Omlouváme se, při odesílání formuláře došlo k chybě, zkuste to prosím později.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

353

Freeware

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

295

Freeware

TESCO Clubcard - Aplikace 3.4.1

Moje Clubcard TESCO do mobilu

253

Freeware

Kaufland Card - Aplikace 3.15.0

Kaufland karta do mobilu - Akce, Slevy a Letáky.

188

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

187

Freeware

Chatovací aplikace do mobilu

165

Freeware

Můj Albert 2.7.1