Kaspersky PURE 3.0 13.0.2.558aOchrana pro domácí počítače.

Hodnocení

(3 - 2 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Kaspersky PURE 3.0 13.0.2.558a

Aktualizováno:

Číslo verze:

13.0.2.558a další verze (2)

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Operační systémy:

Windows XP/Vista/7/8

Web programu:

www.kaspersky.czNeznámý

Autor:

Kaspersky Lab

Licence:

Trial

Licence:

Trial

Velikost:

212,1 MB

Počet stažení:

1707x   (tento týden: 0x)

Instaluje se:

Ano

Oznámit potíže s programem

Potíž

Program nelze stáhnout

Potíž

Program má chybný popis

Potíž

Existuje novější verze

Chcete-li zaslat informaci o vyřešení problému, zadejte váš email. Rovněž můžete připojit poznámku.Do poznámky prosím uveďte chybu, kterou v popisu vidíte.ODESLAT
Děkujeme za nahlášení potíže.

Dokonalá ochrana pro domácí počítače Program Kaspersky PURE představuje pro počítače dokonalou ochranu. Jedná se o bezpečnostní řešení vhodné pro počítače celé vaší rodiny: identity, hesla, dokumenty, fotografie a další. Kromě našich nejnovějších antivirových technologií přináší program Kaspersky PURE pokročilé zabezpečení a funkce správy - včetně možnosti spravovat všechny počítače, které máte doma, prostřednictvím jediného počítače. Je to naše vůbec nejkomplexnější zabezpečení pro počítače, které se snadno ovládá.

Oceňovaná ochrana proti internetovým hrozbám

Kombinací nejnovějších antivirových technologií - spuštěných na počítači - a rozsáhlých výhod cloudu vytváří program Kaspersky PURE komplexnější zabezpečení, než jaké mohou nabídnout balíčky "pouze pro cloudy". Chraňte se při online nakupování, používání bankovnictví a sociálních sítí před malwarem a phishongovými stránkami.

Chraňte celou svoji rodinu

Oceňované funkce pomáhají chránit vaše děti i vaše údaje. Můžete řídit přístup k Internetu, aplikacím, hrám a webovým stránkám - a navíc omezovat nebo zaznamenávat rychlé zprávy a přístup na sociální sítě. Software Kaspersky PURE dokáže také zablokovat přenos telefonních čísel a čísel platebních karet.

Chraňte svou identitu

Pokročilé funkce vám pomohou uchovat si při práci online identitu v bezpečí. Aplikace Password Manager (Správce hesel) vytváří silná hesla, ukládá je do šifrované schránky a automaticky vás přihlašuje k webovým stránkám a do aplikací. Nejnovější technologie proti phishingu přispívají k prevenci podvodů online - virtuální klávesnice na obrazovce navíc pomáhá zabránit odcizení čísel platebních karet prostřednictvím softwaru keylogger nebo zloději identity. *Aplikace Password Manager (Správce hesel) není k dispozici pro všechny 64bitové operační systémy, aplikace a prohlížeče.

Chraňte svůj digitální majetek

Kaspersky PURE umožňuje naplánovat automatické zálohování - na externí disk nebo zařízení USB - za účelem ochrany fotografií, hudby a finančních dokumentů v případě odcizení nebo selhání pevného disku. Pokud chcete dosáhnout zvýšené bezpečnosti, můžete snadno zašifrovat citlivé osobní údaje.

Zvyšte výkon svého počítače

Protože si váš počítač ukládá smazané soubory a historii prohlížení stránek, může dojít k ovlivnění výkonu a ohrožení bezpečnosti. Zajistěte svému počítači stálý hladký chod - průběžným "skartováním" dokumentů a mazáním historie prohlížení, dočasných souborů, souborů cookie a vysypáváním koše.

Spravujte snadno své zabezpečení - na několika počítačích

Nyní je správa zabezpečení počítačů celé rodiny jednodušší. Software Kaspersky PURE umožňuje zachovat všechny úlohy zabezpečení, provádět skenování, aktualizace a zálohování, řešit bezpečnostní problémy a řídit nastavení rodičovské kontroly na všech počítačích u vás doma - z jediného počítače, který používáte.

Kombinovaná ochrana... síla cloudu a navíc síla vašeho počítače

Kombinovaná ochrana spojuje nejnovější technologie zabezpečení společnosti Kaspersky - spuštěné na počítači - s rychlostí, efektivitou a globálními bezpečnostními informacemi, které poskytuje cloud. Software Kaspersky PURE se s hrozbami vypořádá rychleji a efektivněji než kdykoli předtím.

System Watcher (Sledování systému)... ochrana před neznámým malwarem

Aplikace System Watcher (Sledování systému) sleduje podezřelé aktivity v aplikacích a umožňuje vrátit zpět systémové změny provedené malwarem. Aplikace System Watcher (Sledování systému) analyzuje více událostí a využívá informace shromážděné jinými komponentami za účelem vylepšení detekce nových, neznámých hrozeb.

File Advisor (Identifikátor typů souborů)... okamžité informace z cloudu

Kliknutím na možnost "Send reputation to KSN" (Odeslat reputaci síti Kaspersky Security Network) můžete získat informace týkající se reputace jakékoli spustitelné položky, aplikace nebo skriptu. Získávejte okamžitě informace z cloudu týkající se názvu souboru, velikosti, data vytvoření a poslední změny, hodnocení hrozby, digitálního podpisu, zeměpisné polohy, distribuce atd.

Home Network Control (Správa domácí sítě)... snadná správa více počítačů

Software Kaspersky PURE obsahuje aplikaci Home Network Control (Správa domácí sítě), která umožňuje spravovat a chránit více počítačů prostřednictvím jednoho počítače. Prostřednictvím aplikace Home Network Control (Správa domácí sítě) je možné provádět skenování, aktualizace a úkoly zálohování, řešit problémy bezpečnosti, aktualizovat licence zabezpečení a dokonce vzdáleně spravovat nastavení rodičovské kontroly.

Password Manager (Správce hesel)... praktický a bezpečný

Jednoduše si zapamatujte jedno hlavní heslo a software Kaspersky PURE se postará o všechna ostatní - vytváří silná hesla, šifruje údaje k účtům a automaticky vás přihlašuje k webovým stránkám a aplikacím.

Rodičovská kontrola... větší bezpečí pro vaše děti

Zatímco pracujete na vlastním počítači, software Kaspersky PURE vám umožňuje vzdáleně řídit a/nebo omezovat použití počítače vašimi dětmi, jejich online aktivity a komunikaci. Software společnosti Kaspersky vám pomůže zajistit, aby byly na Internetu v bezpečí a chovaly se zodpovědně - i když se jim zrovna nedíváte přes rameno.

Zálohování a obnova... chraňte cenné soubory.

Funkce zálohování a obnovy vám pomáhají chránit cenné fotografie, hudbu a finanční dokumenty - v případě krádeže, ztráty nebo selhání pevného disku. Můžete rovněž šifrovat citlivé osobní údaje - vše je tedy ještě bezpečnější.Kaspersky PURE gives you our ultimate protection for PCs. It’s the security solution for all of your family’s PCs, identities, passwords, documents, photos and more. In addition to our latest antivirus technologies, Kaspersky PURE delivers advanced protection and management features – including the ability to manage every PC in your home, via a single PC. It’s our most comprehensive, easy-to-manage PC security ever.

Award-winning protection against Internet threats
By combining our latest antivirus technologies – running on your PC – plus the far-reaching benefits of the cloud, Kaspersky PURE provides more comprehensive security than ‘cloud only’ packages can offer. Keep safe from malware and phishing websites while you’re online – shopping, banking and social networking.

Protect your whole family
Award-winning features help to protect your children and your information. You can control access to the Internet, applications, games and websites – plus limit or log Instant Messaging and social networking. Kaspersky PURE can even block the transfer of phone and credit card numbers.

Protect your identity
Advanced features help to keep your identity secure while you’re online. Password Manager generates strong passwords, stores them in an encrypted vault and automatically logs you on to websites and applications. The latest anti-phishing technologies help prevent online fraud – plus an on-screen Virtual Keyboard helps ensure credit card numbers aren’t stolen by keyloggers or identity thieves.
*Password Manager is not available for all x64 operating systems, applications or browsers.

Protect your digital assets
Kaspersky PURE lets you schedule automatic backups – to an external drive or USB device – to protect your photos, music and financial documents in case of theft or a hard disk fault. For added security, you can easily encrypt your sensitive, personal information.

Boost your PC performance
Because your PC stores deleted files and your browsing history, that can affect performance and compromise your security. Keep your PC running smoothly – by permanently “shredding” your documents and deleting your surfing history, temporary files, cookies and Recycle Bin.

Easily manage your security – across multiple PCs
Now, it’s easier to manage the security of all your family’s PCs. Kaspersky PURE lets you maintain all security tasks, run scans and updates, perform backups, fix security issues and manage parental controls on all of your home PCs – from the one PC you’re using.

 • Hybrid Protection... the power of the cloud plus the power of your PC
  Hybrid Protection combines Kaspersky’s latest security technologies – running on your PC – plus the speed, efficiency and global security information delivered by the cloud. Kaspersky PURE deals with threats faster and more effectively than ever before.

 • System Watcher... protection from unknown malware
  System Watcher monitors suspicious activities within applications and allows you to reverse system changes that have been made by malware. System Watcher analyses more events and uses information collected by other components, to provide improved detection of new, unknown threats.

 • File Advisor… instant information from the cloud
  By clicking ‘Send reputation to KSN’ (Kaspersky Security Network), you can get information on the reputation of any executable, application or script. Instantly receive information from the cloud about: filename, size, date created and last modified, threat rating, digital signature, geography, distribution, and more.

 • Home Network Control... easy management of multiple PCs
  Kaspersky PURE includes Home Network Control - which allows you to manage and protect multiple PCs, via a single PC. Home Network Control enables you to run scans, updates and backup tasks; fix security issues; update security licenses; and even lets you remotely manage parental controls.

 • Password Manager... convenient and secure
  Simply remember one master password, and Kaspersky PURE will take care of all your other passwords – generating strong passwords, encrypting account information and automatically logging you on to websites and applications.

 • Parental Controls... safer for your children
  Working from your own PC, Kaspersky PURE lets you remotely monitor and/or limit your children’s PC usage, online activities and communications. Kaspersky helps you to ensure they’re safe and responsible online – even when you can’t be by their side.

 • Backup and Restore... protect precious files
  Backup and restore features help you to protect your precious photos, music and financial documents – in the event of theft, loss or a hard drive crash. You can also encrypt your sensitive, personal information – so it’s even more secure.

 • Windows 8 Compatible*
  * - Some limitations apply, for more details see the System Requirements

Recenzí: 0

Máte i vy nějaký zajímavý postřeh k programu nebo s autorem již publikované verze nesouhlasíte?

Přidejte k programu vlastní recenzi a podělte se s ostatními o své dojmy i vy.

 

Jméno *

E-mail *

Text recenze *

PRO(Napište výhody programu.
Každou na jeden řádek)

PROTI(Napište nevýhody programu.
Každou na jeden řádek)

Hodnocení programu:

Opište kód z obrázku *

kod


{recension_error}

Zobrazeno 1 - 10

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 10

Zobrazovat po

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Kaspersky PURE 3.0.Počet nalezených starších verzí: 2

Kaspersky PURE 3.0 13.0.2.558

Windows XP/Vista/7/8

179,5 MB 2.3.2013 stáhnout zdarma

Kaspersky PURE 3.0 12.0.2.733

Windows XP/Vista/7/8

94,3 MB 24.11.2012 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Kaspersky PURE 3.0?

Přihlašte se k odběru zdarma...

Nejnovější v kategorii

Kaspersky Total Security 2015 15.0.2.361

Ochrana bezpečnosti a soukromí uživatelů.

Trial

1,5 MB

AVG Internet Security 2013 build 2897a6066 64bit

Komplexní ochrana počítače.

Shareware

140,7 MB

AVG Antivirus 2013 2897a6066 64bit

Ochrana k prohlížení webu, používání e-mailu a sociálních sítí.

Shareware

133,4 MB

Kaspersky Rescue Disk 10

Záchrana infikovaného počítače.

Freeware

271,8 MB

Kaspersky Security for Mac 2013 13.0.2.458

Pokročilá ochrana v reálném čase.

Trial

170,5 MB

AVG Anti-Virus Definitions September 29, 2012

Aktualizace virové databáze AVG.

Updater

58,7 MB

Hijacker Removal Tool 1.0

Zbavte se viru Hijacker.

Ad-supported

2 MB

BRIGADE Antivirus 2012 7.5.82

Ochrana PC před havětí.

Freeware

3 MB

Combop Removal Tool 1.0

Zbavte se viru Combop.

Ad-supported

2 MB

Cmdtrojaner Removal Tool 1.0

Zbavte se viru Cmdtrojaner.

Ad-supported

2 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Spy Emergency 19.0.805.0

Anti-spyware software.

Trial

25,2 MB

Shareware

23,3 MB

Freeware

23,3 MB

TDSSKiller 3.1.0.9

Zbavte se malwaru z rodiny Rootkit.Win32.TDSS.

Freeware

4,4 MB

Emsisoft Anti-Malware 11.0.0.5984

Ochrana PC proti virům a další havěti.

Trial

194,3 MB

UnHackMe 7.85 Build 485

Detekce a odstranění trojských koní.

Trial

19,5 MB

F-Secure Virus Definitions November 7, 2015

Virová databáze pro F-Secure.

Updater

211,7 MB

Kaspersky Small Office Security 4 15.0.2.361

Zabezpečení malých kanceláří.

Trial

162,8 MB

Kaspersky Anti-Virus 2016 16.0.0.614

Profesionální ochrana proti virům, spywaru a dalším hrozbám.

Trial

1,8 MB

Trial

168,1 MB

další aktualizace »ESET NOD32 Antivirus 9.0.327.0

Antivirový program.

58029

Trial

47575

Trial

avast! Free Antivirus 9.0.2016

Antivirový program.

47083

Freeware

Eset Smart Security 9.0.327.0

Antivirus NOD32, osobní firewall a anti-spyware.

31252

Trial

Dr.WEB CureIt! 10.0

Multidetekční scanner.

28949

Freeware

AVG Anti-Virus Free Edition 2013.0.2667

Volně šiřitelná verze antiviru.

28599

Freeware

17477

Freeware

17105

Freeware

McAfee AVERT Stinger 12.1.0.1145

Odstraňovač virů.

15467

Freeware

avast! Pro Antivirus 7.0.1474

Antivirový program.

14704

Trial

další programy »

Coolhousing

11012 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 338 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 6.5

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist