Avant Browser 2015 Build 6Internetový prohlížeč

Hodnocení

(3.4 - 5 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Avant Browser 2015 Build 6

Aktualizováno:

Číslo verze:

2015 Build 6 další verze (10)

Podporované jazyky:

Čeština

Operační systémy:

Windows XP/Vista/7/8

Web programu:

www.avantbrowser.comNeznámý

Autor:

Avant Force

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Velikost:

4,3 MB

Počet stažení:

17405x   (tento týden: 2x)

Instaluje se:

Ano

Oznámit potíže s programem

Potíž

Program nelze stáhnout

Potíž

Program má chybný popis

Potíž

Existuje novější verze

Chcete-li zaslat informaci o vyřešení problému, zadejte váš email. Rovněž můžete připojit poznámku.Do poznámky prosím uveďte chybu, kterou v popisu vidíte.ODESLAT
Děkujeme za nahlášení potíže.

Avant Browser je velmi rychlý web. prohlížeč. Jeho uživatelsky přátelský vzhled přináší do vašich surfovacích zkušeností čistotu a efektivitu.Časté aktualizace pravidelně zlepšují jeho spolehlivost.

Bez reklam, bez malwaru!
Avant Browser je freeware. Na 100%! Bez reklam, virů, spyware, malwaru! Absolutně bez skrytých nákladů.

Podpora více jader a procesorů
Multiprocesní design vám nabízí surfování bez pádů prohlížeče s rychlou odezvou. Pád jedné záložky nezpůsobí pád celého prohlížeče nebo jiné záložky.

Nízké užití paměti prohlížeče
Avant Browser využívá nejméně paměti z prohlížečů na založených na Windows. Potřeba paměti je jedním z nejdůležitějších faktorů pro měření výkonu prohlížečů. Snažíme se vyhnout všem možným přetečení paměti v Avant Browseru a dáváme Vám to nejlepší

Stáhnutí video souboru
Avant Browser detekuje video na stránce, kterou procházíte a to můžete stáhnout na jeden click. (Zelený obdélník v pravém rohu okna.)

Zabudovaný Download Accelerator
Stahování souborů z internetu je rychlejší a správa stahovaných souborů je snadnější se zabudovaným vícenásobným stahováním v Avant Browseru.

Dělená okna
Prohlížení stránek a sledování web videa v tu samou chvíli s Avant Browserem. Avant Browser umožní rozdělit plochu okna do dvou částí, tak můžete prohlížet internet více efektivně.

Oddělené okno vždy v popředí
Oddělené okno může být nastaveno v popředí všech ostatních oken spuštěných programů, můžete přetáhnout záložku z panelu záložek k oddělení okna prohlížeče. Tak můžete sledovat YouTube, nebo chatovat s přáteli zatímco pracujete s jinou aplikací, jako Word, AutoCAD atd.

Anonymní prohlížení internetu (Privátní režim)
V privátním módu Avant Browser neukládá žádná web. data ani historii. Nikdo další tedy není schopen zjistit, jaké stránky jste si prohlíželi během surfování v privátním módu.

Nezasekává se
Zvýšené využívání technologie Ajax na webových stránkách způsobuje časté zatuhnutí nebo pád mnoha prohlížečů. Avant Browser vyvinul novou technologii pro řešení tohoto problému, čímž učinil surfování mnohem plynulejší.

Rychlý,s nízkými požadavky na výkon CPU
Nová dynamická multiprocesorová technologie efektivně zvyšuje rychlost procházení webů, šetří paměť a výrazně snižuje zátěž CPU. Přináší nové zážitky.

Bez děr ve využití paměti
Stále více populární Ajax technologie způsobuje v mnoha prohlížečích problémy s využitím pamětí. Nová technologie v Avant Browseru uvolní záložkou obsazenou paměť okamžitě po jejím zavření.

Automatické vyplňování webových formulářů
Zapomínáte hesla pro přístup k web. stránkám? Avant Browser si je pamatuje za Vás. Pomocí Auto-Filleru můžete vyplnit web. formuláře jediným kliknutím. A svá data z web. formulářů můžete chránit jediným hlavním heslem.

Online záložky
Se službou Avant Online Bookmarks přistupujte ke svým záložkám odkudkoliv, z kanceláře, z domova nebo internetové kavárny, a nemusíte mít strach ze ztráty svých dat při reinstalaci Windows. Zakryptování souboru se záložkami chrání vaše soukromí na sdíleném počítači.

Ovládání gesty myší
Máte velkou obrazovku a štve vás přesně se trefovat se do ikon? Pomocí gest myši můžete ovládat Avant Browser kreslením příkazů na obrazovku.

Blokování reklam a vyskakovacích oken
Zabudovaný blokovač reklam a vyskakovacích oken efektivně čistí web. stránky blokováním vyskakovacích oken a filtrováním reklamního obsahu. Zablokovat můžete jakýkoliv obsah přidáním jeho adresy do filtru pomocí příkazu v menu po kliknutí pravým tlačítkem.

Reálný celoobrazovkový režim a alternativní celoplošný režim.
Pokud povolíte celoobrazovkový režim, uvidíte pouze obsah webu, bez panelu nástrojů nebo jiných ovládacích prvků. Oboje se automaticky schovává! Po přesunutí kursoru myši na vrch nebo spodek obrazovky se ovládací prvky zobrazí. Avant Browser také nabízí celoplošný režim, který je obdobný jako celoobrazovkový režim, ale hlavní panel zůstává stále viditelný.

Filtr Flash animací
Zažíváte pomalé načítání stránky s připojením GPRS/3G? Více než 85% flashových animací jsou reklamy. Flashové soubory bývají velké, a zabírají až 90% velikosti navštívené webové stránky. V Avant Browseru zablokujete jejich stahovaní pouhým jediným kliknutím. Avant Browser také nabízí blokování stahování obrázků, videí, zvuků a komponent ActiveX. Uživatel tak může lépe kontrolovat objem přenesených dat, rychlost přenosu a rychlost stažení web. stránek.

RSS čtečka
V Avant Browseru, můžete jednoduše přepínat zobrazení RSS zpráv: buď pouze hlavičky, nebo úplné zobrazení. Také si můžete vybrat, zda chcete být informováni o změnách v RSS.

Záložkové rozhraní
Představujete si jak surfujete mnoha weby na svém obrovském monitoru? Unikátní MDI rozhraní Avantu vám tento sen jednoduše umožní!

Avant Browser is an ultra-fast web browser. Its user-friendly interface brings a new level of clarity and efficiency to your browsing experience, and frequent upgrades have steadily improved its reliability.

No ADs, No Malwares!

Avant Browser is a freeware. 100% Free! No Ads, No Virus, No Spyware, No Malwares! Absolutly with no hidden cost to you ever.

Multi-Processing

Multi-Processing design offers you a crash-free internet browsing experience and high reliability. When one tab fails, it won't freeze the browser or pull other pages down.

Lowest Memory Usage Web Browser

Avant Browser is the lowest memory usage web browser on Windows platform. Memory usage is one of the most important factors to measure a browser's performance. We strived to avoid all possible memory leaks in Avant Browser and give you the best

Video Sniffer

Avant Browser can detect the videos in the web page you are browsing, and let you download them with just one click.

Download Accelerator

With Avant Browser's built-in multi-threaded downloader, it's much faster to download files from webpage or your email box, and much easier to manage download files.

Split View

Split view adds to Avant Browser’s multitasking functionality by providing an easy way to view multiple different web sites at the same time. Split view adds another dimension to Avant Browser’s customizable interface layout. Watching to online videos while reading the web news is a prime example of how Avant Browser’s split view interface can be used.

Detached Always on Top Browser Window

Detached browser window can be set on top of all other Windows applications, you can drag the tab button out of the tab bar to detach a browser window. This allows you to watch YouTube or chat with friends while you are working on other applications, like Word, AutoCAD etc.

Private Browsing

Designed to set in a Private Mode, Avant Browser does not keep web data in your computer. So anybody else sharing the same computer with you will not be able to see which sites and which pages you have visited and which files you have displayed during your private web browsing section.

Anti-Freezing

The increasing usage of Ajax Technology in websites causes frequent freezing or crashes for most browsers. Avant Browser has developed a new technology to solve this problem, makes your surfing more fluent.

Fast, Low CPU usage

New dynamic multi-processing technology can effectively boost the browsing speed, save memory and reduce CPU usage significantly. Bring you fresh new experience.

No Memory Leak

As Ajax techniques become more popular, memory leak problem extensively exists in most browsers. Avant Browser new technology will release all occupied memory after a tab is closed.

Web Form Auto-Filler / Startup Login

One of the most useful features of Avant browser today is the AutoFill feature with which users can login a website by a single click, just like opening a bookmark. Avant Browser 2012 has taken this feature a step further by providing users the option to automatically login to any sites when Avant Browser startup. All web pages saved under [AutoFill->Startup] folder will be logged in automatically when Avant Browser startup.

Online Bookmarks

Access your Bookmarks with Avant Online Bookmarks Service from anywhere, office, home or an Internet cafe, and don't need to worry about losing those data when re-install windows.. The encrypted stand-alone bookmarks file format can protect your privacy on a shared computer.

Mouse Gestures

Got a big screen and tired of accurate clicks? With Mouse Gesture feature, you can control Avant Browser by “drawing” the command on the screen.

AD/Popup Blocker

AD/Popup Blocker can efficiently clean up the web pages by blocking Popup pages and filter Ad Content. You can block any annoy content by adding to the filter with the "Add to AD Black list" command in the Right-click Menu.

Real Full Screen Mode and Alternative Full Desktop Mode

When you enable Full Screen Mode, all you see is the webspace, with no toolbars or other clutter. They are simply autohidden! Move your mouse over the top or bottom and find the toolbar and tab bar respectively. Avant Browser also provides Full Desktop Mode, which is the same as Full screen mode, but differs in that your windows task bar stays visible.

Flash Animation Filter

Experiencing slow page loading with GPRS/3G connection? More than 85% of all flash animations on web pages are advertising. These flash files are pretty large, and normally take up to 90% of the size of the page you're visiting. With Avant Browser you can save the bandwidth by blocking the download of these flash files with just one easy click. Avant Browser also provides many options to block downloads of pictures, videos, sounds and ActiveX components. With these options users can control their bandwidth and speed up page loading.

RSS Reader

With Avant Browser, you can easily switch RSS view in Outlook headline mode or full-expended mode. You can also choose to be informed whenever there is an update to the RSS.

Multi-Document Interface

Wonder how to browse multiple web sites on your giant monitor? Avant’s unique MDI Interface makes this a dream come true!

Recenzí: 1

Máte i vy nějaký zajímavý postřeh k programu nebo s autorem již publikované verze nesouhlasíte?

Přidejte k programu vlastní recenzi a podělte se s ostatními o své dojmy i vy.

 

Jméno *

E-mail *

Text recenze *

PRO(Napište výhody programu.
Každou na jeden řádek)

PROTI(Napište nevýhody programu.
Každou na jeden řádek)

Hodnocení programu:

Opište kód z obrázku *

kod


{recension_error}

Zobrazeno 1 - 10

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 10

Zobrazovat po

Příspěvků: 3

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Avant Browser.Počet nalezených starších verzí: 10

Avant Browser 2014 Build 3

Windows XP/Vista/7/8

4,3 MB 5.5.2014 stáhnout zdarma

Avant Browser 2014 Build 2

Windows XP/Vista/7/8

4,2 MB 11.4.2014 stáhnout zdarma

Avant Browser 2013 Build 120

Windows XP/Vista/7/8

4,2 MB 15.2.2014 stáhnout zdarma

Avant Browser 2013 Build 21

Windows XP/Vista/7/8

4,1 MB 14.3.2013 stáhnout zdarma

Avant Browser 2012 Build 197

Windows XP/Vista/7/8

3,7 MB 5.1.2013 stáhnout zdarma

Avant Browser 2012 Build 196

Windows XP/Vista/7/8

3,7 MB 3.1.2013 stáhnout zdarma

Avant Browser 2012 Build 193

Windows XP/Vista/7/8

3,7 MB 10.12.2012 stáhnout zdarma

Avant Browser 2012 Build 191

Windows XP/Vista/7/8

3,7 MB 4.12.2012 stáhnout zdarma

Avant Browser 2012 Build 189

Windows XP/Vista/7/8

3,7 MB 14.11.2012 stáhnout zdarma

Avant Browser 2012 Build 188

Windows XP/Vista/7/8

3,7 MB 11.11.2012 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Avant Browser?

Přihlašte se k odběru zdarma...

Nejnovější v kategorii

Otter Browser 0.9.08 8 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,7 MB

Seznam.cz prohlížeč 2.0.7

Webový prohlížeč s nejrychlejším přístupem na Seznam.

Freeware

41,8 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta 64-bit

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

39,6 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,5 MB

Internet Explorer 11.0.3

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

2 MB

Internet Explorer 10 EN 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

42,3 MB

Internet Explorer 10 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

24,4 MB

Internet Explorer 10 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

44,7 MB

Internet Explorer 10 EN 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

22 MB

Alienforce 2.0

Webový prohlížeč.

Freeware

23,3 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Firefox 44.0.2

Internetový prohlížeč.

Freeware

237 kB

Firefox 44.0.2 SK

Internetový prohlížeč.

Freeware

41,5 MB

Firefox 44.0.2 Portable

Internetový prohlížeč.

Freeware

87,8 MB

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

GPL

95,4 MB

SlimBrowser 7.00.136

Nadstavba Internet Exploreru.

Freeware

3,9 MB

Sleipnir 6.1.10.4000

Webový prohlížeč.

Freeware

58 MB

Maxthon 4.4.8.1000

Internetový prohlížeč.

Freeware

39,4 MB

Opera 34.0.2036.25

Výborný internetový prohlížeč.

Freeware

34,4 MB

Google Chrome 47.0.2526.80

Prohlížeč internetových stránek.

Freeware

906 kB

Dooble 1.55

Webový prohlížeč.

GPL

42,5 MB

další aktualizace »Opera 34.0.2036.25

Výborný internetový prohlížeč.

79884

Freeware

Firefox 44.0.2

Internetový prohlížeč.

77585

Freeware

Google Chrome 47.0.2526.8 Dev

Nový webový prohlížeč od Google.

36275

Freeware

Google Chrome 47.0.2526.80

Prohlížeč internetových stránek.

31007

Freeware

Opera 12.16 Portable

Přenosný internetový prohlížeč.

26778

Freeware

Safari 5.1.7

Webový prohlížeč od Apple.

21131

Freeware

Maxthon 4.4.8.1000

Internetový prohlížeč.

18234

Freeware

Opera 12.00 build 1406 Beta

Výborný internetový prohlížeč.

17606

Freeware

Avant Browser 2015 Build 6

Internetový prohlížeč

17405

Freeware

Torpark 2.0.0.2

Anonymní prohlížení internetu.

16979

Freeware

další programy »

Coolhousing

11013 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 125 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 6.5

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist