Elxis 2009 Pandora 2432Redakční systém Elxis CMS.

Hodnocení

(5 - 1 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Elxis 2009 Pandora 2432

Aktualizováno:

Číslo verze:

2432 další verze (0)

Podporované jazyky:

Čeština

Operační systémy:

Windows 98/Linux/2000/ME/NT/XP/2003/Vista/2008

Web programu:

elxis.czNeznámý

Autor:

Elxis CMS

Licence:

GPL

Licence:

GPL

Velikost:

10,2 MB

Počet stažení:

1339x   (tento týden: 1x)

Instaluje se:

Ano

Oznámit potíže s programem

Potíž

Program nelze stáhnout

Potíž

Program má chybný popis

Potíž

Existuje novější verze

Chcete-li zaslat informaci o vyřešení problému, zadejte váš email. Rovněž můžete připojit poznámku.Do poznámky prosím uveďte chybu, kterou v popisu vidíte.ODESLAT
Děkujeme za nahlášení potíže.

Elxis CMSElxis CMS - Open Source (Content Manamegent System - Systém pro správu obsahu) je určen pro správu a publikování obsahu webových stránek bez potřeby znalosti programování v jazycích HTML nebo PHP. Umíte-li pracovat s Wordem, umíte tvořit a spravovat vlastní webové stránky.

Představujeme poslední aktuální verzi redakčního a publikačního systému s označením Elxis 2009.1 Pandora lišící se od předchozí verze Elxis 2008.1 Nemesis především lepší stabilitou a rychlostí načítání stránek.Základní rysy CMS Elxis 2009.0 Pandora:

 • Licence GNU/GPL (General Public License) určuje možnost používat jak samotný redakční systém Elxis CMS, tak i jeho části zcela zdarma za předpokladu dodržení podmínek této licence.
 • Redakční systém Elxis CMS je poskytován jako Open Source (otevřený zdrojový kód).
 • Umožňuje tvorbu a správu vícejazyčných webových stránek s podporou RTL (Right-To-Left) - jazyků psaných zprava do leva. V současné době je k dispozici 28 jazykových překladů pro hlavní stránky (český, anglický, arabský, arménský, bosenský, brazilský, bulharský, holandský (nizozemský), chorvatský, dánský, francouzský, německý, řecký, kreolský, indonéský, italský, japonský, lotyšský, litevský, perský, polský, rumunský, ruský, srbský, srbský (latin), španělský, turecký a vietnamský).
 • Nový systém Elxis 2009.0 Pandora rozpozná jazyk návštěvníka a pokud jsou stránky v tomto jazyce publikovány, automaticky v něm stránky zobrazí. V opačném případě je upřednostněno defaultní jazykové nastavení nebo angličtina.
 • V systému Elxis je integrována funkce překladače, která označený článek přeloží do nastaveného jazyku a uloží. Službu poskytuje třetí strana a čeština není podporovaná. V současné době lze použít: z angličtiny do francouštiny, němčiny, italštiny, holandšziny, ruštiny, řečtiny, portugalštiny, klasické čínštiny, tradiční čínštiny, japonštiny a korejštiny. Z francouštiny lze překládat do angličtiny, němčiny, řečtiny, italštiny, portugalštiny, holandštiny a španělštiny. Z němčiny, španělštiny, řečtiny, holandštiny a portugalštiny do angličtina a francouštiny. Z ruštiny, japonštiny, korejštiny a klasické i tradiční čínštiny do angličtiny. Lze také uplatnit překlad klasické čínštiny do tradiční a naopak.
 • Administrační část obsahuje překlady pro uživatele ve 14 jazycích (čeština, angličtina, francouzština, němčina, řečtina, indonéština, italština, japonština, polština, ruština, srbština (latin), srbština, španělština a turečtina). Pokud stránky spravuje více administrátorů, může každý samostatně zvolit svůj jazyk.
 • Aktualizovaný modul SEO Pro ve spolupráci se souborem .htaccess vytvoří 'hezké url' přívětivé k vyhledávačům a Vaše stránky se zajímavým obsahem dosáhnou vysoké hodnocení SEO (Search Engine Optimization - Optimalizace pro vyhledávače) a budou ve vyhledávačích zobrazovány na předních pozicích.
 • Nové chybové stránky (404...) jsou nyní doplněny o rozšířené nabídkové menu pro výběr náhradního obsahu a dostali nový design. Zde můžete vidět ukázku chybové stránky 404.
 • Elxis 2009.0 Pandora dostal do vínku i nový design instalátoru a drobné úpravy kódu, které přispívají k rychlé a jednoduché instalaci systému.
 • Instalace modulů, komponent a dalších rozšíření je možná přímo z Download centra jedním kliknutím v administrační části redakčního systému.
 • V základní instalaci je již obsažen modul nazvaný eBlog, který umožní registrovaným uživatelům získat na Vašich stránkách svůj prostor (Blog) pro publikování svých článků na které mohou ostatní návštěvníci stránek reagovat pomocí komentářů. Uživatelská administrace jednotlivých eBlogů je řešena přímo na hlavních stránkách a každého je umožněno uploadovat obrázky k článkům o určité velikosti do přidělených samostatných složek.
 • Elxis 2009.0 Pandora nově podporuje také komentáře k jednotlivým článkům. Nastavení je u každé obsahové položky umožněno formou povolení: nikdo, registrovaní uživatelé nebo všichni. Přidávání komentářů na hlavních stránkách i pro eBlog samozřejmě ošetřeno protispamovým obrázkem. Komentář je umožněn i pro autonomní obsah tzn. pro články, které nejsou zařazeny v žádné sekci a kategorii (licenční ujednání...).
 • Statická cache (vyrovnávací paměť) je dalším novým rysem Elxis 2009.0 Pandora. Oproti klasické cache ukládá celé stránky místo bloků a tím výrazně urychluje našpanělštiny,čítání Vašich webových stránek. Základní čas statické cache je nastaven na 1200 vteřin a lze měnit dle potřeby v administrační části stejně jako její aktivace nebo deaktivace.
 • Elxis CMS 2009.0 Pandora podporuje pouze PHP 5 a novější, nově také databáze Oracle a XML schémata verze 0.3.
 • Integrována poslední verze TinyMCE WYSIWYG editoru pro lepší XHTML kompatibilitu.
 • Poslední verze ADOdb databázové knihovny.
 • V katalogu odkazů lze přidat miniaturu náhledu stránek ke každé položce. Je možno použít obrázek uložený na serveru nebo využít poskytovatele náhledů. Náhled ze serveru poskytovatele je stažen a uložen pro další zobrazení. Toto opatření zabraňuje připojování k serveru a načítání dat při každém otevření katalogu a procházení odkazů je tak mnohem rychlejší.
 • Správce médií nabízí stálý přehled nad obrázky a dalšími médii uloženými na serveru z uživatelského prostředí podobnému Windows vč. náhledů, tvorby složek, upload, mazání, nastavení CHMOD...
 • Webové stránky je možné rozdělit do zón z různou úrovní práv přístupu a jednotlivé uživatele přidávat do skupin pro povolení vstupu do jednotlivých zón.
 • Registrace nových uživatelů je defaultně nastavena na režim zaslání ověřovacího odkazu na registrovanou emailovou adresu. Tento režim lze deaktivovat a registrace neověřovat, pozastavit nebo úplně zakázat.
 • Administrátor je notifikován automatickými emaily o všech aktivitách uživatelů (nová registrace, přidání odkazu, navrhnutí článku...).
 • Elxis 2009.0 Pandora obsahuje sadu nástrojů, které usnadní práci se systémem. Mezi nejvýznamnější lze zařadit např. Logins Recorder, který zaznamená všechny pokusy přihlášení do administrační části , vlastní Elxis Defender zajišťující bezpečnost tak, jak ho znáte z Windows, Elxis Organizér zase spravuje Vaše kontakty, poznámky, záložky a schůzky, čistič dočasné složky a složek cache...
Popis výrobce ještě nebyl doplněn, již brzy se ho dočkáte.

Recenzí: 0

Máte i vy nějaký zajímavý postřeh k programu nebo s autorem již publikované verze nesouhlasíte?

Přidejte k programu vlastní recenzi a podělte se s ostatními o své dojmy i vy.

 

Jméno *

E-mail *

Text recenze *

PRO(Napište výhody programu.
Každou na jeden řádek)

PROTI(Napište nevýhody programu.
Každou na jeden řádek)

Hodnocení programu:

Opište kód z obrázku *

kod


{recension_error}

Zobrazeno 1 - 10

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 10

Zobrazovat po

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Elxis 2009 Pandora.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Elxis 2009 Pandora.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Elxis 2009 Pandora?

Přihlašte se k odběru zdarma...

Nejnovější v kategorii

FinAnalysis 2.17

Aplikace pro Finanční analýzu vašeho podniku

Demo

1,2 MB

Vesmírná čeština 1 2.5

Výuková hra s procvičováním vyjmenovaných slov.

Freeware

17,6 MB

Pravopis slov 2.0

Procvičování pravopisu.

Freeware

2,3 MB

Než začneme číst 1.5

Slouží jako průprava před nácvikem vlastního čtení v 1. ročníku základní školy.

Demo

3,6 MB

MD5 SHA Java Verifier 0.1

Porovnání dvou souborů.

Shareware

101 kB

Barva aury 1511250

Chcete zjistit, jakou máte barvu aury?

Freeware

1,4 MB

Zlomky 1.0

Počítání se zlomky.

Freeware

24 kB

Metronom 1.0

Program pro hudebníky.

Freeware

9 kB

Adresář 1.0

Ukládání informací o osobách.

Freeware

35 kB

EKONOM 2015/01

Účetní a evidenční systém.

Shareware

16,4 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

eCookBook 4.5.2

Elektronická kuchařka se snadným ovládáním

Freeware

7,2 MB

EF Process Manager 7.40

Podrobné informace o spuštěných procesech.

Shareware

1,2 MB

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizace souborů.

Trial

23,9 MB

CRM 4Contact 10.1.2

Správa kontaktů, Aktivity, sdílený kalendář, prodej.

Freeware

14,5 MB

PC Štítky 2.0

Tisk samolepících štítků.

Shareware

5,8 MB

J. River Media Center 21.0.50

Komplexní audio a videopřehrávač.

Shareware

27,2 MB

Rank Tracker 7.13.1

Sledování klíčových slov na webových stránkách.

Demo

88,9 MB

Trial

55,9 MB

Directory Monitor 2.10.4.2

Monitorování adresářů.

Freeware

7,1 MB

Directory Monitor 2.10.4.2 Portable

Monitorování adresářů.

Freeware

10,4 MB

další aktualizace »Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizace SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

160549

Freeware

Cheat Engine 6.5

Prohlížení a úprava dat procesů.

116076

Freeware

Adobe Flash Player IE 15.0.0.189

Přehrávání Flash souborů.

88460

Freeware

Sony Vegas 13.0.453 Pro

Editace a střih videa.

76107

Trial

Realtek ALC AC97 Drivers 4.06

Ovladače pro zvukovou kartu.

61701

Freeware

Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Prostředí pro .NET aplikace.

56673

Freeware

56023

Freeware

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikající program pro hudebníky.

53382

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplňek k zařízení Bluetooth.

52190

Shareware

Microsoft Windows XP SP2 CZ

Aktualizace SP2 (Service Pack 2) systému Microsoft Windows XP.

42682

Freeware

další programy »

Coolhousing

11013 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 119 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 6.5

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist