Counter-Strike1.5Counter-Strike 1.6 je velmi oblíbený mód akční počítačové hry Half-Life.

Hodnocení

(4.4 - 64 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Counter-Strike 1.5

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.5

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

121,4 MB

Aktualizováno:

Autor:

CS Team

Web programu:

http://www.counter-strike.netNeznámý

Počet stažení:

32334x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows 95/98/2000/ME/NT/XP

Popis Obrázky (3) Diskuze (18) Další verze (1)

Counter-Strike je oblíbený mód do hry Half-Life. Stejně jako u verze 1.5 je tématika stejná, opět se střetnou teroristé a jednotka protiteroristů. Counter Strike 1.6 je tou nej multiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj - hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražený? Chcete to vědět? - tak hrajte Counter Strike 1.6. Máte rádi akční hry? Pokud ano pak tu máme pro vás to nejlepší co na internetu zdarma najdete. CS 1.6 NON-STEAM je multiplayerová online hra plná akce, taktiky a střílení. Pokud vás neoslovila hra FORTNITE tato bude přesně podle vašeho gusta. Pokud jste během surfování na internetu někdy natrefili na výraz CS 1.6 downoload a ignorovali jste ho, udělali jste velkou chybu. Proč? ... čtěte dále!

COUNTER STRIKE 1.6 NON-STEAM

Další z řady velmi populárních her je hra, kterou si oblíbí všichni, kteří touží po pořádné akci. Counter Strike 1.6 nebo-li CS 1.6 online ale nepatří jen mezi klasické střílečky. Pokud patříte k hráčům, kteří mají rádi týmové hry, máte velkou šanci, v této hře, si užít spoustu zábavy. Princip hry Counter Strike 1.6 online je jednoduchý - deaktivovat bombu, kterou uložili teroristé, osvobodit rukojmí nebo zničit ostatní soupeře. Záleží to na tom, ve kterém módu hry jste - Counter Strike 1.6 mods. Jakmile úkol dokončíte obdržíte peníze, za které si můžete koupit zbraně nebo výstroj (přilbu, vestu, brýle pro noční vidění apod.). Na druhou stranu, pokud ve hře zabijete někoho, koho jste neměli (spoluhráče, rukojmí, ...) peníze vám hra odečte. Pokud tuto hru neznáte nemusíte se obávat, že vás v ní zabijí hned na začátku a vy si ani pořádně nezahrajete. Pro nováčky jsou určeny vhodné servery, kde získají potřebné první zkušenosti s hrou.

Counter Strike 1.6 NON-STEAM download

Pro ty, které tato hra zaujala máme dobrou zprávu, mohou si ji zahrát v jazyce, kterému rozumí. Counter Strike 1.6 (CZ) a Counter Strike 1.6 (SK). Takže pokud stále uvažuješ nad tím, zda Counter Strike 1.6 stáhnout, už neváhejte a stahujte. Můžeš si Counter Strike 1.6 stáhnout zdarma a už se pouze věnovat hře a získávání zkušeností. Zda se přidáš na stranu útočníků, nebo se budeš snažit osvobodit rukojmí je na tvém rozhodnutí, které i v průběhu času můžeš přehodnotit a následně změnit. I když jde o online hru můžete si ji zahrát i bez připojení k internetu. Nebudete ale hrát S či PROTI online hráčům, ale Boot - hráčům, jejichž ovládá program hry. Counter Strike 1.6 NON-STEAM Windows / Counter Strike 1.6 NON-STEAM Mac - je jedno zda používáte operační systém Mac nebo Windows. Stačí si jen stáhnout příslušnou verzi a začít hrát CS 1.6. Pokud jste se rozhodli pro placenou verzi hry, nezapomeňte do ní vložit kód - Counter Strike 1.6 code. Jinak se vám hra nespustí. Zadáním kódu si zároveň vytvoříte účet pomocí kterého se do hry můžete přihlašovat z kteréhokoliv počítače. Pokud jste do svého prohlížeče zadali výraz Counter Strike 1.6 download zdarma neváhejte a co nejdříve si ji zahrajte. Čím dříve ji budete mít ve svém počítači tím dříve můžete začít zachraňovat rukojmí, zneškodňovat bomby nebo zničit nepřátel. Pokud si nechcete hru instalovat do počítače můžete si zahrát i bez toho. Stačí jen kliknout na Counter Strike 1.6 non-steam portable (Counter Strike 1.6 no install) a stáhnout si tuto verzi do přenosného zařízení. Bez nutnosti instalace do počítače si můžete zahrát. Pokud budete chtít hru instalovat stačí ho jen rozbalit v programu Winrar.

COUNTER STRIKE 1.6 SERVERY

Ve hře CS 1.6 NON-STEAM si můžete vybrat, na kterým serveru vstoupíte, tzn. kde budete hrát. V každém získáte nějaké zkušenosti nebo se ocitnete v různých situacích. Místo dvou proti sobě bojujících skupin - teroristé a policisté můžete zachraňovat rukojmí, nebo jako policisté ochraňovat VIP osobu. Můžete se setkat i s pojmem Counter Strike maps. Ty oficiálně jsme již zmínili, ty neoficiální jsou - boj proti zombíkům, můžete se ocitnout v boji vězňů a dozorců, případně budou ve hře jen dva těmi, které bojují proti sobě. Pro začátečníky je ideální začít hrát v servery CS 1.6 deathmatch. Zde proti sobě bojují vždy 2 týmy (teroristké vs. Policie). Pokud vás "zabijí", nemusíte čekat až se začne další kolo hry, ale okamžitě "se narodíte" a můžete ve hře pokračovat. Získali jste již zkušenosti, víte jak se hra hraje, kde co najdete? Pak už můžete vstoupit do jednoho ze serverů. Na stránkách s CS 1.6 je najdete několik. Pokud se neumíte rozhodnout, který server začít hrát zaměřte se na hodnocení - CS 1.6 rank. Čím je jeho hodnocení výše tím více hráčů tam je a tudíž je tam více akce. Nudit se tu určitě nebudete.

COUNTER STRIKE SOURCE

Tato verze hry spatřila světlo světa v roce 2004 a stále se těší velké oblibě. Princip hry je založen na dvou týmech, které bojují proti sobě (policisté, teroristé, zneškodnění bomby, osvobození rukojmí). Counter Strike 1.6 Source! Jde v vylepšenou verzi původní hry Counter-Strike. Najdete zde tři mapy (scénáře) - Counter Strike: Source, Day of Defeat: Source a Half - Life: Deathmatch. Pokud ale chcete ještě novější verzi hry přečtěte si další odstavec.

COUNTER STRIKE 1.6 GLOBAL OFFENSIVE

Poslední stabilní verze hry vyšla v roce 2012. Princip je podobný předchozím verzím, ale najdete zde několik herních módů (zneškodnění bomby, osvobození rukojmích, demolition mód - musíte zabít protivníka abyste získali lepší zbraň, ale i mód pro začátečníky CS 1.6 deathmatch). Můžete hrát i proti Boots, kde nepotřebujete přístup na internet, nebo navštívit tréninkový mód. Kantr Strike alias Counter-Strike je prostě tou nejlepší akční hrou všech dob. Toto prvenství si drží už několik let. Csko (CS 1.6) je hra, která má po celém světě miliony fanoušků a hráčů. V každé zemi najdete portál, nebo webovou stránku, kde se tito nadšenci seskupují a hrají - ať už mezi sebou, nebo jako spojenci.

GAMESITES CS 1.6

CS 1.6 NON-STEAM si můžete zahrát i na stránkách Gamesites. Najdete zde několik serverů, kde si můžete zahrát s ostatními hráči. Ať už se rozhodnete pro verzi Counter Strike 1. 6 global offensive, nebo jiný server je jen na vašem rozhodnutí. Kromě Counter Strike zde najdete i jiné hry, které jsou zdarma. Například velmi oblíbenou a populární strategickou hrou je Minecraft. Na této stránce se seskupují lidé, které právě tyto hry zajímají, hrají je a chtějí se o nich dozvědět více. Stačí jen zadat do vyhledávače výraz Counter Strike 1.6 Gamesites a začít zjišťovat co všechno je ve hře možné a nemožné.

GAMEBANANA CS 1.6

Další oblíbenou fanouškovskou stránkou je Gamebanana. I zde se můžete dozvědět o hře mnoho užitečného. Jedinou nevýhodou této stránky je, že není v českém, slovenském ani v anglickém jazyce. Pokud ale máte talent na jazyky, můžete znalosti získané uplatnit ve hře.

COUNTER STRIKE 1.6 KOTELNA

Asi nejznámější a nejpopulárnější stránkou, kde se setkávají hráči CS 1.6 je Kotelna. Najdete zde i jiné hry, ale tento portál je věnován hlavně Counter Strike 1.6 online. Najdete zde návody na hru, zkratky, které můžete ve hře uplatnit, zjistíte jaká výzbroj a výstroj je nejlepší, do čeho investovat získané peníze ... Nováčci zde získají množství poznatků a mohou si zahrát i na serverech určených právě pro ně. Najdete zde i Counter Strike 1.6 fórum kde si můžete vyměnit zkušenosti s jinými hráči a najdete zde i odpovědi na otázky nebo problémy týkající se hry. Pokud patříte ke zkušenějším hráčům můžete zde získat nové spojence nebo se postavit vůči těm nejlepším a zjistit jak na tom jste. Takže využijte nabídku CS 1. 6 stáhnout a navštivte stránku www.csko.cz, zaregistrujte se a začněte hrát.

COUNTER STRIKE 1.6 MULTIPLAYER

Po přihlášení na server v každém týmu dostanete na výběr ze čtyř modelů postav. Po vybrání jedné z nich obdržíte na začátku hry peníze abyste si mohli v obchodě Counter Strike 1.6 shop zakoupit vše potřebné. Od nože, přes pistole až po kulomet či granáty. Najdete zde i neprůstřelnou vestu, přilbu a další věci, které vám pomohou ve hře přežít. V této hře se můžete setkat s pojmem STEAM a NON-STEAM. Pokud si hru zakoupíte a stáhnete z oficiálních stránek, získate Counter Strike 1.6 STEAM. Díky tomu máte přístup na všechny servery a můžete si vybrat ve kterém budete hrát. Při výběru postav máte na výběr s několika Counter Strike 1. 6 skins. Skins se ale netýká jen postav. Může jít o zbraně, které můžete vyměnit za lepší, nebo koupit za nahrané peníze. Zbraně na výměnu můžete získat i od zabitých nepřátel. Pokud vás hra zaujala můžete si ji zakoupit, její cena se pohybuje okolo 10 euro. Získáváte také pravidelné aktualizace a můžete se stát adminem, můžete hrát ligu zápasů, komunikovat s ostatními hráči, ... Pokud jste natrefili na výrazy Counter Strike 1.6 NON-STEAM Windows / Counter Strike 1.6 NON-STEAM Mac - můžete si hru stáhnout a hrát. Jde o verzi zdarma, která ale na kvalitě zážitku ze hry nic neubere. Její nevýhodou je, že si na některých serverech, zvláště pokud máte špatný nebo starý Counter Strike 1.6 patch nezahrajete. Ve hře zdarma najdete většinou začátečníky nebo lidi, kteří hru hrají pouze občas.

Counter-Strike 1.5 je velice známý freeware mód pro hru Half-Life. Stojí zde proti sobě teroristé a jejich věčný protivník, protiteroristická jednotka.

Příspěvků: 18

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
avatar

27.1.2010 15:36 holanmen

kouter strike

hle potrebuju pichnou stahnout kantra?

Odpovědět

avatar

12.9.2009 10:34 Kadoch Petr (PetrKadoch at email.cz)

Counter-Strike 1.6 Patch v44

Nový Counter-Strike patch je na světě!!!

http://www.beta.skill-gaming.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=77

Odpovědět

avatar

11.6.2009 15:00 xxx (gfgfg at seznam.cz)

vchdb

na vistach se CS 1.6 neseka...to delaj ty vase pom**** intel grafiky......

Odpovědět

avatar

12.4.2009 20:55 Marek (rexik2222 at azet.sk)

nejde

boha ja to stahujem ja som to stiahol a nejde to otvorit pls co mam robit pls help

Odpovědět

avatar

16.1.2008 16:25 honza

half life

kde stáhnu half life 1?

Odpovědět

avatar

27.12.2007 20:59 gf

Counter-Strike

kdyz se na vistach seka i CS1.6 tak asi ne

Odpovědět

avatar

7.12.2007 15:38 Lu.X.oL (lukaskopcil at seznam.cz)

Counter-Strike

je counter strike 1.5 i pro windous vista?

Odpovědět

avatar

25.9.2007 17:07 radek

Counter-Strike

Musite mit nainstalovano Half Life 1 a poslednim patchem. Tot vse...

Odpovědět

avatar

25.8.2007 19:17 debil

Counter-Strike

stahuju to tady jak debil a nic nejde... vzdycky to napise ze neco chybi

Odpovědět

avatar

18.8.2007 18:41 radek (lowersman27 at azet.sk)

Counter-Strike

Counter-Strike 1.5 Extreme edition čestinu ICQ 441 433 235

Odpovědět

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Počet nalezených jiných verzí: 1

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Windows 95/98/2000/ME/XP/Vista/7

329,5 MB 18.2.2020 stáhnout zdarma


Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Counter-Strike.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Counter-Strike?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Emilka Holubová: Montezumův poklad

Famózní dobrodružství slavné cestovatelky!

Demo

0 kB

Sniper Elite 1

Akční taktická střílečka

Demo

629,7 MB

Call of Duty 2

Pokračování revoluční FPS z prostředí druhé světové války

Demo

0 kB

Call of Duty 1

Revoluční střílečka z druhé světové války

Demo

0 kB

World of Tanks

Online hra - válka tanků

Freeware

4,8 MB

Vietcong 1

Česká FPS hra z období Vietnamské války

Demo

0 kB

Bulánci 1.82

Zábavná akční střílečka

Freeware

21,4 MB

Medal of Honor: Allied Assault

Střílečka z druhé světové války

Demo

142,3 MB

GTA 4 - čeština 2.0

Čeština pro hru GTA 4

Freeware

1,5 MB

Half-Life

Akční PC střílečka

Demo

48,5 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

War Rock 21.01.2016

Online taktická střílečka.

Freeware

1,4 GB

Counter-Strike 2D 0.1.2.7 beta

2D Counter-Strike.

Freeware

6,2 MB

Soldat 1.5

Oblíbená 2D akce.

Demo

14 MB

Hradeckej Mortal 2.0.2

Akční bojová hra Mortal.

Freeware

26,5 MB

Counter-Strike Pack 1.03

Counter-Strike jak ho neznáte.

Freeware

141,6 MB

Halloween 2007

3D střílečka inspirovaná Halloweenem.

Shareware

71 MB

Ponorka 1.1

Podmořská hra.

Freeware

7 MB

další aktualizace »

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Counter-Strike 1.6 je velmi oblíbený mód akční počítačové hry Half-Life.

250979

Freeware

Call of Duty 2

Pokračování revoluční FPS z prostředí druhé světové války

72267

Demo

Vietcong 1

Česká FPS hra z období Vietnamské války

36889

Demo

Bulánci 1.82

Zábavná akční střílečka

33007

Freeware

Counter-Strike 1.5

Counter-Strike 1.6 je velmi oblíbený mód akční počítačové hry Half-Life.

32334

Freeware

Americas Army 2.8.3

Vojenská akce.

30993

Freeware

Battlefield 2

Pokračování úspěšné akční střílečky.

22071

Demo

Bombič 1.0

Klasický bomberman.

22031

Freeware

Doom 3

Pokračování veleúspěšné akční hry.

20579

Demo

Wolfenstein: Enemy Territory

Pokračování akční hry Wolfenstein.

19750

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11222 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 hodinami

TOPlist