Krokoměr (pedometr) do mobilu

1.0.49

Aplikace na počítání kroků a monitorování kalorií.

Hodnocení

(4.3 - 3 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.0.49

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.0.49

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Leap Fitness Group

Web programu:

leap.appNeznámý

Počet stažení:

326x   (tento týden: 7x)

Operační systémy:

Android

Každý den bychom ve vlastním zájmu měli udělat 10 tisíc kroků. Pro někoho hodně, pro někoho málo. Možná si to ani neuvědomujete, ale i přesto, že se vám toto číslo zdá přehnané, tolik kroků denně uděláte. Nemusíte počítat každý krok a pamatovat si kolik kroků přejdete na autobusovou zastávku, nebo kolik kroků uděláte v práci když si jdete udělat kávu. Za vás to bude počítat krokoměr.

CO JE PEDOMETR?

Pedometr nebo jinak řečeno krokoměr je přenosný přístroj, který monitoruje váš pohyb. Díky tomu umí počítat kolik kroků jste udělali. Ráno, jak vstanete zapnete, vynulujte a celý den noste u sebe. Pedometr bude počítat kolik kroků jste během dne udělali a večer zjistíte, že těch zmíněných 10 tisíc kroků není vůbec náročné udělat. Tyto elektronické či elektromechanické zařízení častokrát najdete pod názvem chytré náramky. Pokud hledáte krokoměr na běhání či plavání, sáhněte po krokoměr Samsung či Huawei krokoměr - jsou to náramky, ve kterých je špičková technologie a mají řadu užitečných funkcí, které využijete pokud to s cvičením myslíte vážně. Tyto náramky kromě počtu kroků měří i délku, kterou jste ušli, snímají srdeční frekvenci, vědí počítat kalorie, které jste pohybem spálili, ... Součástí krokoměrů jsou bluetooth, GPS, gyroskop, barometr, dokonce si na nich můžete nastavit plán tréninku, případně vás upozorní pokud delší dobu nepodáváte žádný výkon. Můžete je propojit s vaším telefonem - neujde vám tak žádný hovor, či sms zpráva. Důležité je, aby byl krokoměr kompatibilní s operačním systémem telefonu. Jistě najdete vhodný krokoměr iOS nebo krokoměr Android, který se bude dát synchronizovat s vaším mobilem (v opačném případě byste museli vyměnit Android za iPhonu nebo opačně).

JAK FUNGUJE KROKOMĚR APLIKACE?

Chytré náramky vám pomohou udržet se ve formě. Ty ale něco stojí, stačí zadat do vyhledávače výraz "krokoměr cena" a v závislosti na funkcích, které náramek obsahuje zjistíte, že cena se pohybuje od 500 až do 2000 Kč, ale i o dost více, pokud to cvičením nemyslíte vážně. Krokoměr se dá spojit s telefonem, ale můžete mít také krokoměr přímo v telefonu! Pokud neplánujete pravidelně podávat vrcholové sportovní výkony mobilní aplikace jsou pro vás nejlepším řešením. Díky vestavěnému senzoru sleduje aplikace váš pohyb. Aby byly výsledné údaje správné a přesné je třeba zadat do nastavení správné údaje - každá dobrá krokoměr aplikace zdarma bude od vás chtít detailní informace. V mobilech máme různé aplikace a hry, mít jednu aplikaci, která vás udrží fit určitě není k zahození. Pomocí vestavěného senzoru mohou některé aplikace rozeznat sport, který právě provádíte a přizpůsobí tomu výpočet spálených kalorií. Nepřesného měření se obávat nemusíte - aplikace funguje i bez připojení. Krokoměr bez internetu lze používat i venku při běhu nebo cestou do práce. Na to aby správně aplikace fungovala není třeba připojení na internetovou síť.

HLAVNÍ FUNKCE KROKOMĚRU

Krokoměr v mobilu se určitě hodí lidem, kteří chtějí mít přehled o své kondici. Poskytne vám základní informace ohledně vašeho tepu, měří kolik metrů, či kilometrů jste prošli, kolik kroků jste udělali a kolik kalorií jste spálili. Tyto funkce by měly mít všechny krokoměr aplikace zdarma. >>Vypočítá vám délku vašeho kroku a menší kroky vám nebude počítat. >>Vypočítá vám správnou tepovou frekvenci, díky které budete spalovat kalorie >> Podle pohybu zjistí jaký sport právě provádíte (skákání, hula hop, eliptický trenažér, tanec, jóga, posilování, ...) a na základě tohoto zjištění vypočítá kolik kalorií právě spálíte >> Kroky počítá nepřetržitě. >> Rozezná, kdy zrovna spíte (telefon se nehýbe) a zjistí, jak dlouho se odpočinku věnujete. Mobilní aplikace obsahují množství různých funkcí a je jen na vás, které z nich využijete. Důležité je, aby byly kompatibilní s vaším mobilním telefonem. Pokud používáte iPhone vyhledejte si aplikace krokoměr iPhone nebo krokoměr Android.

NASTAVENÍ KROKOMĚRU

Nejlepší krokoměr aplikace by měla obsahovat důležité funkce. Pro každého z nás jsou důležité jiné funkce. Mezi ty nejzákladnější určitě patří počítání kroků, počet spálených kalorií, úbytek na hmotnosti a frekvence srdce. Abyste získali co nejpřesnější krokoměr je třeba zadat při nastavení aplikace základní údaje (výška, váha, pohlaví, věk, ...). Na tomto základě je aplikace schopna přesně zpracovat údaje. Výpočet spálených kalorií, počet kroků, změřit jakou vzdálenost jste urazili. V závislosti na druhu aplikace můžete každý den aplikaci vynulovat a počítat kroky od znova. Naměřené údaje se ukládají, vy získáte přehled, kdy a kolik jste ušli, o kolik kalorií jste spálili a pod. Existuje mnoho různých aplikací, které si můžete stáhnout zdarma. Při jejím výběru si dejte pozor na to, zda bude aplikace fungovat i bez připojení k internet. Krokoměr do mobilu bez internetu lze bez obav z nepřesného měření používat i venku při běhání či kole. Tyto aplikace nevyžadují žádné osobní údaje, nemusíte se nikam přihlašovat ani nic veřejně sdílet. Vaše soukromí je s touto aplikaci v bezpečí.

JAK STÁHNOUT PEDOMETER DO MOBILU

Pokud neplánujete investovat do chytrých náramků, můžete si stáhnout krokoměr aplikaci zdarma do svého mobilu. Při výběru se nejprve orientujte podle operačního systému vašeho telefonu. Krokoměr Android by vám nefungoval v iPhone a platí to i opačně. Pokud máte iPhone hledejte krokoměr iOS. Takže, jak stáhnout pedometr do mobilu? Ačkoliv krokoměr bez internetu funguje, na jeho stažení potřebujete připojení na síť. Následně stačí kliknout na odkaz, stáhnout si aplikaci, vyplnit pár údajů a začít ji používat.

DOPORUČUJEME MOBILNÍ APP

Pokud jste Android uživatel, doporučujeme vám mobilní aplikaci Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter. Link ke stažení najdete v tomto příspvěku na www.sosej.cz, tato aplikace má na Google Play přes 295 tis. stažení!

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Krokoměr (pedometr) do mobilu.Počet nalezených starších verzí: 1

Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.0.49

Android

1,3 MB 21.2.2020 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Krokoměr (pedometr) do mobilu?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

LG magic remote

Dálkový ovladač do mobilu.

Freeware

0 kB

Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.0.49

Aplikace na počítání kroků a monitorování kalorií.

Freeware

0 kB

Kaspersky Internet Security for Android

Zabezpečení pro mobilní telefony.

Trial

0 kB

Kojení 1.1

Záznamník kojení pro moderní maminky.

Freeware

2,9 MB

PEXESO 0.9.7.0

Mobilní číšník a nový pokladní systém PEXESO.

Demo

7,5 MB

HomeEKO Lite 1.0

Zadávání příjmů a výdajů do mobilního zařízení (telefonu) se systémem Android.

Freeware

259 kB

Opera Mobile 12 Android

Internetový prohlížeč pro Android.

Freeware

14 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Total Commander for Android 1.03

Souborový manažer.

Freeware

1,3 MB

další aktualizace »

Total Commander for Android 1.03

Souborový manažer.

10017

Freeware

Opera Mobile 12 Android

Internetový prohlížeč pro Android.

4832

Freeware

HomeEKO Lite 1.0

Zadávání příjmů a výdajů do mobilního zařízení (telefonu) se systémem Android.

782

Freeware

Kojení 1.1

Záznamník kojení pro moderní maminky.

651

Freeware

PEXESO 0.9.7.0

Mobilní číšník a nový pokladní systém PEXESO.

514

Demo

Kaspersky Internet Security for Android

Zabezpečení pro mobilní telefony.

453

Trial

Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.0.49

Aplikace na počítání kroků a monitorování kalorií.

326

Freeware

LG magic remote

Dálkový ovladač do mobilu.

142

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11018 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 62 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist