Skicář (online malování)Jednoduchý grafický program.

Hodnocení

(4.3 - 3 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Skicář (online malování)

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

https://www.microsoft.com

Web programu:

support.microsoft.comNeznámý

Počet stažení:

718x   (tento týden: 98x)

Operační systémy:

Windows 10

Hledáte jednoduchý program pro úpravu fotek, obrázků, malování či kreslení? Pokud vás unudilo kreslení v 2D. můžete začít vytvářet 3D obrázky nebo dokonce i umělecká díla. Možná jste již zjistili, že nemusíte kupovat skicář na malování. Skicář na kreslení naleznete i v počítači. Oblíbená aplikace v operačním systému Windows má název Malování (Microsoft Paint). Mnozí z vás ho určitě znají a nejednou jste ho už použili. Ve starších verzích Windows byl součástí operačního systému. V nejnovějším, Windows 10 se Microsoft rozhodl oblíbenou Malování aplikaci nahradit novou verzí 3D Malování (3D Paint).

Kreslení online

Pokud jste dosud využívali program Malování hlavně na ořezávání, zmenšování či zvětšování obrázků rozhodně jste nevyužili všechny jeho funkce. Pokud používáte operační systém Windows 10, je už ani nevyužijete. Tento grafický program již není jeho součástí. Pokud se ale nechcete¸ můžete si ji stáhnout. Nyní máte šanci skicář stáhnout zdarma. Jak již bylo výše zmíněné skicář má řadu funkcí, které podpoří vašeho uměleckého ducha. V tom programu můžete upravovat obrázky, fotky, také malovat a kreslit. Můžete ho použít i jako digitální náčrtník a vytvářet v něm jednoduché projekty, vkládat text do obrázků, měnit barvy písma či pozadí apod. Rastrová grafika vám umožní snadné kreslení a úpravy obrázků. Pokud si chcete na počítači nakreslit vlastní obrázek, stačí si stáhnout program na kreslení, konkrétně program Malování od společnosti Microsoft. Můžete malovat štětcem, tužkou, sprejem, olejovou nebo vodovou barvou a je možné zvolit si i tloušťku štětce. Pokud s tím co jste vytvořili nejste spokojeni, můžete to kliknutím na gumu vygumovat.

Malování download free

Máme pro vás program Malování ke stažení zdarma. Grafický program mohou používat klidně i děti. Oproti papíru, tužce a vodovým barvám má velké výhody - barva nebude všude kolem, ale jen na obrazovce počítače. Pokud hledáte program na grafiku, neměli byste přehlédnout nabídku Malování download. Využijí ho nejen děti, ale může vám posloužit i na úpravu vašich rodinných fotografií nebo v něm můžete vytvořit obrázky, které obohatí a vylepší vaši prezentaci, na které jste si dali záležet a napsali ji v programu PowerPoint. Máte rádi akvarel? Nemusíte hledat skicář na akvarel. Tento grafický program to hravě zvládne. Stačí si jen vybrat správný štětec, zvolit tloušťku, vybrat barvu a můžete začít malovat vlastní obrázky.

3D Malování

Jak již bylo zmíněno, společnost Microsoft zařadila do svého operačního systému 3D skicář. Jistě jste ho už našli, hlavně pokud jste hledali výraz Malování Windows 10. Pokud vás už kreslení v 2D prostoru nebaví, přejděte na vyšší level a zkuste to v 3D. Pokud používáte dotykový displej, můžete v tomto programu kreslit přímo prstem na obrazovku. Skicář vám umožní plně rozvinout vlastní fantazii a kreativitu. 3D kreslení dá vašim malbám nový rozměr. 3D rozměr využijete hlavně při kreslení objektů. Kreslení / malování bude zajímavější ale i trochu náročnější. Výsledné obrázky si můžete uložit a použít je při psaní či úpravě dokumentů v Microsoft Office.

Malování online

Máte v počítači málo místa a nepřejete si ho plýtvat na programy, které využíváte jen občas? Malování na kreslení nemusíte stahovat, a přesto si můžete cokoliv a kdykoliv namalovat. Kreslení / malování online je možné díky skicář online. Na internetu najdete množství takových možností, pokud jste ale byli zvyklí vždy pracovat v Malování od společnosti Microsoft, máme pro vás dobré zprávy. Také tento grafický program je přístupný online. Obsahuje sice méně funkcí, ale na vytvoření jednoduchého obrázku je zcela dostačující.

Malování Windows

Součástí operačního systému Windows je Malování již několik let. Nacházel se v každé verzi a není tomu jinak ani teď. Ta současná verze je ale přece jen novější a modernější - 3D skicář. Microsoft má v plánu vyvíjet tuto aplikaci dál. Pokud vám ale 3D rozměr / 3D kreslení nic neříká a máte rádi klasiku, určitě si stáhněte starší verzi Malování. Nyní máte možnost skicář stáhnout zdarma. Nemusíte vyhledávat výrazy typu Malování Windows 10, Malování Windows 7, Malování Windows xp, ... tento grafický program je kompatibilní s téměř každým operačním systémem Windows. Program Microsoft Paint má snadné používání a přehledné rozhraní, to je to, proč se program Malování stal tak oblíbeným. Jednoduchý obrázek, náčrt nebo skica - v této aplikaci můžete nakreslit to, co právě potřebujete, nebo chcete.

Malování Mac

Program Malování od Microsoftu vám v počítači s operačním systémem Mac fungovat nebude. Tato aplikace je vytvořena pouze pro Windows. Nicméně Kreslení /malování se vzdávat nemusíte. Na internetu je množství aplikací, které se svým rozhraním a funkcemi velmi podobají Microsoft Paint (Microsoft Malování) a jsou kompatibilní s operačním systémem Mac. Stačí jen hledat Malování pro Mac. Můžete také využít možnost Malování online a nemusíte si do svých počítačů nic stahovat.

Microsoft Paint download

Microsoft Paint nebo v překladu Microsoft Malování je jednoduchý program na kreslení, který se vám určitě hodí. Ať už potřebujete upravit fotky nebo nakreslit jednoduchý obrázek. O jeho oblíbenosti není nejmenších pochybností. I když ho Microsoft nezařadil do nejnovější verze Windows 10, stále ponechává v nabídce skicář ke stažení zdarma. Nechte své umělecké nadání vyniknout v 3D skicáři (Microsoft 3D Paint) nebo si stáhnete starší program Skicář (Microsoft Paint) a vynikněte tam!

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Skicář (online malování).Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Skicář (online malování).Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Skicář (online malování)?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Skicář (online malování)

Jednoduchý grafický program.

Freeware

0 kB

RetroPaint 1.0

Konvertor obrázků do barevných palet retro počítačů.

Freeware

5,2 MB

Moo0 ImageThumbnailer 10.1.0.14

Tvorba miniatur z obrázků pro web.

Freeware

3,6 MB

ImageBrowser EX 1.4.0.5

Grafický program s ovladači Canon.

Freeware

115,2 MB

XnView 1.99.1 Standard

Editor a prohlížeč obrázků.

Freeware

4,4 MB

XnView 1.99.1 Minimal

Editor a prohlížeč obrázků.

Freeware

2,4 MB

Shareware

10 MB

Shareware

10,2 MB

PhotoComparer+ 1.4

Porovnávání fotek.

Trial

13,6 MB

PhotoFiltre Portable 6.5.3

Bitmapový editor fotografií.

Freeware

1,9 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

THE GIMP 2.8.16

Bitmapový editor obrázků

Freeware

0 kB

Picasa 3.9.141

Program na úpravu fotek zdarma.

Freeware

13 MB

ACDSee 20.0.561

Prohlížení a úprava obrázků.

Trial

133,2 MB

RasterVect 22.9

Převádí předlohy z rastrového do vektorového formátu.

Trial

23,2 MB

Perfect Icon 2.44

Tvorba ikon z fotek.

Shareware

6 MB

WildBit Viewer 6.3

Prohlížeč obrázků.

Freeware

12 MB

FireAlpaca 1.5.5

Editor obrázků.

Ad-supported

24,2 MB

Batch It! 5.37

Editor obrázků.

Trial

8 MB

Artweaver Free 5.1.2

Bitmapový editor s nástroji pro tvůrčí kreslení.

Freeware

11,9 MB

Artweaver Plus 5.1.2

Bitmapový editor s nástroji pro kreslení.

Freeware

18,9 MB

další aktualizace »

Picasa 3.9.141

Program na úpravu fotek zdarma.

26411

Freeware

XnView 2.30

Editor a prohlížeč obrázků.

24778

Freeware

IrfanView 4.41

Prohlížení a úprava mnoha grafických formátů.

22240

Freeware

Free DWG Viewer 7.3.0.174

Prohlížeč formátů DWG, DXF nebo DWF.

20939

Freeware

Photomatix Pro 5.1.1

Kouzlo s digitálními fotografiemi

20863

Trial

Paint.NET 4.0.6

Úprava fotografií.

20613

Freeware

Adobe Photoshop CS5 12.0.4

Profesionální editor obrázků.

18983

Trial

THE GIMP 2.8.16

Bitmapový editor obrázků

16874

Freeware

ACDSee 20.0.561

Prohlížení a úprava obrázků.

16519

Trial

ZoomBrowser EX Update 6.3.1

Komplexní správa fotografií.

15966

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11071 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Lidl Plus

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist