Picasa

3.9.141

Program na úpravu fotek zdarma.

Hodnocení

(3.5 - 10 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Picasa 3.9.141

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

3.9.141

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

13 MB

Aktualizováno:

Autor:

Picasa, Inc.

Web programu:

picasa.google.comNeznámý

Počet stažení:

26224x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

Windows XP/Vista/7/8

Picasa je software, který vám pomáhá rychle hledat, upravovat a sdílet všechny fotky na Vašem PC. Můžete začít tím, že použijete Picasa pro jednoduché přenesení fotografií z fotoaparátu. Kdykoliv poté, co program otevřete, budou všechny Vaše fotky automaticky nalezeny (včetně fotografií, na které jste již zapomněli) a setříděny do vizuálních alb organizovaných podle data s názvy složek, které snadno rozpoznáte. Přetažením můžete měnit uspořádání svých alb a také můžete vytvářet nové skupiny.

Picasa rovněž provádí pokročilé úpravy na jedno kliknutí a umožňuje jednoduše sdílet fotky; své fotografie můžete poslat emailem nebo vytisknout, vytvářet dárková CD a dokonce fotky odesílat na svůj vlastní blog. Nechybí ani detekce obličejů ve fotografii. Picasa je počítačový program pro úpravu a správu fotografií s bohatou škálou funkcí, které jistě využijete. Tento program pro začátečníky na úpravu fotek, ale i zkušené, by neměl chybět ani ve vašem počítači.

Program na úpravu fotek (zdarma)

Úprava fotek prostřednictvím počítačového programu je na vzestupu. Možná i vy zadáváte do internetového prohlížeče výraz úprava fotek zdarma a vybíráte z velkého množství nabízených programů ten nejlepší a zároveň nejjednodušší. Picasa freeware vaše nároky splní do posledního puntíku. Úprava fotek efekty, úprava velikosti fotek, zda úprava rozmazaných fotek jsou jen částí toho co aplikace Picasa zvládne. Práce s fotkami bude s pomocí této aplikace jednodušší. Picasa má “vychytávky” typu, že dokáže obrázky seřadit podle osob, které se na fotografii nacházejí. Vyberetesi jednu osobu a program vytvoří album, do kterého zařadí všechny fotky, na kterých se osoba nachází. Umí fotky seřadit podle názvu, či země, ve které jste se fotili. Nemusíte se obávat, že si po instalaci Picasa aplikace prohlédne všechny fotky v počítači, vytvoří alba a navrhne vám tak jejich rozdělení. Pokud vám tento způsob nevyhovuje nemusíte programu udělit souhlas. Program na úpravu fotek pro začátečníky, ale i pokročilé uživatele, si můžete stáhnout zdarma. Každý obrázek, který máte v počítači můžete upravit a pokud chcete hned i sdílet.

Picasa download

Picasa není jen program na prohlížení fotek zdarma. Program umí přidat efekty, upravit velikost, odstranit červené oči, opravit poškozené starší fotky, ... Tento prohlížeč fotek vám toho umožní opravdu hodně. V minulosti byla tato aplikace placená, nyní je si můžete Picasa stáhnout zdarma. Stačí jen kliknout na Picasa download a můžete začít své obrázky / fotky upravovat. Pokud hledáš něco víc než jen program na ořezávání fotek, vyber si ten, který vám umožní mnohem více - stahuj Picasa a získej program pro třídění fotek a jejich úpravu. Zdarma můžete své fotky opravit, předělat a zároveň získat zkušenosti s jejich úpravou.

Picasa Windows

Oblíbený program na úpravu fotek Picasa si můžete stáhnout pokud používáte operační systém Windows. Od doby, než tato aplikace patří společnosti Google je zdarma a je plně kompatibilní s operačním systémem Windows. Nemusíte už hledat v prohlížeči Google výrazy jako: >> Picaso Windows 10 >> Picasa Windows 7 >> Picasa Windows xp >> Picasa Windows Vista

Opravdu se neobávejte, program vám bude fungovat.

Díky spojení Picasa aplikace a Googlu můžete fotky automaticky zálohovat na Googlu. Stačí se jen přihlásit do účtu a obrázky se vám okamžitě zálohují. Nyní je vývoj aplikace Picasa zastaven, ale stále si ji můžete stáhnout a používat. V současnosti Google investuje do vývoje vlastní podobné aplikace, která se nazývá Fotky Google. I v tomto programu si můžete vytvořit vlastní Google album, které pokud budete chtít můžete sdílet s přáteli - fotoalbum online. S Picasa online můžete fotky zálohovat na Google+. Nemusíte se tak více obávat, že se k nim nedostanete, pokud se s počítačem něco stane. Další výhodou je, že fotky jsou uloženy online, takže se k fotografiím můžete dostat odkudkoliv, na jakékoliv zařízení. Stačí jen znát přihlašovací jméno a heslo.

Picasa Mac

Úprava fotek, aplikace a operační systém Mac, je-li toto váš požadavek při vyhledávání programu pro úpravu fotek pro začátečníky, klidně si stáhněte aplikaci Picasa. Aplikace je kompatibilní i s operačním systémem Mac OS. Je vhodná nejen pro začátečníky, ale i mírně pokročilé uživatele, jelikož obsahuje různé funkce - úprava rozmazaných fotek, různé efekty, úprava barvy, změna velikosti, ... Aplikaci Picasa můžete použít i jako program na třídění fotek. Vytvoří nová alba a nabídne vám tak možnost lépe protřídit vaše fotky. Každá nová nahraná fotka do počítače se uloží do příslušného alba. Pravda, jen pokud tuto nabídku od Picasa využijete.

Další programy na úpravu fotek

Práce s fotkami nemusí být řešena pouze v aplikaci Picasa. Jde sice o nejpopulárnější program, ale není jediný. Ať už používáte operační systém Windows, Mac OS nebo Linux, můžete si stáhnout jiné podobné aplikace. Mezi ty nejpoužívanější program na úpravu a třídění fotek patří:

Adobe Photoshop (placený)

Nejznámější aplikace pro úpravu fotek a grafiku má název Adobe Photoshop. Program pro pokročilé a i profesionály obsahuje řadu funkcí od jednoduchých menších úprav, přes grafické nástroje až po retušování a navrhování webů. Pokud chcete s tímto programem pracovat musíte si ho zaplatit. Dodává se spolu s programem Adobe Lightroom. Můžete si ho instalovat i pokud používáte operační systém Mac OS.

Adobe Lightroom (placený)

Předchozí aplikace byla vhodná spíše pro profíky no společnost Adobe myslí i na začátečníky a uživatele, kteří si chtějí jen sem tam upravit obrázek. Adobe Lightroom je program na úpravu fotek. Kromě toho jde io výborný program na třídění fotek. Tento program si můžete zakoupit spolu s programem Adobe Photoshop. V nabídce na internetu najdete i starší verzi tohoto programu - samostatnou (Lightroom 6), kterou si můžete jednorázově zakoupit. Problém s touto verzí je v tom, že společnost ji už nepodporuje a aktualizací se nedočkáte.

GIMP (zdarma)

GIMP se ve světě aplikací pro úpravu obrázků drží již 20 let. Nabízí množství funkcí, se kterými si bohatě vystačí i pokročilejší uživatelé. Některé pokročilé funkce v něm mohou chybět, ale co to vynahradí je cena. GIMP si můžete stáhnout zdarma. Návodů, jak aplikaci používat najdete na internetu množství (take v českém jazyce). Upravit obrázek, fotku nebo vytvořit webovou grafiku je v tomto programu hračkou. GIMP je kompatibilní s operačním systémem Windows, Mac OS a i Linux. Program GIMP ke stažení zdarma.

Zoner Photo Studio X (placený)

Nejznámější český program na úpravu fotek Zoner Photo Studio X obsahuje všechny běžné funkce, které nejčastěji používáte. Na úpravě fotky můžete pracovat s vrstvami, což vám umožní vytvořit originální obrázek. Můžete používat masky, vkládat do fotografie jiné obrázky a vrstvy navzájem prolínat. Najdete zde i políčko Vytvořit - s její pomocí vytvoříte různé verze kalendáře, nebo si vytvoříte vlastní fotoknihu. Tento program si můžete zdarma stáhnout na pár dní, jeho následné používání je již zpoplatněno. Tuto aplikaci si nemůžete koupit nastálo, ale její používání je vázáno na pravidelné roční předplatné. Zoner Photo Studio X je kompatibilní pouze s operačním systémem Windows.

Příspěvků: 7

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Picasa.Počet nalezených starších verzí: 10

Picasa 3.9.141 Build 255

Windows XP/Vista/7/8

13 MB 10.10.2015 stáhnout zdarma

Picasa 3.9.138

Windows XP/Vista/7/8

16,6 MB 1.3.2015 stáhnout zdarma

Picasa 3.9.136.12

Windows XP/Vista/7/8

16,7 MB 5.1.2013 stáhnout zdarma

Picasa 3.9.136.9

Windows XP/Vista/7/8

14,6 MB 12.9.2012 stáhnout zdarma

Picasa 3.9.136.7

Windows XP/Vista/7/8

14,6 MB 10.9.2012 stáhnout zdarma

Picasa 3.9.136.2

Windows XP/Vista/7/8

14,6 MB 5.5.2012 stáhnout zdarma

Picasa 3.9.135.83

Windows XP/Vista/7/8

14,2 MB 31.1.2012 stáhnout zdarma

Picasa 3.9

Windows XP/Vista/7/8

14,2 MB 28.1.2012 stáhnout zdarma

Picasa 3.8.117.29

Windows XP/Vista/7/8

13,6 MB 9.12.2010 stáhnout zdarma

Picasa 3.8.117.16

Windows XP/Vista/7/8

13,6 MB 30.10.2010 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Picasa?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Skicář (online malování)

Jednoduchý grafický program.

Freeware

0 kB

RetroPaint 1.0

Konvertor obrázků do barevných palet retro počítačů.

Freeware

5,2 MB

Moo0 ImageThumbnailer 10.1.0.14

Tvorba miniatur z obrázků pro web.

Freeware

3,6 MB

ImageBrowser EX 1.4.0.5

Grafický program s ovladači Canon.

Freeware

115,2 MB

XnView 1.99.1 Standard

Editor a prohlížeč obrázků.

Freeware

4,4 MB

XnView 1.99.1 Minimal

Editor a prohlížeč obrázků.

Freeware

2,4 MB

Shareware

10 MB

Shareware

10,2 MB

PhotoComparer+ 1.4

Porovnávání fotek.

Trial

13,6 MB

PhotoFiltre Portable 6.5.3

Bitmapový editor fotografií.

Freeware

1,9 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

THE GIMP 2.8.16

Bitmapový editor obrázků

Freeware

0 kB

Picasa 3.9.141

Program na úpravu fotek zdarma.

Freeware

13 MB

ACDSee 20.0.561

Prohlížení a úprava obrázků.

Trial

133,2 MB

RasterVect 22.9

Převádí předlohy z rastrového do vektorového formátu.

Trial

23,2 MB

Perfect Icon 2.44

Tvorba ikon z fotek.

Shareware

6 MB

WildBit Viewer 6.3

Prohlížeč obrázků.

Freeware

12 MB

FireAlpaca 1.5.5

Editor obrázků.

Ad-supported

24,2 MB

Batch It! 5.37

Editor obrázků.

Trial

8 MB

Artweaver Free 5.1.2

Bitmapový editor s nástroji pro tvůrčí kreslení.

Freeware

11,9 MB

Artweaver Plus 5.1.2

Bitmapový editor s nástroji pro kreslení.

Freeware

18,9 MB

další aktualizace »

Picasa 3.9.141

Program na úpravu fotek zdarma.

26224

Freeware

XnView 2.30

Editor a prohlížeč obrázků.

24613

Freeware

IrfanView 4.41

Prohlížení a úprava mnoha grafických formátů.

22085

Freeware

Free DWG Viewer 7.3.0.174

Prohlížeč formátů DWG, DXF nebo DWF.

20862

Freeware

Photomatix Pro 5.1.1

Kouzlo s digitálními fotografiemi

20671

Trial

Paint.NET 4.0.6

Úprava fotografií.

20461

Freeware

Adobe Photoshop CS5 12.0.4

Profesionální editor obrázků.

18940

Trial

THE GIMP 2.8.16

Bitmapový editor obrázků

16714

Freeware

ACDSee 20.0.561

Prohlížení a úprava obrázků.

16404

Trial

ZoomBrowser EX Update 6.3.1

Komplexní správa fotografií.

15935

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11044 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist