LG magic remoteDálkový ovladač do mobilu.

Hodnocení

(4.5 - 4 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu LG magic remote

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

LG Electronics, Inc.

Web programu:

www.lg.comNeznámý

Počet stažení:

197x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

Android

Kolikrát jste již hledali ovladač od televizoru? Jistě hodně krát a možná jste ho ani nenašli. Kdybyste si na ovladač dávali takový pozor jako na mobilní telefon, nemohl by se vám tak snadno ztratit. Co tak zkombinovat mobilní telefon s ovladačem? Nyní si můžete například LG ovladač TV stáhnout do mobilu a nemusíte zbytečně vstávat z gauče a hledat dálkový ovladač.

Dálkový ovladač do mobilu

Dálkové ovladače nám výrazně usnadňují život. Můžete jím zapnout, vypnout TV, přepínat kanály, zvýšit zvuk nebo upravit obraz a řadu dalších funkcí. Co ale v případě pokud se ovladač někam vytratil? Jak zapnout TV bez ovladače? Jde to i s mobilním telefonem, potřebujete k tomu jen příslušnou aplikaci a inteligentní či chytrý televizor. Dálkový ovladač v telefonu je v těchto případech velmi užitečnou aplikací. Stačí, když zadáte do vyhledávače výraz "Dálkový ovladač TV aplikace" a zobrazí se vám velké množství programů, které si můžete stáhnout. Ovládání funguje prostřednictvím infraportu, který je již běžnou součástí novějších mobilních telefonů. Pokud nemáte infraport, nemusíte se této vymoženosti vzdávat. Propojení mobilního telefonu a TV se dá uskutečnit i prostřednictvím WiFi.

LG Magic Remote

LG Magic Remote - LG Magic ovladač je ovladač pro Smart TV. Umožní vám přepínat programy, vyhledávat nový obsah, a řadu dalších funkcí. Nemusíte dokonce ani ťukat, ovládat se dá i prostřednictvím hlasu. Můžete ho použít i pro ovládání jiných připojených zařízení. Co tak LG Magic Remote download - tedy LG ovladač stáhnout zdarma do svého mobilu? Pokud máte ve své domácnosti Smart TV můžete ovladač nahradit aplikací. Stáhnout ovladač do mobilu zdarma vám zabere pár sekund a svůj ovladač už nebudete muset hledat. TV kanál přepnete pomocí mobilního telefonu.

Propojení mobilu s TV přes WiFi

Inteligentní televize LG si můžete připojit k WiFi síti. Pokud jste tak učinili, už vám nic nebrání v tom, abyste TV přes tuto síť TV ovládali. Nemusíte mít k tomu infraport. Dálkový ovladač LG TV pro mobil vám nahradí klasický dálkový ovladač i bez infraportu. Nyní už jen potřebujete stáhnout do svého mobilního telefonu aplikaci, která vytvoří virtuální most mezi mobilem a vašim TV. Vyberte si vždy aplikaci, která je vhodná pro váš typ televizoru. Příslušnou aplikaci naleznete na Google Play nebo na AppStore. V případě LG Smart TV nejlépe uděláte, pokud kliknete na LG Remote stáhnout. S dálkovým ovladačem v mobilu budeš moci ovládat televizor tak, jako kdyby si měl ovladač. Proto LG ovladač stahuj do mobilu zdarma a užívej si všechny výhody, které ti nabízí.

LG Remote App

Aplikaci lze stáhnout do mobilního telefonu ale klidně i do tabletu. Po stažení zapněte televizor a spusťte aplikaci, ve které klikněte na "kontrola zařízení" - TV Remote control. Aplikace automaticky najde váš televizor. Klepněte na seznam a následně dokončete pár kliknutími spárování. LG Remote app je kompatibilní se všemi Smart TV LG, pokud ale vlastníte starší televizor, je lepší stáhnout si starší verzi této aplikace.

LG Remote app Android

Pokud používáte mobilní telefon s operačním systémem android, můžete si stáhnout LG ovladač Android. Tato aplikace funguje jako dálkový ovladač v telefonu na všechny Smart TV. Přednostně ale na LG. Po propojení TV a mobilního telefonu budete moci sledovat videa, fotky, obrázky či poslouchat hudbu, kterou máte v telefonu na TV nebo opačně. To co půjde v TV, budete moci sledovat v telefonu. LG Remote stáhnout do mobilního telefonu se jednoduše vyplatí.

LG Remote app iPhone

Ovládání TV přes mobil iPhone? Ano, s TV Remote app budete moci ovládat televizor i z iPhonu. Spolu se základními ovládacími prvky (hlas, jas, kontrast, přepínání kanálů, ...) budete moci hrát i hry, které máte v telefonu na TV obrazovce, prohlížet si fotky či poslouchat i audioknihy. Ovšem, že to neumožňuje každá aplikace, ale protože si můžete stáhnout ovladač do mobilu zdarma, můžete vyzkoušet více aplikací a vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

IR ovladač

IR ovladač je v podstatě dálkový ovladač, kterým ovládáte zařízení prostřednictvím iinfračerveného záření. Pro zajištění takového propojení je důležité, aby se ovladač se zabudovanou IR diodou a zařízení viděli. Prostřednictvím IR ovladačů můžete ovládat zařízení, ke kterému dálkový ovladač je. Většina moderních zařízení (TV, DVD, Blu-Ray, ...) má všechny funkce dostupné pouze prostřednictvím dálkového ovladače. Samotné zařízení má přitom jen pár základních funkcí. Přijít o takový ovladač může být v tomto případě velká škoda. Nahradit ho ale můžete tzv. Universal TV Remote. Pokud máte v telefonu infraport, můžete si stáhnout tuto aplikaci a ovládat televizor z mobilu. V dnešní době většina mobilních telefonů má IR již zabudované. Můžete se tak klidně setkat s mobilními telefony, které vám nahradí dálkový ovladač bez nutnosti WiFi sítě. IR ovladač Android - mobil vám v tomto případě plnohodnotně nahradí dálkový ovladač i bez připojení k internetu. Pokud ale váš mobilní telefon tuto funkci nemá, musíte se ohlédnout po aplikacích dálkových ovladačů, které se s TV spárují přes WiFi síť.

Další aplikace do mobilu

Výzva ke stažení jedné z nejlepších aplikací na dálkové ovládání TV LG Remote downolad se nemusí týkat každého. Pokud máte jiný typ televizoru, který se vám nedaří spárovat s LG Remote app, můžete si vybrat z nabídky jiných aplikací.

TV Remote Samsung

Pokud hledáte aplikaci dálkový ovladač do telefonu pro televizory Samsung, můžete si vyhledat v prohlížeči TV remote Samsung app nebo TV Remote Samsung Phone a následně jen kliknout na TV Remote Samsung Download. Tato aplikace vám sice plnohodnotně dálkový ovladač nenahradí, ale pokud potřebujete přepnout kanál, snížit / zvýšit zvuk postačí vám. Její výhodou je, že umožňuje ovládání televizoru prostřednictvím WiFi sítě nebo pomocí infraportu (pokud ovšem váš mobilní telefon tuto funkci má).

TV Remote Panasonic

Majitelé televizorů Panasonic si do svých mobilních telefonů mohou stáhnout příslušnou aplikaci, která zastoupí dálkový ovladač. Na spárování aplikace a televizoru budete potřebovat WiFi síť. Zároveň tato aplikace umožňuje přenášet obrázky, hrát hry, poslouchat hudbu či prohlížet webové stránky na televizoru. V závislosti na operačním systému v telefonu si všimněte, jakou aplikaci si stahujete, ať pro Android nebo iPhone.

TV Remote Apple

Na ovládání chytrých televizorů s technologií AirPlay2 nebo Apple TV můžete používat aplikaci AppleTV remote app - Aplikace pro Apple TV. Pokud vlastníte mobilní telefon s nejnovějším systémem iOS tuto aplikaci byste už měli mít ve svém telefonu. Stačí ji jen spárovat s televizorem a začít používat.

TV Remote Netflix

Dálkový ovladač Netflix se vám hodí, pokud chcete třeba vyhledat filmy na Netflixu. Netflix browser vám umožní vyhledávat filmy podle kategorií, URL adresy, názvu filmu či herce. Pro snadnější ovládání a rychlejší prohledávání se nám tento ovladač určitě bude hodit.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu LG magic remote.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu LG magic remote.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu LG magic remote?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

TIPSPORT

Online sportovní sázení

Freeware

0 kB

Fortuna Aplikace

Aplikace pro online sportovní sázení

Freeware

0 kB

eRouška 2

Aplikace pro boj s nákazou Covid-19

Freeware

0 kB

Lupa 2.3.6

Aplikace pro čtení i těch nejmenších písmen a nápisů

Ad-supported

0 kB

Čtečka QR kódů 1.10.3010

Aplikace pro čtení a generování QR kódů

Freeware

0 kB

Alite 1.5.8

Mobilní port hry ELITE

GPL

0 kB

Lupa (mobil) 1.8.8

Telefon jako chytré zvětšovací sklo

Ad-supported

0 kB

Viber 13.6.0.58

Posílání nejen textových zpráv - snadno a rychle.

Freeware

0 kB

SMART COMPASS (kompas do mobilu) 1.8.5a

Aplikace pro určení světových stran

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Total Commander for Android 1.03

Souborový manažer.

Freeware

1,3 MB

další aktualizace »

Total Commander for Android 1.03

Souborový manažer.

10192

Freeware

Opera Mobile 12 Android

Internetový prohlížeč pro Android.

4868

Freeware

Čtečka QR kódů 1.10.3010

Aplikace pro čtení a generování QR kódů

1293

Freeware

HomeEKO Lite 1.0

Zadávání příjmů a výdajů do mobilního zařízení (telefonu) se systémem Android.

823

Freeware

Kojení 1.1

Záznamník kojení pro moderní maminky.

693

Freeware

PEXESO 0.9.7.0

Mobilní číšník a nový pokladní systém PEXESO.

548

Demo

Kaspersky Internet Security for Android

Zabezpečení pro mobilní telefony.

490

Trial

Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.0.49

Aplikace na počítání kroků a monitorování kalorií.

432

Freeware

LG magic remote

Dálkový ovladač do mobilu.

197

Freeware

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

106

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11047 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 17 hodinami

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist