FortniteOblíbená online akční střílečka.

Hodnocení

(4.3 - 64 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Fortnite

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Epic Games

Web programu:

www.epicgames.comNeznámý

Počet stažení:

5972x   (tento týden: 4x)

Operační systémy:

Windows XP / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Mac / iOS / Android

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (1)

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem, ale už teď má miliony nadšenců, kteří jí do slova milují. Stovky hráčů a vítěz může být jen jeden! Zahrajte si hru a staňte se vítězem. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem. Zahrajte si hru, která si získala již miliony hráčů. Střílení, zombíci, budování, …, této hře rozhodně nic nechybí. Fortnite je ideální hrou pro každého, najdete v ní akci, dravost, stavbu přístřešků, získávání surovin a také souboj se zombíky.

Fortnite hra online

Možná i vy patříte k osobám, které si alespoň čas od času zahrají nějaké IO hry zdarma. Pokud jste ještě „nenatrafili„ na jednu z nejoblíbenějších IO her, neváhejte a zahrajte si Fortnite. Populárnější hra je už jen Minecraft, který má také více než 100 milionů hráčů. Můžete si plnou verzi bojové hry Fortnite stáhnout zcela zdarma. Čeká vás zábava na ostrově s dalšími 99ti hráči a souboj se zombíky. Tato hra má několik verzi a je jen na vás, kterou a jak se jí rozhodnete hrát. Doporučení / Návod, jak ve hře postupovat: Snažte se zůstat na mapě (Fortnite map) pokud se vaše území dostane do tmavého prostředí, budete muset čelit většímu množství nástrah a vaše přežití vás bude stát mnohem více sil a snahy. Je docela možné, že tato hra vám bude mírně připomínat populární hru Minecraft. Hrát Fortnite online - hra začíná na ostrově, na kterém je dohromady 100 hráčů. Jde v podstatě o Fortnite multiplayer, takže ji hrajete v reálném čase s více hráči. Můžete hrát sám, ve dvojici nebo čtveřici. Nebezpečná bouře, která ukrajuje ze světa je jen jedno z hrozících nebezpečí, které na vás číhá. Pamatujte, že vítěz může zůstat jen jeden (příp. jeden tým). Tak se snažte, stavte pasti, vylepšujte zbraně a bojujte. Fortnite hrát zdarma může opravdu každý.

Fortnite Battle Royale

Fortnite má tři herní módy. Můžete si vybrat, který z nich budete hrát. Jsou podobné (grafika, předměty, způsob hry, ...), ale v každém z nich jde o něco jiného, takže doporučujeme vyzkoušet všechny 3.

Fortnite: Save the world

První verze hry, ve které hráči hrají proti sobě. Jste přeživší velitelem základny, musíte sbírat zdroje (kámen, dřevo, ...), bojovat a ochraňovat ostatní lidi a shromažďovat údaje o bouři, která postupně ničí váš svět a ukrajuje z Fortnite map.

Fortnite Battle Royal

Hrajete proti stovce hráčů, kteří vyskakují z autobusu. Musíte si pohlídat zbraně, zdroje, spoluhráče (můžete vytvářet dvojice, trojice, ... až 50ti členné skupiny) a odolávat útokům jiných hráčů. Kdo přežije poslední, je vítězem. Část této hry je dostupná zdarma. Jde o jeden Fortnite mód. Pokud si chcete zahrát celou verzi hry, budete si muset něco připlatit. Fortnite Creative - na výběr dostanete ze dvou ostrovů a na jednom z nich hrát. Všechny věci co budete pro hru potřebovat naleznete v telefonu.

Epic Games

Epic Games je společnost, jejíž vděčíme za hru Fortnite. Není to ale jediná hra z jejich dílny, vydali např. hry Unreal, Gears of War, Phoenix Point, Red Dead, Infinity Blade apod. V jejich obchodě (store) najdete nejen hry, ale i mnoho features pro stavění a vylepšení budov, zbraně či pasti. Společnost umožňuje hráčům založit si u nich účet a získat tak o hře více informací, dostat se k různým kódům, které vaši hru vylepší a pomohou vám vítězit. Epic hry si získávají stále více hráčů a jejich popularita roste každým dnem. Společnost Epic Games se věnuje vývoji videoher a softwaru. O jejím úspěchu hovoří i fakt, že získala množství cen a uznání po celém světě. V současnosti má vlastní obchod Epic Games Store kde můžete najít všechny její hry (placené a i ty zdarma).

Fortnite download (cz)

Pokud si chcete Fortnite stáhnout, můžete tak učinit i zde. Zahrajte si hru, spojte se s dalšími hráči a pokud chcete vědět, jak na tom jste vy nebo vaše skupina, můžete si v Fortnite Battle Royale stats prohlédnout statistiku a zjistit jak na tom přesně v tomto okamžiku jste. Nezapomeňte navštívit Fortnite shop (cz), kde můžete získat řadu užitečných věcí. Fortnite funguje na různých platformách. Můžete si ji zahrát na PC, Playstation, mobilu či Xboxu. Pokud si nejste jisti, zda si stahujete správnou verzi do konkrétního zařízení, nemusíte se ničeho obávat. Fortnite installer je aplikace - spouštěč (Forni launcher), která umožní spouštění hry a zároveň zkontroluje, zda vaše zařízení hru spustit dokáže. Stáhnete ji ještě dříve než samotnou hru. Bez ní hra Fortnite nepůjde. V závislosti na platformy se odvíjí i cena této hry. Fortnite PS4 cena se pohybuje od 10 do 40 EUR. A pokud vám Playstation chybí, můžete si ho nyní koupit PlayStation 4 Fortnite edition - k herní konzoli dostanete i tuto hru. PS4 není jediné zařízení, na kterém můžete hru hrát, můžete hrát i na: >> Fortnite na PC >> Fortnite mobile >> Fortnite Xbox One (bohužel pro Xbox 360 není Fortnite k dispozici) >> Fortnite PS4 Hra bude perfektně běžet i na počítačích s operačním systémem Windows a Mac. Takže klidně můžete vyhledávat a stahovat verze Fortnite Windows a Fortnite Mac OS.

Fortnite IO - IO hry

Možná jste se již s koncovkou IO setkali u jiných her. Odkud se tato zkratka vzala, co přesně znamená, se neví, nicméně o IO hrách se toho ví už hodně. Jde o bezplatné příležitostné hry, které mají minimální grafiku, obsahují multiplayerovou složku, tzn. že jsou určené pro více hráčů. I když v současnosti většina těchto her má lepší grafiku a bezplatná je jen jejich část, stále mohou mít koncovku IO. Fortnite je jednou z těchto her. Pokud si chcete zahrát celou hru, budete si ji muset koupit. V případě, že si rádi občas zpříjemněte volné chvíle rychlou hrou, můžete Fortnite hrát online, kdy se vám zachce.

Fortnite tracker

Zaměřme se na verzi hry, kterou si můžete stáhnout a zahrát zdarma. Fortnite Battle Royale je online hra, kterou hraje 100 hráčů., abyste si uměli zjistit, jak na tom jste v porovnání ostatními hráči, využijte Fortnite tracker. Můžete porovnávat své statistiky s jinými hráči, porovnávat počet usmrcených nepřátel, své zápasy s jinými ... Uvidíte historii svých zápasů, své vylepšení, body, které jste nahráli apod. Fortnite není jen hra o přežití. Každá sezóna (dosud jich bylo 10) má děj, aby se tento děj rozvinul v příběh, jsou do hry zakomponovány tzv. Fortnite event LIVE. Jde o živé události, které se objevují ve hře (v jejím středu nebo na konci hry) a mohou se prolínat až do další sezóny. V první sezóně to byl meteor, který dopadl na ostrov a změnil ho. Objevil se i v 3. a 4. sezóně. V sezóně číslo 4 vyšel z meteoru návštěvník a odpálil raketu, která změnila ostrov, ... Děj se proplétá hrou, v každé sezóně najdete něco z předchozích sezón a zároveň nastane událost, která ovlivní následující sezóny.

Fortnite item shop

Ve hře najdete i obchod, kde si můžete koupit různé předměty, které ve hře jistě využijete - výstroj, kluzáky, různé nástroje pro těžbu, ale také Fortnite zbraně (nebo-li Fortnite arms), ... nezapomeňte proto při hře navštívit i Fortinte obchod (Fortnite store). Když už mluvíme o obchodu, určitě stojí za zmínku i Fortnite shop merch, kde můžete získat trička, mikiny, povlečení, postavičky, přívěsky na klíče s tématikou této hry. Což určitě potěší skalní fanoušky hry Fortnite.

Fortnite skin

Ve hře si můžete vybrat postavu (skin), se kterou budete hrát. Následně si můžete bezplatně stáhnout postavu = skin, která vás odliší od ostatních. Stáhnout Fortnite skins můžete kdykoliv během hry. Na začátku hry dostanete jen krumpáč. Bude se vám hodit na ničení nepřátel, budov, získávání zdrojů a stavbu úkrytů. Abyste zvýšili své šance na přežití, je dobré zlepšovat i obranyschopnost své postavy.

Fortnite events

Vždy když hru vyhraje jeden hráč (nebo skupina), svět skončí a začne další hra (další sezóna). Nedávno začala Fortnite event. season 10 time. Pokud v ní nejste, můžete si počkat na další sezónu. Zatímco budete čekat na otevření dalšího světa, můžete si prohlédnout Fortnite Battle Royal stats (statistiky hráčů), zjistit více o hře můžete i ve Fortnite forum.

Fortnite patch notes

Pokud chcete vědět co je nového ve hře, jaké vylepšení / novinky přinesla poslední aktualizace, stačí jen sledovat Fortnite patch notes. Najdete zde všechny novinky ohledně vylepšených zbraní, kvalitnějších skrýší, ... pokud jste aktivním hráčem, určitě si tyto poznámky prohlédněte.

Fortnite Battle pass

Verze hry, která obsahuje vylepšený balíček, vám umožní lépe a rychleji ničení nepřátel a získávání vyššího počtu odměn (truhlic). Fortnite Battle Pass je placená verze, která obsahuje různé herní bonusy, které vám budou k dispozici postupně během hry. Tato verze hry vychází s každou novou sezónou a vždy nabízí nové položky. Tento balíček si můžete zakoupit přímo ve hře za mince V-Bucks.

Fortnite mobile

Pokud vás hra Fortnite zaujala a chcete to v aktuální sezóně někam dotáhnout měli byste se jí věnovat. Můžete si Fortnite stáhnout i do mobilu a hrát vždy když budete mít čas. Pokud budete hledat výraz Fortnite mobile nezapomínejte, že si musíte stáhnout také Fortnite Installer, tedy program ke spuštění hry, bez něj vám v mobilním telefonu hra nepůjde. Pokud hledáte v prohlížeči výraz Fortnite download Huawei, či jiný typ telefonu, nemusíte se zbytečně obávat. Hra funguje jak na Huawei, Samsungu, … Důležitý je operační systém, který máte v mobilu. Fortnite iOS i Fortnite Android vám umožní hrát o přežití, ať jste kdekoli. Stačí vám k tomu pouze přístup na internet a mobilní telefon.

Fortnite Redeem

Dostat se ke hře či různým věcičkám, které ve hře využijete, můžete celkem jednoduše. Stačí jen uplatnit kód, který jste získali. Přihlaste se do svého účtu v Epic Games a klepnutím na položku Reddem code. Zadejte kód a věc, na kterou se kód vztahuje se objeví ve vaší Fortnite skříňce. Fortnite Reddem codes najdete na různých propagačních akcích společnosti Epic Games nebo reklamách partnerských společností. Stačí se jen zapojit do akcií a fortieľ Reddem code můžete získat. Dejte si ale pozor, kód musíte zadat správně. V opačném případě žádnou položku nedostanete. Získaný kód aktivujte co nejdříve - je možné jej použít pouze jednou. Pokud ho našel i někdo jinýa aktivoval kód, získal pomůcku on a na vás už nezbylo nic.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Fortnite.Počet nalezených starších verzí: 1

Fortnite

Windows XP / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Mac / iOS / Android

0 kB 25.2.2020 Stáhnout


Zdeněk Slaný

Vášnivý redaktor zaměřený na software a mobilní aplikace. Více než 5 let zkušeností v oboru. Psaní recenzí, návodů a novinek. Tvůrce jasných a informativních textů, které pomáhají čtenářům lépe porozumět a využít moderní technologie.

🛡 Bezpečnost ověřenaNejnovější v kategorii

Freeware

0 kB

Pokémon GO 0.315.1

Hra do mobilu (Android, iPhone)

Freeware

0 kB

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

RDR2: Companion 1.5.0

Mobilní hra na Android

Freeware

0 kB

Bomberman 1.0

Retro PC hra

Freeware

0 kB

League of Legends 30.0.1.45662

Nejlepší akční multiplayerová strategie

Freeware

0 kB

Resident Evil 2 Demo

Remark akční hororové hry Resident Evil

Demo

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

War Rock 21.01.2016

Online taktická střílečka.

Freeware

1,4 GB

Counter-Strike 2D 0.1.2.7 beta

2D Counter-Strike.

Freeware

6,2 MB

Soldat 1.5

Oblíbená 2D akce.

Demo

14 MB

Hradeckej Mortal 2.0.2

Akční bojová hra Mortal.

Freeware

26,5 MB

Counter-Strike Pack 1.03

Counter-Strike jak ho neznáte.

Freeware

141,6 MB

Halloween 2007

3D střílečka inspirovaná Halloweenem.

Shareware

71 MB

Ponorka 1.1

Podmořská hra.

Freeware

7 MB

další aktualizace »Mafia 2

Pokračování legendární české akční hry.

50

Demo

Vietcong 1

Česká FPS hra z období Vietnamské války

36

Demo

Mafia 1

Česká akční hra.

33

Demo

Call of Duty 2

Pokračování revoluční FPS z prostředí druhé světové války

16

Demo

Bombič 1.0

Klasický bomberman.

15

Freeware

Hradeckej Mortal 2.0.2

Akční bojová hra Mortal.

13

Freeware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Oblíbená akční střílečka - multiplayer hra

13

Freeware

Soldat 1.5

Oblíbená 2D akce.

12

Demo

Counter-Strike 2D 0.1.2.7 beta

2D Counter-Strike.

12

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11867 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

Košík je prázdný

Reklama | Kontakty |

TOPlist