Adobe Flash Player

30.0.0.113

Přehrávání multimediálního obsahu (flash) v prohlížeči..

Hodnocení

(3 - 9 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Adobe Flash Player 30.0.0.113

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

30.0.0.113

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

20,4 MB

Aktualizováno:

Autor:

Adobe Systems Incorporated

Web programu:

www.adobe.comNeznámý

Počet stažení:

16644x   (tento týden: 63x)

Operační systémy:

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (11)

Adobe Flash Player od společnosti Adobe je multimediální software, který používají miliony uživatelů internetu. Přehrává audio i video soubory v různých formátech, podporuje různé operační systémy a je standardním doplňkem ve většině prohlížečů. Nejvyhledávanější a nejpoužívanější software pro přehrávání videí a animací má název Adobe Flash Player. Software Adobe / Adobe program je dnes považován za internetový standard. Tento přehrávač videí a animací je instalován ve více než 90 % počítačů.

Co je to Adobe Flash Player?

Program, který by neměl chybět ani ve vašem počítači. Adobe Flash Player zdarma používá drtivá většina uživatelů. Je vždy první volbou po níž každý sahá, když chce přehrát multimediální soubory tzn. přehrávání videa a animací, různých aplikací a často se používá i v online hrách. I přes množství podobných programů pro přehrávání audio a video souborů je mnoho her, videí a grafických prvků vybudovaných na platformě Flash. Pokud chcete aby se správně zobrazovaly v počítači, potřebujete Adobe Flash Player plugin. Tento software nepracuje samostatně, proto je dostupný jako pluning, tedy zásuvný modul Adobe Flash Player. Kompatibility s konkrétním operačním systémem se obávat nemusíte. Podporuje téměř všechny operační systémy (Windows, Mac a i Linux). I to je jeden z důvodů proč je Adobe Flash Player jedním z nejstahovanějších programů vůbec. Pokud zadáte do vyhledávače výraz přehrávač do internetového prohlížeče, zobrazí se vám právě tento software.

Adobe Flash Plaeyr download

Tento přehrávač multimediálního obsahu si můžete stáhnout zdarma. Některé programy, hry, videa, animace na internetu jsou tvořeny v programu Flash, takže pokud chcete internet plnohodnotně využívat Adobe Flash Player v češtině by měl být v počítači. Pokud máte problém otevírat některé webové stránky, nejde vám přehrát video z internetu nebo se vám nechce spustit hra? Chybí vám zásuvný modul Adobe Flash Player. Můžete si ho stáhnout zdarma i v českém či slovenském jazyce. Stačí jen kliknout na Adobe Flash Player CZ (příp. Adobe Flash Player SK) a můžete pokračovat v surfování na internetu bez nejmenších problémů. Poslouchat hudbu, prohlížet animace či videa a jiné multimediální formáty na internetu - doplněk Adobe Flash Player vám to umožní kdykoliv. Stáhněte si tento software zdarma a užívejte si všechny jeho výhody. Pokud se obáváte jazykové bariéry, stáhněte si Adobe Flash Player česky.

Instalace Adobe Flash Player

Rychlá a jednoduchá instalace Adobe není žádnou překážkou. Zvládne ji opravdu každý. Stáhněte si Adobe Flash Player plugin a kliknutím povolte jeho instalaci. Software Adobe se sám nainstaluje. Během instalace vás může vyznat k vypnutí / restartování internetového prohlížeče (integruje se přímo do prohlížeče). Pokud ho vypnete před instalací, k výzvě nedojde.

Adobe Flash Player aktualizace

Adobe Flash Player je kompatibilní s téměř všemi nejpoužívanějšími operačními systémy (Windows, Mac i Linux). Hned po stažení a instalaci se automaticky aktualizuje. Pokud je nová aktualizace dostupná veřejnosti, určitě se o tom dozvíte. Hned po otevření prohlížeče se zobrazí zpráva o nové verzi. Následně jen klikněte na tlačítko "nastavit" nebo "ok". Je dobré mít při instalaci prohlížeč zavřený. Po dokončení instalace počítač restartujte. Na automatickou aktualizaci je třeba chvíli počkat. Pokud trpělivost není vaše silná stránka nebo začínáte mít problémy se spouštěním některých multimediálních souborů, můžete přejít k manuální aktualizaci - Adobe Flash Player update. Ve vlastním zájmu si můžete zjistit, zda používáte nejnovější verzi Flash Player a zda máte i nejnovější aktualizaci. Na domovské stránce můžete nejnovější aktualizaci získat ještě dříve, než se výzva k její instalaci zobrazí ve vašem počítači.

Multimediální software

Pokud hledáte přehrávač videa, najdete přehrávač videa. Pokud si ale chcete pouštět v internetovém prohlížeči i hudbu a hrát hry měli byste se ohlédnout po multimediálních přehrávačích. Nejpoužívanější, nejstahovanější a tedy i nejoblíbenější je přehrávač multimediálního obsahu Adobe Flasf Player. Flash Player zdarma podporuje širokou škálu formátů - AMF, FLV, GIF, JPEG, JSON, MP3, PNG, SWF a XML. Také umí dekódovat videa s více vlákny a zrychluje vykreslení 3D grafiky. Hardwarová akcelerace - 2D a 3D hardwarová akcelerace je ve verzi Adobe Flash Player 11.0 mnohem rychlejší než v předchozí verzi. Využít to můžete i v mobilních zařízeních s operačním systémem Android.

Adobe Flash Player pro prohlížeče

Flash Player zdarma funguje ve všech operačních systémech a internetových prohlížečích. O oblíbenosti tohoto programu svědčí i fakt, že je součástí Google Chrome a Firefox. Nemusíte se obávat, zda používáte nejnovější verzi. Adobe Flash Player update, tedy aktualizace programu se provádí automaticky. Pokud jste si tento přehrávač multimediálního obsahu odinstalovali, můžete si ho znovu stáhnout. Ohledně internetového prohlížeče se funkčnosti či nefunkčnosti obávat nemusíte:: >>Adobe Flash Player Mozilla Firefox >> Adobe Flash Player Opera >> Adobe Flash Player Netscape Funguje v každém používaném operačním systému. Spustit audio či video soubor není s Flash Player zdarma žádný problém v kterémkoliv s výše zmíněných webových prohlížečů. Jste majitelem mobilního telefonu a chtěli byste mít v něm výkonný a kvalitní přehrávač multimediálních souborů? Nyní si můžete zdarma Adobe Flash Player Android stáhnout do mobilních zařízení, které mají operační systém Android.

Adobe Flash Player Windows

Tento software je kompatibilní s operačním systémem Windows. Nemusíte hledat speciální verzi pro Adobe Flash Player Windows 7 nebo Adobe Flash Player Windows xp. Možná vás napadne hledat konkrétní doplněk Adobe Flash Player pro konkrétní internetový prohlížeč. Už hledat nemusíte. Najdete zde nejen multimediální software pro nejnovější Windows - Adobe Flash Player Windows 10, který bude fungovat i ve starších operačních systémech Windows. Adobe Flash Player 64 bit je kompatibilní se všemi prohlížeči, které ve Windows či Mac máte. Adobe Flash Player 64 bit podporuje 64 bitové operační systémy a webové prohlížeče. Pokud užíváte 64 bitové prohlížeče a operační systémy rozhodně si stáhněte příslušný Adobe Flash Player plugin.

Adobe Flash Player Mac

Dalším často používaným operačním systémem je Mac. Majitelé MacBooků a tohoto operačního systému mohou také využívat doplněk Adobe Flash Player. Stačí si jen stáhnout příslušnou verzi, která bude kompatibilní Mac. Zatímco v prohlížečích Chrome a Firefox je Adobe Flash Player součástí programu v operačním systému Mac to už tak není. Proto si tento doplněk potřebujete stáhnout a instalovat. I když se Apple snaží dostat na trh vlastní přehrávač videa a audia bez Flash Player zdarma si nebudete moci otevřít řadu stránek, podívat živé přenosy TV, hrát hry, či prohlížet vzdělávací stránky, které jsou ve formátu Flash. V operačním systému Mac si aktualizaci Adobe Flash Player kontrolujte. Je to jednoduché, v nabídce Apple klepněte na Předvolby systému a následně na položku Flash Player. Vyberte Aktualizace a klikněte na tlačítko Zkontrolovat. Pokud používáte starší verzi, aktualizujte ji. Pokud máte nejnovější verzi nabídka Adobe Flash Player update se vám nebude nezobrazí.

Další Adobe programy:

Společnost Adobe přestává v roce 2020 podporovat doplněk Adobe Flash Player. I přesto jde stále o nejpoužívanější přehrávač multimediálního obsahu. V nabídce společnosti najdete mnoho dalších zajímavých programů, které byste mohli využít.

Adobe Acrobat

Programy pro, vytváření, prohlížení a úpravu dokumentů ve formátu PDF. Jde v podstatě o soubor programů, které můžete instalovat do operačních systémů Windows, Mac a Android. Adobe Acrobat Reader ke stažení. Adobe Flash Player vám užmožní zdarma přehrává audio a video soubory, Adobe Acrobat vám pomůže s psaným textem. PDF formát můžete vytvořit a také upravit.

Adobe Photoshop

Grafický editor na tvorbu a úpravu bitmapové - rastrové grafiky. Umožňuje editovat a vytvářet vektorovou grafiku, kterou lze následně převést na rastrový obrázek. Úpravu fotek či tvorbu obrázků, které tento program umožňuje - využívají i profesionálové. Nemusíte se omezovat jen na přehrávání videa. S Adobe Photoshop video sice nevytvoříte (s tím vám pomůže jiná aplikace), můžete se pohrát např. s fotkami. Můžete retušovat, ořezávat, selektovat, malovat i kreslit. Popusťte uzdu své fantazii - tento program vám to umožní v celém rozsahu, takže neváhejte to vyzkoušet – Stáhnout Adobe Photoshop.

Adobe Illustrator

Program na tvorbu vektorové grafiky, se kterým hravě zvládnete vytvořit firemní logo, stylizované ilustrace, kresby, grafy, tabulky, ... Tento program se stále vyvíjí a neustále se na něm pracuje, proto v něm najdete množství užitečných funkcí. Jednoduchost a přehlednost jsou klady, pro které sahají po tomto výkonném programu od společnosti Adobe i umělci a designéři.

Adobe InDesign

Profesionální program pro každého, kdo chce originální a poutavě vytvářet dokumenty, elektronické knihy, plakáty, brožury nebo časopisy pro tisk. Nebo se „pouze“ zajímáte o reklamu či máte menší vydavatelství, jistě víte, že tento program vám podstatně ušetří čas při práci s dokumenty. Zahrnuje v sobě mnoho dílčích programů - od grafického návrhu na počítači, až po export souborů na tisk.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Počet nalezených jiných verzí: 1

Adobe Flash Player 12 64-bit

Windows 2000/XP/2003/Vista/7

1 MB 15.2.2014 stáhnout zdarma


Počet nalezených starších verzí: 10

Adobe Flash Player 16.0.0.305

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1 MB 7.3.2015 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 15.0.0.189

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

16,5 MB 23.10.2014 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 11.8.800.94

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1 MB 17.8.2013 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 11.6.602.168

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

981 kB 16.2.2013 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 11.4.402.265

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

9,7 MB 24.8.2012 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 11.2.202.233

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

3,9 MB 17.4.2012 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 11.1.102.63

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

3,6 MB 8.3.2012 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 10.3.181.34

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

2,9 MB 1.7.2011 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 10.0.45.2

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,8 MB 12.2.2010 stáhnout zdarma

Adobe Flash Player 10.0.42.34

Windows 2003 / Windows XP / / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,8 MB 9.12.2009 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Adobe Flash Player?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Microsoft Excel Viewer 12.0.6504

Prohlížeč formátu xls

Shareware

0 kB

Trial

0 kB

Multifoto 20.03

Program pro tisk průkazových fotografií

Freeware

2,5 MB

Facebook Gameroom 1.0.3.0

Hraní her z Facebooku ve Windows

Freeware

255 kB

ChanSort 2021-01-17

Editor televizných programů

GPL

0 kB

BlueMaxima's Flashpoint (hry v Adobe Flash zdarma) 9.0

Obrovská sbírka her a animací zdarma

Freeware

0 kB

Virtual Keyboard 3.15

Virtuální klávesnice

Freeware

434 kB

Free Virtual Keyboard 3.0.1

Virtuální klávesnice

Freeware

227 kB

Uplay 113.0.9220

Stahování a hraní her od Ubisoft

Freeware

0 kB

Česko Německý slovník

Česko německý slovník pro každého

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Core Temp 1.16

Teplota CPU

Freeware

0 kB

Formix SE 8.01

Formuláře, etikety, vizitky a tiskopisy

Demo

18,9 MB

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

Demo

6,9 MB

SpeedFan 4.52

Softwarová regulace a monitoring větráčků

Donation ware

2,9 MB

Blender 2.83 64-bit

Tvorba 3D grafiky.

Freeware

134,9 MB

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

Freeware

21,9 MB

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru.

Freeware

182,9 MB

Sweet Home 3D 6.2

3D návrh interiéru domu / bytu.

Freeware

49,2 MB

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Přehrávání multimediálního obsahu (flash) v prohlížeči..

Freeware

20,4 MB

eCookBook 4.5.2

Elektronická kuchařka se snadným ovládáním

Freeware

7,2 MB

další aktualizace »

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizace SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

162009

Freeware

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

119329

Freeware

Adobe Flash Player IE 15.0.0.189

Přehrávání Flash souborů.

90601

Freeware

Sony Vegas 13.0.453 Pro

Editace a střih videa.

78032

Trial

Realtek ALC AC97 Drivers 4.06

Ovladače pro zvukovou kartu.

62100

Freeware

Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Prostředí pro .NET aplikace.

57366

Freeware

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikající program pro hudebníky.

55446

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplňek k zařízení Bluetooth.

53653

Shareware

Microsoft Windows XP SP2 CZ

Aktualizace SP2 (Service Pack 2) systému Microsoft Windows XP.

43094

Freeware

Google Earth 7.1.5.1557

Mapa světa z družicových snímků.

42148

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11160 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání

TOPlist