Elxis 2009 Pandora2432Redakční systém Elxis CMS.

Hodnocení

(5 - 1 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Elxis 2009 Pandora 2432

Licence:

GPL

Licence:

GPL

Číslo verze:

2432

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

10,2 MB

Aktualizováno:

Autor:

Elxis CMS

Web programu:

http://elxis.czNeznámý

Počet stažení:

1553x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

Windows 98/Linux/2000/ME/NT/XP/2003/Vista/2008

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Elxis CMSElxis CMS - Open Source (Content Manamegent System - Systém pro správu obsahu) je určen pro správu a publikování obsahu webových stránek bez potřeby znalosti programování v jazycích HTML nebo PHP. Umíte-li pracovat s Wordem, umíte tvořit a spravovat vlastní webové stránky.

Představujeme poslední aktuální verzi redakčního a publikačního systému s označením Elxis 2009.1 Pandora lišící se od předchozí verze Elxis 2008.1 Nemesis především lepší stabilitou a rychlostí načítání stránek.Základní rysy CMS Elxis 2009.0 Pandora:

 • Licence GNU/GPL (General Public License) určuje možnost používat jak samotný redakční systém Elxis CMS, tak i jeho části zcela zdarma za předpokladu dodržení podmínek této licence.
 • Redakční systém Elxis CMS je poskytován jako Open Source (otevřený zdrojový kód).
 • Umožňuje tvorbu a správu vícejazyčných webových stránek s podporou RTL (Right-To-Left) - jazyků psaných zprava do leva. V současné době je k dispozici 28 jazykových překladů pro hlavní stránky (český, anglický, arabský, arménský, bosenský, brazilský, bulharský, holandský (nizozemský), chorvatský, dánský, francouzský, německý, řecký, kreolský, indonéský, italský, japonský, lotyšský, litevský, perský, polský, rumunský, ruský, srbský, srbský (latin), španělský, turecký a vietnamský).
 • Nový systém Elxis 2009.0 Pandora rozpozná jazyk návštěvníka a pokud jsou stránky v tomto jazyce publikovány, automaticky v něm stránky zobrazí. V opačném případě je upřednostněno defaultní jazykové nastavení nebo angličtina.
 • V systému Elxis je integrována funkce překladače, která označený článek přeloží do nastaveného jazyku a uloží. Službu poskytuje třetí strana a čeština není podporovaná. V současné době lze použít: z angličtiny do francouštiny, němčiny, italštiny, holandšziny, ruštiny, řečtiny, portugalštiny, klasické čínštiny, tradiční čínštiny, japonštiny a korejštiny. Z francouštiny lze překládat do angličtiny, němčiny, řečtiny, italštiny, portugalštiny, holandštiny a španělštiny. Z němčiny, španělštiny, řečtiny, holandštiny a portugalštiny do angličtina a francouštiny. Z ruštiny, japonštiny, korejštiny a klasické i tradiční čínštiny do angličtiny. Lze také uplatnit překlad klasické čínštiny do tradiční a naopak.
 • Administrační část obsahuje překlady pro uživatele ve 14 jazycích (čeština, angličtina, francouzština, němčina, řečtina, indonéština, italština, japonština, polština, ruština, srbština (latin), srbština, španělština a turečtina). Pokud stránky spravuje více administrátorů, může každý samostatně zvolit svůj jazyk.
 • Aktualizovaný modul SEO Pro ve spolupráci se souborem .htaccess vytvoří 'hezké url' přívětivé k vyhledávačům a Vaše stránky se zajímavým obsahem dosáhnou vysoké hodnocení SEO (Search Engine Optimization - Optimalizace pro vyhledávače) a budou ve vyhledávačích zobrazovány na předních pozicích.
 • Nové chybové stránky (404...) jsou nyní doplněny o rozšířené nabídkové menu pro výběr náhradního obsahu a dostali nový design. Zde můžete vidět ukázku chybové stránky 404.
 • Elxis 2009.0 Pandora dostal do vínku i nový design instalátoru a drobné úpravy kódu, které přispívají k rychlé a jednoduché instalaci systému.
 • Instalace modulů, komponent a dalších rozšíření je možná přímo z Download centra jedním kliknutím v administrační části redakčního systému.
 • V základní instalaci je již obsažen modul nazvaný eBlog, který umožní registrovaným uživatelům získat na Vašich stránkách svůj prostor (Blog) pro publikování svých článků na které mohou ostatní návštěvníci stránek reagovat pomocí komentářů. Uživatelská administrace jednotlivých eBlogů je řešena přímo na hlavních stránkách a každého je umožněno uploadovat obrázky k článkům o určité velikosti do přidělených samostatných složek.
 • Elxis 2009.0 Pandora nově podporuje také komentáře k jednotlivým článkům. Nastavení je u každé obsahové položky umožněno formou povolení: nikdo, registrovaní uživatelé nebo všichni. Přidávání komentářů na hlavních stránkách i pro eBlog samozřejmě ošetřeno protispamovým obrázkem. Komentář je umožněn i pro autonomní obsah tzn. pro články, které nejsou zařazeny v žádné sekci a kategorii (licenční ujednání...).
 • Statická cache (vyrovnávací paměť) je dalším novým rysem Elxis 2009.0 Pandora. Oproti klasické cache ukládá celé stránky místo bloků a tím výrazně urychluje našpanělštiny,čítání Vašich webových stránek. Základní čas statické cache je nastaven na 1200 vteřin a lze měnit dle potřeby v administrační části stejně jako její aktivace nebo deaktivace.
 • Elxis CMS 2009.0 Pandora podporuje pouze PHP 5 a novější, nově také databáze Oracle a XML schémata verze 0.3.
 • Integrována poslední verze TinyMCE WYSIWYG editoru pro lepší XHTML kompatibilitu.
 • Poslední verze ADOdb databázové knihovny.
 • V katalogu odkazů lze přidat miniaturu náhledu stránek ke každé položce. Je možno použít obrázek uložený na serveru nebo využít poskytovatele náhledů. Náhled ze serveru poskytovatele je stažen a uložen pro další zobrazení. Toto opatření zabraňuje připojování k serveru a načítání dat při každém otevření katalogu a procházení odkazů je tak mnohem rychlejší.
 • Správce médií nabízí stálý přehled nad obrázky a dalšími médii uloženými na serveru z uživatelského prostředí podobnému Windows vč. náhledů, tvorby složek, upload, mazání, nastavení CHMOD...
 • Webové stránky je možné rozdělit do zón z různou úrovní práv přístupu a jednotlivé uživatele přidávat do skupin pro povolení vstupu do jednotlivých zón.
 • Registrace nových uživatelů je defaultně nastavena na režim zaslání ověřovacího odkazu na registrovanou emailovou adresu. Tento režim lze deaktivovat a registrace neověřovat, pozastavit nebo úplně zakázat.
 • Administrátor je notifikován automatickými emaily o všech aktivitách uživatelů (nová registrace, přidání odkazu, navrhnutí článku...).
 • Elxis 2009.0 Pandora obsahuje sadu nástrojů, které usnadní práci se systémem. Mezi nejvýznamnější lze zařadit např. Logins Recorder, který zaznamená všechny pokusy přihlášení do administrační části , vlastní Elxis Defender zajišťující bezpečnost tak, jak ho znáte z Windows, Elxis Organizér zase spravuje Vaše kontakty, poznámky, záložky a schůzky, čistič dočasné složky a složek cache...

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Elxis 2009 Pandora.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Elxis 2009 Pandora.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Elxis 2009 Pandora?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Freeware

34,6 MB

čTEČKA pro Android

Čtečka - OVĚŘENÍ COVID certifikátu do mobilu

Freeware

0 kB

Mozilla Firefox Wallpaper

Oblíbený Wallpaper na PC

Freeware

321 kB

Eye Saver 2.44

Ochrana očí před světlem z počítače

Freeware

3,4 MB

Eye Blink

Kontrola mrkání a prevence suchých očí (ochrana očí)

Freeware

30,3 MB

F.lux 4.119

Úprava jasu displeje podle denní doby (ochrana očí)

Freeware

654 kB

CareUEyes 2.0.0.8

Ochrana očí před modrým světlem

Demo

5,1 MB

PDF Cracker 3.0

Odstranění ochrany zabezpečeného PDF souboru

Demo

3,7 MB

Netcam Studio 1.3.6.0

Sledování dění před webkamerou

Freeware

39,7 MB

Roomeon 3D-Planner 1.6.2

Návrh interiéru - 3D design pokoje

Freeware

53 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Total Video Converter 3.71

Převod videa - konvertování

Shareware

15 MB

Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

Freeware

20,5 MB

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

Freeware

182,9 MB

Google Earth 7.3.3.7786

Mapa světa - snímky z družice

Freeware

1,2 MB

Pinnacle Studio PLUS 24

Nástroj pro práci s videem

Demo

3,6 MB

Foxit Reader 10.1.3

Prohlížeč PDF souborů

Freeware

1,4 MB

Audacity 3.0

Úprava a nahrávání audio souborů

Freeware

28 MB

Sony Vegas 17 Pro

Úprava a střih videa (tvorba videa)

Trial

5,9 MB

CPU-Z 1.95

Sledování / Analýza - informace o PC procesoru

Freeware

1,9 MB

DiskDigger 1.8.0.1701

Obnovte si ztracená data a soubory

Freeware

0 kB

další aktualizace »

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizace SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

162670

Freeware

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

120823

Freeware

Adobe Flash Player IE 15.0.0.189

Přehrávání Flash souborů.

91632

Freeware

Sony Vegas 17 Pro

Úprava a střih videa (tvorba videa)

78970

Trial

Realtek ALC AC97 Drivers 4.06

Ovladače pro zvukovou kartu.

62243

Freeware

Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Prostředí pro .NET aplikace.

57609

Freeware

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikající program pro hudebníky.

56331

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplňek k zařízení Bluetooth.

54251

Shareware

Google Earth 7.3.3.7786

Mapa světa - snímky z družice

43309

Freeware

Microsoft Windows XP SP2 CZ

Aktualizace SP2 (Service Pack 2) systému Microsoft Windows XP.

43247

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11299 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

TOPlist