TeamViewer

15.3.8497 Portable

Vzdálené ovládání PC a přístup.

Hodnocení

(4 - 2 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu TeamViewer 15.3.8497 Portable

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

15.3.8497 Portable

Instaluje se:

Ne

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

22 MB

Aktualizováno:

Autor:

TeamViewer

Web programu:

www.teamviewer.comNeznámý

Počet stažení:

5251x   (tento týden: 18x)

Operační systémy:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Ovládat svůj počítač můžete, aniž byste u něho fyzicky seděli. Zdá se vám to jako nesmysl? Ne, v dnešní době díky aplikaci TeamViewer to bude hračka pro každého. Ovládání PC na dálku zvládnete i vy, aniž byste potřebovali speciální vzdělání. Potřebujete k tomu správný PC software na vzdálenou správu počítače. Kolik z vás už Xkrát litovali, že nemají aplikaci, která by jim umožnila ovládat počítač na dálku?

Co je to vzdálená správa počítače?

Všechny větší společnosti, kde se nachází více počítačů a na jejich správě se může podílet jedna aplikace. Díky ní správce počítačů a sítě nemusí odejít ze své kanceláře a přitom mohou ovládat počítač na druhé straně budovy. Prostřednictvím programu se může připojit na kterýkoliv počítač a vzdáleně ho ovládat - dálková správa PC. Programů na vzdálený přístup je celá řada a TeamViewer je jedním z nich. TeamViewer je program na vzdálenou správu počítače zdarma. Možná si řeknete, že tato aplikace se využije pouze ve společnostech a firmách, ale jistě se vám bude hodit i v domácnosti, zvláště pokud nejste u svého počítače a potřebujete zkontrolovat nějaký soubor nebo se z domácího počítače dostat do pracovního počítače. Vzdálený přístup do pracovní složky, pracovního e-mailu či k pracovním souborům. Abyste mohli tento program používat, je třeba, abyste měli nainstalovánu TeamViewer app / TeamViewer apk v obou počítačích (příp. na mobilu a PC). Reálné se uživatel, který se prostřednictvím aplikace připojí na váš počítač "zmocní" počítače (myši, klávesnice, ...). Na obrazovce se vám zobrazí obrazovka vzdáleného počítače a můžete na něm začít pracovat, jako byste u něho přímo seděl. Na vzdáleném počítačise bude pohybovat kurzor sám, ale přitom ho bude ovládat vy přímo z domova.

TeamViewer download (cz)

Nikdy nevíte, kdy se vám taková aplikace může hodit. Nyní si můžete tu nejlepší aplikaci TeamViewer stáhnout zdarma. Verze zdarma umožňuje připojit 10 počítačů, což je na běžné domácí využití zcela dostačující. Oproti jiným programem si jej můžete stáhnout zdarma. Pokud ve svém internetovém prohlížeči zadáte výraz vzdálená plocha program, určitě se vám v nabídce těch nejlepších programů zobrazí právě TeamViewer. TeamViewer zdarma vám umožní ovládat jakýkoli počítač přes internet. Můžete pomoci známým vyřešit problém s instalací jiných programů nebo vám někdo jiný může pomoci s vaším problémem v PC. Nemusíte vyhledávat speciální program a ani se zaměřovat na:
 • TeamViewer Window
 • TeamViewer Windows xp
 • TeamViewer Windows Vista
 • TeamViewer Windows 7
 • Tato aplikace je plně kompatibilní s operačním systémem Windows, klidně můžete mít i TeamViewer Mac. Program Vám umožní:
 • Vzdálená správa Windows
 • Vzdálená správa Mac
 • TeamVeawer bude perfektně fungovat na jakékoli platformě. I pro majitele Linuxu máme dobrou zprávu - TeamViewer Linux si můžete stáhnout a využívat všechny jeho funkce. V době mobilních zařízení se tato aplikace určitě neztratí. TeamViewer mobile funguje v mobilních telefonech s operačním systémem Android a pokud hledáte něco pro iOS máme pro vás TeamViewer iOS. Tak neváhej a TeamViewer stahuj ještě dnes. Tuto aplikaci můžete mít i v češtině.

  TeamViewer online

  TeamViewer Remote Desktop si můžete stáhnout do svého počítače, notebooku či mobilního telefonu. Oproti jiným aplikacím nabízejícím vzdálenou správu počítače je ideální i jako aplikace pro přenos souborů, umožní vám uspořádat videokonferenci a prostřednictvím TeamVieweru můžete sdílet audio i video soubory. Zároveň vám zajistí dostatek soukromí pomocí šifrování, umožní vytvoření soukromé sítě, do které se nikdo nežádoucí nedostane. Pokud plánujete tento program použít pouze jednou (případně zřídka), nemusíte si ho stahovat do počítače. TeamViewer se dá použít i online. Místo kliknutí na tlačítko "instalace" klikněte na políčku "run". Jakmile odsouhlasíte licenční podmínky, program se otevře. TeamViewer plná verze je vám k dispozici, ať už ji stáhnete do počítače nebo ji budete jen sem - tam používat online. Abyste TeamViewer klient mohli plnohodnotně používat a spravovat jiné počítače, potřebujete po otevření programu do příslušného textového pole zadat ID (identifikační číslo) a heslo. Abyste se nedostali do počítače, ve kterém nemáte co dělat, zobrazí se heslo na počítači, na který se chcete připojit. Pokud patří počítač vám, můžete si aplikaci TeamViewer nastavit tak, aby se zapínala vždy při spuštění vašeho počítače počítače automaticky.

  TeamViewer FREE / BUY

  Rozdíl ve funkcích mezi placenou verzí a TeamViewer zdarma v podstatě není tak velký. Hlavní rozdíl je v počtu počítačů, které lze prostřednictvím aplikace ovládat / propojit. TeamViewer zdarma umožňuje propojit maximálně 10 počítačů. Placené verze propojí 200, 300 nebo až 500 počítačů. TeamViewer cena se pohybuje od 30 do 125 EUR za měsíc. Pokud jste se rozhodli pro domácí použití a chcete si stáhnout verzi zdarma, v závislosti na operačním systému, můžete si vybrat TeamViewer 64 bit nebo TeamViewer 32 bit. Pravdou je, že TeamViewer 64 bit vám bude běžet rychleji, takže pokud máte možnost stáhněte si verzi 64 bit.

  TeamViewer Quick Support

  TeamViewer má několik produktů, ze kterých si můžete vybrat ten nejlepš, který vám bude vyhovovat. TeamViewer products - najdete zde i oblíbenou verzi TeamViewer Quick Support, kterou netřeba instalovat. Stačí ji jen stáhnout a po dvojkliku poskytnout ID a heslo osobě, která se chce na váš počítač připojit. TeamViewer QuickJoin vám umožní rychle se připojit k videokonferencím. Jednoduchým stažením, otevřením a zadáním údajů, které vám poskytne organizátor setkání, se můžete zapojit do diskuse, kdykoliv to bude zapotřebí.

  TeamViewer remote Deskop

  TeamViewer je program, který vám umožní ovládání PC na dálku. Tak jako všechny aplikace i tato se vylepšuje a aktualizuje. Pokud jste si stáhli starší verzi, aktualizujte. TeamViewer remote deskop si můžete stáhnout ve starší a zatím nejpoužívanější verzi. TeamViewer 13 stáhnout není žádný problém. Pouhým kliknutím si ji můžete stáhnout a instalovat do vašeho PC. Dokonce ho můžete spustit i bez instalace. TeamViewer 13 patří mezi nejnovější verze spolu s TeamViewer 15 a TeamViewer 14. Verze 14 a 15 se ale dočkali vylepšení. Lepší kvalita připojení, optimalizace serverů, nový design a důraz na bezpečnost. Tím vynikají verze TeamViewer 2018, Team Viewer 2019.

  Další programy pro vzdálenou správu PC

  I když můžete mít ten nejlepší a nejvýkonnější program na vzdálenou správu PC zdarma, není to jediný program s tímto zaměřením. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu tato aplikace nevyhovuje, můžete si stáhnout jiné. Doporučujeme:

  AnyDesk

  AnyDesk je vhodnou volbou pro všechny platformy (Windows, Mac, Linux). V počítači zabere málo místa, ale je to stále více než TeamViewer. Tento program je sice zdarma, ale nenabízí několik funkcí. Pokud vám jde jen o získání vzdáleného přístupu k počítači, AnyDesky může být, tím co hledáte. Umožní vám přístup do počítačů i z mobilního telefonu.

  VNC Viewer

  VNC Viewer je software pro ovládání PC na dálku. Stáhnout si ho můžete zdarma. K propojení dochází prostrednítvom P2P sítě (peer to peer), takže vám zajišťuje dostatek soukromí. Než se ale na daný počítač připojíte je třeba, aby man nainstalovaný program VNC Connect. Následně se vy, jako VNC klient můžete připojit na počítač.

 • Jednoduché a bezpečné sdílení obrazovky
 • Připojte kterékoli dva počítače na světě
 • Zdarma přenos souborů a přepínání ovládání
 • TeamViewer portable

  Portable nebo-li přenosné verze aplikací jsou stále oblíbenější a vyhledávanější. TeamViewer portable využijete hlavně, pokud máte více počítačů a potřebujete se dostat k některému z nich. Je jedno, u kterého se právě nacházíte, s pomocí TeamViewer portable můžete spustit v jakémkoliv počítači a připojit se tak rychle na své PC. Můžete si TeamViewer stáhnout na USB disk či jiné přenosné zařízení a použít ho vždy, když budete potřebovat a v jakémkoli operačním systému (Windows, Mac, Linux).

  Shrnutí

  Program TeamViewer vám umožní ovládat svůj, či jiné počítače na dálku. Takovou vzdálenou správu počítače můžete provádět i ze svého mobilního telefonu. Stačí jen mít staženou aplikaci, kterou ani nemusíte instalovat. A i tak bude fungovat.

  Příspěvků: 0

  Jméno *

  E-mail

  Titulek *

  Text *

  Opište kód z obrázku *

  kod

  {comment_error}

  Zobrazeno 1 - 20

  Zobrazeno po

  ajax wait

  Zobrazeno 1 - 20

  Zobrazeno po

  Počet nalezených jiných verzí: 1

  TeamViewer 15.3.8497

  Windows xp / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  22 MB 12.3.2020 stáhnout zdarma


  Počet nalezených starších verzí: 7

  TeamViewer 15.3.8497 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  22 MB 12.3.2020 stáhnout zdarma

  TeamViewer 15.3.8497 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  22 MB 12.3.2020 stáhnout zdarma

  TeamViewer 11.0.53254 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  26,3 MB 16.12.2015 stáhnout zdarma

  TeamViewer 7.0.15723 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  7,4 MB 24.10.2012 stáhnout zdarma

  TeamViewer 7.0.12979 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  7,2 MB 30.3.2012 stáhnout zdarma

  TeamViewer 7.0.12799 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  7,5 MB 24.2.2012 stáhnout zdarma

  TeamViewer 7.0.12313 Portable

  Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

  5,1 MB 28.1.2012 stáhnout zdarma


  Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu TeamViewer?

  Přihlašte se k odběru zdarma...  Nejnovější v kategorii

  Remote Desktop Manager 2.0.1.0 Free

  Manažer vzdálených připojení.

  Freeware

  94,9 MB

  v-webmail 1.6.4

  Webmail systém.

  GPL

  978 kB

  Jaws 1.0.0

  CMS a framework pro vlastní stránky.

  Freeware

  5,2 MB

  Filemanager FTP

  Správce souborů přes FTP

  Freeware

  685 kB

  Donation ware

  9,7 MB

  DokuWiki 2013-05-10a

  CMS DokuWiki.

  Freeware

  2 MB

  OpenDocman 1.2.6.7

  Systém správy dokumentů.

  GPL

  967 kB

  Freeware

  1,2 MB

  Skeleton 0.2

  Jednoduchá báze CMS.

  Freeware

  12 kB

  Frog 0.95

  Jednoduché CMS.

  Donation ware

  324 kB

  další nové programy »

  Nové aktualizace

  TeamViewer 15.3.8497 Portable

  Vzdálené ovládání PC a přístup.

  Freeware

  22 MB

  TeamViewer 15.3.8497

  Vzdálené ovládání PC a přístup.

  Freeware

  22 MB

  Remote Desktop Manager 11.7.6.0

  Manažer vzdálených připojení.

  Trial

  137,3 MB

  QuickRDP 2.4.2

  Připojování k RDP, SSH, Telnet.

  GPL

  2,3 MB

  Advanced Net Monitor for Classroom 4.9.12

  Vzdálená správa PC v síti.

  Trial

  30,2 MB

  Supremo Remote Desktop 3.0.3.378

  Vzdálená správa plochy.

  Freeware

  3,4 MB

  Remote Administrator Control Client 4.0.9.0

  Vzdálené ovládání a správa počítačů i bez veřejné nebo pevné IP adresy.

  Freeware

  6,9 MB

  EMCO Remote Shutdown 5.0.7

  Vzdálené vypnutí počítače.

  Trial

  34,2 MB

  Prime95 28.7

  Nástroj na testování procesoru.

  Freeware

  4,1 MB

  CMSSS 1.9.4

  Redakční systém.

  Freeware

  4,4 MB

  další aktualizace »

  Prime95 28.7

  Nástroj na testování procesoru.

  21387

  Freeware

  TeamViewer 15.3.8497

  Vzdálené ovládání PC a přístup.

  17354

  Freeware

  Remote Desktop Manager 11.7.6.0

  Manažer vzdálených připojení.

  10226

  Trial

  Advanced Net Monitor for Classroom 4.9.12

  Vzdálená správa PC v síti.

  8399

  Trial

  EMCO Remote Shutdown 5.0.7

  Vzdálené vypnutí počítače.

  8362

  Trial

  Remote Administrator Control Client 4.0.9.0

  Vzdálené ovládání a správa počítačů i bez veřejné nebo pevné IP adresy.

  6686

  Freeware

  TeamViewer 15.3.8497 Portable

  Vzdálené ovládání PC a přístup.

  5251

  Freeware

  CMSSS 1.9.4

  Redakční systém.

  5190

  Freeware

  OnLine PC XP 1.9

  Zjištění dostupnosti zařízení s IP adresou.

  4880

  Freeware

  Radmin Remote Control 3.5

  Pohodlné vzdálené ovládání PC.

  4289

  Trial

  další programy »  Coolhousing
  logo

  11069 programů ke stažení zdarma

  Poslední aktualizace před 21 hodinami

  Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
  Thumbnail Opera

  Opera 66.0.3515.103

  Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

  Thumbnail Lidl Plus

  Lidl Plus 14.25.1

  Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

  Thumbnail Cheat Engine

  Cheat Engine 7.1

  Prohlížení a úprava dat procesů.

  TOPlist