WinRAR

5.8 64-bit

Kompresní program: Rozbalit RAR (ZIP) / Zmenšit soubory / Šifrovat soubory.

Hodnocení

(3.9 - 18 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu WinRAR 5.8 64-bit

Licence:

Trial

Licence:

Trial

Číslo verze:

5.8 64-bit

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

3,1 MB

Aktualizováno:

Autor:

RARLAB

Web programu:

www.rarlab.comNeznámý

Počet stažení:

27878x   (tento týden: 7x)

Operační systémy:

Windows XP/Vista/7/8/10

Program WinRAR dlouhá léta patří na špičku mezi kompresními programy. Dokáže vytvářet vlastní instalační soubory, tzv. SFX. WinRAR je aplikace na otevření souborů s příponou RAR. Možná se takové soubory nacházejí i ve vašem počítači, nevíte co s nimi? Než vám řekneme jak rozbalit RAR, řekneme vám co to vlastně je … Soubory s koncovkou RAR obsahují více souborů. Chcete-li například poslat desítky až stovky fotek z dovolené přátelům je dobré je všechny zabalit do jednoho souboru a odeslat najednou. V RAR jsou soubory menší (zmenší se jejich velikost), takže celý soubor má podstatně menší velikost než všechny fotky dohromady. Nemusíte se ničeho obávat, po rozbalený souboru RAR se kvalita fotek a jejich počet zachová. Abyste si mohli tento soubor otevřít, potřebujete na to příslušnou aplikaci. WinRAR cs je jednou z nich.

WinRAR download free

WinRAR zdarma by rozhodně v počítači neměl chybět. Tento program toho dokáže opravdu hodně. Umožní vám archivovat soubory vytvořením RAR či ZIP souborů, rychle komprimuje data na menší velikost a s jeho pomocí můžete rozbalit řadu různorodých typů souborů (formátů). Díky němu můžete své soubory šifrovat, program skenuje viry a také obnovuje poškozené soubory. WinRAR download free windows 10 je nabídka, která se jen tak neodmítá. S tímto programem můžete získat volné místo na disku počítače. Stačí jen sbalit jednotlivé soubory do jednoho. Kliknout na WinRAR download free se určitě vyplatí. Rychle a jednoduše pošlete mailem více souborů, pokud vám přijde mail s RAR souborem rychle ho rozbalíte. „Samorozbalování“ souborů si můžete nastavit v programu WinRAR. Adresát, kterému posíláte soubor s příponou RAR nemusí mít instalování tento program. Pokud při vytváření souboru nastavíte „samorozbalování“, adresátovi se soubor automatický rozbalí.

Jak rozbalit RAR?

Přišel vám mailem RAR soubor? Rozbalit ho není těžké. Nejdříve potřebujete mít v počítači program na jeho otevření. Nejvhodnější jsou programy RAR free, alespoň na pár dní, díky tomu zjistíte, jak se vám s programem pracuje a můžete se rozhodnout. Rozbalit RAR soubor není těžké, pokud máte ve svém počítači příslušný program (bez něj to nejde). Stačí na soubor kliknout pravým tlačítkem myši a kliknout na ikonu sbalených knih (ikonka WinRAR) "Extrahovat zde". Následně si vyberete cílovou složku, do které se mají soubory rozbalit. RAR a ZIP jsou nejpoužívanější formáty komprimovaných souborů. Výhodnější je soubor RAR, který dokáže vytvořit o 8 až 30% menší archiv než ZIP či jiné formáty souborů. Do RAR souborů můžete vložit i více souborů.

WinRAR 64 bit

V závislosti na operačním systému si můžete stáhnout i WinRAR 64 bit nebo WinRAR 32 bit. Ochrání archiv před poškozením, můžete v něm nastavit „samorozbalování“ archivů (SFX) nebo si zašifrovat soubor. Poskytuje úplnou podporu souborem RAR a ZIP, otevře je nebo vytvoří. Rozbalí i soubory CAB, ARJ, LZH, TAG, GZ, ACE, UUE, JAR, ISO, XZ ... U nás si můžete stáhnout WinRAR online - jednoduše a rychle. Už za pár sekund můžete ZIPovat soubory, nebo rozbalovat RAR soubory. S pomocí jednoho programu otevřete mnoho různých formátů (souborů), samozřejmě včetně těch nejpoužívanějších, jako jeRAR a ZIP. Nemusíte hledat žádné nabídky jako ZIP download zdarma apod., abyste si rozbalili tento soubor. Stačí si jen stáhnout WinRAR a kliknout na WinRAR 64 bit download. Dostanete se k různým typům souborů, uvolníte místo na disku a zároveň budete mít přehled ve svých souborech.

WinRAR 32 bit

WinRAR free máme i 32 bitové verzi. Pokud nevíte, jaký máte operační systém, doporučujeme WinRAR 32 bit download. Maximální velikost archivu, který můžete s WinRAR vytvořit je 8 589 934 591 GB. Starší verze programu WinRAR takové velké soubory nepodporují. Už jen proto je lepší WinRAR stáhnout zdarma v nejnovější verzi a využít všech jeho nejnovější funkce a schopnosti. Získat tento program můžete zcela zdarma. S WinRAR freeware můžete udělat ve svém počítači pořádek, aniž byste za to museli platit jedinou korunu. I když je na internetu k dispozici na zkušební dobu, můžete ji používat i po jejím uplynutí. Stačí jen vědět, co stahovat - mezi WinRAR download a WinRAR freeware je přece jen rozdíl.

WinRAR portable

Potřebujete pracovat na počítači doma i v práci? Máte doma více počítačů? Pro tento případ si můžete stáhnout WinRAR portable. Výhodou je, že není třeba ho stahovat do počítače. Stáhněte a uložte si program na USB a budete ho mít vždy po ruce. Programy a aplikace portable, lze stáhnout na přenosná zařízení a následně použít kdekoliv, kde budete mít k dispozici počítač. Nejlepší a nejoblíbenější archivační nástroj budete mít stále u sebe připraveni použít ho vždy, když bude třeba. Možná se vám zdá, že rozbalit RAR online by bylo jednodušší, opak je ale pravdou. Ne vždy se dostanete k celému obsahu souboru. WinRAR download full free a nejlepší program pro archivaci a kompresi souborů může být váš. Využijete ho nejen v práci, doma či při studiu. I při této přenosné verzi si WinRAR zachovává všechny funkce, žádného omezení se obávat nemusíte.

WinRAR windows

Co z namená zkratka WinRAR? Zkratka, kterou byste si měli zapamatovat: >> Win - Windows >> RAR jako Roshal (autor programu) Archive. WINRAR je tím nejlepším archivačním programem pro Microsoft Windows, díky němu můžete vytvořit a také otevřít nejvíce používané formáty souborů RAR a ZIP. U nás si můžete stáhnout WinRAR online. Vyberte si ten správný, WinRAR Windows. Pokud máte ve svém počítači nejnovější operační systém od Microsoftu, nainstalujte si kompatibilní program WinRAR free download win 10.

WinRAR mac

Tento archivační program je vytvořen hlavně pro operační systémy Windows, ale jsou i verze, které můžete používat na MacBooku. WinRAR Mac je aplikace pro příkazový řádek. I v tomto operačním systému můžete využívat všechny funkce WinRAR - šifrování, vytvářet samorozbalovací archivy, obnova poškozených souborů, rozdělení archivu do jednotlivých svazků, ... WinRAR free si nyní můžete nainstalovat do zařízení s Androidem. WinRAR download Android je program určený právě pro Android a také je zdarma. Všechny jeho funkce zůstanou i v tomto případě zachovány a vy můžete komprimovat soubory i na Androidu.

WinRAR cz

Program WinRAR si můžete stáhnout v anglickém nebo českém. Je na vás čemu dáváte přednost. Změnit jazyk (language) po stažení programu není možné, tak dbejte na to jakou verzim programu WinRAR stahujete. Pokud chcete program využívat naplno a nejste jazykově zdatní, ujistěte se, že kliknutím na WinRAR download free si stahujete českou verzi. V opačném případě se raději spolehněte na ověřené české stránky a na srozumitelný odkaz WinRAR download cz. Případně je možné stáhnout WinRAR čeština a donistalovat.

WinRAR ke stažení

WinRAR je nejlepší komprimační a archivační program. Vytvoříte s ním soubory RAR a ZIP a rozbalíte monoho různých souborů a archivů. Pokud ještě není v počítači využijte možnost získat ho zdarma. S WinRAR download full free získáte plnou verzi tohoto programu. Vytvoříte s ním více než 8,5 milionů TB archivy, můžete své soubory šifrovat, archiv rozdělit do menších svazků, vytvořit samorozbalovací archivy a zároveň je chránit před poškozením a mnoho dalšího. Nemusíte dokupovat žádné další aplikace. Pokud máš ve svém mailu přílohu, která má neznámou příponu, pokud nevíš jak rozbalit RAR, či jiný soubor můžeš si WinRAR stáhnout zdarma právě u nás.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Počet nalezených jiných verzí: 1

WinRAR 5.30

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

1,9 MB 5.12.2015 stáhnout zdarma


Počet nalezených starších verzí: 4

WinRAR 5.8 64-bit

Windows XP/Vista/7/8/10

3,1 MB 28.2.2020 stáhnout zdarma

WinRAR 5.31 (64-bit)

Windows XP/Vista/7/8/10

2,1 MB 24.2.2016 stáhnout zdarma

WinRAR 5.21 64-bit

Windows XP/Vista/7/8/10

2 MB 8.10.2015 stáhnout zdarma

WinRAR 5.10 64-bit

Windows XP/Vista/7/8/10

1,9 MB 7.10.2011 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu WinRAR?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

7-Zip 9.20 64-bit

Kompresní program.

GPL

1,3 MB

PeaZip 4.9 64-bit Portable

Kompresní nástroj v portable verzi

Freeware

7,5 MB

PeaZip 4.9 64-bit

Komprese souborů.

Freeware

5,2 MB

UnZip 6.0

Rozbalování ZIP archivů.

BSD License

1,5 MB

HaoZip 2.6 Build 8538

Kompresní nástroj.

Freeware

6,9 MB

ZIP RAR ACE Password Recovery 2.43.34

Obnova ztracený hesel pro RAR, ZIP a ACE archivy.

Ad-supported

3,6 MB

WeZip Easy 1.7.0.0

Archivační program.

Demo

5,4 MB

7-zip 9.20 Portable

Kompresní program.

Freeware

2,3 MB

Quick 7z Extractor 1.0 exe

Rozbalování archivů.

Freeware

3,1 MB

PicoZip Recovery Tool 1.02

Najde zapomenuté heslo.

Freeware

2,7 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

WinRAR 5.8 64-bit

Kompresní program: Rozbalit RAR (ZIP) / Zmenšit soubory / Šifrovat soubory.

Trial

3,1 MB

PowerArchiver 2016 16.00.68

Archivační program.

Shareware

25,5 MB

Exeinfo PE 0.0.4.1

Informace o spustitelném souboru.

Freeware

1,2 MB

WinRAR 5.30

Kompresní program: Rozbalit RAR (ZIP) / Zmenšit soubory / Šifrovat soubory.

Trial

1,9 MB

IZArc 4.2

Kompresní program.

Freeware

3,8 MB

7-zip 15.12

Kompresní program.

Freeware

1 MB

jZip 2.0.0.135670

Komprimační program založený na spolehlivém 7-ZIP.

Freeware

1,4 MB

PeaZip 5.8.1

Komprese souborů.

Freeware

6,4 MB

PeaZip 5.8.1 Portable

Komprese souborů.

Freeware

9,4 MB

WinZIP 19.5 Build 11532

Práce s archivy.

Shareware

61,1 MB

další aktualizace »

WinRAR 5.8 64-bit

Kompresní program: Rozbalit RAR (ZIP) / Zmenšit soubory / Šifrovat soubory.

27878

Trial

WinRAR 5.30

Kompresní program: Rozbalit RAR (ZIP) / Zmenšit soubory / Šifrovat soubory.

22634

Trial

WinZIP 19.5 Build 11532

Práce s archivy.

20842

Shareware

7-zip 15.12

Kompresní program.

14719

Freeware

PeaZip 5.8.1

Komprese souborů.

12214

Freeware

ZipGenius 6.3.2.3115

Velmi výkonná kompresní utilita.

11512

Freeware

PowerArchiver 2016 16.00.68

Archivační program.

11251

Shareware

IZArc 4.2

Kompresní program.

10715

Freeware

ALZip 8.51

Komprese souborů.

10361

Freeware

ExtractNow 4.8.2.0

Vícearchivní rozbalování.

9178

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11047 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 12 hodinami

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist