Flightradar 24 Flight TrackerSledování letů v reálném čase

Hodnocení

(4 - 2 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Flightradar 24 Flight Tracker

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Google Commerce Ltd

Web programu:

www.flightradar24.comNeznámý

Počet stažení:

51x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Android/iOS

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Flightradar 24 Flight Tracker je mobilní aplikace pro sledování letů letadel. Sledujte lety ve svém mobilu, zjistěte, kde se letadlo nachází a kdy asi sluší. Sledujte lety po celém světě.

Nejnovější verze app Flightradar 24 Flight Tracker ke stažení zdarma je nejoblíbenější aplikací ve více než 150 zemích světa. Sledujte pohyb letadel po celém světě v reálném čase. To ale není všechno, co vám tato aplikace nabízí. Stahuj Flightradar 24 Flight Tracker.

Flightradar 24 Flight Tracker stáhnout a instalovat

App Flightradar 24 Flight Tracker zdarma je výborný nástroj pro sledování letů v reálném čase. Tato aplikace vám umožní kromě toho také identifikovat konkrétní let, klidně i ten, co vám právě přeletěl nad hlavou. S touto aplikací toho ale můžete zjistit víc.

S aplikací Flightradar 24 Flight Tracker ke stažení zdarma můžete zjistit podrobnosti o každém letu. Odlet, trasa, předpokládaný přílet, číslo letu, typ letadla, nadmořskou výšku,... vše co chcete vědět o letech naleznete v této aplikace. Také si můžete prohlédnout co vidí pilot letadla ve 3D.

Pokud potřebujete vědět kdy odlétá nebo přilétá let, zda zjistit stav letu nemusíte jet na letiště. Klepněte v aplikaci Flightradar 24 Flight Tracker zdarma na ikonu letiště. Pokud by vám informace, které získáte nestačili můžete přejít na vyšší verze této aplikace? Silver nebo Gold. Díky nim budete mít přístup k historii letů, více informací o letu či letecké mapy.

Flightradar 24 Flight Tracker Android / iPhone

Nemusíte být zrovna fanouškem letectva, nadšencem letadel abyste tuto aplikaci využili. Můžete s ní sledovat let vašeho známého nebo rodinného příslušníka. Klepnutím na Flightradar 24 Flight Tracker download free budete mít všechny informace o jakémkoli letu v reálném čase.

Aplikaci si můžete stáhnout do mobilních telefonů s Androidem: Flightradar 24 Flight Tracker Android download free. Pokud používáte iPhone můžete si stáhnout tuto aplikaci z App Store: Flightradar 24 Flight Tracker iPhone download free.Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Flightradar 24 Flight Tracker.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Flightradar 24 Flight Tracker.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Flightradar 24 Flight Tracker?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Flightradar 24 Flight Tracker

Sledování letů v reálném čase

Freeware

0 kB

VeryFitPro 3.3.20

Aplikace na kontrolu zdraví

Freeware

0 kB

ICQ pro WinCE

Messenger ve verzi pro Pocket PC.

Freeware

560 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

další aktualizace »Flightradar 24 Flight Tracker

Sledování letů v reálném čase

2

Freeware

ICQ pro WinCE

Messenger ve verzi pro Pocket PC.

2

Freeware

VeryFitPro 3.3.20

Aplikace na kontrolu zdraví

1

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11629 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 7 hodinami

Reklama | Kontakty |

TOPlist