Windows Movie Maker

16.4.3528.331

Přehrávač a stříhač videa.

Hodnocení

(3.9 - 103 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

16.4.3528.331

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

151,9 MB

Aktualizováno:

Autor:

Microsoft

Web programu:

www.microsoft.comNeznámý

Počet stažení:

83842x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows XP

Chcete si z fotek z dovolené udělat video? S jednoduchým programem na tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý - tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí. Ať už máte rádi hollywoodské filmy, nebo nezávislou scénu, s programem Movie Maker budete režisérem i vy. Najít dobrý program pro úpravu videí může být v současné nabídce složité. Najít takový program, který by byl zároveň kompatibilní s operačním systémem Windows může být ještě obtížnější. Proto se společnost Microsoft rozhodla zařadit do své nabídky program na výrobu videa s názvem Windows Movie Maker.

Program na stříhání / úpravu videa

Pokud hledáte program na tvorbu videa, který zvládnou i amatéři neměl by vaší pozornosti uniknout Windows movie maker. Společnost Microsoft program na úpravu videa nabízí již od roku 2000. V roce 2005 přišla na trh s novinkou Windows Movie Maker 2.6, který později nahradil program s názvem Windows Live Movie Maker. Následnými dalším vývojem vznikl o pár let (2012) program Movie Maker, který vyniká jednoduchým ovládáním a řadou funkcí, které při tvorbě videí jistě využijete. Je součástí balíčku Windows Essentials. Bohužel, podpora pro tento balíček skončila v roce 2017, takže se jeho dalších aktualizací a vylepšení nedočkáte. Přesto zůstává tento program pro úpravu videa jedním z nejžádanějších. Pokud hledáte program na střih videa, vytvoření krátkých filmů s hudbou v pozadí, přidáním titulků, s možností vložení efektů, přechodů můžete využít nabídku Movie Maker ke stažení zdarma. Program je ideální pro začátečníky a také lidi, kteří chtějí film, či video vytvořit co nejrychleji a nejpohodlněji. Další velkou výhodou programu je, že právě vytvořené video můžete hned sdílet na Facebooku, YouTube atd. Můžete si ho také stáhnout do mobilního telefonu nebo poslat přátelům.

Co umí program Windows Movie Maker?

Import a úpravy prezentací a videí
Do programu Movie Maker Můžete rychle přidávat fotografie a záznamy z počítače nebo fotoaparátu. Poté stačí vyladit film podle vašich představ. Obsah můžete přesunout, zrychlit nebo zpomalit – je to na vás.

Úprava filmové hudby a přidání motivu
Vylepšete film pomocí zvuku a motivu. Program Movie Maker automaticky přidá přechody a efekty, a dodá tak filmu profesionální „šmrnc“.

Sdílení filmu online
Po dokončení filmu můžete film sdílet ve službě Facebook, YouTube a dalších sociálních sítích a webech pro sdílení videí. Pokud se o film budete chtít podělit s rodinou a přáteli, stačí odeslat odkaz v e-mailu.

Windows Movie Maker download

Konkurenční společnosti využili ukončení podpory Movie Maker a začali nabízet programy s podobnými názvy. Originální program Movie Maker je však zdarma. Nyní si můžete Movie Maker stáhnout zdarma. Jednoduchý program na stříhání videí si vás získá jednoduchou manipulací, přehledností ale i efekty, které poskytuje (více než 60 přechodů, X vizuálních efektů, možnosti přiblížení, oříznutí, ...). Movie Maker zdarma si můžete stáhnout i když potřebuje vytvořit video rychle. Stačí vybrat fotografie, videa a vybrat vhodnou hudbu a následně už jen aktivovat automatický film. Takto vzniklé video v Movie Makeru můžete hned použít nebo pokud s ním nejste spokojeni, můžete pokračovat v úpravách. Nyní můžete získat Windows Movie Maker free. Pokud vás od této nabídky odrazuje myšlenka, že program na tvorbu videa je náročný a vyžaduje jisté znalosti mýlíte se. Prohlédněte si Movie maker tutorial - sami zjistíte, že to zvládne opravdu i malé dítě. Takže není nad čím přemýšlet, klikni na Movie Maker stahuj a začni tento jednoduchý program na stříhání videí, jejich úpravu a tvorbu jednoduše užívat.

Windows Media Maker cz

Jazykovou bariéru překonáte jednoduše. Stáhněte si Movie Maker v češtině. Přesně tak - Movie Marker zdarma můžete mít v českém či slovenském jazyce. Nejnovější verzi programu Movie Maker můžete nyní naplno využívat. Pokud dáváte přednost českému jazyku stačí si jen stáhnout Windows Movie Maker cz. Jakákoliv úprava videa, vložení přechodů, efektů, přidání titulků, mluveného slova či střih videa Windows Movie Maker zvládne efektivně a za pár minut. Je jen na vás, zda si stáhnete Movie Maker v češtině, slovenštině či angličtině. Tak či tak získáte program, s jehož pomocí můžete vytvořit zajímavé a originální video velmi rychle. Fotky z dovolené, nebo rodinného výletu mohou dostat podobu krátkého filmu, který si můžete nahrát na DVD nebo jej sdílet na sociálních sítích.

Windows Movie Maker - Windows

O kompatibilitu s operačním systémem Windows se nemusíte obávat. Jelikož tento program vytvořila společnost Microsoft, je stvoření, právě pro tento operační systém. Přestože ho v současnosti nahradil jiný program, můžete si ho stáhnout i do nejnovějšího operačního systému - Movie Maker Windows 10 bude běžet také ve Windows 8. Pokud používáte starší operační systémy Windows můžete tento program na tvorbu videí používat v celém rozsahu. Movie Maker Windows 7 nebo Movie Maker Windows xp, nemusíte hledat konkrétní verzi programu pro konkrétní operační systém. Všechny jeho funkce lze bez problémů používat v operačním systému Windows 7,8,8.1, 1O, Vista a i XP.

Windows Movie Maker online

Máte málo volného místa v počítači a přemýšlíte jestli si program na úpravu videa stáhnout? Tento problém za vás vyřeší online verze. Vyhnete se tak stahování a instalaci programu. Movie Maker zdarma a ještě i online je výhodnou volbou pro každého, kdo tento program potřebuje jen občas a nepoužívá ho pravidelně. Pokud přijedete tvorbě videa na chuť, můžete tento program mít ve svém počítači a zkoušet, co všechno dokáže vždy když budete chtít. Stačí jen kliknout na Windows Movie Maker free a vašim prvním pokusům s tvorbou, či střihem videa nic nebrání. Stačí jen vložit fotky (z počítače, tabletu, mobilního telefonu či soc. sítí), doplnit to o hudbu nebo o video, kliknout na tlačítko Vytvořit video a je hotovo. Výsledek vaší pár minutové práce si můžete následně stáhnout.

Windows Live Movie Maker

Možná jste při surfování po internetu natrefili i na program Windows Live Movie Maker. Původně byl součástí balíčku Windows Live Essentials (nebo Windows Live Installer), který jste získali pokud jste hledali Movie Maker Windows 7 download. Nejde o tentýž program, který vám zde představujeme. I když jsou oba vytvořeny konkrétně pro operační systém Windows, rozdíly v nich jsou. Tento program má méně funkcí a chybí mu i časová osa. Všechny potřebné funkce naleznete na panelu nástrojů. Rozdíl je také v uložení výsledného videa. Zatímco starší verze Movie Maker umožňují uložit video pouze ve formátu DV AVI a WMV nová verze vám umožní video i vypálit na DVD. Windows Live Movie Maker umožňuje uložit video ve formátu HD, či SD, můžete jej sdílet a také nahrát na DVD. Chcete-li video poslat e-mailem nebo stáhnout do mobilního telefonu - video a také zvuk procházejí kompresí do vybraného formátu. Pokud hledáte kompatibilní program na tvorbu videa určenou pro začátečníky a vlastníte operační systém Windows je nejvhodnější volbou Windows Movie Maker.

Další programy na úpravu videa / střih videa

Amatérům a začátečníkům program Movie Maker zdarma zcela postačí. Obsahuje všechny potřebné funkce pro vytvoření jednoduchého videa. Pokud vám ale tento jednoduchý program na stříhání videí nevyhovuje, můžete se ohlédnout po jiném. Open Shot Video Editor - bezplatný program na úpravu videa, má všechny základní funkce plus editor pro 3D animaci, jemnější úpravu barevných odstínů. Nabízí i funkci klíčování (green screen, blue screen). Shotcut - program, který si můžete stáhnout zdarma a obsahuje podporu videa v rozlišení 4K. Můžete ho ovládat prostorovými gesty. Dále obsahuje základní funkce na střih videa, jeho úpravu a vylepšení obrazu a barvy. Avidemux - tvorba, úprava a střih videa s tímto programem je hračkou. Avidemux se nejvíce podobá programu Movie Maker. Neobsahuje pokročilejší funkce, ale pokud jen z videem začínáte můžete ho získat zadarmo. Jeho výhodou je, že není vázán pouze na operační systém Windows. V nabídce je i pro operační systémy Mac OS X a Linux. Pinnacle Studio - tento program na střih videa není zdarma. Obsahuje ale pokročilejší funkce. Najdete v něm více než 2.000 efektů, šablon a titulků, umožňuje nahrávat video z několika kamer, podporuje 360 ​° videa, ... V nabídce ho najdete ve třech verzích a jeho cena se pohybuje od 50 do 80 EUR.

Příspěvků: 24

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Počet nalezených jiných verzí: 2

Windows Movie Maker 2.6 Vista

Windows Vista

7 MB 21.7.2008 stáhnout zdarma

Windows Movie Maker 16.4.3505.912

Windows 7

131,4 MB 4.10.2012 stáhnout zdarma


Počet nalezených starších verzí: 1

Windows Movie Maker 2.1

Windows XP

12 MB 20.11.2005 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Windows Movie Maker?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Přehrávač a stříhač videa.

Freeware

151,9 MB

Sony Vegas 11.(Build 594) čeština

Profesionální video editor.

Freeware

8,5 MB

Hardsub konzole 0.1 beta

Jednoduchý program na tvorbu hardsubů.

Shareware

70,2 MB

Video Workshop 3.00

Práce s videem.

Demo

11,3 MB

Oposoft Video Cutter 7.2

Stříhání videa.

Demo

16 MB

Oposoft Video Joiner 7.2

Úprava video souborů.

Trial

16 MB

ArcSoft ShowBiz 5.0.1.420

Úprava videa a tvorba filmů.

Trial

119,3 MB

VideoCharge Studio 2.12.2.684

Generátor webových videí.

Trial

30,3 MB

AviSynth 2.5.8 RC4

Postprodukční úprava videosouborů.

Freeware

3,8 MB

Windows Movie Maker 2.6 Vista

Přehrávač a stříhač videa.

Freeware

7 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

WM Splitter 2.3.1512.31

Snadná úprava audia a videa.

Demo

18,1 MB

Machete Video Editor Lite 4.4 Build 11

Úprava AVI a WMV video souborů.

Freeware

1,9 MB

Avidemux 2.6.10

Tvorba a úprava videí.

Freeware

14,4 MB

AVI Toolbox 2.4.3.45

Úprava videa.

Shareware

1,4 MB

VideoMach 5.15.1

Konvertování obrázkových sekvencí na video.

Trial

6,8 MB

Remove Logo Now! 1.6

Odstranění vodoznaku z videa.

Demo

6,7 MB

Demo

11,1 MB

Video Magic 6.2.1

Konvertování videa.

Demo

39 MB

Avidemux 2.6.11 Linux

Tvorba a úprava videí.

Freeware

17 MB

SolveigMM AVI Trimmer + MKV 2.0.1210.11

Stříhání AVI a MKV videa.

Freeware

9,8 MB

další aktualizace »

Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Přehrávač a stříhač videa.

83842

Freeware

Windows Movie Maker 16.4.3505.912

Přehrávač a stříhač videa.

17216

Freeware

All Video Splitter 4.4.0

Úprava, spojení a střih video souborů.

10682

Shareware

Avidemux 2.6.11 Linux

Tvorba a úprava videí.

10106

Freeware

Windows Movie Maker 2.6 Vista

Přehrávač a stříhač videa.

7256

Freeware

7094

Demo

Avidemux 2.6.10

Tvorba a úprava videí.

6259

Freeware

5980

Freeware

Sony Vegas 11.(Build 594) čeština

Profesionální video editor.

5501

Freeware

SolveigMM AVI Trimmer + MKV 2.0.1210.11

Stříhání AVI a MKV videa.

4270

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11047 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 8 hodinami

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist