Daemon Tools Lite

10.12

Program na otevření ISO souborů, Emulace CD / DVD disků.

Hodnocení

(3.5 - 51 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Daemon Tools Lite 10.12

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

10.12

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

773 kB

Aktualizováno:

Autor:

Daemon's Home

Web programu:

www.daemon-tools.ccNeznámý

Počet stažení:

131466x   (tento týden: 43x)

Operační systémy:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Daemon Tools je schopen vytvořit v systému virtuální CD/DVD-ROM mechaniky a načíst do nich image disků různých formátů (cue/bin, iso, ccd, bwt, mds, cdi, nrg, pdi, b5t). Namountovaným diskům je pak možné také naemulovat různé ochrany proti kopírování (Safedisc, Securom, Laserlock, RMPS) a tím tyto ochrany obejít. DAEMON Tools Lite je velmi oblíbený programem, který využijete při práci s virtuálními CD / DVD disky. Tento nástroj je schopen emulovat téměř všechny chráněné i nechráněné CD nebo DVD. DAEMON Tools Lite program má schopnost emulovat neboli napodobit jiný program či mechaniku. Díky tomuto napodobení je každé zařízení, které emulátor obsahuje schopné napodobit program (a také zařízení), ve kterém je možné soubor otevřít a spustit. Virtuální mechanika, která se takto vytvoří, vám ušetří velké množství času a také financí. Vyhnete se tak stahování mnoha programů a aplikací, nákupu různých mechanik, které byste na otevření a načítání souborů potřebovali. Virtuální CD-ROM-ka se stane součástí počítače. Využijí ji hlavně vlastníci notebooků bez optické jednotky. Starší soubory, které spuštění nové platformy nepodporují, otevřete s DAEMON Tools Lite vždy!

DAEMON Tools Lite download free

Pokud si chcete spustit starší soubor, otevřít hru, nebo prohlédnout film, měli byste si co nejdříve DAEMON Tools Lite stáhnout. S tímto programem vás už DVD mechanika nemusí trápit. Virtuální CD-ROM je to, co stažením DAEMON Tools Lite získáte. Tento program využijí hlavně osoby, které s oblibou hrají hry, pokud je máte uloženy na několika médiích, můžete je s tímto programem mít všechny ve svém počítači pohromadě a nemusíte se více trápit připojováním jiných mechanických zařízení k počítači. Zálohování souborů, ochrana heslem, stahování zvukových či audio souborů (i těch chráněných) je pro DAEMON Tools Lite program hračkou. Na co jste dosud potřebovali mnoho různých zařízení, nyní můžete mít v počítači – díky DEAMON Tools Lite. V programu DAEMON Tools Lite můžete najednou spustit až čtyři virtuální mechaniky, pohodlně a rychle s mechanikami můžete pracovat. Zároveň vám tento program umožní zálohovat DVD nebo CD do ISO souborů.

DAEMON Tools Lite (cz)

Rychlá instalace a jednoduché ovládání jsou to, co uživatelé aplikací a programů milují. Pokud patříte mezi ně, DAEMON Tools Lite program je přesně pro vás. Pokud jste dosud vyhledávali výraz DAEMON Tools cz, abyste rozuměli programu, nyní si můžete tuto aplikaci stáhnout i v češtině. Po stažení a instalaci se program spouští zároveň s operačním systémem. Pro přístup k jednotlivým virtuálním aplikacím klikněte na ikonu BLESKU (logo programu DAEMON Tools Lite). Ikonku najdete v hlavním panelu / nabídce.

Jak otevřít ISO

Soubory s koncovkou ISO představují obraz disku. Jde o archivní soubor, který obsahuje repliku fyzického média (CD, DVD, Blu-Ray). Například Microsoft tímto způsobem nabízí ke stažení operační systém Windows, ale stejným způsobem to můžete využít i vy, např. pro archivaci her, hudby, filmů apod. Otevřít a spustit ISO program můžete prostřednictvím více aplikací. Jednou z nich je i PowerISO. Nač si stahovat aplikaci, která si poradí jen s tímto jedním formátem? Nejvhodnější aplikací je DAEMON Tools Lite, která program na otevření ISO obsahuje. Takový soubor dokáže nejen otevřít, ale také vytvořit. Stačí, když otevřete aplikaci DAEMON Tools Lite, kliknete na Add Image. Následně stačí už jen vybrat příslušný program a kliknout na tlačítko Mount. Virtuální mechanika, která se prostřednictvím DAEMON Tools vytvoří vám umožní otevřít každý soubor s koncovkou ISO. Nezapomeňte si proto DAEMON Tools Lite stáhnout, spustit a ISO program už pro váš počítač nebude žádným problémem.

DAEMON Tools Lite podporuje formáty

Nejnovější verze programu DAEMON Tools Lite Offine installer je vynikajícím nástrojem pro správu jednotek virtuálního disku. Umí emulovat nechráněné disky a poradí si i s těmi ochráněnými (překoná bezpečnostní opatření). >> Dokáže emulovat čtyři virtuální jednotky - CD, DVD, HD-DVD a Blu-ray. >> Podporuje řadu formátů - BWT (BlindWrite), b5t (Blindwrite5), b6t (Blindwrite6), ape / cue, cdi, ccd (CloneCD), cue / bin, iso, ISZ, PDI (Instant CD / DVD), mds, mdx, mdf, NGR >> Vytváří - iso, mds / mdf a mdx

DAEMON Tools Lite Windows

Tento emulační program je kompatibilní s operačním systémem Windows. Stejně dobře půjde v 32 bit a i 64 bitové verzi. Stačí vám operační systém Windows. Nemusíte vyhledávat fráze jako Daemon Tools windows 7, Daemona Tools Windows 8 nebo Daemon Tools Windows XP. I když jste vlastníkem starší verze operačního systému, vždy vám bude emulátor fungovat.

DAEMON Tools Lite Windows 10

Uživatelé nejnovější verze operačního systému Windows 10 si mohou stáhnout nejnovější DAEMON Tools Lite program. S pomocí tohoto programu otevřete i v nejnovější Windows software starší soubory, které již tento operační systém nepodporuje. DAEMON Tools Lite má přehledné rozhraní, které si rychle oblíbíte. Nenáročné ovládání, rychlé načítání či otevření souborů, vypalování, stahování, sdílení ... to vše rychle a jednoduše.

DAEMON Tools Lite Mac

Pokud jste majitelem užvatelem MacBooku, tak pro vás máme dobrou zprávu, protože DAEMON TOOLS Lite Vám bude fungovat, tzn. že nemusíte přemýšlet nad alternativou. Tento software bude plně fungovat i v operačním systému Mac. ISO program dokáže vytvořit zvukové či datové soubory. Pokud budete potřebovat přeinstalovat operační systém s DAEMON Tools Lite to půjde snadněji a rychleji. Stačí, když si operační systém uložíte na USB. Můžete získat spouštěcí jednotku pro Windows, Mac či Linux. To co jsme popsali výše je pouze zlomek toho, jak můžete DAEMON Tools Lite program používat. Mnoho funkcí, které tento program obsahuje, využívají lidé po celém světě, proto byste si měli DAEMON Tools Lite stáhnout a vyzkoušet ho.

DAEMON Tools Lite portable

Přenosné verze jsou stále populární. DAEMON Tools Lite si můžete stáhnout na disk, paměťovou kartu či USB a mít ji stále sebou. DAEMON Tools vytváří dva druhy virtuálních jednotek: >> Virtuální zařízení DT >> Virtuální zařízení SCSI - emulují chráněné DVD a CD disky. Výhody této verze ocení hlavně studenti či zaměstnanci, kteří na svou práci používají několik počítačů. Portable verze je vhodná i pro lidi, kteří si nechtějí zbytečně kupovat Blu-ray, CD či DVD mechaniku. S přenosnou portable verzí si poradíte s načtením, otevřením a stažením jakéhokoliv souboru - téměř v jakémkoli formátu (téměř). Virtuální mechanika (CD, DVD, Ble-ray) bude tak vždy na blízku a vy můžete po ní sáhnout vždy, když bude třeba.

DAEMON Tools Lite PRO

DAEMON Tools Lite program je vhodný pro domácí použití. Pokud ale chcete od tohoto programu více - výkon, rychlost, další funkce sáhněte po verzi DAEMON Tools Lite PRO. Od roku 2000 je tento software špičkou mezi ostatními emulační programy. Prostřednictvím průzkumníka ve Windows můžete používat všechny funkce DAEMON Tools. Tato verze programu je určena pro profesionály, abyste se dostali ke všem jejím funkcím, budete muset pro aktivaci zadat DAEMON Tools sériové číslo. Pokud jste si stáhli tuto aplikaci zdarma, může se stát, že půjde pomaleji, bude mít slabý výkon nebo bude mít problém otevřít či vytvořit některé soubory. V tom případě bude chyba v DAEMON Tools Lite key – správný licenční klíč by vám měl zpřístupnit všechny funkce programu, ale pokud není platný, tak to nepůjde.

Virtuální mechanika - další programy

Power ISO

Pokud hledáte aplikaci, který by DAEMON Tools Lite program mohla nahradit, zkuste se ohlédnout po Power ISO. Je vhodný pro zpracování a úpravu ISO souborů Pokud používáte starší operační systém, sáhněte raději po tomto programu.

Alcohol 120%

Alcohol 120% je další možnou alternativou k programu DAEMON Tools Lite. Umožňuje vytvořit až 31 virtuálních jednotek (DAEMON Tools jen 4). Otázkou ale je s kolika opravdu potřebujete najednou pracovat? Ve prospěch DAEMON Tools hovoří i fakt, že verze Lite je zdarma, zatímco Alcohol 120% si zdarma můžete stáhnout jen na pár dní (zkušební verze). Virtuální mechanika má velké množství výhod. Na internetu najdete mnoho různých emulačních programů. Než si jeden z nich stáhněte, informujte se o nich. O jejich funkcích, ovládání a používání. Recenze a názory uživatelů vám pomohou vybrat si ten nej program.

Příspěvků: 8

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Daemon Tools Lite.Počet nalezených starších verzí: 10

Daemon Tools Lite 10.2.0114 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,6 MB 5.12.2015 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 10.1.0.0074 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,6 MB 28.7.2015 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.49.1.0356 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

12,8 MB 9.5.2014 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.48.1.0348 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

12,9 MB 21.3.2014 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.48.1.0347 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

12,9 MB 2.11.2013 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.46.1 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

13,4 MB 23.2.2013 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.45.4 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

13,6 MB 25.8.2012 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.45.2 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

13,5 MB 4.2.2012 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.45.1 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

14 MB 13.11.2011 stáhnout zdarma

Daemon Tools Lite 4.41.3 Lite

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

11 MB 8.8.2011 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Daemon Tools Lite?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Extra Subst 4.0

Tvorba virtuálních disků.

Freeware

497 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Alcohol 120% 2.0.3.9326

Vypalování CD / DVD, emulace CD / DVD disků.

Trial

7,6 MB

Daemon Tools Lite 10.12

Program na otevření ISO souborů, Emulace CD / DVD disků.

Freeware

773 kB

Virtual CloneDrive 5.5.0.0

Vytvoření virtuální mechaniky.

Freeware

1,6 MB

Virtual CD 10.7.0.0

Virtuální CD/DVD.

Demo

108,9 MB

Alcohol 52% 2.0.3.7612

Správa virtuálních disků a obrazů.

Trial

7,3 MB

Magic Disc 2.7.106

Vytvoření až 15 virtuálních mechanik.

Freeware

1,3 MB

SecretDrive 2.02.1.481

Tvroba virtuálních disků.

Trial

2,7 MB

další aktualizace »

Daemon Tools Lite 10.12

Program na otevření ISO souborů, Emulace CD / DVD disků.

131466

Freeware

Alcohol 120% 2.0.3.9326

Vypalování CD / DVD, emulace CD / DVD disků.

36823

Trial

Virtual CloneDrive 5.5.0.0

Vytvoření virtuální mechaniky.

13618

Freeware

Magic Disc 2.7.106

Vytvoření až 15 virtuálních mechanik.

11462

Freeware

Virtual CD 10.7.0.0

Virtuální CD/DVD.

10864

Demo

Alcohol 52% 2.0.3.7612

Správa virtuálních disků a obrazů.

10485

Trial

SecretDrive 2.02.1.481

Tvroba virtuálních disků.

2532

Trial

Extra Subst 4.0

Tvorba virtuálních disků.

1300

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11050 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist