Avast Free Antivirus 2020

2.1.1286

Kvalitní antivirový program zdarma.

Hodnocení

(3.6 - 52 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Avast Free Antivirus 2020 2.1.1286

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

2.1.1286

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

225 kB

Aktualizováno:

Autor:

ALWIL Software

Web programu:

www.avast.czNeznámý

Počet stažení:

49410x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Kvalitní a špičkový antivirus by měl být povinnou výbavou všech počítačů a mobilních zařízení. Chrání vaše soukromí, zvyšuje bezpečnost surfování a ochrání vaše osobní soubory a citlivé údaje před útočníky. V dnešní době počítačů, tabletů, mobilních telefonů a různých jiných zařízení, se kterými se dá připojit na internet, význam antivirových programů snad ani netřeba zdůrazňovat. Pokud ve svém počítači nemáte žádné antivirové programy, riskujete velmi mnoho. Nejen ztrátu svých soukromých položek v počítači, ale také přístup k důležitým soukromým tzn. citlivým informacím (hesla, bankovní účty, ...)

Avast Free Antivirus je plnohodnotný antivirus určený speciálně pro domácí použití. Společností ALWIL Software je nabízen zdarma, neboť globálnímu šíření virů se dá předcházet zejména účinnou prevencí, tzn. funkčním antivirovým programem, avšak mnozí domácí uživatelé si placený software nemohou či nechtějí dovolit.

Nejlepší antivirus zdarma - Avast Free Antivirus

Virus je pro každý počítač velkým nebezpečím. Proto byste měli investovat do kvalitního antivirového programu. Pravdou je, že kvalita něco stojí, ale existuje řešení. Mnozí uživatelé proto přemýšlejí jak stáhnout bezplatný antivirus. Pár vysoce kvalitních a bezplatných na trhu existuje, jedním z nich je právě antivirus Avast. Není antivirus FREE jako antivirus FREE. Pokud hledáte antivirový program pro svůj počítač, za který byste nemuseli platit, sáhněte po tom nejlepším. Nejlepší antivirus zdarma 2018 je (podle AV – Comparatives) antivirový program Avast Free Antivirus. Podle všeho mu titul nejlepší antivirus zdarma 2019 neujde ani za rok 2019. Vaše zařízení ochrání před viry, spywarem, malwerom, ransomware a phishingovými ataky. Váš počítač a také vaše citlivé údaje jsou s tímto antivirovým programem v bezpečí a to zcela zdarma. Takže pokud uvidíte výzvu "rapid antivirus", určitě ji neodmítejte. Špičkový a kvalitní antivirus zdarma můžete mít ve svém počítači, mobilním telefonu či tabletu.

Avast Free Antivirus download (cs)

Avast je antivirový program, který řeší problémy v reálném čase, sleduje chování software a pokud zachytí něco podezřelé, okamžitě izoluje problém a oznámí vám chybu. Zajišťuje ochranu vašich hesel, čísel kreditních karet, zkontroluje stažené aplikace a jejich aktualizace. Vyčistí váš prohlížeč, panel nástrojů a nepotřebné rozšíření odstraní. Avast se jednoduše vyplatí, udrží váš počítač v kondici. Pokud nevěříte, zobrazte si na webu Avast recenze, uživatelé si antivirus Avast nemohou vynachválit. Tento antivirus zdarma si to rozhodně zaslouží vaši pozornost. Nyní si tento celosvětově nejlepší antivirový program zdarma můžete stáhnout v češtině. Přehledné rozhraní a jednoduché ovládání jsou přednostmi, které hovoří ve prospěch tohoto programu.

Avast registrace

Pokud jste se rozhodli stáhnout a instalovat si Avast, budete se muset během 30 dní zaregistrovat. Jen tak ho budete moci používat i po uplynutí 30ti denní doby rok. Registrace Avast na rok zdarma není náročná. Stačí na to jen pár minut vašeho času. Otevřete aplikaci a přejděte do nastavení. Vyberte registrovat. Pokud nejste registrovaný tak to udělejte - registrujte se. Zvolte si základní ochranu a potvrďte to. Pokud nejste na svém počítači můžete se registrovat on-line prostřednictvím formuláře, kde uvedete svou mailovou adresu. Na ni vám přijde licenční klíč, který, když budete na svém počítači jen zkopírujete do aplikace do položky vložit licenční klíč. Podařilo se vám provést registrace Avast na rok zdarma. Po uplynutí této doby stačí celý postup zopakovat a antivirus Avast bude chránit váš počítač i další rok. Registrace je nutná, nebudete za ni nic platit, ale bez ní nebude váš antivir pravidelně aktualizován a váš počítač dostatečně chráněn.

Avast Windows

Avast Free Antivirus je plně kompatibilní s operačním systémem Windows. Můžete si klidně stáhnout antivirus Avast pokud používáte i starší verze. Nemusíte surfovat na internetu a vyhledávat konkrétní antivirus. Jednoduše si ho stáhněte, instalujte a buďte v bezpečí. >> Avast Windows 7 >> Avast Windows xp >> Avast Windows Vista >> Avast Windows 10 Nezapomeňte se registrovat, v opačném případě bude funkce této aplikace Avast update zbytečná a vy se k novým aktualizacím nedostanete.

Avast Mac

Majitelé operačních systémů Mac nemusí hledat jiné alternativní antivirové programy na zajištění svého počítače. Avast si mohou stáhnout bezplatně a užívat všechny jeho antivirové funkce. Součástí tohoto programu je i Avast Password - tato část programu uchovává vaše hesla mnohem bezpečnější než internetový prohlížeč. Pomůže vám také vytvořit silné heslo. Tuto funkci lze používat i v operačním systému Windows či na mobilních zařízeních.

Avast cena

Avast Free Antivirus pro domácí a jeho další nekomerční je zdarma. Můžete si ho stáhnout a pokud se budete pravidelně registrovat (jednou za rok), bude pravidelně aktualizovat a plnit svou funkci na 100 %. Pokud budete chtít program pro komerční použití, získáte více funkcí ochrany, ale budete si muset něco připlatit. Programy Avast Pro, Avast Premium a Avast Ultimate si můžete zakoupit v cenovém rozpětí 70 - 100 EURO na jedno zařízení / rok. Po uplynutí doby, budete-li chtít program používat dál, musíte si ho zakoupit znovu. Abyste nekupovali „zajíce v pytli“, můžete si tyto antivirové programy vyzkoušet na 30 dní zdarma a až následně se rozhodnout, zda ho budete používat nebo si vyberete jiný program.

Avast online scanner

Antivirus Avast si nemusíte stahovat do počítače nebo mobilního zařízení a přesto různé tipy virů nebudou mít u vás tu nejmenší šanci. Jak je to možné? Jednoduše. Avast online scanner je služba, kterou společnost Avast poskytuje zdarma. Můžete si nechat své zařízení zkontrolovat kdykoliv budete chtít. Zkontroluje vaše připojení, aplikace a také jejich rozšíření a upozorní vás, pokud najde něco podezřelé.

Avast mobile security

Mobilní telefony dnes běžně nahrazují počítače, surfování na internetu, vyřizování e-mailů, prohlížení stránek, sociálních sítí apod. Virus se do tohoto zařízení může dostat kamkoli. Zabezpečte svůj telefon pořádným antivirovým programem – Avast mobile security. Avast Android nebo avast iPhone vás ochrání před téměř 2.500 viry, které na vás každý den, ve světě internetu, číhají. Dokonce vám může pomoci se ztraceným, ukradeným či zapomenutým telefonem – umí ho najít. Pokud se si to s programem Avast rozmyslíte, můžete si ho kdykoliv odinstalovat. Není to vůbec náročné. Jak odinstalovat Avastz mobilu? V aplikacích a funkcích si najděte Avast Antivirus, otevřete jej a klikněte na políčko odinstalovat. Pokud se zobrazí nabídka, tak potvrďte příkaz klepnutím na ANO (= přeji si odinstalovat). Zobrazí se vám průvodce instalace Avastu, kde bude i nabídka na odinstalování. Klikněte na ni a potvrďte to. Počkejte do té doby, než se program odinstaluje a následně restartujte počítač.

Avast VPN

O bezpečné surfování na internetu prostřednictvím veřejných sítí se antivir Avast postará za vás. S jeho stažením získáte i Secureline VPN, což je vlastně část programu, která vám zajistí soukromí a výrazně ztíží přístup nežádoucím osobám do vašeho počítače. Takto si nebudete muset stahovat další aplikace, které by vám toto soukromí zajistily. Pokud ale máte jiné antivirové programy, je lepší si zjistit, zda funkci VPN mají. Co je to VPN a jak funguje? To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku zde.

Avast Wi-Fi Finder

Pro lepší bezpečí také jistě uvítáte přítomnost programu Inspektor Wi-Fi. Ten vyhledá slabá místa ve vaší Wi-Fi síti, odhalí zranitelnosti routeru, pomůže vám s vytvořením silných hesel a pokud se někdo připojí na vaši síť, dokáže vám to oznámit. Antivirus zdarma vám kromě ochrany před viry poskytne i bezpečné soukromí a dohled nad vaší Wi-Fi sítí. Ne nadarmo Avast získal titul Nejlepší antivirus zdarma 2018.

Další bezplatný antivirus program

Antivirové programy jsou velmi žádané, proto jich na trhu najdete hned několik. Mezi ty nejlepší se řadí také: ESET NOD32 Antivirus (FREE) - download AVG antivirus (FREE) - download Antivirus Kaspersky (FREE) – download

Příspěvků: 9

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Avast Free Antivirus 2020.Počet nalezených starších verzí: 10

Avast Free Antivirus 2020 9.0.2016

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

84,4 MB 13.4.2014 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 9.0.2013

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

86,4 MB 28.2.2014 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 9.0.2006

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

81,3 MB 18.10.2013 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 8.0

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

112 MB 12.6.2013 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 7.0.1474

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

93 MB 1.11.2012 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 7.0.1473

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

92,3 MB 24.10.2012 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 7.0.1466

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

89,3 MB 23.8.2012 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 7.0.1451

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

84,9 MB 29.6.2012 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 7.0.1426

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

71,3 MB 7.3.2012 stáhnout zdarma

Avast Free Antivirus 2020 7.0.1407

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

71,4 MB 24.2.2012 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Avast Free Antivirus 2020?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Kaspersky Total Security 2015 15.0.2.361

Ochrana bezpečnosti a soukromí uživatelů.

Trial

1,5 MB

AVG Internet Security 2013 build 2897a6066 64bit

Komplexní ochrana počítače.

Shareware

140,7 MB

AVG Antivirus 2013 2897a6066 64bit

Ochrana k prohlížení webu, používání e-mailu a sociálních sítí.

Shareware

133,4 MB

Kaspersky Rescue Disk 10

Záchrana infikovaného počítače.

Freeware

271,8 MB

Kaspersky Security for Mac 2013 13.0.2.458

Pokročilá ochrana v reálném čase.

Trial

170,5 MB

AVG Anti-Virus Definitions September 29, 2012

Aktualizace virové databáze AVG.

Updater

58,7 MB

Hijacker Removal Tool 1.0

Zbavte se viru Hijacker.

Ad-supported

2 MB

BRIGADE Antivirus 2012 7.5.82

Ochrana PC před havětí.

Freeware

3 MB

Combop Removal Tool 1.0

Zbavte se viru Combop.

Ad-supported

2 MB

Cmdtrojaner Removal Tool 1.0

Zbavte se viru Cmdtrojaner.

Ad-supported

2 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

AVG Antivirus Free 2.1.1286

Antivirus zdarma - volně šiřitelná verze.

Trial

264 kB

ESET NOD32 Antivirus 13.0.4.0

Antivirový program.

Trial

5,2 MB

Avast Free Antivirus 2020 2.1.1286

Kvalitní antivirový program zdarma.

Freeware

225 kB

Kaspersky Anti-Virus Free 20.0.14.1085

Antivirus zdarma ke stažení - Profesionální ochrana proti virům, spywaru a dalším hrozbám.

Freeware

2,8 MB

Spy Emergency 19.0.805.0

Anti-spyware software.

Trial

25,2 MB

Shareware

23,3 MB

Freeware

23,3 MB

TDSSKiller 3.1.0.9

Zbavte se malwaru z rodiny Rootkit.Win32.TDSS.

Freeware

4,4 MB

Emsisoft Anti-Malware 11.0.0.5984

Ochrana PC proti virům a další havěti.

Trial

194,3 MB

UnHackMe 7.85 Build 485

Detekce a odstranění trojských koní.

Trial

19,5 MB

další aktualizace »

ESET NOD32 Antivirus 13.0.4.0

Antivirový program.

60323

Trial

49480

Trial

Avast Free Antivirus 2020 2.1.1286

Kvalitní antivirový program zdarma.

49410

Freeware

Eset Smart Security 9.0.327.0

Antivirus NOD32, osobní firewall a anti-spyware.

33119

Trial

Dr.WEB CureIt! 10.0

Multidetekční scanner.

30965

Freeware

AVG Antivirus Free 2.1.1286

Antivirus zdarma - volně šiřitelná verze.

30117

Trial

18901

Freeware

17798

Freeware

McAfee AVERT Stinger 12.1.0.1145

Odstraňovač virů.

16828

Freeware

avast! Pro Antivirus 7.0.1474

Antivirový program.

15994

Trial

další programy »Coolhousing
logo

11044 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist