FreeRapid Downloader0.9u4Download manager - hromadné stahování souborů ze serverů RapidShare, Ulož.to, a dalších.

Hodnocení

(4.3 - 70 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu FreeRapid Downloader 0.9u4

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

0.9u4

Instaluje se:

Ne

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

16,6 MB

Aktualizováno:

Autor:

Vity

Web programu:

wordrider.netNeznámý

Počet stažení:

131096x   (tento týden: 49x)

Operační systémy:

Java Runtime Environment

Popis Obrázky (1) Diskuze (28) Další verze (7)

FreeRapid Downloader je užitečný nástroj pro pohodlné stahování souborů bez čekání z oblíbeného serveru Rapidshare a jiných podobných serverů. Uživatel zadá pouze odkazy na požadované soubory a FreeRapid Downloader zařídí vše ostatní zcela za vás. Již žádné nepříjemné čekání na povolení soubor stahovat. Program není potřeba instalovat. FreeRapid Downloader vám zajistí stahování více souborů z různých serverů najednou bez zbytečného čekání či zadávání kódů. Tento download manager by neměl chybět v žádném počítači, hlavně pokud se stahování souborů věnujete téměř denně. Každý má v počítači množství programů, které mu práci s počítačem a internetem podstatně zjednoduší. Mezi tyto programy se řadí také program na stahování souborů z kategorie Download manažer. Nevíte o co jde?

CO JE DOWNLOAD MANAGER?

Možná si myslíte, že programy na stahování souborů ani nepotřebujete. Možná ne, ale mohou vám výrazně zjednodušit práci na počítači a ušetří vám tak dostatek času, kterého nikdy není nazbyt. Download manažeři jsou softwary (programy / aplikace), které řídí stahování souborů z internetu. V závislosti na konkrétním programu vám umožní upravit využití přenosu, zorganizovat stahování souborů, také mohou obnovit přerušené stahování a zefektivnit stahování velkých souborů. Pokud jste někdy hledali například program na stahování z Rapidshare či jiných webových stránek a chtěli mít přehled v tom, co stahujete mohli jste klidně použít některý program na stahování souborů.

FREE DOWNLOAD MANAGER KE STAŽENÍ - FREERAPID DOWNLOADER

Programy z kategorie download manažer si můžete stáhnout zdarma. Vyplatí se vám to! Pokud vás často trápí otázka "Jak stahovat více souborů z Ulož.to?" Máme pro vás odpověď, nejlepším řešením je Download manager zdarma, který se jmenuje FreeRapid Downloader. FreeRapid Downloader download cz je program, který vám umožní stahovat více souborů. Pokud znáte stránku Ulož.to určitě víte, že bez kreditu můžete stáhnout jen jeden film, po stažení můžete přejít ke stahování dalšího atd. Tento program vám umožní naplánovat stahování více souborů nejen ze stránky Ulož.to, ale i dalších serverů. FreeRapid Downloader zdarma můžete mít ve svém počítači stažen a nainstalován. Pokud hledáš program na stahování her zdarma FreeRapid Downloader ti vyhoví i v tomto. Nemusíš mít množství programů, které ti stáhnou pouze konkrétní jeden soubor. Takže stahuj FreeRapid Downloader zdarma a neztrácí čas čekáním, klikáním nebo přepisováním kódů, aby sis vybraný soubor stáhl co nejdříve.

PROGRAM NA STAHOVÁNÍ Z ULOŽ.TO

Stránku Ulož.to jsme již zmínili. Pokud si nechcete zakoupit kredit můžete filmy, zda hudbu stahovat pouze po jednom souboru. Stahování filmů zdarma z Ulož.to, v tom případě už není pravda a vy za stažení zaplatíte. S programem FreeRapid Downloader zdarma si můžete stáhnout více filmů zdarma a nemusíte přitom čekat až se stáhne jeden soubor, abyste mohli stáhnout další. Totéž platí i pro stahování hudby zdarma z Ulož.to. Jednoduše si jen vyberete co chcete stáhnout, odkazy zkopírujete do programu FreeRapid Downloader a o nic se více nestaráte. Oznámení downloader ke stažení určitě nepodceňujte. Vyberte si ten nejlepší Download manager a stahování jakýchkoli souborů vám zabere minimum vašeho času.

FREERAPID DOWNLOADER STÁHNOUT

FreeRapid Downloader zdarma je jednoduchý Java download manažer, který podporuje vícenásobné stahování z různých stránek - např. Ulož.to, Facebook, Picasa, RapidShare a dalších. Použití tohoto programu je opravdu jednoduché. Stačí jen vyhledat a kliknout na odkaz FreeRapid Downloader FREE download a po stažení aplikace můžete začít stahovat. Vyberete si soubor o který máte zájem, zkopírujete jeho URL adresu do této aplikace, stisknete tlačítko "START" a máte to. Chcete-li stáhnout více souborů přidáte do aplikace URL adres více. Tato aplikace toho ale dokáže mnohem více, než jen stahovat více souborů z více stránek. Co ještě umí? >> inteligentní sledování schránky - tuto funkci si určitě v aplikaci zapněte můžete si zvolit, kam chcete soubor uložit. >> nemusíte se na žádné stránky přihlašovat, abyste dostali k souborům >> odpadají starosti se zadáváním kódů (CAPTCHA). Někdy aplikace může mít problém s tímto kódem, ale nestává se to často. Kód případně jednoduše zadáte ručně. >> kontrola souborů ve schránce - pokud chcete jí stahovat soubor, který již máte stažen, aplikace vás na to upozorní. >> automatická aktualizace zdrojových stránek, odkud se často stahují soubory se mění, může se měnit i způsob stahování. Aktualizace FreeRapid Downloader se těmto změnám přizpůsobuje.

FREERAPID DOWNLOADER 0.9u4

Nejnovější verzí zmíněné aplikace je FreeRapid Downloader 0.9 konkrétně FreeRapid Downloader 0.9u4. Pokud jste si FreeRapid stahovali v minulosti překontrolujte si, zda se vám automaticky aktualizuje a zda používáte nejnovější verzi. Tato verze podporuje více než 200 serverů takže můžete stahovat nejen z celosvětově známých a populárních stránek, ale i z těch méně známých.

FREERAPID DOWNLOADER WINDOWS

Pokud používáte operační systém Windows aplikaci FreeRapid Downloader si můžete klidně stáhnout. Nepřekvapí vás žádná omezení a ani problémy při stahování hudby či filmů. Nemusíte ani speciální vyhledávat: >> FreeRapid Downloader windows xp >> FreeRapid Downloader Windows Vista >> FreeRapid Downloader Windows 7 >> FreeRapid Downloader Windows 8 >> FreeRapid Downloader Windows 10 V každé verzi Windowsu budete moci používat všechny funkce tohoto download manažera. Dobře vám jistě poslouží i v mobilním telefonu, hlavně pokud si chcete stáhnout hudbou či hry. Nezapomeňte si ale stáhnout FreeRapid Downloader Android. S FreeRapid Downloader zdarma už výzvy jako "rapid mp3 zdarma" nebo "Channel mp4 zdarma" nemusíte složitě hledatl. Stáhne soubory v různých formátech - zip, rar, exe, gif, avi, mp3, mp4, mkv, ... S touto verzí si můžete klidně stáhnout hry, filmy, hudbu, nebo obrázky.

FREERAPID DOWNLOADER MAC

Pokud dáváte přednost operačnímu systému Mac nemusíte hledat jiné aplikace na stahování souborů. FreeRapid Downloader je kompatibilní i s tímto operačním systémem. Stejně to platí i pro další operační systémy. FreeRapid Downloader Linux nebo FreeRapid Downloader Ubuntu - program FreeRapid Downloader zdarma vám bude běžet i na těchto platformách.

DALŠÍ PROGRAMY NA HROMADNÉ STAHOVÁNÍ ZDARMA

FreeRapid Downloader je nejlepší download manager zdarma, ale nemusí každému vyhovovat. Pokud je to i váš případ můžete se ohlédnout po FreeRapid Downloader alternative, čili po podobných programech na stahování souborů. uTorrent Ideální náhrada za FreeRapid Downloader zdarma může být program uTorrent, který si můžete stáhnout také zdarma. Je to torrent program, který stáhne i velké soubory. Pokud se rozhodnete pro uTorrent můžete s jeho pomocí stahovat pouze soubory, které jsou na torrentových stránkách. Zaručené máte rychlé stahování. Tento program bude perfektně fungovat v operačních systémech Windows, Mac a i Linux.

JDOWNLOADER

Výhodou této aplikace je množství funkcí, které při vícenásobném stahování souborů využijete - nastavení stěhování do konkrétní složky či automatické rozbalování stažených souborů.Stáhnout JDownloader a vyzkoušet program. Funguje ve všech systémech podporujících Java programy (Windows, Mac OS nebo Linux)

Internet Download Manager

Snadnou manipulaci s Internet Download Manager si rychle oblíbíte. Stahování více souborů najednou, obnovení přerušeného stahování či automatické stahování (stačí zadat pouze URL adresu souboru) jsou funkcemi, které vám usnadní každé stěhování. Zároveň máte přehled o tom co se stáhlo, co se právě stahuje a jak dlouho bude stahování souboru ještě probíhat. Vybrat si nejlepší download manager může být někdy náročné. Pokud ale často stahujete soubory z různých serverů rozhodně byste to měli zkusit prostřednictvím některé z těchto aplikací.

Příspěvků: 28

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
avatar

3.3.2012 11:39 vikuška

pomoc

Keď som si to stiahla v akom programe si to mám otvoriť ?

Odpovědět

avatar

13.3.2012 18:26 Miri

RE: pomoc

Otevřít lze ve Winrar,nebo 7ZIP,Peazip,Hamster archiver,
Najdete to buď tady nebo na *********.Doporučuji Hamster archiver,je zdarma a česky

Odpovědět

avatar

6.10.2010 16:32 jarča (j.hypsova at seznam.cz)

rapid

ahoj potřebovala bych pomoc.....když chci stahovat z rapidu tak mi to jde jen z premium účtu a ten nemám a zřizovat nehodlám. co s tím písněte třeba na mail díky moc

Odpovědět

avatar

11.12.2009 04:48 Iva

je super

...

Odpovědět

avatar

5.1.2010 22:03 Trident One (trident_1 at quick.cz)

V ničem nepomůže

Funguje pouze při Premium účtu. Jinak když mi v prohlížeči RS zamítne, počkám dvě minuty a prubnu znovu. . To tenhle program za mne neudělá. Při prvním zamítnutí vyhodí oznámení : "Chyba - Problém s připojením - nelze najít požadovaný obsah" .. Takže stejně musím ručně každou chvíli klikat na START... To samé dělám i na webu.. Tak v čem mi to má pomoci?

Odpovědět

avatar

10.1.2010 11:18 black next

...

niekedy staci vediet si to nastavit a uvidis ze pomoze

Odpovědět

avatar

16.3.2010 13:49 Jana (modena at email.cz)

pomoc

Prosim nemohl by mi nekdo poradit s nastavenim programu. Posledni asi dva mesice mi program fungoval bez problemu. Ted uz treti den pise Chyba - Problém s připojením - nelze najít požadovaný obsah. Jinak mi ale stahovani funguje. Jsem v zahranici a stahuju si filmy z uluzto, tento program pouzivam proto ze dokaze navazovat na prerusene stahovani. Dekuju

Odpovědět

avatar

18.11.2009 08:28 Šárka (wyllou at volny.cz)

Nefunguje

Ahuj, mohl by mi někdo pomoci jak stáhnout soubory z czsharecom? pořád ty soubory jen načítají a ke stahování vůbec nedojde

Odpovědět

avatar

29.10.2009 16:14 pája

souhlas

Souhlas taky používám Free Download Manager a je dost GOOOD.Dopodučuji

Odpovědět

avatar

17.6.2009 07:48 Tadeáš (tadkon at seznam.cz)

Názor

Měl jsem stažený tento programek,byl ovšem na dvě věci....teď používám Free Download Manager - je super a bez chybiček.

Odpovědět

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu FreeRapid Downloader.Počet nalezených starších verzí: 7

FreeRapid Downloader 0.9u4

Java Runtime Environment

16,6 MB 19.2.2020 stáhnout zdarma

FreeRapid Downloader 0.9 Update 4

Java Runtime Environment

16,6 MB 20.5.2014 stáhnout zdarma

FreeRapid Downloader 0.9 Update 3

Java Runtime Environment

14,6 MB 29.9.2013 stáhnout zdarma

FreeRapid Downloader 0.9 Update 2

Java Runtime Environment

13,6 MB 24.3.2013 stáhnout zdarma

FreeRapid Downloader 0.9 Update 1

Java Runtime Environment

13,5 MB 26.11.2012 stáhnout zdarma

FreeRapid Downloader 0.9

Java Runtime Environment

13,4 MB 31.10.2012 stáhnout zdarma

FreeRapid Downloader 0.86u1 Build 581

Java Runtime Environment

12,2 MB 26.11.2011 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu FreeRapid Downloader?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

VSO Downloader 4.4.0.8 Ultimate

Stahování z audio/video serverů.

Trial

13,6 MB

Ygoow 0.6f

Download manažer s možností více účtů.

Freeware

4 MB

Easy Bing Maps Downloader 7.2

Stahování Bing map.

Demo

1,2 MB

Advanced Pic Hunter 4.0

Prohledávání webových stránek.

Demo

481 kB

Express Files 2.0.0.0

Přístup k milionům souborů na webu.

Ad-supported

4,6 MB

SVDownloader 1.3.8

Organizování internetových downloadů.

Ad-supported

12,3 MB

Freeware

6,9 MB

CZDC++ 0.699[D1] 64-bit

Emulace oblíbeného DC++.

Freeware

3,2 MB

SeqDownload 1.26

Sekvenční stahování obrázků.

Freeware

44 kB

MuDownManager 1.1.1

Zjednodušení stahování z RS a MU.

Freeware

4,5 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes

Freeware

0 kB

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

Freeware

0 kB

uTorrent 3.5.5.45291 PORTABLE

Nejoblíbenější Torrent klient na stahování souborů (hudba, filmy, hry, ...).

Freeware

2,9 MB

BitTorrent 7.10.5 Build 45496

Oblíbený torrent klient pro stahování hudby, filmů nebo her.

Freeware

4,7 MB

Internet Download Manager 6.36 build 5

Download manažer - hromadné stahování souborů.

Shareware

19,2 MB

FreeRapid Downloader 0.9u4

Download manager - hromadné stahování souborů ze serverů RapidShare, Ulož.to, a dalších.

Freeware

16,6 MB

VidMasta 20.6

Stahování online videí.

Freeware

24,1 MB

Universal Maps Downloader 7.514

Stahování Google, Yahoo a Microsoft map.

Demo

2,4 MB

PG Offline 4.0.860

Stahování zpráv z Yahoo.

Shareware

14,6 MB

Freeware

10,3 MB

další aktualizace »

Internet Download Manager 6.36 build 5

Download manažer - hromadné stahování souborů.

376115

Shareware

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

143663

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Download manager - hromadné stahování souborů ze serverů RapidShare, Ulož.to, a dalších.

131096

Freeware

BitComet 1.40

Bittorrent klient.

68960

Freeware

StrongDC++ 2.42

Klient pro síť Direct Connect.

48522

Freeware

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

46088

Freeware

RapGet 1.41

Snadné stahovaní z internetu.

38329

Freeware

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes

34707

Freeware

BitTorrent 7.10.5 Build 45496

Oblíbený torrent klient pro stahování hudby, filmů nebo her.

31987

Freeware

FlashGet 3.7.0.1218

Výkonný download manažer.

31767

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11202 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist