uTorrent

3.5.5.45291

Nejoblíbenější Torrent klient na stahování souborů (hudba, filmy, hry, ...).

Hodnocení

(4.3 - 6 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu uTorrent 3.5.5.45291

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

3.5.5.45291

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

2,9 MB

Aktualizováno:

Autor:

Ludvig Strigeus

Web programu:

www.utorrent.comNeznámý

Počet stažení:

41738x   (tento týden: 13x)

Operační systémy:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

uTorrent je program, se kterým se stahování a vyměňování velkých dat či souborů stane hračkou. Je lhostejné, jak velký soubor stahujete, kolik lidí ho zároveň s vámi stahuje. uTorrent je pro stahování jako stvořený. Rychlé a snadné stahování souborů je snem mnoha internetových uživatelů, s vhodným internetovým protokolem bude takové stahování opravdu „hračka“. Internetový protokol Torrent je P2P nástroj. Základem, na kterém tento protokol funguje je peer-to-peer.

uTorrent download

Pokud jste se rozhodli vyhledat torrenty ke stažení jistě se vám zobrazí značné množství programů. Abyste mohli získat torrenty zdarma, musíte vědět jak na to. V první řadě potřebujete torrent client (rozebereme níže), takže byste si měli stáhnout ten nejlepší. Zkuste uTorrent nebo microTorrent. Proč micro? Protože tento program vám zabere minimum místa v počítači. Svými funkcemi a výkonem se vyrovná mnohem větším torrent klientem a to, že právě něco stahujete, nijak vaši práci na počítači neovlivní. Pokud se obáváte jazykové bariéry a chcete mít tento program v českém jazyce, stačí si stáhnout příslušnou verzi, konkrétně tedy uTorrent download cz nebo uTorrent cz. Pokud se vám podařilo uTorrent stáhnout v jiném jazyce, nemusíte se trápit s jeho odinstalací a hledáním uTorrent cz. Pokud máte v programu nainstalován jazykový balíček, můžete si jazyk změnit.

Torrent client

Pokud jste narazili na nabídku uTorrent stáhnout nebo torrent download pravděpodobně jste hledali program na stahování souborů / dat z internetu - torrent program. Pokud chcete používat tento způsob stahování, potřebujete dvě věci: >> 1. Mít vytvořený přístup na Torrentových stránku >> Mít v počítači nainstalování Torrent client-a. Torreent client je aplikace, která běží v počítači a prostřednictvím ní stahujete torrenty. Bez ní byste torrenty ke stažení hledali zbytečně. uTorrent je nejlepším, nejpoužívanějším a právem nejoblíbenějším programem na stahování torrentů. Přes tuto aplikaci se dostanete k BitTorrentu, který se již o přenos souborů (torrentů) do vašeho, ale i z počítače postará. uTorrent je malý software, který v počítači nezabere mnoho místa. Obsahuje mnoho výkonných, jednoduchých a užitečných funkcí. Jednou z nich je i uTorrent web. Přes tuto funkci můžete uTorrent ovládat na dálku prostřednictvím internetového prohlížeče.

Jak na stahování zdarma? A jak to vlastně funguje?

Stahování Torrent je docela jednoduché. Pokud jste si stihli uTorrent stáhnout, stačí pouze dvojklikem spustit instalaci a chvíli počkat dokud se program nainstaluje. Nyní do vyhledávače zadejte adresu torrentových stránky. Stačí, když zadáte Torrent cz či Torrenty sk. Vyberete si stránku s torrenty a do vyhledávacího políčka zadáte název souboru, který chcete stáhnout. Z nabídky si vyberte pro vás nejvhodnější soubor. Při výběru berte ohled na políčka S a L. S – seeds - počet uživatelů, kteří mají daný soubor stažen celý (kompletní). L – leech - počet uživatelů, kteří mají staženou jen část daného souboru - soubor právě stahují. Vyberte si odkaz, který má vyšší číslo u písmene S. Po výběru souboru klikněte na torrent download a vyberte, zda ho chcete otevřít, nebo uložit. Vyberte políčku „Otevřít pomocí“ a stiskněte OK. Následně vyberte, co všechno se má stáhnout a potvrdíte tlačítkem OK. Po skončení stahování (výsledek 100 %) stiskněte tlačítko Del a vyberte políčko Ano (ano, odstranit torrent). Nemusíte se bát, že byste o stažený soubor přišli. Odstraníte jen torrentových soubor, tzn. že zastavíte sdílení. Nezapomínejte, že pokud torrent neodstraníte, stáváte se i jeho šiřitelem. Kdokoliv jiný si může tento soubor od vás stáhnout a ne jen to. Každý kdo je k této síti připojen má přístup k vašim informacím.

Stahování hudby

S uTorrnent můžete stahovat jednotlivé písničky, nebo celé alba. Stačí, když do vyhledávače zadáte název nějaké torrentové stránky, torrent hudba apod. Vyhledejte na ní, co potřebujete a stáhněte si pro vás nejvhodnější soubor. Zjistěte v našem článku, kde se nachází hudba ke stažení zdarma – můžete si ji stáhnout nebo poslouchat online!?

Stahování filmů

Přemýšlíte, na jaký film byste se podívali večer? Stačí se ohlédnout po torrentu. Torrent filmy - každý film může být ve vašem počítači rychleji ke shlédnutí, než si myslíte. Pokud víte, jaký film chcete vidět, stačí ho jen vyhledat v torrentových stránce a stáhnout.

Stahování her

Myslíte si, že torrent program je vhodný pouze pro stahování torrent hudby či filmů? Kolikrát už jste si chtěli zahrát nějakou dobrou hru a nemohli jste jí nikde najít ke stažení? Hry ke stažení najdete i ve formátu torrent. Je to stejně jednoduché jako u jiných souborů - torrent hudba či torrent filmy. Torrent hry získáte do svého počítače poměrně rychle a následně už vám nic nebrání v hraní. Pokud vás jedna hra omrzí, můžete si stáhnout okamžitě jinou.

Torrenty CZ

Pokud hledáte torrentové stránky, ze kterých byste si mohli stáhnout film, či hudbu stačí zadat do vyhledávače Torrentycz nebo Torrent sk. Google vám nabídne několik stránek. Stačí je jen otevřít a stahovat. Zatímco hudbu či hry si můžete stáhnout z jakýchkoliv torrentových stránek, s filmem to bude asi menší problém. Torrent filmy s českým nebo slovenský dabingem byste měli hledat na stránkách těchto dvou zemí. Při stahování souborů buďte opatrní a dejte pozor na to, co stahujete. Ochrana autorských práv se týká i souborů na internetu. Torrentových soubor můžete stáhnout zdarma, niméně nezapomínejte na to, že jste jeho šiřitelem (ve chvíli, kdy jste připojeni do sítě P2P).

uTorrent Windows

uTorrent program je kompatibilní s většinou starších a také novějších operačních systémů. Pokud hledáte uTorrent pro Windows, tak ho najdete téměř okamžitě. Velkou výhodou tohoto programu je automatické nastavení šířky pásma, takže můžete na počítači klidně stahovat i bez omezení rychlosti pracovat. Stáhněte si vhodnou verzi uTorrentu - v závislosti na operačním systému PC. Ačkoliv původní verze uTorrent má 32 bitů, existuje také verze uTorrnet 64 bit. Důvod je jednoduchý, ve světě se stále častěji používají 64 bitové operační systémy.

uTorrent Mac

Pokud je váš oblíbený operační systém Mac, nemusíte se nejlepšího torrent klienta vzdávat. uTorrent mac je i pro Macbook. Nemusíte měnit operační systém, ani hledat torrent program, který by byl pro váš operační systém výhodnější. uTorrent si i v tomto operačním systému zachovává svou rychlost, přehlednost a můžete využít všechny jeho inteligentní funkce. Kromě stahování souborů můžete prostřednictvím uTorrentu jednoduše posílat známým a přátelům soubory, které máte uložené v počítači.

uTorrent Linux

Jak již bylo zmíněné uTorrent je kompatibilní s Windows, ale také s dalšími operačními systémy - Linux nevyjímaje. Název této verze je uTorrent Server a ovládat ho můžete přes webové WebUI uživatelské rozhraní. uTorrent můžete mít i ve svém mobilním telefonu. uTorrent mobil je optimalizován pro mobilní telefony s Androidem.

uTorrent portable

Oblíbené přenosné verze se dočkal i tento program. Stáhnete si jej na USB flash disk nebo paměťovou kartu a pokud jste někde na cestách nebo mimo domov můžete si stáhnout torrent filmy, nebo torrent hry na zkrácení dlouhé chvíle. Nejnovější verze uTorrent portable ke stažení. uTorrent portable je přenosná verze torrent client-a. Budete ji mít stále při sobě a použít vždy když budete chtít. Portable verze obsahuje verzi uTorrent 2.2.1.

uTorrent verze

Při uTorrente se můžete setkat s dvěma často zmiňovanými verzemi. Pokud hledáte nejnovější verzi, stáhněte si uTorrent 3.5.5. Tato verze ale obsahuje i reklamy, co mnoha uživatelům vadí. Další nevýhodou uTorrent 3.5.5 je, že je dlouhodobě chybová. Obsahuje rozšířené funkce (plánování, nastavení rychlosti, ...) a pokud si připlatíte, získáte přístup k dalším funkcím. Otázkou ale je, zda to za to stojí. Pokud hledáte torrent program s pořádným výkonem a stabilitou stáhněte si uTorrent 2.2.1. Dlouhodobě je tato verze považována za to nejlepší co v nabídce s torrent klienty existuje. Pokud dáváte přednost funkčnosti před množstvím funkcí, je tato verze pro vás! Pokud již uTorrent 2.2.1 vlastníte, odolejte pokušení uTorrent update. Ne všechno nové je vždy nejlepší. Nezapomeňte se zabývat i jaký torrent tracker stahujete. Jednoduché a rychlé stahování umožňuje i program BitTorrent - stáhnout zdarma a vyzkoušet.

Příspěvků: 7

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu uTorrent.Počet nalezených starších verzí: 10

uTorrent 3.5.5.45291

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

2,9 MB 26.2.2020 stáhnout zdarma

uTorrent 3.4.5 Build 41372

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,9 MB 12.12.2015 stáhnout zdarma

uTorrent 3.4.5 Build 41202

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,7 MB 9.10.2015 stáhnout zdarma

uTorrent 3.4.3 Build 40298

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,9 MB 24.5.2015 stáhnout zdarma

uTorrent 3.4.1 Build 31395

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,2 MB 25.5.2014 stáhnout zdarma

uTorrent 3.4.1 Build 31139

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,2 MB 15.5.2014 stáhnout zdarma

uTorrent 3.4.1 Build 30888

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,6 MB 21.4.2014 stáhnout zdarma

uTorrent 3.3.2 Build 30416

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,1 MB 22.12.2013 stáhnout zdarma

uTorrent 3.3.1 Build 30017

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

1,1 MB 19.8.2013 stáhnout zdarma

uTorrent 3.1.3 Build 27220

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

860 kB 17.5.2012 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu uTorrent?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

VSO Downloader 4.4.0.8 Ultimate

Stahování z audio/video serverů.

Trial

13,6 MB

Ygoow 0.6f

Download manažer s možností více účtů.

Freeware

4 MB

Easy Bing Maps Downloader 7.2

Stahování Bing map.

Demo

1,2 MB

Advanced Pic Hunter 4.0

Prohledávání webových stránek.

Demo

481 kB

Express Files 2.0.0.0

Přístup k milionům souborů na webu.

Ad-supported

4,6 MB

SVDownloader 1.3.8

Organizování internetových downloadů.

Ad-supported

12,3 MB

Freeware

6,9 MB

CZDC++ 0.699[D1] 64-bit

Emulace oblíbeného DC++.

Freeware

3,2 MB

SeqDownload 1.26

Sekvenční stahování obrázků.

Freeware

44 kB

MuDownManager 1.1.1

Zjednodušení stahování z RS a MU.

Freeware

4,5 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

uTorrent 3.5.5.45291 PORTABLE

Nejoblíbenější Torrent klient na stahování souborů (hudba, filmy, hry, ...).

Freeware

2,9 MB

uTorrent 3.5.5.45291

Nejoblíbenější Torrent klient na stahování souborů (hudba, filmy, hry, ...).

Freeware

2,9 MB

BitTorrent 7.10.5 Build 45496

Oblíbený torrent klient pro stahování hudby, filmů nebo her.

Freeware

4,7 MB

Internet Download Manager 6.36 build 5

Download manažer - hromadné stahování souborů.

Shareware

19,2 MB

FreeRapid Downloader 0.9u4

Download manager - hromadné stahování souborů ze serverů RapidShare, Ulož.to, a dalších.

Freeware

16,6 MB

VidMasta 20.6

Stahování online videí.

Freeware

24,1 MB

Universal Maps Downloader 7.514

Stahování Google, Yahoo a Microsoft map.

Demo

2,4 MB

PG Offline 4.0.860

Stahování zpráv z Yahoo.

Shareware

14,6 MB

Freeware

10,3 MB

Mass Downloader 3.9.854

Download manažer.

Shareware

3,2 MB

další aktualizace »

Internet Download Manager 6.36 build 5

Download manažer - hromadné stahování souborů.

374295

Shareware

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

143022

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Download manager - hromadné stahování souborů ze serverů RapidShare, Ulož.to, a dalších.

128799

Freeware

BitComet 1.40

Bittorrent klient.

67538

Freeware

StrongDC++ 2.42

Klient pro síť Direct Connect.

47821

Freeware

uTorrent 3.5.5.45291

Nejoblíbenější Torrent klient na stahování souborů (hudba, filmy, hry, ...).

41738

Freeware

Hamachi 2.2.0.385

Vytvoření vlastní privátní síťě.

39094

Freeware

RapGet 1.41

Snadné stahovaní z internetu.

38075

Freeware

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes.

33191

Freeware

FlashGet 3.7.0.1218

Výkonný download manažer.

31016

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11018 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 33 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist