Google Chrome

84.0.4147.125

Nejoblíbenější internetový prohlížeč na světě.

Hodnocení

(3.8 - 38 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Google Chrome 84.0.4147.125

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

84.0.4147.125

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

1,2 MB

Aktualizováno:

Autor:

Google

Web programu:

www.google.comNeznámý

Počet stažení:

33384x   (tento týden: 48x)

Operační systémy:

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

GOOGLE CHROME - nejlepší internetový prohlížeč, který vyniká rychlostí, flexibilitou, inteligencí a jednoduchostí. Vy ho ještě nemáte? Chrome je internetový prohlížeč firmy Google. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání a rychlostí načítání stránek. Navíc přetažením ikony stránky na plochu se sám vytvoří zástupce, takže můžete spouštět webové aplikace stejně, jako programy na Vašem počítači.

Internetový prohlížeč

Na zobrazování webových stránek a surfování na internetu potřebujete internetový prohlížeč. Nejznámějším a nejpoužívanějším je Google Chrome. Tento prohlížeč používá více než 60 % uživatelů a je špičkou mezi ostatními softwary. Google Chrome za svůj úspěch vděčí řadě plusů, které ho dostaly do popředí, konkrétně jde o rychlost, flexibilita, jednoduchost a neustále pokračování v jeho vývoji. Pokud jste se ještě nerozhodli, který internetový prohlížeč si instalovat do svého počítače, stahuj Google Chrome. V jeho prospěch hrají miliony spokojených uživatelů, léty ověřená kvalita a konkurence, která je daleko za ním.

Google Chrome download cz

Můžete si Google Chrome stáhnout zdarma na mnoha webových stránkách. Google Chrome v češtině si můžete stáhnout i u nás, stačí jen kliknout na Google Chrome stáhnout zdarma, nainstalovat a paku už jen surfovat na internetu. Tento internetový prohlížeč si můžete stáhnout téměř v 50ti jazycích. Pokud jste si stáhli Google Chrome cz máte ho v českém jazyce. Pokud ale už tento prohlížeč máte a je v cizím jazyce, můžete si jazyk změnit jednoduše v nastaveních prohlížeče. Kromě změny jazyka, prohlížeč Chrome, nabízí mnohem více funkcionalit. Zabezpečení, ochrana před škodlivými stránkami, překlad zahraničních webových stránek (Google Translate), ... a mnoho dalšího.

Google Chrome 64-bit

V závislosti na operačním systému si můžete stáhnout Google Chrome 64 nebo 32 bit. Obecně ale platí, že 64 bitové verze jsou rychlejší a platí to i pro Google prohlížeč, který je téměř o 25% rychlejší než jeho 32 bitový protějšek. Nejnovější Google Chrome má oproti ostatním prohlížečem výhodu, není třeba ho manuálně aktualizovat. Automatická aktualizace a synchronizace dat (pokud používáte na surfování po internetu více zařízení - notebook, mobil, počítač, ...) jsou výhodami, které jistě oceníte. Zapomeňte na otravné upozornění typu "Aktualizuj Google Chrome", tento software se o to postará sám. Kdykoliv si můžete Google Chrome stáhnout zdarma a využívat všechny jeho funkce. A těch není vůbec málo. Google Chrome apps jsou instalovány aplikace Googlu. Po otevření Googlu stačí pouze zadat do vyhledávače chrome apps a rozbalí se vám seznam nabízených aplikací. Gmaily, Google Chrome Web Store, Google Disk, YouTube. a mnoho dalších.

Google Chrome Windows

Google Chrome je nejvhodnějším prohlížečem pro operační systém Windows. Tvoří spolu pár už několik let. Jak neustálý vývoj Windows, tak neustálý vývoj prohlížeče Chrome žene tyto systémy kupředu raketovou rychlostí. Najdete v nich celou řadu novinek a inovací. Pokud trávíte většinu času na internetu, Google má pro vás projekt Google Chrome OS. Google Chrom dále obsahuje funkce typu: Režim inkognito (v tomto režimu se vámi navštívené stránky neukládají do historie), Google Chrome Dark mode najdete v nejnovějším Google Chrome. Díky tomu si můžete změnit vzhled v prohlížeči Googlu a omezit modré světlo na minimum. Modré světlo je spektrum světla, které ovlivňuje ospalost a kvalitní spánek. Oddaluje ospalost, zvyšuje bdělost a zabraňuje tvorbě hormonu, který v nás vyvolává pocit únavy a ospalosti. Tuto možnost uvítají lidé, kteří do pozdních večerů sedí u počítačů a následně mají problém s usínáním a spaním.

Google Chrome Windows xp

Pro uživatele operačních systémů Windows XP nemáme dobré zprávy. Nejnovější aktualizace Google Chrome již nepodporují tento operační systém. Můžete si stáhnout jiný typ prohlížeče, ale pokud jste s Googlem spokojeni bude pro vás těžké si zvykat na nový. Pokud neplánujete přejít na novější operační systém Windows, můžete si stáhnout starší verze Google prohlížeče. Nicméně přijdete tak o možnost využívat všechny aplikace, zabezpečení a novinky, které nejnovější Google Chrome nabízí.

Google chrome Windows 7 a Windows 8

Pokud používáte novější operační systémy Windows 7, Windows 8 (případně 8.1) a novější, nemusíte se obávat žádných omezení. Aktualizace Google Chromu se týkají i vás. Pokud máte 64 bitový operační systém, můžete si klidně Google Chrome stáhnout. Surfování po internetu bude tak pro vás rychlejší a bezpečnější.

Google Chrome Windows 10

Společnost Google vytvořila pro operační systém Windows 64 bitovou verzi. Proč právě Windows? Kromě toho, že jde o nejpoužívanější operační systém na světě je bezpečnější než 32 bitová verze. Prohlížeč Google Chrome využívá některé bezpečnostní funkce Windows - váš počítač se tak stane vůči útoku hackerů odolnější. Google Chrome vás zároveň upozorní, pokud se chcete dostat na podezřelé stránky. Automaticky vás ochrání před phishingem a nebezpečnými weby. Dále můžete využít jeho nejnovější inteligentní funkce - zapamatuje si bezpečně hesla pro každý web, zapamatuje si, jaké weby navštěvujete a při zadávání slov do vyhledávače vám inteligentně napoví (doplní slova za vás, nabídne vám možné alternativy možného vyhledávání).

Google Chrome Mac

I když je prohlížeč Google Chrome určeni zejména pro operační systém Windows můžete si ho instalovat i pokud dáváte přednost jiným operačním systémům. Mac je druhý nejrozšířenější operační systém, a proto na něm Google Chrome rozhodně nemůže chybět. Po kliknutí na Google Chrome download a instalaci najdete tento internetový prohlížeč v aplikacích. Po jeho spuštění můžete hned „brázdit“ po internetu a využívat všechny novinky a funkce Googlu. Pokud máte operační systém Ubuntu můžete Google Chrome používat také. Musíte si ovšem stáhnout soubor deb. Chcete-li to jednodušší, stáhněte si Google Chrome Ubuntu.

Google Chrome Store

Internetový prohlížeč Chromu má mnoho aplikací. Najdete je v Google Chrome Apps. Možná nevyužijete všechny aplikace a může se také stát, že vám v tomto rychlém a inteligentním prohlížeči bude něco chybět, tak si to jednoduše najdete na Chrome store a přidáte si příslušný witget prohlížeče. Google můžete doplnit dalšími aplikacemi, které získáte v Google Chrome Web Store. Najdete zde stovky až tisíce různých aplikací a programů, kterými si prohlížeč Chrome můžete vylepšit.

Google Chrome Update

Google Chrome je výjimečný tím, že se aktualizuje automaticky. Nemusíte se o nic starat. Jakmile je aktualizace Google Chrome k dispozici dojde k automatické aktualizaci. U některých aktualizacích se vzhled Google prohlížeče může trochu změnit - víte, že aktualizace proběhla. Pokud si nejste jisti, že se váš Google automaticky aktualizuje, můžete si to jednoduše ověřit. Klikněte v pravém horním rohu na tři tečky (menu). Objeví se vám menu, ve kterém najdete položku „Setting > About Chrome“ klikněte na ní. Následně uvidíte, jakou verzi Google Chrome prohlížeče právě používáte zdali je aktuální.

Google Chrome Mobile

Mobilní internet postupně ovládá svět. Mobilní telefony dnes neslouží jen k telefonování, ale také pro prohlížení internetových stránek. Google Chrome Mobile je internetový prohlížeč pro mobilní zařízení, který si zachoval nejoblíbenější a nejpopulárnější funkce původní (počítačové) verze.

Google Chrome Android

Nejnovější Google Chrome Mobile si můžete stáhnout do mobilních zařízení se systémem Android. Jelikož mobilní zařízení mají různé operační systémy, dejte si pozor na to, abyste pro svůj Android stáhli příslušnou verzi - Google Chrome Android. Zároveň s prohlížečem Google získáte i Google mapy YouTube pro Android, hlasové vyhledávání, režim inkognito a další funkce Googlu.

Google Chrome iOS

Google Chrome iOS je verze internetového prohlížeče určená pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS. Pokud jste majitelem takového zařízení, nemusíte se oblíbeného prohlížeče vzdávat. Pokud vaše mobilní zařízení splňuje systémové požadavky, můžete si Google Chrome stáhnout i do iPadu, iPhonu ...

Google Chrome Extension

Google Chrome extension jsou malé programy, pomocí kterých si můžete přizpůsobit prohlížeč. V internetovém obchodě (Google Chrome Web Store) najdete velké množství dalších funkcí, které vám v tom pomohou. Vyberte si položku, kterou chcete přidat do svého prohlížeče a jednoduše na ni klikněte. Některé programy mohou od vás vyžadovat jisté údaje nebo povolení. Vaší pozornosti by neměl ujít program Google Chrome remote desktop, díky které získáte vzdálený přístup do svého počítače, případně můžete povolit přístup do počítače jiné osobě.

Google Chrome Flags

Google Chrome se stále vylepšuje a neustále vyvíjí. I když je sám o sobě jednoduchý a rychlý ukrývá množství zajímavých programů a funkcí, které mohou surfování po internetu ještě více zjednodušit a urychlit. Jde o tzv. experimentální funkce, na kterých se stále pracuje, tyto funkce jsou v testovací fázi. Tyto funkce najdete celkem snadno, pokud víte kde je hledat. Stačí když Google prohlížeč otevřete a do adresního řádku (musí být prázdný) zadáte text "chrome: // flags". Nyní jen stiskněte Enter a otevře se vám seznam Chrome Flags. Vybrat si můžete jakýkoliv program, který zlepší váš prohlížeč, nezapomínejte ale, že jde jen o testovací programy, tzn. že Google může cokoliv, kdykoli z nabídky změnit či odstranit.

DOPORUČUJEME vyzkoušet i další internetové prohlížeče, velmi oblíbený je prohlížeč Opera – stáhnout nejnovější verzi.Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Google Chrome.Počet nalezených starších verzí: 10

Google Chrome 84.0.4147.125

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

0 kB 28.2.2020 stáhnout zdarma

Google Chrome 80.0.3987.87

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

54,6 MB 28.2.2020 stáhnout zdarma

Google Chrome 80.0.3987.87

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

54,6 MB 28.2.2020 stáhnout zdarma

Google Chrome 47.0.2526.80

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

906 kB 12.12.2015 stáhnout zdarma

Google Chrome 46.0.2490.80

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

908 kB 22.10.2015 stáhnout zdarma

Google Chrome 38.0.2125.101

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

800 kB 9.10.2014 stáhnout zdarma

Google Chrome 35.0.1916.114

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

800 kB 6.6.2014 stáhnout zdarma

Google Chrome 34.0.1847.116

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

800 kB 9.5.2014 stáhnout zdarma

Google Chrome 34.0.1847.116

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

800 kB 25.4.2014 stáhnout zdarma

Google Chrome 30.0.1599.101

Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

33 MB 19.10.2013 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Google Chrome?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Otter Browser 0.9.08 8 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,7 MB

Seznam.cz prohlížeč 2.0.7

Webový prohlížeč s nejrychlejším přístupem na Seznam.

Freeware

41,8 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta 64-bit

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

39,6 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,5 MB

Internet Explorer 11.0.3

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

2 MB

Internet Explorer 10 EN 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

42,3 MB

Internet Explorer 10 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

24,4 MB

Internet Explorer 10 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

44,7 MB

Internet Explorer 10 EN 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

22 MB

Alienforce 2.0

Webový prohlížeč.

Freeware

23,3 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Google Chrome 84.0.4147.125

Nejoblíbenější internetový prohlížeč na světě.

Freeware

1,2 MB

Google Chrome PORTABLE 80.0.3987.87

Nejrozšířenější internetový prohlížeč na světě.

Freeware

1,6 MB

Google Chrome DEV 82.0.4068.5

Nový webový prohlížeč od Google.

Freeware

1,2 MB

Mozilla Firefox 72.0.1

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Freeware

49 MB

Opera 66.0.3515.103

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

Freeware

53,4 MB

Mozilla Firefox 44.0.2 SK

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Freeware

41,5 MB

Firefox 44.0.2 Portable

Internetový prohlížeč.

Freeware

87,8 MB

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

GPL

95,4 MB

SlimBrowser 7.00.136

Nadstavba Internet Exploreru.

Freeware

3,9 MB

Sleipnir 6.1.10.4000

Webový prohlížeč.

Freeware

58 MB

další aktualizace »

Opera 66.0.3515.103

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

82472

Freeware

Mozilla Firefox 72.0.1

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

79755

Freeware

Google Chrome DEV 82.0.4068.5

Nový webový prohlížeč od Google.

40804

Freeware

Google Chrome 84.0.4147.125

Nejoblíbenější internetový prohlížeč na světě.

33384

Freeware

Opera 12.16 Portable

Přenosný internetový prohlížeč.

28072

Freeware

Safari 5.1.7

Webový prohlížeč od Apple.

22573

Freeware

Maxthon 4.4.8.1000

Internetový prohlížeč.

19521

Freeware

Opera 12.00 build 1406 Beta

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

18678

Freeware

Avant Browser 2015 Build 6

Internetový prohlížeč

18446

Freeware

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

17970

GPL

další programy »Coolhousing
logo

11050 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist