Mozilla Firefox72.0.1Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Hodnocení

(3.8 - 65 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Mozilla Firefox 72.0.1

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

72.0.1

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

49 MB

Aktualizováno:

Autor:

Mozilla

Web programu:

www.mozilla.comNeznámý

Počet stažení:

81747x   (tento týden: 49x)

Operační systémy:

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Popis Obrázky (1) Diskuze (3) Další verze (11)

Mozilla Firefox je výkonný prohlížeč webových stránek a stále používanější alternativa za Internet Explorer.

Prohlížeč se chlubí přednosti jako například:
  • Rychlejší prohlížení webových stránek
  • Blokování vyskakovacích oken
  • Prohlížení stránek v panelech
  • Snadná změna vzhledu
  • Integrované hledání na Google
  • Mnoho doplňkových rozšíření
  • Jednoduchá instalace
  • Pro všechny zdarma
Mozilla Firefox je internetový prohlížeč, který na surfování po internetu používají miliony uživatelů. Přehledný, rychlý a jednoduchý prohlížeč s otevřeným zdrojem se neustále objevuje v top 3 nejpoužívanějších a nejoblíbenějších prohlížečích na světě. Google Chrome má v prohlížeči Mozilla Firefox vážného konkurenta.

MOZILLA FIREFOX PROHLÍŽEČ

Klíčové vlastnosti, pro které se mnoho internetových uživatelů obrací na webový prohlížeč Mozilla Firefox jsou: >> RYCHLOST - Mozilla Firefox 64bit se může pochlubit rychlým spuštěním, načítáním webových stránek a vykreslením grafiky. Zároveň obsahuje i ochranu před selháním, jestliže přestane fungovat doplněk zbytek bude fungovat dál. Grafické systémy Direct2D a Direct3D v tomto prohlížeči spravují komplexně videa i webový obsah. >> JEDNODUCHÉ ROZHRANÍ - efektivní a přehledné rozhraní se zaměřilo na jednoduché vyhledávání. Zjednodušené ovládací prvky, funkce předpovídání, historie či obnovení jsou prvky, které vám práci na internetu zjednoduší. >> ZABEZPEČENÍ - antivirová, antimalvérová a anti-phishingová technologie se postarají o bezpečnější surfování po internetu. S funkcí soukromého procházení zas zůstanou všechny vaše hesla, historie, stažené soubory, ... v bezpečí. Pokud vás tento internetový prohlížeč zaujal nemusíte hledat výraz Mozilla Firefox ke stažení. Stačí kliknout na příslušné tlačítko a Mozilla Firefox stáhnout ZDARMA.

MOZILLA FIREFOX DOWNLOAD

Nyní si můžete Mozilla Firefox online stáhnout do svého počítače. Poprvé jste si ji mohli stáhnout v roce 2004 a od té doby jeho popularita raketově stoupá. Není tomu jen díky nabídce Mozilla Firefox stáhnout zdarma, ale i díky neustálému vývoji a pokroku webového prohlížeče. Pokud jste se rozhodli kliknout na Mozilla Firefox prohlížeč download, můžete si stáhnout a instalovat verzi v českém jazyce - Mozilla Firefox cz. Používání prohlížeče bude ještě jednodušší a přirozenější. Mozilla Firefox download free - jednoduché stažení, jednoduchá a rychlá instalace a pak už vám nebrání nic v používání internetu. Tento webový prohlížeč si můžete přizpůsobit svým potřebám. Stačí si jen vědět, kde hledat. Mozilla doplňky, které práci na počítači jen zpříjemní, zefektivní, ale i zlepší zážitek např. při sledování filmů zatmavení pozadí, poskytne plnou velikost obrázku pokud na miniaturu umístíte kurzor, dokáže i správu více účtů a hesel, ...

MOZILLA PORTABLE

O oblíbenosti a praktičnosti přenosných verzí se na Sosej.cz již psalo několik krát. O popularitě portable verzí svědčí i fakt, že v nich najdete všechny oblíbené programy a aplikace Mozilla Firefox nevyjímaje. Mozilla Firfox ke stažení v přenosné verzi si můžete stáhnout na jakýkoli přenosný nosič a použít kdykoliv budete potřebovat. Nezapomeňte ale stáhnout Mozilla portable. Pokud byste si stáhli jinou verzi nefungovala by vám. Ztráty některých funkcí se obávat nemusíte. Všechny zůstanou zachovány. Postará se o vaši ochranu před sledováním při používání internetu. Aktivováním anonymního procházení internetu se zablokují sledovací prvky na internetu.

MOZILLA ADDONS

Jak již bylo zmíněno internetový prohlížeč Mozilla Firefox si můžete upravit podle vlastních požadavků. Navštivte Mozilla web store a vyberte si doplňky, kterými prohlížeč obohatíte. Mozilla APP a Mozilla Extension jsou krokem, kterým si prohlížeč udržuje přední místa mezi ostatními prohlížeči. Mozilla doplňky se těší velké oblibě. Můžete si změnit vzhled prohlížeče, ochránit svá hesla, spravovat stahování, zajistit si lepší bezpečí, získat přístup ke svému počítači z jiného (Mozilla Remote desktop), získat přehled ve svých emailech (Mozilla Firefox Thunderbird) apod. V nabídce naleznete i množství her, hudbu a videa. Určitě se vám hodí i Mozilla backup - nástroj pro zálohování a obnovení dat - záložek, kontaktů, historie, pošty, profilů, ... Rozšíření, aplikace, či jednoduše Mozilla Extension vám umožní lepší a jednodušší používání prohlížeče.

MOZILLA FIREFOX UPDATE

O aktualizaci se v prohlížeči Mozilla Firefox starat nemusíte. Je nastavena tak, aby se aktualizovala automaticky vždy, když se objeví nová verze. Pokud chcete verzi, na níž se stále pracuje zapojte se do její testování. Mozilla developer vám to umožní, ale o tom trochu níže. Nedopatřením se vám ale mohlo stát, že si tuto funkci vypnuli a ani o tom nevíte. Pro každý případ je dobré vědět, jak si internetový prohlížeč aktualizovat manuálně. Vyberte z nabídky (klikněte na tzv. burger, 3 vodorovné čárky) položku pomocník a klepnutím na položku "O programu Firefox". Jakmile se okno otevřete začnou se kontrolovat dostupné aktualizace. Pokud se aktualizace najdou začnou se sami stahovat. Po stažení musíte prohlížeč restartovat, jinak se aktualizace nenainstaluje. Mozilla Developer je verze internetového prohlížeče, kterou si můžete stáhnout. Díky tomu si budete moci vyzkoušet funkce, které v nejnovější aktuální verzi nenajdete. Můžete je testovat a následně posílat vývojářům zpětnou vazbu - v podstatě se budete podílet na vytváření a ověření fungování nových funkcí. V nabídce je tato verze i v českém jazyce pro více operačních systémů.

MOZILLA FIREFOX MOBILE

Pokud často surfujete na internetu v mobilním telefonu můžete na to používat Mozillu. Mozilla Firefox Android, nebo Mozilla iOS jsou verze prohlížeče, které vám to umožní. Získáte tak přístup ke svým záložkám, historii vyhledávání a dalším funkcím. Zaručená je i synchronizace s počítačem. Můžete tak posílat soubory, fotky, či otevřené stránky z mobilu do počítače a opačně. Při stahování prohlížeče si dejte pozor na systémové požadavky vašeho počítače a v závislosti na operačním systému si stáhněte vhodnou verzi prohlížeče Firefox. V nabídce najdete dva druhy prohlížeče do mobilních telefonů - Firefox a Firefox Focus. Verze Focus má stále zapnutou ochranu soukromí a blokování reklam, které obsahují sledovací prvky. Webový prohlížeč si i v mobilních zařízeních zachovává své klady - rychlost, bezpečnost, ochranu před sledováním a pod. Majitelé Androidů navíc si mohou prohlížeč přizpůsobit novými tématy, smajlíky, apod. Takže neváhejte a stahujte Mozilla Firefox Android.

MOZILLA FLAGS

Mozilla Firefox stále pokračuje a každá verze přináší nové a nové funkce. Pokud chcete vědět na čem právě pracují stačí si stáhnout verzi prohlížeče Mozilla developer. Zde si můžete vyzkoušet práci s novými funkcemi a aplikacemi. Jelikož jde o zkušební verzi tento typ prohlížeče nemusí být stabilní. Každý den se funkce mohou měnit - přidávat, odebírat, případně se vylepší.

MOZILLA FIREFOX WINDOWS

Windows je nejpoužívanějším operačním systémem na světě. Přemýšlíte nad tím, že kliknete na Mozilla Firefox download free, ale obáváte se, jestli vám bude tento prohlížeč fungovat? Nemusíte! Mozilla Firefox je kompatibilní s více verzemi operačního systému Windows, konkrétně: >> Mozilla Firefox Windows XP >> Mozilla Firefox Windows 7 >> Mozilla firefox Windows 10 Pokud jste se rozhodli Mozilla Firefox stáhnout prostřednictvím programu Microsoft Internet Explorer nebo Microsoft Edge se po stažení objeví v dolní části obrazovky nabídka ke spuštění (instalaci), nebo uložení prohlížeče.

MOZILLA FIREFOX MAC

Vlastníci MacBooků a operačního systému Mac mohou také surfovat na internetu prostřednictvím internetového prohlížeče Mozilla Firefox. Nemusíte pracně na internetu vyhledávat Mozilla Firefox for Mac. Prohlížeč Firefox si můžete také stáhnout v českém jazyce, stejně jako pro operační systém Windows - Mozilla Firefox (cz). Pokud používáte Ubuntu měli byste mít Mozillu Firefox už instalovanou. Mozilla Firefox je oficiálním internetovým prohlížečem pro tento systém. Pokud jste si tento webový prohlížeč náhodou vymazali, můžete si ho znovu stáhnout právě u nás. Vyhledejte Mozilla Ubuntu, stáhněte, instalujte a pokračujte v prohledávání internetu.

MOZILLA THUNDERBIRD

Zajímavá a určitě velmi užitečná funkce v prohlížeči Mozilla má název Mozilla Thunderbird. Tento e-mailový klient vám umožní spravovat více účtů v počítači. Nemusíte si kontrolovat maily tak, že otevřete příslušnou aplikaci, zadáte jméno a heslo a budete čekat dokud se všechno načte. Poštu ze všech svých účtů můžete kontrolovat pomocí tohoto klienta. Po instalaci a spuštění této aplikace budete muset zadat svoji e-mailovou adresu a heslo. Takto získáte rychlý přístup ke svým e-mailem a jejich správě. Kromě toho tato aplikace obsahuje také kalendář, díky kterému můžete jednoduše a přehledně plánovat své schůzky či organizovat si čas.

MOZILLA FIREFOX QUATUM

Nejspolehlivější a nejstabilnější verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox má název Quantum. Okamžitě se stala velkou konkurencí prohlížeče Google Chrome. Vyniká hlavně vyšší rychlostí a obsahuje nové funkce. Jednou z nich je například chatovací služba "Hello" (poskytuje audio i video hovor), prohlížeč si můžete přizpůsobit podle svého gusta - změnit pořadí tlačítek + se zlepšila i bezpečnost, která byla i v předchozích verzích na vysoké úrovni. Webový prohlížeč vás například upozorní na neobvyklé stahování nebo na nežádoucí software. Je jen na vašem rozhodnutí, zda využijete možnost Mozilla Firefox ke stažení a začnete tento internetový prohlížeč používat. Na světě jsou ale miliony spokojených uživatelů, kteří na tento prohlížeč nedají dopustit a neměnili by ho za nic na světě. Nyní si můžete Mozilla Firefox stáhnout zdarma a zkusit jak se vám s ním pracuje.

DALŠÍ INTERNETOVÉ PROHLÍŽEČE

Mozilla Firefox je prohlížeč, který se drží na předních příčkách v oblíbenosti a používání internetových prohlížečů. Pokud se neumíte rozhodnout, který si stáhnout a instalovat, zkuste si vybrat z těch nejlepších - doporučujeme:

GOOGLE CHROME PROHLÍŽEČ

Nejpoužívanější webový prohlížeč na světě je Google Chrome. Je kompatibilní se všemi operačními systémy - Windows, Mac, Linux a můžete jej klidně používat i v mobilních zařízeních. Na vývoji Google Chrome se neustále pracuje. Režim inkognito, automatické aktualizace, Dark mode a řadu dalších funkcí a doplňků, které vylepší internetový prohlížeč Google Chrome. STÁHNOUT internetový prohlížeč GOOGLE CHROME a vyzkoušet.

OPERA PROHLÍŽEČ

Často používaný internetový prohlížeč Opera, vyniká hlavně svými funkcemi, které vám zpříjemní surfování na internetu - klient diskusních skupin a také elektronické pošty, adresář, BitTorent síť a mnoho dalšího. Příjemně vás překvapí blokováním reklam a naleznete zde také bezplatnou síť VPN. Navíc zabírá minimum místa v paměti je ideální volbou pro mobilní telefony. STÁHNOUT prohlížeč OPERA a vyzkoušet.

SAFARI

Hledáte webový prohlížeč pro iPad či iPhonu? Safari je prohlížeč vyvíjen společností Apple Inc, který váš problém vyřeší. Kompatibilní je s operačním systémem Mac ve všech verzích. Množství funkcí - vytvoření hesla, správu hesel, inteligentní vyhledávání, blokování vyskakovacích oken či čtečka jsou dalšími plusy pro tento prohlížeč. STÁHNOUT prohlížeč SAFARI a vyzkoušet.

Příspěvků: 3

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
avatar

15.11.2013 19:29 zbyněk (vondracek.z at seznam.cz)

co je s firefoxem

Zdraví lidičky,je 15.11. 2013 a už druhý den mi nejede Mozilla, celé to spadlo a když jichci otevřít tak vyskočí jen tabulka že firefox spadl,neví někdo co se děje? Dvakrát jsem ji přeinstaloval a je to pořád stejné

Odpovědět

avatar

27.4.2012 13:56 Upozorneni

Upozorneni

Ve verzi Firefoxu 12.0 je problém s cachováním stránek, který je dost nepříjemný... viz: http://support.mozilla.org/cs/questions/926043

Odpovědět

avatar

20.6.2008 22:25 Root-sama

Přizpůsobení Firefoxu - vzhled

Komu se nelíbí vzhled (ikonky např. domeček, šipky atd.) tak ať si stáhne tenhle motiv a bude mít vzhled z Firefoxu 2: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/6898 a komu se nelíbí adresový řádek ať si ho změní pomocí doplňku, který stáhne tady: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/6227 změnit jsou i další funkce atd. Já bych ale toho zase tolik neměnil...

Odpovědět

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Počet nalezených jiných verzí: 1

Mozilla Firefox 44.0.2 SK

Windows 2000/XP/Vista/7/10

41,5 MB 20.2.2016 stáhnout zdarma


Počet nalezených starších verzí: 10

Mozilla Firefox 72.0.1

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

49 MB 19.2.2020 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 44.0.2

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

237 kB 20.2.2016 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 44.0

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

237 kB 26.1.2016 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 43.0.4

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

243 kB 16.1.2016 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 43.0.2

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

243 kB 24.12.2015 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 43.0.1

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

244 kB 19.12.2015 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 43.0

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

244 kB 15.12.2015 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 42.0

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

238 kB 13.11.2015 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 41.0.2

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

238 kB 17.10.2015 stáhnout zdarma

Mozilla Firefox 41.0.1

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

238 kB 4.10.2015 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Mozilla Firefox?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Seznam Prohlížeč 70

Webový prohlížeč s nejrychlejším přístupem na Seznam

Freeware

5,1 MB

Internet Explorer 11.0.3

Internetový prohlížeč od Microsoftu

Freeware

0 kB

Otter Browser 0.9.08 8 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,7 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta 64-bit

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

39,6 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,5 MB

Internet Explorer 10 EN 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

42,3 MB

Internet Explorer 10 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

24,4 MB

Internet Explorer 10 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

44,7 MB

Internet Explorer 10 EN 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

22 MB

Alienforce 2.0

Webový prohlížeč.

Freeware

23,3 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Google Chrome 84.0.4147.125

Internetový prohlížeč od společnosti Google

Freeware

1,3 MB

Google Chrome PORTABLE 80.0.3987.87

Nejrozšířenější internetový prohlížeč na světě.

Freeware

1,6 MB

Google Chrome DEV 82.0.4068.5

Nový webový prohlížeč od Google.

Freeware

1,2 MB

Mozilla Firefox 72.0.1

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Freeware

49 MB

Opera 66.0.3515.103

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

Freeware

53,4 MB

Mozilla Firefox 44.0.2 SK

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Freeware

41,5 MB

Firefox 44.0.2 Portable

Internetový prohlížeč.

Freeware

87,8 MB

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

GPL

95,4 MB

SlimBrowser 7.00.136

Nadstavba Internet Exploreru.

Freeware

3,9 MB

Sleipnir 6.1.10.4000

Webový prohlížeč.

Freeware

58 MB

další aktualizace »

Opera 66.0.3515.103

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

84694

Freeware

Mozilla Firefox 72.0.1

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

81747

Freeware

Google Chrome DEV 82.0.4068.5

Nový webový prohlížeč od Google.

41937

Freeware

Google Chrome 84.0.4147.125

Internetový prohlížeč od společnosti Google

35611

Freeware

Opera 12.16 Portable

Přenosný internetový prohlížeč.

29193

Freeware

Safari 5.1.7

Webový prohlížeč od Apple.

23714

Freeware

Maxthon 4.4.8.1000

Internetový prohlížeč.

20598

Freeware

Opera 12.00 build 1406 Beta

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

19642

Freeware

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

19492

GPL

Avant Browser 2015 Build 6

Internetový prohlížeč

19320

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11208 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 18 hodinami

TOPlist