Opera66.0.3515.103INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.  

Hodnocení

(3.6 - 77 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Opera 66.0.3515.103

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

66.0.3515.103

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

53,4 MB

Aktualizováno:

Autor:

Opera Software

Web programu:

http://www.opera.comNeznámý

Počet stažení:

84866x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

Popis Obrázky (3) Diskuze (3) Další verze (12)

Opera je internetový prohlížeč s vlastním e-mail klientem, který mimo jiné filtruje spam, prohlížeč má také integrované blokování pop-up oken, okna můžete ovládat pohyby myši, Opera má také vlastní chat a je skinovatelná. Kromě toho, že podporuje pluginy, umožňuje ještě řadu dalších nastavení. Zajímavostí je, že Opera je internetový prohlížeč, který má stejný základ jako Google Chrome. Každý z nás dává přednost jinému prohlížeči z vlastního důvodu. Pokud chcete surfovat na internetu potřebujete internetový prohlážeč. Webový prohlížeč Opera si získal mnoho uživatelů, kteří na něj nedají dopustit. O svých kladech možná přesvědčí i vás.

OPERA PROHLÍŽEČ

Internetový prohlížeč Opera je jedním z často používaných prohlížečků a možná jste se i vy rozhodovali mezi Operou a jiným prohlížečem. Ti, kteří dali přednost jinému se nyní dozvědí o co přišli. Opera je multiplatformní balík aplikací, který kromě prohlížeče obsahuje i adresář, správce stahování, klienta elektronické pošty, diskusních skupin a také BitTorrent síť a mnoho dalšího. Nejnovější Opera prohlížeč navíc obsahuje i blokátor reklam (nebo-li AdBlock), který jistě všichni ocení. Ve srovnání s jinými prohlížeči je Opera velmi rychlým internetovým prohlížečem. Zabírá málo místa v paměti počítače, takže se často používá v mobilních zařízeních. Na jejím vývoji neustále pracuje společnost Opera Software, jejímž obchodním partnerem je i společnost Adobe.

OPERA DOWNLOAD

Opera ke stažení, neváhejte a pokud vidíte tuto nabídku - využijte ji. Lepší možností může být už jen Opera CZ. Webový prohlížeč tak získáte v českém jazyce a nemusíte se obávat jazykové bariéry. Jednoduché ovládání a rychlé načítání webových stránek je přece to, co všichni chceme. Od verze Opera 8.50 a vyšší vás během surfování na internetu nebudou rušit ani reklamy, kterých bychom se rádi zbavili všichni. Kliknout na nabídku Opera prohlížeč download můžete kdykoliv budete chtít. Společnost pouští na trh jen ověřené a testované verze, takže se žádných komplikací obávat nemusíte. Prohlížeč Opera se drží standardů WC3. Těchto standardů se ale nedrží všechny webové stránky. Z tohoto důvodu může při návštěvě některých stránek nastat problém. Rozhodně není chyba v prohlížeči, ale ve webové stránce. Pokud máte starší verzi určitě jste si to už všimli. Neměňte prohlížeč, klikněte na Opera stáhnout zdarma. V novějších verzích se podpora standardů zlepšila.

OPERA + CHORME WINDOWS

Možná se to ani jen netušili, ale Opera a Google Chrome mají stejný základ. V roce 1995 se však tyto internetové prohlížeče oddělily a každý šel svou cestou. To je jeden z důvodů, proč Stejně jako Chrome i webový prohlížeč Opera je kompatibilní s různými operačními systémy - Windows nevyjímaje. Pokud chcete na surfování po internetu využívat prohlížeč Opera můžete si ho klidně stáhnout - Opera Windows XP, Opera Windows 7, Opera Windows 10. Takže neváhejte a klidně klikněte na odkaz Opera ke stažení. Tento nejrychlejší prohlížeč může být i v počítači nebo mobilním zařízení.

OPERA MAC

I uživatelé operačních systémů Mac si mohou prohlížeč Opera stáhnout zdarma. Součástí tohoto browseru je také blokování reklam, režim šetření baterie či bezplatná síť VPN, která vám zajistí dostatek soukromí a anonymitu na internetu. Prohlížet si můžete upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám a obohatit jej o další "OPERA APPS" - aplikace, díky kterým se práce v prohlížeči stane ještě lepší. Tyto funkce lze samozřejmě využívat i v jiných operačních systémech - Windows či Linux. Pokud hledáte prohlížeč Opera Ubuntu můžete si ho stáhnout a instalovat. Jelikož používá stejný základ jako Chrome bude fungovat stejně dobře se všemi funkcemi. Stačí když si stáhnete nejnovější verzi New Opera download a můžete využívat vše co nabízí.

OPERA MINI

Internetový prohlížet Opera si můžete stáhnout i do mobilního telefonu či jiných mobilních zařízení. Nyní máte možnost vyhledat a kliknout na Opera mini stáhnout. Nejen, že zabírá minimum místa v paměti, ale budete se moci těšit i z rychlého vyhledávání a načítání webových stránek. Najdete v něm funkci soukromého vyhledávání - kdokoliv, kdo by se dostal k vašemu telefonu nezjistí, co jste hledali. A pokud chodíte s mobilem i do postele určitě využijete noční režim, protože si můžete si upravit jas a barevnou škálu stránek. Pozor nejde o stejný režim jako je Dark Mode. V aplikaci Opera Dark Mode nelze upravovat jas obrazovky.

OPERA PORTABLE

Prohlížeč Opera si můžete stáhnout v různých verzích. Proto dříve než začnete hledat výraz Opera ke stažení, či dříve než kliknete na Opera stáhnout zdarma ujistěte se, že daná verze je vhodná pro váš operační systém. Ideální verzí je Opera Portable, tedy přenosná verze. Webový prohlížeč si můžete stáhnout na USB či disk a použít jej vždy když budete potřebovat. Výhodou této verze je, že ji můžete stáhnout doma a používat kdekoliv jinde, kde budete mít přístup k počítači. Zároveň si můžete takto stáhnout prohlížeč Opera a další internetové prohlížeče a porovnat, se kterým se vám pracuje nejlépe.

OPERA ADDONS

Internetový prohlížeč Opera má mnoho doplňků, které si můžete stáhnout z internetu. Stačí jen navštívit Opera web store, zda jednodušší Opera store a vybrat si aplikaci, která vám práci s prohlížečem zjednoduší. Opera Dark Mode je aplikace, která omezí modré světlo vycházející z obrazovky počítače. Tímto omezením se nenaruší rytmus bdění a spánku, vy se tak budete moci i přes práci na počítači večer či v noci klidně a plnohodnotně vyspat. Opera remote desktop, či vzdálená obrazovka vám umožní přístup k počítači i z jiného počítače. Rozšířit prohlížeč můžete o množství aplikací. Opera doplňky obohatí prohlížeč a s jejich pomocí si jej můžete přizpůsobit svým nárokům a požadavkům. Ať si už stáhnete nejnovější Opera prohlížeč do počítače, nebo se rozhodnete pro verzi do mobilních telefonů vždy máte možnost si ho přizpůsobit. Opera Extensions - tedy rozšíření najdete v nabídce prohlížeče v části, která se nazývá Spravovat rozšíření. V této části můžete spravovat doplňky, tzn. povolit, zakázat nebo je případně odinstalovat. Právě takto si nejjednodušší a nejrychlejší přizpůsobíte prohlížeč Opera svým požadavkům a nárokům.

OPERA UPDATE

Opera se aktualizuje automaticky. Pokud jste si ji už stáhli a používáte ji, aktualizuje se vždy když bude k dispozici nejnovější aktualizace. Jelikož společnost Opera Software vypouští jen otestovány verze nemusíte se obávat dalších úprav či oprav vámi stažené verze. Bez obav si tak můžete prohlížeč Opera stáhnout zdarma. Jelikož se ale ve světě internetu může vždy něco zpozdit či zkazit můžete si zjistit jakou verzi prohlížeče používáte a případně ji aktualizovat - Opera update. Ušetří vám to čas, který byste jinak věnovali hledání a klikání na výraz new Opera download. Klikněte na hlavní nabídku prohlížeče a vyberte okénko "O programu". Otevře se vám okénko s informacemi o prohlížeči a také číslo verze. Pokud váš prohlížeč Opera není aktuální klepnutím na políčko "O společnosti" a webový prohlížeč se automaticky aktualizuje. opera mobile Spolehlivost a rychlost, kterou je Opera známá můžete používat i v mobilních zařízeních. Opera mini byla první verzí prohlížeče do mobilních telefonů. Pokud hledáte Opera Android můžete klidně po ní sáhnout. Stále se na její vylepšení pracuje a nyní si můžete Opera mini stáhnout do svého Androidu. Opera mini byla delší dobu jedinou mobilní verzí prohlížeče. Její nevýhodou bylo jen to, že byla vhodná pouze pro operační systém Android. Společnost ale nenechala na sebe dlouho čekat a i majitelé iPhonů si přijdou na své. Opera iOS existuje - Opera Touch.

OPERA FLAGS

Pokud máte zájem vyzkoušet nové funkce a účastnit se testování nových verzí prohlížeče Opera můžete. Stačí si jen stáhnout jednu ze dvou verzí. Získáte tak verzi, která obsahuje funkce, které má v plánu společnost dostat na trh, případně je testuje, vyvíjí a neustále na nich pracuje. Pokud rádi experimentujete stáhněte si verzi prohlížeč Opera Developer. V ní najdete funkce, které se právě vyvíjejí a pracuje se na nich. Ne všechny se i svého zveřejnění dočkají. Nevýhodou tohoto typu prohlížeče je jeho nestabilita a nejednou vám může celý spadnout. Pokud chcete vědět jaké vylepšení bude mít následující verze stáhněte si Opera Beta. Jde o zkušební verzi každého nového prohlížeče těsně předtím než se dostane na veřejnost a označí se jako nejnovější Opera prohlížeč.

DALŠÍ INTERNETOVÉ PROHLÍŽEČE

Mezi další známé a populární internetové prohlížeče patří:

GOOGLE CHOROME PROHLÍŽEČ

Inteligentní a rychlý webový prohlížeč používají miliony uživatelů. Automaticky vás chrání před hrozbami, nebezpečnými weby a phishingem. Je kompatibilní se všemi operačními systémy (Windows, Mac, Linux, ...) a můžete si jej stáhnout i do mobilních zařízení. Google Chrome a prohlížeč Opera mají stejný základ. Nejpoužívanější internetový prohlížeč na světe - Google Chrome ke stažení zde.

MOZZILA FIREFOX

Grafický multiplatformní internetový prohlížeč, který si můžete stáhnout. Jde o software, který funguje v operačních systémech Windows, Mac, Linux. Nabízí rychlé, bezpečné a efektivní surfování po internetu. Stažené soubory jsou automaticky ukládány na plochu, umožňuje instalaci dalších rozšíření, přidání nových tlačítek či blokování reklamy. Stáhnout prohlížeč Mozzila Firefox.

SAFARI

Konkurence Microsoftu, společnost Apple Inc. se může pochlubit oblíbeným webovým prohlížečem Safari, který je ideální volbou pokud máte operační systém Mac, nebo potřebujete prohlížeč do svého iPad-u či iPhonu-u. Můžete ho používat i pokud máte operační systém Windows. Stáhnout internetový prohlížeč Safari pro Mac OS.

Příspěvků: 3

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
avatar

13.3.2010 17:59 ŠOUREK Michael (achileus0313 at windowslive.com)

Takhle to vypadá pod XP

Takhle to vypadá pod xpéčkem? Fůůj...

Teď vážně, na této verzi se dosud neobtěžovali vylepšit kvalitu vykreslování a spíše se snažily zdokonalit UI, což je chválihodné, ale vykreslovací jádro (Presto jestli se zase nejmenuje jinak) je nadále dost vybíravé, například služby Windows Live vykresluje snad nejhůře ze všech prohlížečů co jsem kdy poznal. Podle mě by měly bejt jen dvě vykreslovací jádra MSHTML a Gecko.

Odpovědět

avatar

2.3.2010 18:16 typek

malamut

Hosi toz to ta opera, to je cele nejake na ******a. Melo by se s tim neco udelat, pac to bezi jako *********...

Odpovědět

avatar

22.9.2006 10:48 ARow (arowx at centrum.cz)

Opera

ahoj mely by jste sem dat aktualni tzn 9.2 verzi

Odpovědět

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Počet nalezených jiných verzí: 2

Opera 12.00 build 1406 Beta

Windows 98/2000/XP/Vista/7

11,3 MB 14.5.2012 stáhnout zdarma

Opera 12.00 build 1406 64-bit Beta

Windows 98/2000/ME/NT/XP/2003/Vista/7

12,5 MB 14.5.2012 stáhnout zdarma


Počet nalezených starších verzí: 10

Opera 66.0.3515.103

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

53,4 MB 19.2.2020 stáhnout zdarma

Opera 66.0.3515.44

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

53,4 MB 3.2.2020 stáhnout zdarma

Opera 34.0.2036.25

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

34,4 MB 12.12.2015 stáhnout zdarma

Opera 33.0.1990.43

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

33,8 MB 29.10.2015 stáhnout zdarma

Opera 25.0.1614.68

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

30,4 MB 15.11.2014 stáhnout zdarma

Opera 21.0.1432.67

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

26,7 MB 24.5.2014 stáhnout zdarma

Opera 20.0.1387.91

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

33,1 MB 13.4.2014 stáhnout zdarma

Opera 20.0.1387.77

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

33,1 MB 15.3.2014 stáhnout zdarma

Opera 18.0.1284.63

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

32,2 MB 7.12.2013 stáhnout zdarma

Opera 12.16

Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10

12,5 MB 18.8.2013 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Opera?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Seznam Prohlížeč 70

Webový prohlížeč s nejrychlejším přístupem na Seznam

Freeware

5,1 MB

Internet Explorer 11.0.3

Internetový prohlížeč od Microsoftu

Freeware

0 kB

Otter Browser 0.9.08 8 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,7 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta 64-bit

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

39,6 MB

Vivaldi 1.0.303.52 beta

Webový prohlížeč podobný staré Opeře 12.

Freeware

34,5 MB

Internet Explorer 10 EN 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

42,3 MB

Internet Explorer 10 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

24,4 MB

Internet Explorer 10 64-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

44,7 MB

Internet Explorer 10 EN 32-bit

Internetový prohlížeč od Microsoftu.

Freeware

22 MB

Alienforce 2.0

Webový prohlížeč.

Freeware

23,3 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Google Chrome 84.0.4147.125

Internetový prohlížeč od společnosti Google

Freeware

1,3 MB

Google Chrome PORTABLE 80.0.3987.87

Nejrozšířenější internetový prohlížeč na světě.

Freeware

1,6 MB

Google Chrome DEV 82.0.4068.5

Nový webový prohlížeč od Google.

Freeware

1,2 MB

Mozilla Firefox 72.0.1

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Freeware

49 MB

Opera 66.0.3515.103

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

Freeware

53,4 MB

Mozilla Firefox 44.0.2 SK

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

Freeware

41,5 MB

Firefox 44.0.2 Portable

Internetový prohlížeč.

Freeware

87,8 MB

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

GPL

95,4 MB

SlimBrowser 7.00.136

Nadstavba Internet Exploreru.

Freeware

3,9 MB

Sleipnir 6.1.10.4000

Webový prohlížeč.

Freeware

58 MB

další aktualizace »

Opera 66.0.3515.103

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

84866

Freeware

Mozilla Firefox 72.0.1

Spolehlivý a rychlý internetový prohlížeč. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení jsou jeho hlavní přednosti.

81907

Freeware

Google Chrome DEV 82.0.4068.5

Nový webový prohlížeč od Google.

42045

Freeware

Google Chrome 84.0.4147.125

Internetový prohlížeč od společnosti Google

35781

Freeware

Opera 12.16 Portable

Přenosný internetový prohlížeč.

29318

Freeware

Safari 5.1.7

Webový prohlížeč od Apple.

23831

Freeware

Maxthon 4.4.8.1000

Internetový prohlížeč.

20725

Freeware

Opera 12.00 build 1406 Beta

INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ OPERA je jedním z oblíbených prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a důkladné testování dostali Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

19751

Freeware

Chromium 50.0.2630.0

Nenáročný a bezpečnější webový prohlížeč.

19616

GPL

Avant Browser 2015 Build 6

Internetový prohlížeč

19439

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11222 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 hodinami

TOPlist