Microsoft Office 2016 CZKancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Hodnocení

(3.9 - 86 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Microsoft Office 2016 CZ

Licence:

Trial

Licence:

Trial

Číslo verze:

CZ

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

7,7 MB

Aktualizováno:

Autor:

Microsoft

Web programu:

www.microsoft.comNeznámý

Počet stažení:

77831x   (tento týden: 46x)

Operační systémy:

Windows Vista/Windows 7/ Windows 8 / Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (13) Další verze (2)

Office 2016 je nepropracovanějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky, podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a účinnosti kancelářských programů. Napsat dokument, vyplnit tabulku, vést účetnictví, vytvořit prezentaci, ... Mnoho úkonů, které hravě zvládnete s kancelářskými balíky. Kancelářské balíky využijete nejen v kancelářských společnostech, ale i doma, nebo ve škole.

Kancelářské programy

Pod pojmem kancelářské programy nebo chcete-li kancelářské balíky se skrývá soubor programů, které využijete vždy, když potřebujete napsat dokument, vytvořit prezentaci s obrázky, animacemi, zakomponovat do práce diagramy, zpracovávat tabulky apod.

Kancelářské programy ke stažení nejčastěji obsahují několik základních programů: >> textový editor: psaní dokumentů, prací a pod – Word2019 >> tabulkový editor: práce s tabulkami – Excel 2016 >> psaní prezentací / přednášek, - PowerPoint 2016 (PowerpointProduct key)

Kancelářské aplikace obsahují různé programy, které najdete v kancelářském balíčku. V závislosti na programu, která software vyvinula, obsahují tyto programy různé funkce.

Microsoft Office 2016

Nejčastěji používaným a také nejoblíbenějším kancelářským balíčkem je balík Office. Microsoft Office je soubor programů, které plně využijete nejen ve firmách, společnostech, školách, ale i v domácnosti. Můžete ho mít ve více verzích a je jen na vás, které z nich dáte přednost, která vám svými funkcemi a cenou bude více vyhovovat. Už Microsoft Office 2010 (MS Office 2010) si získal velké množství nadšenců. Od těch dob se neustále vylepšuje a každá nová verze přináší něco nového. Microsoft office 2013 pro studenty a domácnosti download - kdo využil tuto nabídku, mohl si zdarma vyzkoušet práci s různými soubory dokumentů. Mirosoft v této verzi vytvořil několik programů speciálně pro domácnosti, kanceláře a také školy. Vybrat si můžete z různých typů balíků MS Office 2013. Microsoft Office 2013 ke stažení zdarma Trial verze. Kancelářské programy zdarma si na jistý čas můžete vyzkoušet. Následně se rozhodnout, zda si je zakoupíte. Jinak tomu není ani u nejnovější verze MS Office 2016.

Office 2016 download cz

Kancelářská aplikace od společnosti Mirosoft - Office 2016 může být nyní vaše. Stačí jen kliknout na Microsoft Office 2016 free download cz a práci v tomto programu si na měsíc můžete vyzkoušet zcela zdarma. Získáte verzi se všemi funkcemi, tzn. verze Office 2016 full version, s níž bude práce na dokumentech a tabulkách hračkou pro každého. Během zkušebního období, kdy budete Office 2016 používat zdarma, můžete plně využívat všechny funkce tohoto programu. Kancelářský balík můžete mít v jakémkoli jazyce, proto jistě oceníte i jeho českou verzi. Microsoft office free download cz je ideální i pro jazykově méně zdatné osoby či pro osoby, které s prací v této aplikaci začínají. Čeština v Office 2016 vám umožní se lépe zorientovat v jednotlivých funkcích programu. Na internetu najdete několik balíků a verzí této aplikace. Dejte pozor, abyste vybrali správnou, záleží na operačním systému. Můžete najít: >> Office 2016 download 64 bit / Office 2016 64 bit >> Office 2016 download free full version 64-bit >> Office 2016 download 32 bit / Office 2016 32 bit Stále platí, že 64 bitová verze je rychlejší než 32 bitová. Pokud vám to počítač umožňuje, určitě si stáhněte 64 bitovou verzi.

Cena Office 2016

Cena balíku kancelářských programů se pohybuje od 80 do 230 EUR - v závislosti na typu verze. Zdá se vám cena vysoká? Pokud nevíte, jaká verze programu je pro vás dostačující, nastudujte lépe náš článke. Doporučujeme si zjistit ceny jednotlivých prodejců, stačí pouze v prohlížeči vyhledat výraz Office 2016 heureka a na Heureka.cz si vybrat si verzi programua cenu programu, která vám vyhovuje. Jen pro srovnání: Cena Office 2019 se může pohybovat až k ceně 260 EUR. Než si jakýkoliv program zakoupíte, je vhodné si práci s ním vyzkoušet. Office 2016 zdarma vám umožní zjistit, co všechno tento program obsahuje. I když koupí kancelářských balíků Microsoft Office určitě nešlápnete vedle, ne každému se s nimi pracuje komfortně. MS Office 2016 cz download - díky této nabídce může být program váš a po uplynutí zkušební doby se rozhodnete, zda jej používat budete, nebo se ohlédnete po jiném. Doporučujeme vyzkoušet další kancelářské programy: LibreOffice ke stažení OpenOffice ke stažení Zkušební doba užívání Office programů je obvykle 30 dní. Nicméně pokud kliknete na Office 2016 Trial, můžete tento program zkoušet delší dobu. Tato nabídka Office 2016 trial - 180 dní byla bohužel zrušena. Kancelářské programy jste mohli využívat bezplatně delší dobu. Bezplatné užívání skončilo uplynutím doby nebo zakoupením plnohodnotné verze.

Office 2016 Home and Business

Office 2016 stáhnout a ještě k tomu zdarma je nabídka ideální zejména pro obchodníky, obchodní a administrativní společnosti. Pokud ale potřebujete tento kancelářský balíček používat i v domácnosti, je dobré vybrat si verzi softwaru vhodný právě pro vás. Najdete zde programy jako Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 a Outlook 2016. Chcete-li být ale stále „vepředu“ a chcete vyzkoušet nejnovější kancelářské programy zdarma, můžete si porovnat Office 2016 vs Office 2019. Vyzkoušet a následně se rozhodnete, který si pořídíte.

Office 2016 pro podnikatele

Ve verzi Office 2016 najdete i balíček pro domácnosti a studenty. Díky Office 2016 pro studenty či domácnost dokáže vytvořit prezentaci, práci do školy nebo občas napsat nějaký dokument – nicz z toho pro vás nebude žádný problém. V tomto balíčku najdete Word, Excel, Powerpoint a OneNote. Podnikatelé jistě využijí možnost Office 2016 pro podnikatele download. Pokud by podnikateli / společnosti počet programů nestačil, můžete sáhnout po balíčku pro profesionály - Office 2016 professional plus, který obsahuje kromě klasických programů jako Word, Excel, Powerpoint i programy Outlook, Publisher a Access. Pokud vám stačí jen základní programy, bez kterých se žádná domácnost, student, či běžná kancelář neobejde, MS Office 2016 zdarma si můžete na jistou dobu vyzkoušet zdarma.

Office 2016 Windows

Windows a Office patří k sobě. Pokud používáte operační systém Windows, můžete si Office 2016 stáhnout a používat všechny dostupné funkce bez omezení. Kompatibilita je zaručena hlavně s novějšími verzemi operačního systému.

Určitě vám bude fungovat na operačních systémech: >> Office 2016 Windows Vista >> Office 2016 Windows 7 >> Office 2016 Windows 8 >> Office 2016 Windows 10

Office 2016 Windows 10

Pokud právě přemýšlíte či investovat finance do nejnovějšího operačního systému Windows 10 nebo do nového kancelářského balíčku nemusíte více přemýšlet. Investicí do jednoho produktu získáte druhý zdarma. Umožnila to společnost Goodoffer 24, která vám při koupi Office 2016 nebo Office 2019 jako dárek přidá Windows 10. Akce nese příznačný název Goodoffer24 Office. Tak dlouho nepřemýšlejte a využijte tuto nabídku, dokud je aktuální.

Office 2016 Mac

Pokud jste majitelem Macbooku a dáváte přednost operačnímu systému Mac, nemusíte si hledat jiné kancelářské programy. Office 2016 zdarma si můžete stáhnout i vy. V Office 2016 pro Mac najdete Word, Excel, Powerpoint, Outlook a OneNote. Zaručená je kompatibilita dokumentů, ať už byly připraveny na jakékoli platformě (operačním systému). Můžete je psát na svém počítači, upravovat na tabletu s Androidem nebo na iPadu s iOS.

Office 2016 product key

Pokud hledáte něco jako Office 2016 Activator / Activate Office 2016, poradíme vám. Po stažení programu je třeba program aktivovat. Potřebujete na to ale správný klíč, který po zadání do příslušného políčka Office 2016 aktivuje program. Můžete na to použít Office 2016 key generator a toto heslo získat. Nezapomínejte, že program bude dostupný pouze na zkušební dobu. Po jejím uplynutí si ho budete muset Office 20116 zakoupit a po zadání zakoupeného klíče / kódu můžete Office používat dál. Pokud máte tento program předinstalovaný (například zakoupením operačního systému), nemusíte product key zadávat, aplikace ho po vás nebude chtít. Aktivujete ji prostřednictvím přihlášení do Microsoft účtu. Pokud od vás aplikace po otevření product key žádá, musíte ho zadat.Co budete zadávat? Jde o kombinaci 25ti číslic a písmen. Tento kód naleznete na certifikátu pravosti nebo na kartičce v balíčku. Product key naleznete zde.

Office 2016 vs. Office 2019

Tak jako všechny novější verze MS Office i verze Office 2019 má řadu nových funkcí. Nejde však o markantní rozdíl, takže pokud si pořídíte MS 2016, tak v podstatě o nic nepřijdete. Office 2019 bude mít stejný vzhled na různých platformách. Další vylepšení se týkají konkrétních programů, z nichž největší úpravě se těší Outlook, kde si budete moci upravit zobrzaování příchozích mailů. Pokud používáte starší operační systém Windows (8, 8.1, 7, ...) máte smůlu. Office 2019 je kompatibilní pouze s Windows 10. Svého oblíbeného MS Office se ale vzdávat nemusíte. Můžete si Office 2016 stáhnout a využívat vše co nabízí. Není toho málo.

Office Word 2016

Word je nejžádanější a také nejpoužívanější program z Office 2016. Textový editor umožňuje vytvářet profesionální dokumenty. Můžete ho mít samostatně i bez zbývajících Office programů. Word 2016 stáhnout zdarma se vyplatí hlavně, pokud máte jistotu, že zbývající programy nebudete potřebovat. Kliknutím na Word 2016 download free získáte textový editor zdarma. Každý dokument můžete obohatit o obrázky, grafy, tabulky, ..., tzn. o cokoli, co vymyslíte nebo jste vytvořili v jiných programech Office 2016 zdarma. Pokud chcete své dokumenty sdílet, nebo s nimi pracovat i na jiných zařízeních (na počítači ve škole, v práci, ...) stačí dokument uložit online v OneDrive a pracovat na něm dále, ať jste kdekoli pomocí. Word 2016 online – verze, která běží na webových stránkách. Můžete tvořit a upravovat Office dokumenty online verzi a to vše bez omezení funkčnosti programu.

Office Excel 2016

Tabulky s programem Excel budou přehledné, jasné a srozumitelné. Excel 2016 s dá také stáhnout jako samostatný program, stejně jako Office Word 2016. Excel zvládne jednoduché výpočty, ale i zpracování rozsáhlých dat a výpočtů. Všechno provádí velmi rychle a bezchybně. Stačí mít vše správně nastaveno. Pokud máte rozpracovaný soubor v tabulkovém editoru a nestihli jste práci dodělat, prostřednictvím Excel 2016 online můžete dokončit práci doma. Filtrování, analýza, automatické dokončování, přidávání dat do jednotlivých sloupců či řádků, ... a nakonec vám program nabídne nejvhodnější graf, jak zapsány výsledky prezentovat. Pokud se vám zdá práce s tabulkami a grafy náročná stačí jen najít na internetu návod na Excel nebo-li Excel 2016 manuál. Tabulky většinou nevyužijete pro běžné domácí použití, ale pokud máte doma školáka nebo podnikáte, určitě se vám hodí. Vyhledat pojem Excel 2016 download free, kliknout, stáhnout a instalovat – moc času vám to nezabere a díky tom získáte program, na kterém se naučíte pracovat s tabulkami a grafy, což vám čas výrazně ušetří.

Office PowerPoint 2016

Chcete svůj dokument dostat na vyšší úroveň? Připravujte prezentaci, přednášku, …? Stačí mít jen PowerPoint download zdarma 2016. Pokud na dané prezentaci chcete pracovat odkudkoliv, určitě oceníte možnost Office PowerPoint 2016 online. Poměrně nudné dokumenty dostanou v tomto programu novou tvář – doplníte je o ilustrace, grafy, obrázky, fotografie, tabulky, nebo o videa. Nyní si můžete Office PowerPoint 2016 stáhnout zdarma a pro svou práci použít vše co nabízí. Nezapomínejte - Office PowerPoint 2016 download free, s touto aplikací dostanou i nudné přednášky / prezentace jiskru a stanou se zajímavými a nezapomenutelnými pro vaše kolegy.

Office Outlook 2016

Pokud jste klikli na nabídku MS Office 2016 cz download s největší pravděpodobností máte ve svém kancelářském balíčku i Outlook 2016. Tato aplikace vám zpřehlední a udrží pořádek ve vaší poště, tzn. že všechny maily budete mít plně pod kontrolou. Kromě toho v ní můžete plánovat události, zapisovat si pracovní schůzky nebo úkoly. Seřadí vám kontakty se jmény, adresami a tel. čísly.

Office OneNote 2016

Počítače ovládli svět, ale stále ještě potřebujeme pero a papír na to, abychom si zapsali nějaké poznámky. Vyměňte pero a papír za počítačový blok na poznámky. Office OneNote 2016 download free máte vždy po ruce, můžete si kdykoliv zapsat jakoukoliv poznámku a už ji nikdy neztratit. Své poznámky můžete v OneNote 2016 ukládat v různých formátech a tak hned na první pohled zjistit, zda jde o pracovní či domácí připomínku, nebo se týká přátel, kolegů či dětí. Tyto odkazy mohou mít formu textu, obrázku, fotografie, zvuku, nebo seznamu. Synchronizací s jinými zařízeními se ke svým poznámkám dostanete vždy.

Office Access 2016

Tato část Office 2016 se hodí zejména podnikatelům. V předchozích verzích šlo o vytváření databází, nyní je Access 2016 nástroj pro vytváření databázových aplikací. Office Access 2016 download free - pokud chcete jen tento program, nemusíte si stahovat celý kancelářský balík Office 2016. Pokud budete chtít, můžete prostřednictvím Office Access 2016 online sdílet své aplikace s jinými spolupracovníky nebo na nich pracovat v online prostředí.

Office Project 2016

Píšete projekty, rozsáhlé práce, nebo děláte na vysoké pozici? Aplikace na správu, plánování a sledování průběhu projektu vám to umožní. Potřebujete něco na sledování projektu, jeho plnění a zároveň správu rozpočtu? Aplikace Office Project 2016 je na to jako stvořená, navíc je velmi přehledná a jednoduchá. Nemusíte si instalovat celý Office 2016 balík. Pokud vám postačí pouze tento program klepnutím na Office Project 2016 download free. Budete moci řídit, jakýkoliv projekt.

Office Publisher 2016

Široká škála šablon, klipartů, obrázků a speciálních efektů vám umožní vytvářet rozložení tisku a jiných obchodních materiálů. S touto aplikací můžete vytvořit různé typy publikací. Než je pošlete na tisk, můžete je různě upravovat. Kalendáře, brožury, vizitky, pohlednice, ... pokud se vaše podnikání týká tisku a publikování, tento program by vám určitě neměl chybět. Office Publisher 2016 download free - práci na něm si můžete vyzkoušet na jistý čas zdarma (Trial verze).

Office Visio 2016

Program na vytváření grafů, diagramů, plánů domů, budov, IT sítí, ..? Pokud potřebujete program pro profesionály, který bude kompatibilní s Windows, sáhněte po Office Visio. Kresby či návrhy, půdorysy, organizační schémata, .. nepotřebujete velké množství programů na malování / kreslení - Visio to zvládne opravdu profesionálně. Vše co vytvoříte, můžete pohodlně posílat i lidem, který tento program nemají. Kresby se jim otevřou v internetovém prohlížeči Internet Explorer. Dříve než si tento profesionální program zakoupíte, můžete si ho vyzkoušet zdarma - Office Visio 2016 download free.

Příspěvků: 13

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
avatar

24.10.2015 21:40 alena

olina

lze tento program také pro windows 8 ?

Odpovědět

avatar

28.11.2010 09:46 Eduard (edokon at seznam.cz)

Microsoft Office 2003 SP3 CZ

V systému nebyla nalezená konečná verze produktu - zobrazuje se mi při stahování aktualizace

Odpovědět

avatar

16.11.2009 14:45 Djawys

SP3

Havline díky za info ..........

Odpovědět

avatar

13.11.2009 13:49 Djawys (djawys at centrum.cz)

Help

Zdarec chci se zeptat jestli tento sp3 mi pomuže protože ja v PC nemám ani word ani nic Od ofisu na psani jako je excel atd jen poznamkovy blok a tak chci něco na psaní jako je word muj pc mi časem odešel a tak to instaluju o nova ale balík Microsoft Offis mi chibí tqak bych chtěl vědět jestli ho po stažení a instalaci mužu používat jako minule ,psaní tabulky atd.dík za odpověď djjawys@centrum.cz

Odpovědět

avatar

14.11.2009 10:13 Havlín Radomil (rada at sosej.cz)

SP3

service pack 3 je určen pro kancelářský balík MS OFFICE, jeho instalace vylepšuje některé funkce kancelářského balíku. Samostatně jej nelze použít.

Odpovědět

avatar

29.10.2009 13:19 ed77

office2003

je to pouze sp3 do MSOffice2003 dekuji moc.

Odpovědět

avatar

23.5.2008 14:40 Šiškoun

Program

Very good program!!

Odpovědět

avatar

23.5.2008 20:22 Howard

M$ Office?

IMHO za ty prachy to nestoji.

Odpovědět

avatar

27.4.2009 15:17 dan244

re:

zždyť to je free=zdarma tak co tady meleš na hovna

Odpovědět

avatar

9.3.2008 12:49 audis

předchozí

Musím mít nainstalovány předchozí service packy? nebo mi stačí tento a ten obsahuje i všechny minulé opravy? děkuji

Odpovědět

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Microsoft Office 2016.Počet nalezených starších verzí: 2

Microsoft Office 2016 CZ

Windows Vista/Windows 7/ Windows 8 / Windows 10

604 MB 21.2.2020 stáhnout zdarma

Microsoft Office 2016 SP3 CZ

Windows Vista/Windows 7/ Windows 8 / Windows 10

108,4 MB 20.9.2007 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Microsoft Office 2016?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Microsoft Office Compatibility Pack 4

Otevření dokumentů MS Office 2007 ve starších verzích MS Office

Freeware

37,2 MB

Microsoft Office 2013

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Shareware

0 kB

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

7,7 MB

Microsoft Office 2010 CZ

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

604 MB

Barcode Generator 8.2.0.1 Corporate

Vytváření štítků s čárovými kódy.

Shareware

5 MB

Informační systém IZIO 1.0

Informační systém pro malé firmy a podnikatele.

Demo

1,3 MB

Apache OpenOffice 3.4.0 CZ for Mac

Kancelářský program - Alternativa k MS Office zdarma

GPL

146,8 MB

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pro český Microsoft Office 2007.

Freeware

225,9 MB

Portable Office Exec 1.2.6

Komplexní malý nástroj na udržbu a práci s počítačem.

Freeware

5,1 MB

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Update Miscosoft Office 2000 pro SP2.

Freeware

8,8 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Apache OpenOffice 4.1.9

Kancelářský program - Alternativa k MS Office zdarma

Freeware

124 MB

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

Freeware

0 kB

Adminsoft Accounts 4.135

Účetní software.

Demo

11,8 MB

Kingsoft Office Suite Free 2013 9.1.0.4246

Kancelářský balík základních aplikací k volnému použití.

Freeware

45,4 MB

Duplicate Remover for Microsoft Excel 3.0.1.709

Odstraňování duplicit v Excelu.

Trial

15,2 MB

Newsletter 1.8.4

Automatičké generování newslettrů.

Trial

1,2 MB

Apache OpenOffice 3.4.0 CZ

Kancelářský program - Alternativa k MS Office zdarma

GPL

117,3 MB

MS Office 2007 SP3

Aktualizace SP3.

Freeware

348,4 MB

OxygenOffice Professional 3.1.1.25

Rozšířená verze kancelářského balíku OpenOffice.

Freeware

532,5 MB

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pro Microsoft Office pro práci s ODF formátem.

Freeware

75,8 MB

další aktualizace »LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

211

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

126

Trial

Adminsoft Accounts 4.135

Účetní software.

23

Demo

Microsoft Office 2013

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook

14

Shareware

Apache OpenOffice 3.4.0 CZ

Kancelářský program - Alternativa k MS Office zdarma

12

GPL

Newsletter 1.8.4

Automatičké generování newslettrů.

7

Trial

Apache OpenOffice 4.1.9

Kancelářský program - Alternativa k MS Office zdarma

7

Freeware

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pro Microsoft Office pro práci s ODF formátem.

6

Freeware

Microsoft Office 2010 CZ

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

6

Trial

Kingsoft Office Suite Free 2013 9.1.0.4246

Kancelářský balík základních aplikací k volnému použití.

5

Freeware

další programy »Coolhousing
logo

11622 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 14 hodinami

Reklama | Kontakty |

TOPlist