Microsoft Office 2013Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Hodnocení

(4.3 - 9 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Microsoft Office 2013

Licence:

Shareware

Licence:

Shareware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

643,6 MB

Aktualizováno:

Autor:

Microsoft

Web programu:

www.microsoft.comNeznámý

Počet stažení:

2941x   (tento týden: 163x)

Operační systémy:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (2)

Kdo z nás by neznal známý a velmi oblíbený Microsoft Office? Přečtěte si o praktických funkcích této služby, možnostech jejího použití a také způsobech, jak při jejím využívání ušetřit.

Používáte text editor? S největší pravděpodobností používáte Word, který je taktéž součástí Office balíku. Řekněme si na rovinu, Plná verze Microsoft Office 2013, ale ani jiné jeho verze, však nestojí nejméně.

Proto se podíváme na to, jak používat sadu Office levnější nebo zcela zdarma, legálně a navíc se všemi jeho funkcemi a aplikacemi a také na to, které z nich jsou nejvhodnější právě pro vás. V článku si vzpomeneme i možnosti, které k legálním nepatří. Jejich využívání proto necháváme jen na vašem vědomí a svědomí.

Microsoft Office plná verze 2013 - dá se ještě koupit a kolik stojí?

Ano, Office 2013 si i dnes můžete koupit oficiálně. Cena Office 2013 se pohybuje v rozmezí od přibližně 70 do 140 eur, jakýsi průměr je 80 eur.

Rozdíl v ceně spočívá zejména v tom, zda si chcete Office 2013 zakoupit jednorázově a využívat jen na jednom zařízení nebo si zaplatíte za roční předplatné, přičemž ho můžete využívat na více zařízeních. Paradoxně, cena Microsoft Office 2013 je výhodnější při celoročním využívání.

Microsoft Office 2013 - stáhnout zdarma

Pokud si cenu Office přepočítáme na měsíc, tak nemluvíme o žádných závratných částkách. Balík Office si však musíte zaplatit jednorázově. Právě proto se podíváme na to, jak používat Microsoft Office zdarma.

První a legální, avšak pouze dočasnou možností, jak používat Microsoft Office zdarma, je stažení zkušební verze na Office.com. Najdete si podstránku s Office 2013 download, stáhnete produkt a následně jej můžete měsíc využívat bez jakýchkoliv poplatků.

Druhou možností, jak se dostat k Microsoft Office download free full version 2013, kterou můžete používat donekonečna, je využít různé webové stránky, které tuto možnost nabízejí. Ano, zdá se to jako velmi logické řešení a s největší pravděpodobností tuto možnost využije téměř každý z vás, kdo se bude ohlížet po tom, jak Microsoft Office stáhnout zdarma.

Přesně z tohoto důvodu její věnujeme speciální pozornost, ovšem pozor, ne každý web, který vám Google zobrazí po zadání slov jako "Microsoft Office 2013 FREE download CZ" je bezpečný, navíc po stažení můžete zjistit, že daná verze Office balíku nebude obsahovat některé ze základních funkcí nebo vám nebude na vašem zařízení fungovat vůbec. V neposlední řadě mluvíme o nedovoleném způsobu využívání tohoto produktu, proto ho vzpomínáme jen jako jednu z možností. Plusy a mínusy si musíte zvážit sami.

Toto jsou nejčastěji využívány způsoby, jak do zařízení dostat Office zdarma.

    Microsoft Office 2013 Activator Toolkit Microsoft Office 2013 Activator Toolkit je asi nejvyužívanějším nástrojem obnovení Microsoft Office balíku. Nejprve si ho stáhnete oficiální, no a po vypršení trial verze využijete tento nástroj.
    Microsoft Office 2013 Key Generator Další možností na oživení vašeho balíčku je Microsoft Office 2013 Product Key. Pokud za něj nechcete platit, je možné využít některý z množství volně dostupných Microsoft Office 2013 Key Generator-ů.

TIP:

Pokud neumíte anglicky a chcete využívat Microsoft Office v češtině, popřípadě v češtině, hledejte pod výrazy jako například Microsoft 2013 CZ download, Microsoft Office 2013 free download CZ nebo Office CZ. Takto se dostanete i k českým webům, které takové možnosti nabízejí.

Word 2013

Microsoft Word stáhnout zdarma lze i samostatně. Nebudete tedy využívat všechny funkce sady Office, ale jen textový editor. Opět máte dvě možnosti, a to využít Microsoft Word ke stažení zdarma na měsíc přímo z oficiální stránky Microsoftu nebo využít jiné weby, které tuto možnost nabízejí.

TIP:

Trial verzi Microsoft Word 2013 staženou zdarma můžete využívat i déle než měsíc, konkrétně 180 dní. Postup jak na to najdete například na webu Woshub.

Podobně jako v případě stěhování celého balíku Office, iv tomto případě platí, že ne všechny verze "Word download free 2013" vám budou fungovat na 100%. I v tomto směru jen připomínáme, že pokud chcete využívat Word v češtině, je třeba hledat pod "Word download free CZ".

TIP:

Na psaní osobních poznámek můžete používat i jiný textový editor zdarma. Existuje jich mnoho a většina z nich by vám měla fungovat bez větších problémů.

Excel 2013

Excel je ve zkratce tabulkový editor, pomocí kterého můžete vytvářet tabulky se vzorci, textem či čísly. Jako člověk, který Office využívá jen na psaní osobních poznámek, pro vás tento program není nezbytný.

Excel zdarma je možné, podobně jako Word, stáhnout samostatně. Ani v tomto případě vám však neřekneme nic nového. Můžete využít trial verzi na měsíc nebo sáhnout po některých z nelegálních možností.

PowerPoint 2013

V PowerPoint-e lze využívat animace, zvukové soubory, obrázky - fotografie, videa a samozřejmě text. PowerPoint 2013 stáhnout zdarma lze zkušebny, tedy na měsíc. Pokud se rozhodnete pro kteroukoli z možností, jak PowerPoint 2013 stáhnout zdarma neoficiální, opět do jisté míry porušujete zákon.

Možností je však milion. Pokud jste již PowerPoint 2013 stáhli zdarma z oficiální stránky Microsoftu, po uplynutí zkušební doby je možné využít například Microsoft Office 2013 Activator nebo jiné z podobných neoficiálních "služeb" na jakési oživení Officu.

Outlook 2013

Outlook je aplikace, kterou využijete při odesílání a přijímání emailů a také při zaznamenávání různých osobních poznámek, jako jsou události v jednotlivé kalendářní dny, vaše úkoly na daný datum nebo seznamy kontaktů. Outlook také nelze využívat natrvalo zdarma a legálně.

TIP:

Mailový klient zdarma, který patří k nejpopulárnější alternativě k Outlooku je > eM Client .

Jak využívat Microsoft Office pro:

Microsoft Office 2013 pro studenty

Microsoft Office 2013 pro studenty neobsahuje aplikaci Outlook, Acces a Publisher. Dostupný pro vás bude Word, Excel, PowerPoint a OneNote.

Office mohou studenti i učitelé na celém světě využívat zdarma, a to z pravidla na více zařízeních. Na jeho spuštění však potřebujete váš vlastní produktový klíč, který dostanete přímo ve škole, kde studujete, popřípadě váš email, se kterým může být však spuštění Officu o něco déle.

TIP:

Pokud chcete využívat různé doplňkové aplikace, jako například Microsoft Office Language Pack, musíte si je stáhnout samostatně po nainstalování Wordu.

Microsoft Office 2013 pro domácnost

Microsoft Office 2013 pro domácnost obsahuje stejné aplikace jako ten pro studenty. Rozdíl je v tom, že neexistuje způsob, jak jej využívat zdarma legálně a navždy. Na výběr máte i v tomto případě pouze ty možnosti, které jsme si již zmínili.

Microsoft Office 2013 pro podnikatele

Pro podnikatele doporučujeme stáhnout Microsoft Office 2013 Professional nebo Microsoft Office 2013 Professional Plus. Ten obsahuje všechny programy Office Standard, tedy OneNote, PowerPoint, Outlook, Publisher a Word. Office pro podnikatele je také zpoplatněn.

TIP:

Při stahování si dejte pozor na jednu věc, a to na procesor na počítači. Pokud byste se rozhodli například pro Microsoft Office 2013 Professional plus download 64 bit na zařízení s procesorem 32 bit, nemusel by vám "frčet" tak, jak očekáváte. Platí to však i naopak, Microsoft Office 2013 Professional Plus download 64 bit využívejte pouze pro zařízení s 64 bit procesorem.

Tento princip platí při jakémkoliv stahování Office. V překladu, Microsoft Office download free 64 bit vám pofrčí vždy nejlépe na počítači s 64 bit procesorem.Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Microsoft Office 2013.Počet nalezených starších verzí: 2

Microsoft Office 2013 CZ

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

643,6 MB 24.2.2020 stáhnout zdarma

Microsoft Office 2013 CZ

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

3,7 MB 22.2.2020 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Microsoft Office 2013?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Microsoft Office 2013

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Shareware

643,6 MB

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

7,7 MB

Microsoft Office 2010 CZ

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

604 MB

Barcode Generator 8.2.0.1 Corporate

Vytváření štítků s čárovými kódy.

Shareware

5 MB

Informační systém IZIO 1.0

Informační systém pro malé firmy a podnikatele.

Demo

1,3 MB

GPL

146,8 MB

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pro český Microsoft Office 2007.

Freeware

225,9 MB

Portable Office Exec 1.2.6

Komplexní malý nástroj na udržbu a práci s počítačem.

Freeware

5,1 MB

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Update Miscosoft Office 2000 pro SP2.

Freeware

8,8 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

Freeware

0 kB

Adminsoft Accounts 4.135

Účetní software.

Demo

11,8 MB

Kingsoft Office Suite Free 2013 9.1.0.4246

Kancelářský balík základních aplikací k volnému použití.

Freeware

45,4 MB

Duplicate Remover for Microsoft Excel 3.0.1.709

Odstraňování duplicit v Excelu.

Trial

15,2 MB

Newsletter 1.8.4

Automatičké generování newslettrů.

Trial

1,2 MB

Apache OpenOffice.org 3.4.1

Kancelářský balík.

Freeware

129,6 MB

Apache OpenOffice.org 3.4.0 CZ

Kancelářský balík.

GPL

117,3 MB

MS Office 2007 SP3

Aktualizace SP3.

Freeware

348,4 MB

OxygenOffice Professional 3.1.1.25

Rozšířená verze kancelářského balíku OpenOffice.

Freeware

532,5 MB

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pro Microsoft Office pro práci s ODF formátem.

Freeware

75,8 MB

další aktualizace »

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

61670

Trial

Apache OpenOffice.org 3.4.0 CZ

Kancelářský balík.

24038

GPL

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pro český Microsoft Office 2007.

17381

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

16801

Freeware

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pro Microsoft Office pro práci s ODF formátem.

7776

Freeware

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Update Miscosoft Office 2000 pro SP2.

7612

Freeware

MS Office 2007 SP3

Aktualizace SP3.

7465

Freeware

Apache OpenOffice.org 3.4.1

Kancelářský balík.

7086

Freeware

Portable OpenOffice.org 3.1.0

Přenosný zdarma dostupný kancelářský balík.

7058

Freeware

Adminsoft Accounts 4.135

Účetní software.

5875

Demo

další programy »Coolhousing
logo

11128 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání

TOPlist