Microsoft Office 2013

CZ

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Hodnocení

(4.3 - 3 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Microsoft Office 2013 CZ

Aktualizováno:

Číslo verze:

CZ další verze (2)

Podporované jazyky:

Čeština

Operační systémy:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Web programu:

www.microsoft.comNeznámý

Autor:

Microsoft

Licence:

Shareware

Licence:

Shareware

Velikost:

643,6 MB

Počet stažení:

128x   (tento týden: 29x)

Instaluje se:

Ano

Oznámit potíže s programem

Potíž

Program nelze stáhnout

Potíž

Program má chybný popis

Potíž

Existuje novější verze

Chcete-li zaslat informaci o vyřešení problému, zadejte váš email. Rovněž můžete připojit poznámku.Do poznámky prosím uveďte chybu, kterou v popisu vidíte.ODESLAT
Děkujeme za nahlášení potíže.

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete v domácnosti, při studiu či v práci. Množství vylepšených funkcí, o proti předchozí verzi, vás přesvědčí o kvalitách a schopnostech tohoto Office balíku programů. Ďalší, lepší a kvalitnejší kancelársky balíček od spoločnosti Microsoft, ktorý by vám rozhodne nemal ujsť. Microsoft Office 2013 obsahuje množstvo aplikácií s funkciami, ktoré využijete doma, v škole a aj v menšej či väčšej spoločnosti. Teraz si môžete Microsoft Office 2013 stiahnuť zadarmo a využívať všetko čo ponúka. Pokiaľ sa obávate jazykovej bariéry neváhajte. Microsoft Office v slovenčine uľahčí prácu každému, kto tento kancelársky balík programov potrebuje.

Microsoft Word 2013

Program pro zpracování textu Word jistě znají všichni uživatelé počítačů. Word 2013 je součástí balíku Office 2013. I když je tato verze programu podobná předchozím, přece jen na ní najdete několik vylepšení. Pokud se vám naskytne příležitost Microsoft Word ke stažení zdarma měli byste ji využít, protože je to jeden z nejlépe propracovaných textových editorů na světě.. Novinkou programu je možnost používat Word 2013 i v zařízeních jako iPhone či Android. Umožňuje také vkládat obrázky převzaté z jiných sociálních médií jako např. Facebook nebo Flickr. Jednoduché vkládání obrázků a možnost umístit je kamkoliv v dokumentu je dalším plusem pro tento Microsoft program. Nejlépe uděláte pokud si program vyzkoušíte osobně. Nyní si můžete Microsoft Word 2013 stáhnout zdarma a zkusit jak se vám s ním pracuje. Zdarma tento software můžete používat po dobu 60ti dnů (trial verze).

Microsoft Excel 2013

S programem Excel pracuje mnoho lidí - studenti, obchodníci, pedagogové, účetní a mnoho dalších profesí. Všichni jistě uvítají možnost získat Excel 2013 zdarma (na zkoušku) a zjistit, jak se s ním pracuje. Různých vylepšení se dočkala i tato část sady Office, tak to neváhejte zjistit a program si nainstalujte. Dynamické doplňování vám usnadní práci s automatickým doplňováním údajů podle prvních dvou řádků v tabulce, QuickAnalysis je funkce, která vám ukáže změny, které jste udělali ještě dříve než změny aplikujete a navrhne vám pár grafů, které můžete použít ve vaší tabulce. Vylepšení v programu je samozřejmě více. Vyzkoušet je a zjistěte, jak fungují a co umožňují. Stačí jen kliknout na Microsoft Office 2013 download free 64 bit a můžete začít pracovat.

Microsoft PowerPoint 2013

Pokud je součástí vaší práce tvorba prezentací, určitě byste měli tento program mít. Můžete si PowerPoint 2013 stáhnout zdarma, ale jistě využijete i jiné součásti programu Office 2013 - Word 2013, Excel 2013 či Outlook 2013. PowerPoint vám umožní dotáhnout své prezentace, či přednášky k dokonalosti. Doplnit text o obrázky, snímky či grafy, přidat popis k obrázkům a dokonce umožňuje i přidání zvukové stopy, které vám nabídne tento program ve své "zvuko-bance", případně zvuky, které najdete na internetu nebo ve svém počítači. Pokud jste si stáhli Microsoft Office zdarma a používáte jen Word nebo Excel, zkuste svou další práci napsat v PowerPoint. Vytvoříte si prezentaci přesně podle svých představ. Studujete, vyučujete nebo potřebujete mít v práci projekty (grafy, tabulky, obrázky a text v jednom uceleném souboru), s tímto programem to půjde jedna radost.

Microsoft Outlook 2013

Jedním z nejoblíbenějších a také nejpoužívanějších programů Office (cs) je program Outlook. S jeho pomocí udržíte ve svých e-mailech pořádek a nejen to! Pokud si myslíte, že tento program je pouze pro správu e-mailů, mýlíte se. Umí toho mnohem víc, můžete si s ním plánovat setkání, či obchodní jednání (máte přístup do kalendáře), umožní vám psát si poznámky a také zadávat úkoly. Sdílením kalendáře s jinými osobami předejdete mnohým nepříjemnostem (nemůžete jim zvednout telefon, neboť máte jednání s obchodním partnerem, ...), můžete si zapsat poznámku aniž byste hledali tužku + papí atd. S programem Outlook máte vše po ruce (v jednom programu). Funguje nejenom, jako pracovní či osobní mail, kalendář, notes, ale také disponuje databází kontaktů.

Microsoft office 2013 pro studenty a domácnosti download

Místo stahování jednotlivých aplikací si můžete stáhnout Office ve verzi, která vám nejvíce vyhovuje. Pokud kliknete na Office 2013 download získáte množství programů, z nichž možná ani polovinu nevyužijete. Společnost Microsoft připravila sadu Office pro studenty a domácnost. Obsahuje aplikace, které se v domácnosti či během studií nejvíce využívají. >> Word 2013> Excel 2013 - program pro práci s tabulkami a grafy >> PowerPoint 2013 - tvorba prezentací, projektů a přednášek >> OneNote 2013 - digitální zápisník, ve kterém si můžete tvořit poznámky, ukládat obrázky a audio záznamy. Tuto verzi Office (konkrétně Office 2013) můžete mít v české jazyce, práce v jednotlivých programech se stane snadnější, rychlejší, prostě budete efektivnější a díky tomu získáte čas na jiné činnosti. Microsoft Office 2013 free download cz je soubor kancelářských programů v českém jazyce. Pokud jste si stáhli program v jiném jazyce, nezapomeňte si stáhnout i Microsoft Office language pack. Tento program vám umožní používat Office i v jiném jazyce než v jakém jste si ho stáhli. Zobrazení, pomocník a také nástroje korektury budou v jazyce jaký si nastavíte.

Vyzkoušejte novější verzi Microsoft Office - Office 2016 ke stažení

Microsoft office 2013 pro podnikatele (cz)

Balíček Office pro podnikatele obsahuje aplikace, bez kterých se žádná kancelář, větší či menší společnost či živnostník neobejde. Kromě klasických aplikací jako Word, Excel, PowerPoint a OneNote získáte: >> Outlook - přijímání a odesílání e-mailů, organizování schůzek (kalendář), zaznamenávání poznámek a úkolů. >> Publisher - program grafického designu. Zaměřuje se na design - rozložení obrázků a textu v souboru. Obsahuje šablony na vizitky, brožury, štítky s adresami a kalendáře. >> Access - program na vytváření databází ve formátech, které vám nejvíce vyhovují. Všechny výše zmíněné programy v podnikání využijete. Chcete-li získat v balíčku více programů poohlédněte se po Microsoft Office 2013 professional plus. Tímto rozšířením získáte další aplikace jako InfoPath a Lync. V závislosti na verzi Windows ve vašem počítači si můžete stáhnout Microsoft office 2013 professional plus download 32 bit nebo Microsoft office 2013 professional plus download 64 bit.  

Microsoft office 2013 cena

Každý balík Office něco stojí, no a ne vždy musíte být s produktem spokojeni. Aby vás Microsoft nezklama a abyste nekupovali "zajíce v pytli", nabízí vám Microsoft Office zdarma trial verzi - omezený čas (60 dnů). Office 2013 cena - vyzkoušejte si práci na Wordu, PointPowery či Excelu zdarma a využijte všechny jeho vylepšené funkce. Pokud budete s prací v tomto balíčku spokojeni můžete si jej zakoupit. Zdarma si můžete vyzkoušet práci na všech aplikacích, které Office 2013 obsahuje - Microsoft Office 2013 download free full version na vám to umožní. Společnost Microsft není jediná, která vydává kvalitní Office programy / kancelářeské balíky programů. Za velmi kvalitní pracovní nástroj je považovan program LibreOffice, který si u nás můžete stáhnout a vyzkoušet. Následně si vybrete, co vám bude více vyhovovat nebo co bude cenově příznivější.

Microsoft office 2013 activator

Stáhli jste si verzi Office 2013 zdarma? Můžete ji používat jistý čas Po jeho uplynutí se některé funkce programů omezí a vy nemůžete plnohodnotně využívat celý balíček. Na to, abyste je mohli používat potřebujete jejich aktivovat. Microsoft Office 2013 activator je program, se kterým aktivujete balík Office 2013 i bez kódu (Product Key). Nemusíte se ničeho obávat, společnost Microsoft tuto aktivaci sama podporuje. Aktivujete si tak nejen Office, ale také Windows. Nejlepším aktivátorem pro Office 2013 je Microsoft office 2013 activator toolkit. Pomocí něj aktivujete více verzí Office (Office 2007, 2010, 2013 a také 2016). Můžete jej použít když nefunguje Product Key a vy se nemůžete tak dostat ke všem funkcím Office a Windows.

Microsft office 2013 Product Key

Product Key je soubor písmen a číslic. Jde o kód, kterým si můžete aktivovat zakoupenou verzi Office 2013. Díky Product Key také zjistíte, zda jste si stáhli originální verzi tohoto produktu. S Microsoft Office 2013 Product Key si aktivujete všechny funkce, které Office 2013 nabízí. Proto se mu také říká aktivační klíč. Aktivace pomocí tohoto klíče vám zabere minutu. Při otevření Office se zobrazí výzva k aktivaci produktu. Do okénka zadáte kód, kliknete na Instalovat a máte hotovo. Problém s Product Key může nastat u kohokoli z vás. Nefunguje, nevíte co a kam zadat, chcete aktivovat Office pro Windows, ... chaos, zmatek a času nemáte na zbyt. Na internetu najdete množství klíčů, které slibují aktivaci vašeho balíku Office. Najít ten správný kód vám pomůže Microsoft office 2013 key generator. Pro konkrétní produkt najdete správný klíč.

Plná verze microsoft office 2013

Neumíte se rozhodnout, který balík Office 2013 si stáhnout? Pro domácnosti, studenty či pro podnikatele? Přemýšlíte nad tím, které aplikace potřebujete, které chcete jen zkusit a které jsou pro vás zbytečné? Stáhněte si plnou verzi Microsoft Office 2013. Zdarma můžete pár týdnů pracovat na všech aplikacích, které se v Office nacházejí. "Microsoft Office 2013 download free full version" - vaše práce může být s kompletním balíkem Microsoft Office snadnější a rychlejší. Osobně tak můžete vyzkoušet všechny vylepšení a doplňky, které společnost Microsoft do této verze Office instalovala. DOPORUČUJEME VYZKOUŠETdalší aplikace od společnosti Microsoft, zejména pak program na online komunikaci (volání pres internet), který se jmenuje Skype - ke stažení ho naznete i u nás na

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazovat po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Microsoft Office 2013.Počet nalezených starších verzí: 2

Microsoft Office 2013 CZ

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

643,6 MB 24.2.2020 stáhnout zdarma

Microsoft Office 2013 CZ

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

3,7 MB 22.2.2020 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Microsoft Office 2013?

Přihlašte se k odběru zdarma...

Nejnovější v kategorii

Microsoft Office 2013 CZ

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Shareware

643,6 MB

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

7,7 MB

Microsoft Office 2010 CZ

Balík Office programů - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

604 MB

Barcode Generator 8.2.0.1 Corporate

Vytváření štítků s čárovými kódy.

Shareware

5 MB

Informační systém IZIO 1.0

Informační systém pro malé firmy a podnikatele.

Demo

1,3 MB

GPL

146,8 MB

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pro český Microsoft Office 2007.

Freeware

225,9 MB

Portable Office Exec 1.2.6

Komplexní malý nástroj na udržbu a práci s počítačem.

Freeware

5,1 MB

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Update Miscosoft Office 2000 pro SP2.

Freeware

8,8 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

LibreOffice 6..4.0

Kancelářský balík.

LGPL

318,9 MB

Adminsoft Accounts 4.135

Účetní software.

Demo

11,8 MB

Kingsoft Office Suite Free 2013 9.1.0.4246

Kancelářský balík základních aplikací k volnému použití.

Freeware

45,4 MB

Duplicate Remover for Microsoft Excel 3.0.1.709

Odstraňování duplicit v Excelu.

Trial

15,2 MB

Newsletter 1.8.4

Automatičké generování newslettrů.

Trial

1,2 MB

Apache OpenOffice.org 3.4.1

Kancelářský balík.

Freeware

129,6 MB

Apache OpenOffice.org 3.4.0 CZ

Kancelářský balík.

GPL

117,3 MB

MS Office 2007 SP3

Aktualizace SP3.

Freeware

348,4 MB

OxygenOffice Professional 3.1.1.25

Rozšířená verze kancelářského balíku OpenOffice.

Freeware

532,5 MB

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pro Microsoft Office pro práci s ODF formátem.

Freeware

75,8 MB

další aktualizace »Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

59667

Trial

Apache OpenOffice.org 3.4.0 CZ

Kancelářský balík.

23152

GPL

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pro český Microsoft Office 2007.

17040

Freeware

LibreOffice 6..4.0

Kancelářský balík.

14292

LGPL

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pro Microsoft Office pro práci s ODF formátem.

7524

Freeware

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Update Miscosoft Office 2000 pro SP2.

7400

Freeware

MS Office 2007 SP3

Aktualizace SP3.

6709

Freeware

Portable OpenOffice.org 3.1.0

Přenosný zdarma dostupný kancelářský balík.

6662

Freeware

Apache OpenOffice.org 3.4.1

Kancelářský balík.

6399

Freeware

OxygenOffice Professional 3.1.1.25

Rozšířená verze kancelářského balíku OpenOffice.

5175

Freeware

další programy »


Coolhousing
logo

11018 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 12 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 6.5

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist