Skype

8.56.0.103

KOMUNIKAČNÍ PROGRAM - telefonování přes internet. Program umožňuje audiohovory, videohovory, online chat a také sdílení souborů.

Hodnocení

(3.8 - 86 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Skype 8.56.0.103

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

8.56.0.103

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Čeština

Velikost:

66,3 MB

Aktualizováno:

Autor:

Skype

Web programu:

www.skype.com Neznámý

Počet stažení:

93116x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Skype je celosvětově používaný komunikační program, který vyvinula společnost Skype Limited. V současnosti už patří pod společnost Microsoft, která ho nadále vyvíjí a posouvá dopředu. Audio a také video hovory, chatování a sdílení souborů je jen část nabídky Skype zdarma. Pokud chcete využívat více funkcí stačí mít kredit (který si zakoupíte) a pomocí Skype se dovoláte na pevný telefon, nebo mobil komukoliv.

SKYPE DOWNLOAD FREE

Skype CZ vám umožní komunikovat s jinými osobami, ať jste kdekoli. Umožňuje internetové telefonování (audio i video) nebo chatování (posílání zpráv). Neměl by chybět ani v počítači. Skype zdarma můžete získat pohodlně a rychle. Můžete si Skype stáhnout a po instalaci hned používat. Zdarma tak můžete volat s přáteli, rodinou nebo i vést hovor s více osobami najednou, což jistě využijí podnikatelé, majitelé společností či byznysmeni, kteří nejednou potřebují vést konferenční hovory. Stačí když má každý, s kým se chcete mluvit nainstalován Skype. Takže Skype stahuj už dnes a nezapomeň o tom říci i přátelům a známým - Skype zdarma si mohou stáhnout i oni a už vám nic nebrání ve vzájemné komunikaci.

SKYPE INSTALACE

I vy se nyní zamýšlíte, jak nainstalovat Skype? Nic není jednoduššího. Nainstalovat Skype je opravdu snadné. Nejprve stáhnete program, následně kliknete na instalační ikonu a povolíte spuštění programu. Po dokončení instalace se objeví ikona Skype, kterou dvojklikem otevřete. Během instalace je třeba nastavit jazyk a odsouhlasit podmínky použití. Pokud vám během instalace nabídne program MSN a Bing odmítněte - není to nutné. Nainstalovali si Skype zdarma? Stačí se už jen přihlásit, nebo registrovat, tzn. vytvořit si účet a začít využívat všech výhod tohoto programu.

SKYPE REGISTRACE

Pokud nevíte, jak se registrovat na Skype máme pro vás návod: Po otevření programu si musíte založit/vytvořit účet. Určitě to nepůjde bez vyplnění formuláře "Skype registr", na který vás program přesměruje. Je nutné vyplnit údaje jako Uživatelské jméno (přezdívka), jméno a příjmení, e-mail, heslo, ... Ne všechny údaje jsou povinné. Skype vám nabídne i možnost dobít si kredit, pro případ, kdybyste chtěli využívat placené funkce (volání na mobil, či pevnou linku). Pokud budete komunikovat s osobami, které mají také tento program ve svém počítači kredit nepotřebujete, protože tato online komunikace je v rámci programu Skype zdarma.

SKYPE PŘIHLÁŠENÍ

Jak se přihlásit na Skype, pokud již máte účet? Jednoduše zadáte přihlašovací jméno a heslo a přihlásíte se. Skype po vás bude chtít ještě kontrolu audio a video zařízení a také nastavení profilového obrázku (můžete to odložit na později). Jde to ale i jednodušší cestou. "Skype automatické spuštění" si můžete nastavit během instalace nebo po přihlášení na svůj účet. Jakmile zapnete počítač automaticky se program Skype spustí a přihlásí.. Pokud jste si instalovali Skype a účet už máte stačí jen otevřít program, kliknout na Skype loging a přihlásit se. Pokud máte se Skype přihlášením problém program zavřete a znovu otevřete. Pokud to nepomohlo restartujte počítač.

SKYPE OBNOVIT HESLO

Nejčastějším problémem s jakým se u programu Skype můžete setkat je zapomenuté heslo. Obnova Skype hesla je otázkou minuty. > Do příslušné kolonky zadejte svůj e-mail a kliknete na tlačítko "Další". > Na váš e-mail vám o chvilku přijde mail s odkazem, na který kliknete a dostanete se do svého účtu Skype. Kde si můžete jednoduše obnovit Skype heslo. Takže jednoduchý návod na obnovu Skype hesla máte, ale je lepší si nastavit automatické spuštění, případně si heslo zapamatovat, tím se vyhnete komplikacím tohoto typu.

SKYPE ONLINE

Skype online je jednou z verzí program Skype. Její výhodou je, že program není třeba instalovat. Stačí se jen přihlásit na www.skype.com. Kliknete na tlačítko "Zahájit konverzaci" a zadejte své uživatelské jméno. Jde o Skype bez registrace, nemusíte se přihlašovat a ani registrovat. Skype registrace online je vhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje tento program použít pár krát do roka. Skype Web je novinkou, která vám umožní komunikovat s rodinou i přáteli bez stahování a instalování programu Skype. Stačí vám jen přístup k internetu a k Microsoft účtu. Chcete-li používat Skype se svým účtem na více počítačích, stáhněte si Skype portable. Můžete si ji uložit na USB a využívat všechny její funkce kdekoliv.

MICROSOFT ÚČET

Společnost Microsoft vše zjednodušila. Pokud používáte některou ze služeb Microsoftu, tak jste vlastníkem Microsoft účtu. Pomocí tohoto účtu se můžete dostat ke všem svým aplikacím společnosti Microsoft,, které používáte (Microsoft Office, Outlook, Windows, Skype, ...). Pokud jste si stáhli Skype zdarma dostanete se i tam, i když jste zapomněli své heslo. Nemusíte žádat o obnovu hesla. Přihlaste se do Microsoft účtu a dostanete se do programu Skype.

SKYPE DOWNLOAD WINDOWS

Pokud často používáte svůj počítač vyplatí se stáhnout si program Skype zdarma. Během práce na PC můžete debatovat s kolegy, rozebírat konkrétní úkol, nebo jen tak poklábosit s přáteli. Nicméně neklikejte hned na jakoukoliv ikonu "Skype stahuj" apod. Vezměte v úvahu jaký operační systém máte.

SKYPE DOWNLOAD WINDOWS 10

Hovory, videohovory, možnost najednou mluvit s více než 20-ti lidmi, sdílení souborů, odkazů či fotografií ... Skype pro Windows 10 toho dokáže opravdu hodně. Skype zdarma si můžete stáhnout i do mobilních zařízení (tablety, mobilní telefony).

SKYPE DOWNLOAD WINDOWS 7

Skype download Windows 7 Máte starší verzi operačního systému? Windows 7 má stále své stálé a věrné uživatele. Pokud patříte k nim můžete si Skype stáhnout zdarma i pro tento operační systém.

SKYPE DOWNLOAD MAC

I když je aplikace Skype určena přednostně pro operační systém Windows, můžete si Skype stáhnout i pro Mac. Stačí pokud váš počítač splňuje systémové požadavky, proto si je dříve, než kliknete na tlačítko "Skype download" prostudujte. Skype se stáhne do složky ve vašem počítači, který si zvolíte. Program otevřete dvojklikem a následně se vám objeví výzva abyste přesunuli Skype do složky Aplikace. Odteď máte Skype v této složce. Po jeho spuštění se můžete přihlásit do svého účtu, nebo se registrovat (pokud ještě nemáte v Skype či Microsoft účet).

SKYPE DO MOBILU

Pokud trávíte hodně času s mobilem v ruce nemusíte hledat alternativu k programu Skype. Můžete si Skype stáhnout zdarma i do mobilních telefonů.

SKYPE DOWNLOAD ANDROID

Stačí ak máte Android vo verzii 2.2 a dostatok voľnej pamäte. Hneď ako si aplikáciu stiahnete a automaticky sa inštaluje môžete program spustiť a prihlásiť sa.

SKYPE DOWNLOAD iOS

Majitelé iOS mohou také využívat všechny funkce aplikace Skype. Stačí pokud máte iOS verzi 5, starší verze si budou muset vystačit bez této komunikační aplikace. Po jednoduchém stažení a automatické instalaci můžete program po přihlášení na účet Skype hned používat.

NEJDE SKYPE

Nejčastějším problémem, se kterým se při Skype můžete setkat je přihlášení. I přes správné zadanému menu a heslu se nemůžete přihlásit na svůj účet. Tento problém jsme již popsali výše. Ujistěte se ale, že jste nepřepnuli tlačítko "CapsLock" a pokud to nepomůže požádejte o nové heslo k účtu. Nejde mi spustit Skype - pokud otevřete program objeví se vám jen modré okno a žádné kolonky? Zkuste program zavřít a znovu otevřít. Pokud to nepomůže restartujte celý počítač. Problém může být i ve staré verzi Internet Explorer. Nainstalujte si novější verzi. Řešením je také Skype aktualizace, pomůže vám to pokud používáte starší verzi tohoto programu Mezi další Skype problémy patří pomalé odesílání zpráv na chatu, špatná kvalita zvuku, problém s hovory přes Skype. Pravděpodobně bude chyba v slabém a pomalém internetovém připojen. Pokuste zlepšit signál (přibližte se k WiFi, připojte počítač přímo na modem, ...). Pozor, problém nemusí být jen u vás. Špatné internetové připojení může mít osoba, se kterou právě komunikujete.

SKAJP

Komunikační aplikace Skype, alias Skajp je výborným prostředkem jak se spojit s přáteli, rodinou nebo obchodními partnery. Skajp download u nás Skype ke stažení je lákavou nabídkou, kterou byste si neměli nechat ujít, zvláště pokud je Skajp zdarma. Takže stačí jen Skajp stáhnout. Pokud vám dělá vrásky na tváři Skajp instalace neobávejte se, jde to jednoduše a téměř samo. Následně se stačí už jen registrovat a přihlásit a můžete Skajp online využívat všude, kde se můžete připojit na internet.

Příspěvků: 19

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Skype.Počet nalezených starších verzí: 10

Skype 8.56.0.103

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

66,3 MB 14.2.2020 stáhnout zdarma

Skype 8.56.0.103

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

66,3 MB 14.2.2020 stáhnout zdarma

Skype 8.56.0.103

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

66,3 MB 13.2.2020 stáhnout zdarma

Skype 7.17.73.105

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

1,4 MB 19.12.2015 stáhnout zdarma

Skype 7.16.73.102

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

40,8 MB 12.12.2015 stáhnout zdarma

Skype 7.14.73.104

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

43,5 MB 9.11.2015 stáhnout zdarma

Skype 7.13.73.101

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

1,4 MB 22.10.2015 stáhnout zdarma

Skype 7.10.64.101

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

1,4 MB 26.9.2015 stáhnout zdarma

Skype 7.0.80.102

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

43 MB 14.2.2015 stáhnout zdarma

Skype 6.16.59.105

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

33,7 MB 25.5.2014 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Skype?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

SIP Telefon AmaPro 1.0

Klient určený pro internetovou telefonii.

Freeware

5,5 MB

Popfax Printer 3.17

Nahrazení stroje na faxování.

Freeware

5,8 MB

Express Talk VoIP Softphone 4.26

Internetový telefon.

Ad-supported

641 kB

CT Contacts SE 2.0

Adresář kontaktů.

Shareware

1,2 MB

Fax.cz 7.0

Faxovací program pro jednoduché odesílání faxů z PC.

Freeware

2,4 MB

3CX Telefonní Ústředna 5.1 v4128

Softwarová telefonní ústředna, která nahrazuje hardwarové ústředny.

Freeware

20,7 MB

LAN Voice Chat 1.0

Komunikační program.

Freeware

525 kB

GloPhone 2.0

Prográmek na telefonování přes internet.

Freeware

268 kB

Callhunter 1.5 b

Nahrávání telefoních hovorů.

Shareware

700 kB

Gphone 2.02

Telefonování po internetu.

Freeware

1,7 MB

další nové programy »

Nové aktualizace

Skype 8.56.0.103

KOMUNIKAČNÍ PROGRAM - telefonování přes internet. Program umožňuje audiohovory, videohovory, online chat a také sdílení souborů.

Freeware

66,3 MB

Skype 7.16.0.102 Portable

Hlasová komunikace.

Freeware

640 kB

TeamSpeak 3.0.18.2

Nástroj pro komunikaci v reálném čase.

Freeware

27,7 MB

32bit Fax 14.11.01

Zasílání a přijímání faxů.

Demo

5,9 MB

Joyfax Server 10.4.924

Faxování po síti.

Demo

11,5 MB

PhonerLite 2.16

Internetová telefonie.

Freeware

4,7 MB

FaxAmatic 13.03.25

Posílání a přijímání faxů.

Demo

5,8 MB

Snappy Fax 5.10.1.10

Faxujte pomocí scanneru.

Trial

40,4 MB

PicoPhone 1.65

Internetový telefon s chatem.

Freeware

57 kB

1st Fax Extractor 6.71

Organizátor telefonních čísel.

Demo

1,7 MB

další aktualizace »

Skype 8.56.0.103

KOMUNIKAČNÍ PROGRAM - telefonování přes internet. Program umožňuje audiohovory, videohovory, online chat a také sdílení souborů.

93116

Freeware

Skype 7.16.0.102 Portable

Hlasová komunikace.

62154

Freeware

TeamSpeak 3.0.18.2

Nástroj pro komunikaci v reálném čase.

15292

Freeware

Snappy Fax 5.10.1.10

Faxujte pomocí scanneru.

9292

Trial

Gizmo for Windows 4.0.5.400

Telefonování přes internet.

8342

Freeware

Joyfax Server 10.4.924

Faxování po síti.

8050

Demo

1st Fax Extractor 6.71

Organizátor telefonních čísel.

7154

Demo

32bit Fax 14.11.01

Zasílání a přijímání faxů.

5844

Demo

Active Phone Server 9.18.1.7

Telefonování přes providera.

5173

Shareware

FaxAmatic 13.03.25

Posílání a přijímání faxů.

4223

Demo

další programy »Coolhousing
logo

11018 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 66 dny

Příklad: ESET NOD32 Antivir Rozšířené hledání
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

TOPlist