TOP vánoční a novoroční SMS přání. Čím můžete potěšit?

8.11.2021 9:24  | 
Sosej.cz

Kategorie: Mobil

Období vánočních svátků je hlavně o tom dělat radost vašim nejbližším. Určitě je potěší, když jim pošlete vtipné vánoční SMS přání. SMS přání k Vánocům ale může být i vážnějšího a osobnějšího charakteru - zkrátka je jen na vás, jak SMS vánoční přání pojmete.

Abychom vám tvorbu vánočního přání ulehčili, tak vám přinášíme tipy na ty nejlepší vtipné vánoční přání SMS. Pokud máte spoustu známých a nemáte tarif s bezplatnými zprávami, tak se vám určitě bude hodit i znalost toho, jak poslat vánoční přání zadarmo - tu získáte v našem článku, jak poslat SMS zdarma. Vánoční přání na Messenger vás také nic stát nebude.

Vánoční přání SMS

Ze statistiky operátorů jasně vyplývá, že lidé si na Vánoce pošlou o několik desítek procent více SMSek než normálně, zkrátka poslat vánoční přáníčko se stále nosí i v dnešní internetové době. Níže vám tedy přinášíme několik tipů na krásná vánoční přání, srandovní vánoční přání, abyste u vašich známých zabodovali. Chybět nemůže ani veselé vánoční přání, které je zas zahřeje na duši.

Vánoční přání text může být i peprnějšího rázu, pokud píšete vaší přítelkyni či přítelovi - od toho tu jsou erotická vánoční přání. Speciální přístup si žádá i SMS vánoční přání pro vaše pracovní kolegy, v takovém případě je potřeba vsadit na formálnější firemní vánoční přání - na Googlu jich najdete stovky.

Vánoční GIFy a obrázky

Vánoční blahopřání může mít ale celou řadu podob, zůstat tak nemusíte pouze u vánoční přání textové, ale vsadit můžete i na SMS přání vánoční ozvláštněné obrázkem či pohyblivým GIFem. Na internetu se to jenom hemží vánoční přání obrázky - populárními obrázky k poslání známým jsou rovněž vánoční PF 2021, jež vám pomohou s vyřešením přání k Vánocům a Novému roku naráz.


Stejně tak jim můžete poslat vánoční přání GIF. Opět se jedná o vánoční přání online velice snadno dostupné - dokonce i chatovací aplikace (Messenger, WhatsApp) v sobě mají zabudovány desítky vánočních GIFů. Avšak vyrobit si můžete i vlastní vánoční obrázková přáníčka s textem či GIFy.

Jak vyrobit vánoční přání?

Pokud nechcete spoléhat pouze na vánoční přání ke stažení, tak si se můžete pustit i do tvorby vlastního vánočního přání. Výroba vánočního přání online je proveditelná kupříkladu na webu crello.com, kde si můžete vytvořit vlastní a unikátní vánoční přání online.

K výrobě GIFu s vánoční tematikou zas můžete využít softwarového prográmku GIF Movie Gear, který je natolik jednoduchý, že s ním tvorbu GIFu zvládnete, i když s ní dosud máte nulové zkušenosti.

Novoroční přání SMS a PF

K Silvestru neodmyslitelně patří posílání novoroční SMS, potažmo obrázkového PF přání. Nemůžeme vás tedy ochudit ani o vzory novoročních přání, které nám připadají jako TOP. Zde jsou:

  • sem klikněte pro krátké novoroční přání
  • sem klikněte pro vtipné novoroční přání
  • sem klikněte pro originální novoroční přání
  • Inspiraci pro novoroční blahopřání můžete hledat ale třeba i na Pinterestu, kde na vás čekají zajímavá Pinterest novoroční přání.

    Zatímco vánoční přání se posílají spíše úzkému okruhu známých, tak silvestrovské přání může být daleko méně formální, neboť jím určitě rozesmějete i kamaráda, kterého jste dlouho neviděli - nebojte se tedy při jeho tvoření trochu odvázat. Není však problémem sehnat ani novoroční přání formální.

    Co se týče novoročenky 2021, kterak lze jinak nazývat PF přáníčko, tak tu si lze opět snadno vytvořit na zmíněném webu crello.com, případně stačí do Googlu zadat “novoročenka 2021” a určitě si vyberete vašeho favorita. :)


Internet Download Manager 6.36 build 5

Hromadné stahování souborů

378962

Shareware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Oblíbená akční střílečka - multiplayer hra

254360

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče

220087

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizace SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

163504

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Vypalování CD a DVD.

147404

Trial

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

144567

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

140273

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Hromadné stahování souborů

135525

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačítek.

130552

Shareware

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

122702

Freeware

další programy »

DVBViewer 5.3.1

Přehrávání a záznam digitální televize.

147

Demo

gSyncit 4.1.65

Synchronizace Outlooku a Gmail kalendáře.

147

Trial

Photomatix Pro 5.1.1

Kouzlo s digitálními fotografiemi

115

Trial

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikající program pro hudebníky.

105

Trial

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizace souborů.

84

Trial

Sandboxie 5.06

Instalace software ve vyhrazeném prostoru.

63

Shareware

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplňek k zařízení Bluetooth.

52

Shareware

Spb Mobile Shell 3.5.5

Uživatelské rozhraní pro PDA.

52

Trial

YoWindow 4 Build 63

Animovaný spořič obrazovky s aktuálním počasím.

31

Trial

Posel smrti 1.0

Skvělá česká hororová adventura

31

Demo

další prodávané »


logo

11414 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 hodinami

TOPlist