HUDBA ke stažení ZDARMA, stáhnout či poslouchat online!?

23.2.2020 21:31  | 
Sosej.cz

Kategorie: Ostatní

Dobrá hudba dokáže zpříjemnit den, pracovní doba při ní rychleji uběhne a i dny volna si lépe užijeme s dobrou hudbou. Každý z nás má svůj styl a proto nejednou saháme k výběru a stahování písní. Stáhnout hudbu zdarma by si přál každý z nás, pokud víte kde a jak můžete si vytvořit vlastní playlist. Stahování písniček z internetu, či poslech hudby z aplikace může být zdarma (nebo za malý poplatek) a vy si můžete poslechnout právě to, na co máte zrovna náladu.

Hudba zdarma ke stažení

Na internetu můžete poslouchat hudbu dle vlastního gusta, jen musíte vědět, kde jí hledat. Ne každému se ale chce platit za alba interpretů, hlavně pokud se vám z celého alba líbí jedna nebo dvě písničky. Určitě jste již pro tento důvod zadávali do internetového prohlížeče výraz hudba ke stažení zdarma nebo volná hudba ke stažení. Pokud sem patříte i vy máme pro vás dobré zprávy. Můžete si stáhnout hudbu zdarma a poslouchat ji kde chcete. Existuje pár webových stránek, kde si můžete vybrat songy a stáhnout si je. Stahování hudby zdarma je sice fajn, ale v dnešní době si můžete stáhnout do mobilního telefonu aplikaci a prostřednictvím ní poslouchat hudbu online a nemusíte jí ani stahovat. V reálném čase si vyberete na jaké písničky máte právě náladu a posloucháte.

Hudba MP3 zdarma

Nejčastěji stahovaným formátem hudby byl MP3 formát. MP3 je digitální zvukový soubor, který vznikl zmenšením (kompresí) audio souborů. Hudba v tomto formátu zabere minimum místa v paměti a umožní vám nahrát si spoustu písniček na MP3 přehrávač, počítač, mobilní telefon, ... Nakolik je MP3 už léta nejpopulárnějším a nejžádanějším formátem stále je v kurzu a zdá se, že ho nic jen tak nepřeskočí. Najdete je na YouTube mp3 písničky, ale i na Ulož.to. Na těchto stránkách naleznete písničky pro nejmenší, písničky pro malé děti, pohádky, ale také pořádné hitovky či dechovky.

Ulož.to hudba zdarma

Nejznámější stránka v České republice na stahování filmů, seriálů, e-knih umožňuje i stahování hudby zdarma Uložto.cz. Hudba ke stažení zdarma je na webu Uložto nejčastěji ve formátu MP3, ke stažení nepotřebujete ani registraci. Pokud si koupíte kredit na stahování, bude moci stahovat mnohem rychleji. Hudba ke stažení zdarma Uložto , pokud jste i vy právě zadali tento výraz do prohlížeče, jistě jste již danou stránku našli. Nyní jen stačí najít hudbu/soubor, který chcete stáhnout, otevřít ho a kliknout na políčko "Stáhnout pomalu", pak už jen stačí počkat, než se hudba stáhne a poslouchat. Písničky ke stažení zdarma najdete i na jiných internetových stránkách. Hledáte-li české písničky, největší výběr najdete právě na stránkách Ulož.to, ale i na YouTube hudba cz. Tak na co ještě čekáš? Stahuj z Uložto hudbu zdarma - velký výběr z různých žánrů, všechno rychle a jednoduše. Stačí pár kliknutí a za pár sekund může být písnička ve vašem mobilu či MP3 přehrávači. V případě, že nechcete platit a vadí vám pomalé stahování, tak si u nás na webu stáhněte jeden z programů, který vám umožní nastavení vícenásobného stahování, pro tento účel doporučujeme si stáhnout download manažer FreeRapid Downloader nebo Internet Download Manager.

Stahuj hudbu zdarma do mobilu

Toužíte mít celý album oblíbené skupiny? Na internetu najdete množství stránek, které vám to umožní, zkuste do Googlu zadat výraz „Hudba ke stažení zdarma celá alba“. Můžete si je stáhnout i do mobilu. Hudba do mobilu má nesporně mnoho výhod - telefon máte stále u sebe, můžete si vyhledat hudba ke stažení zdarma do mobilu a poslechnout si oblíbenou písničku či zpěváka kdykoliv. Pokud často cestujete s dětmi a chcete je trošku zaměstnat, stáhněte jim dětské písničky, které jim zpříjemní cestu a upoutají jejich pozornost. Děti se nebudou nudit a zazpívat si může celá rodina.


Hudba zdarma na iPhone nebo Androidu má mnoho výhod. Pokud se obáváte přeplněné paměti, můžete si stáhnout do mobilního telefonu aplikaci, která vám umožní poslouchat písničky zdarma. Streamovací služby nabízejí miliony skladeb, ze kterých si stačí vybrat to, co chcete právě poslouchat.

Hudba online zdarma

Hudba zdarma na poslech má více výhod než samotné stahování. Výše zmíněné streamovací služby jsou momentálně "in". Stažením aplikace se dostanete k obrovskému výběru písní. V závislosti na aplikaci si můžete poslechnout písničky pro miminka, pro větší děti, najdete zde i populární a nejnovější zahraniční, ale i slovenské písně. Taková Hudba do mobilu vám zabere minimum místa. Hudba ke stažení zdarma, nebo poslech hudby zdarma? Rozdíl je jen v tom, kolik místa v paměti chcete pro hudbu vyčlenit. Nemusíte být vždy online abyste si vyslechli píseň, kterou chcete. Některé aplikace vám umožní písničky stáhnout do mobilu a poslouchat Offine. Stačí jen vyhledat vhodnou apku - aplikace pro poslech hudby offline.

Hudba do videa zdarma

Děláte videa? Potřebujete k nim hudbu nebo zvukové efekty? Nemusíte hledat skladatele a ani přemýšlet jako nějaký zvuk nahrát a použít. Efekty a hudba ke stažení do videa je možná právě to, po čem toužíte. Stačí si jen vybrat z audioknižnice YouTube - YouTube videa hudba. Na této stránce si můžete stáhnout hudbu zdarma, a ne jen hudbu, ale i množství efektů, které vaše video oživí a dodají mu na kvalitě. Pokud máte zájem o písničky dá se to i z této stránky. Stáhnout písničky zdarma ve formátu MP3 lze s příslušnou aplikací is YouTube. YouTube hudba YouTube je stránka, na které najdete všechno - filmy, amatérská videa, videoklipy, hudbu do videa, ale i slovenské, zahraniční a také často vyhledávané romské písně ke stažení zdarma. Písničky youtube jsou opravdu rozmanité. Pokud hledáte konkrétního zpěváka, skupinu, či žánr např.

  • Youtube hudba Karel Gott
  • YouTube hudba Kryštof
  • YouTube hudba Tomáš Klus
  • YouTube hudba Kabát
  • YouTube hudba country

Starší singly na YouTube naleznete také, hudba 80. léta či 90. léta, naleznete zde vše. Můžete si to i stáhnout, ale potřebujete k tomu speciální program, pomocí kterého to uděláate. Vyberte si vhodný program, který vám může stáhnout nejen hudbu, ale i ostatní videa či filmy.

Spotify zdarma

Streamovací služba, která vám nabízí hudbu i video. Umožní vám přístup k milionům skladeb a videí (více než 40 milionů) od interpretů z celého světa. Stejnou nabídku má například i Apple Music, ale zpět k Spotify. Najdete zde playlisty, do kterých můžete vložit písně, jaké chcete a můžete i poslouchat Spotify rádio. Možná vás právě napadla otázka "Je Spotify zdarma?". Odpověď není jednoznačná, áleží to na tom zda ji chcete využívat naplno nebo vám stačí jen základ. Spotify je zdarma pokud chcete hudbu jen poslouchat, v případě, že budete chtít hudbu stáhnout potřebujete Spotify Premium, které už je zpoplatněno. Hudbu si můžete stáhnout do počítače nebo mobilního telefonu a poslouchat ji, i když jste offline. Pozor, je to jen hudba k poslechu, nelze vypálit na CD či zkopírovat na jiné zařízení. Spotify PREMIUM zdarma / jak získat Spotify premium zdarma – je to možné, ale jen na určitý čas, následně je tato služba zpoplatněna. Stačí se jen zaregistrovat na webové stránce Spotify, vybrat si druh předplatného, stáhnout a nainstalovat příslušnou aplikaci (pro počítač, iPhone, Android). Vždy když se pak přihlásíte do svého účtu na této stránce, můžete poslouchat písničky zadarmo. Cena Spotify PREMIUM je okolo 150 Kč Kč za měsíc (konkrétně 5,99 EUR).

iTunes zdarma

Společnost Apple Computer vytvořila aplikaci pro přehrávání hudby s názvem iTunes. Můžete si ji stáhnout, i když používáte operační systém Windows nebo Androidu. Tuto aplikaci si můžete stáhnout zdarma, stačí jen vyhledat a kliknout na iTunes download zdarma. Využívat ji ale můžete jen na zkušební dobu a i to až po registrovaní a přihlášení se do Apple účtu. Hudbu můžete poslouchat online, ale pokud si je stáhnete do zařízení tak i offline. iTunes online má v nabídce miliony skladeb a za stažení každé si budete muset zaplatit.

Google Play Music

Program pro poslech hudby od společnosti Google. Google Play Music obsahuje více než 20 milionů skladeb. Bezplatnou verzi Google Play Music free byste ale hledali marně. Bezplatná je jen zkušební doba (trial 60 dní) během kterých můžete hudbu poslouchat. Po jejím uplynutí je již tato streamovací služba zpoplatněná, cena Google Music je149 Kč Kč za měsíc. Pokud se vám některá písnička zalíbí, můžete si ji zakoupit a následně i stáhnout / nahrát do jiného zařízení. Některé skladby si můžete stáhnout i zdarma. Není jich mnoho, ale pokud bude mezi nimi ta, co se vám líbí, rozhodně se to vyplatí využít. Dále Google Play Music umožňuje poslech písní i v offline režimu.

Deezer Music

Deezer obsahuje více než 50 milionů skladeb (nejvíce z námi zmíněných služeb). Cena Deezer Music není odlišná od ostatních streamovacích služeb, měsíční cena služby Deezer Music je 165 Kč. Hudba ke stažení, hudba do mobilu, tabletu nebo počítače - kromě poslechu si můžete písničky i stáhnout a poslouchat je v offline módu. Kromě samotných písní zde najdete i texty písniček, playlisty, které čekají jen na to kdy si je vybrete. Dále Deezer Music obsahuje služba s názvem Flow, ta dokáže podle vašich playlistů doporučit hudbu podobného žánru, což je super features, protože nemusíte destíky minut hledat, co byste si pustili.

Tidal Music

Tidal Music nepatří žádné velké společnosti zabývající se počítači, programy, vývojem aplikací apod. Vlastní ji umělci (Beyoncé, Calvin Harris, Riana, ...). Pokud hledáte novinku, nejnovější hity rozhodně byste měli mít ve svém počítači nebo mobilním telefonu tuto aplikaci. Tidal vs Spotify? Najdete zde i songy, které nikde jinde nenajdete. Řada umělců zveřejňuje své písně jen v této službě. Takže pokud hledáte něco exkluzivní, tak jedině tady. Tidal má mnoho výhod, které i něco stojí. Pokud hledáte Tidal free máte smůlu. Bezplatná je jen 30 denní zkušební doba. Po jejím uplynutí můžete přejít na placenou verzi – cena Tindal Music je 149 Kč za měsíc.
Cain & Abel 4.9.56

Obnova zapomenutých hesel.

282

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

235

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

172

Freeware

WhatsApp

Chatovací aplikace do mobilu

160

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

144

Trial

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

120

Demo

Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

104

Freeware

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

92

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volání a chatování přes internet

87

Freeware

Kaufland Card - Aplikace 3.15.0

Kaufland karta do mobilu - Akce, Slevy a Letáky.

83

Freeware

další programy »


Nové programy

Jmenovky V18.05

Tvorba jmenovek

Freeware

0 kB

Minion Rush: Infinite Run Game 9.5.0g

Běžecká hra do mobilu

Freeware

0 kB

Partition Wizard 12.8

Správa pevného disku

Freeware

0 kB

Nanostudio 1.42

Mixování hudby na PC

Freeware

0 kB

RaceRoom The Game 2 1.0

PC závodní hra

Freeware

0 kB

Diář do mobilu 7.92

Diář v mobilním telefonu

Freeware

0 kB

ESET Necurs Cleaner 2.1.0.5

Antivirový program

Freeware

0 kB

StereoPhoto Maker 6.29a

Prohlížení a úpravu obrázků

Freeware

0 kB

CintaNotes 3.10

Ukládání a správa poznámek

Freeware

0 kB

InPixio Photo Clip 8 8.0

Úprava a oprava fotek

Demo

0 kB

Starý telefon zvonění 3.05

Vyzvánění do mobilu

Freeware

0 kB

Ryanair - Cheapest Feres 3.162.0

Vyřizování letů a levné letenky

Freeware

0 kB

HiPER Calc 2.3

Kalkulačka do PC

Freeware

0 kB

XnSketch 32 bit

Změna fotky na kresbu, skicu

Freeware

0 kB

Autodesk Pixlr 1.0.2.0

Úprava fotek a obrázků

Freeware

0 kB

Talking Ginger 3.3.0.97

Mobilní hra, kde se staráte o kotě

Freeware

0 kB

AVS Audio Recorder 4.0.1.21

Záznam / Nahrávání zvuku na PC

Freeware

0 kB

BoinTime 2.0.6439

Připomínkovač a hodiny na PC

Freeware

0 kB

Řidič autobusu 1.5

Simulátor autobusu (PC hra)

Demo

0 kB

Horse Riding Tales 1213

Jezdecká hra do mobilu (koně)

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

ZwCAD Professional 2008i

CAD program kompatibilní se soubory s AutoCAD

Trial

60 MB

GeoGebra 6.0.560.0

Výukový program pro matematiku a geometrii

Freeware

48,6 MB

Adobe AIR 32

Tvorba internetovej aplikácie

Freeware

0 kB

Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.1.2

Aplikace na počítání kroků a monitorování kalorií

Freeware

0 kB

Wattpad

Sociální síť pro čtenáře i spisovatele příběhů

Freeware

0 kB

foodora CZ 23.11.0

Objednávání a donáška jídla (aplikace)

Freeware

0 kB

Složenky 2.0

Elektronické vyplňování poštovních poukázek

Freeware

0 kB

Python 3.10.2

Výkonný programovací jazyk.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizace PC a mobilního telefonu

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikace Google mapy pro Android

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test výkonu PC - graficky náročné hry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Hledání duplicitních či podobných souborů

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Úprava / Vylepšení selfie fotky

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Rychlý internetový prohlížeč

Freeware

84,6 MB

Spotify

Poslouchat hudbu online

Ad-supported

0 kB

Stocard

Aplikace pro věrnostní karty

Freeware

0 kB

Norton Security 20.2.0.19

Profesionální antivir - ochrana zařízení

Trial

0 kB

BitLord 2.4.6-355

Stahování a streamování torrentů

Freeware

0 kB

Waze 4.86.0.6

Nejlepší navigace do mobilu

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

Freeware

0 kB

další aktualizace »

logo

11629 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 8 hodinami

Reklama | Kontakty |

TOPlist