Aplikace KODI TV a vše, co o ní potřebujete vědět!?

4.5.2020 13:35  | 
Sosej.cz

Kategorie: Software

Program KODI je aplikací, kterou si můžete stáhnout do PC, smartphonu, tabletu a také TV. Sledování filmů, poslech hudby a téměř neomezený přístup k streamovací službám - to je přesně to, co vám tato aplikace nabízí.

Už jste se setkali s pojmem KODI? Nabízí přístup k streamovací službám zdarma (z 90 %). Pokud vyhledáváte pojmy jako KODY, CODY TV nebo CODI TV může se vám v prohlížeči zobrazit cokoliv, jen ne to, co hledáte. Takže, co vlastně KODI aplikace je?

CO JE APLIKACE KODI?

Obchod Google Play nabízí širokou škálu aplikací a programů, které si můžete stáhnout do počítače či mobilního telefonu. Jelikož jde o ověřenou stránku, nemusíte se obávat, že si vedle aplikaci stáhnete i virus. Některé aplikace zde najdete zdarma, za některé si budete muset připlatit, máte ale jistotu, že stažený program vám bude v počítači perfektně fungovat. Najdete zde i program KODI, který vyvinula nadace XBCM . Pokud hledáte aplikace pro televizi, jistě jste již na tento program natrefili. Nevíte, jak funguje KODI? V závislosti na tom, co do aplikace instalujete, můžete sledovat různé filmy, TV stanice nebo poslouchat hudbu.

Multimediální centrum KODI vám získá přístup k streamovací médiím online služeb. Pokud se neumíte rozhodnout, zda si aplikaci stáhnete nebo ne, přečtěte si KODI recenze. Pomohou vám rozhodnout se. Pokud vás trápí otázka "jak používat KODI?" nebo jak tento program stáhnout a instalovat, stačí jen číst dál, případně si prohlédnout na internetu KODI návod.

KODI TV

Jak již bylo zmíněno KODI je primárně aplikace pro televizory. Prostřednictvím této aplikace můžete sledovat filmy, hudbu, dokumenty, ... v různých televizních stanicích. Pokud jste neměli jistotu a vyhledávali či KODI sledování TV je možné nyní ji už máte.

Televize KODI neexistuje, ale aplikace KODI vám bude bez nejmenších problémů fungovat v televizorech s androidem. Nakolik ale aplikace promítá filmy bez ohledu na to, zda jde o legální nebo ilegální činnost ne všechny TV tuto aplikaci podporují. KODI Panasonic TV byste hledali zbytečně - mají jiný operační systém. KODI Philips nebo SONY (mají Android) - zde už bude aplikace fungovat.

Tento program funguje i v zařízeních s Apple. KODI Apple TV si můžete klidně stáhnout a instalovat.

KODI SAMSUNG TV

Vlastníte televizor značky Samsung? S aplikací můžete mít problém. Mobilní operační systém Tizen tuto aplikaci nepodporuje. KODI Tizen prostě nejde dohromady.

S tímto problémem se můžete setkat i při jiných televizorech. Pokud vám chybí SMART TV, nebo ten váš nepodporuje program KODI nemusíte si kupovat novou, stačí si dokoupit KODI TV Box, který vám umožní sledovat KODI filmy na TV.

KODI HBO

Nemusíte sledovat jen seriály na Netflix. Pokud si k aplikaci stáhnete příslušné doplňky, můžete sledovat i TV stanice zdarma, za které byste si museli připlatit - například HBO. Důležité ale je, abyste našli repozitář, který takový doplněk obsahuje.

Instalací doplňku získáte přístup ke stanici HBO na KODI. V závislosti na verzi aplikace, kterou jste si stáhli - KODI 19, KODI 18.6 (verze programu) na internetu najdete různé KODI doplňky. Pozor, ne všechny doplňky fungují v každé verzi.

KODI STREAM CINEMA

KODI Stream Cinema CZ / SK - doplněk je často vyhledávaným na internetu. Pokud si ho stáhnete, dostanete se k množství filmů a seriálů s českým dabingem.

Pokud vás tato informace zaujala a vyhledáváte pojem "Stream Cinema instalace" na internetu najdete spoustu návodů jak na to. Stream Cinema je díky své velké nabídce filmů dost vytížený, což se může odrazit na sledování filmů. Zkuste ale KODI Webshare - funguje bez problémů.

Tou horší zprávou je, že za Stream Cinema si budete muset připlatit. Neplatí to však o všech doplňcích a některé si můžete stáhnout zdarma.

KODI FILMY

Podívejte se filmy na KODI, nebo spíše prostřednictvím KODI můžete kdykoliv pokud máte tuto aplikaci. Prostřednictvím doplňků můžete sledovat mnoho filmů, seriálů či sledovat a poslouchat hudbu online rádio a televizi.

Filmy můžete dívat přímo na stránce, nebo si můžete vytvořit KODI knihovnu, do které si vložíte filmy a seriály, které chcete dívat.

KODI REPOSITORYCZ / SK

Repozitář KODI neobsahuje žádné české doplňky. Bez doplňků byste se mohli dívat jen na filmy, které jsou v cizích jazycích. Pokud se chcete dostat k dabovaný filmům, stáhněte a instalujte si doplňky. Prostřednictvím KODI CZ / SK programy získáte přístup k doplňkům jako například KODI iVysílání atd.

V repozitáře najdete české doplňky, které vás po instalaci propojí se zdrojovými kódy. Pokud nevíte kde hledat, navštivte KODI fórum, kde najdete odpovědi na řadu otázek týkajících se repozitářů, doplňků a i samotné aplikace.

KODI WINDOWS

Aplikace KODI je s operačním systémem Windows kompatibilní. Bude fungovat v každém zařízení s Windowsem. Po stažení programu je nutná jeho instalace.

Pokud si lámete hlavu s tím jak zprovoznit KODI začněte s nastavením jazyka a přepněte si v nastaveních aplikaci na slovenský nebo český jazyk - KODI sk, KODI cz.

KODI ANDROID

Program si můžete stáhnout i do televizorů, tabletů nebo mobilních telefonů s androidem. Kliknutím na KODI ANDROID získáte verzi programu, která bude fungovat v tomto operačním systému.

V tomto případě nepotřebujete žádné další zařízení, aby vám aplikace fungovala. Operační systém Android najdete iv TV Phillips nebo Sony.

KODI SPOTIFY

Filmy na KODI si můžete prohlédnout vždy, když máte čas. Ale co hudba? S KODI se dostanete i k oblíbené hudbě, kterou můžete poslouchat např. během řízení auta.

Chcete poslouchat hudbu, stáhněte si doplněk Spotify. Abyste tento doplněk získali, potřebujete najít úložiště (repozitář), kde se tento doplněk nachází.

KODI TV CENA

Samotná aplikace KODI je zdarma. Zaplatit si ale budete muset za některé doplňky.

Pokud nevlastníte televizor, který tuto aplikaci podporuje¨, budete muset investovat i do zařízení KODI TV box. Nicméně vyjde vás to mnohem levnější než koupě nové televize. Takto vás cena KODI vyjde od 750 do 5.000 Kč.

KODI DOWNLOAD / KODI STÁHNOUT

Kliknutím na KODI XBMC download získáte aplikaci na sledování filmů, seriálů a poslech hudby. Nejvhodnější je pokud si ji stáhnete do televizoru, ale není to jediná podmínka.

Aplikace KODI je multimediální centrum, které si můžete stáhnout do všech SMART televizorů nebo jakéhokoliv zařízení (notebook, počítač, tablet, smartphone, ...) s operačním systémem Windows , Mac OS, Linux, iOS, Android, ... V závislosti na druhu zařízení a typu operačního systému si stáhněte příslušnou verzi.

Jak NASTAVIT KODI TV

Pokud nevíte, jak nastavit KODI na internetu najdete spoustu návodů, jak má instalace KODI proběhnout.

Do Smart TV s Androidem si můžete KODI stáhnout rovnou. Po instalaci programu se vám zobrazí menu se soubory - KODI nastavení, které si nastavíte podle sebe. Pro snadnější ovládání programu si určitě nastavte složky v knihovně. Získáte tak lepší přehled v aplikaci.

KODI DOPLŇKY

Netflixbmc je doplněk, který potřebujete mít instalován v KODI programu pokud chcete dívat Netfix. A takto to funguje se všemi doplňky televizí, které chcete sledovat. Doplňky (pluning) získáte z repozitářů, které najdete na internetu. Stačí je jen otevřít a stáhnout doplňky, o které máte zájem.

Jelikož KODI umožňuje sledování filmů zdarma legálnost programu je diskutabilní. Proto se může stát, že doplňky přestanou fungovat a vy je budete muset znovu hledat, stahovat a instalovat. Za některé si budete muset připlatit. Cena záleží na typu doplňku a času, který ho chcete používat (1 týden, měsíc, rok).

Pokud chcete sledovat filmy s českým dabingem, poohlédněte se ve vyhledávači po výrazu „KODI české doplňky“.

Dominika Ježová

Dominika je kreativní copywriterka a začínající blogerka, kterou inspirují témata technologií a svět internetu. Ze všech programů jí je nejbližší WordPress, protože s tím si jako online pisatelka přímo tyká. Miluje přírodu, kávu, knihy a čas, který může trávit psaním textů, které lidem usnadňují život a rozšiřují obzory. Na její práci nejvíce zbožňuje právě možnost neustále se vzdělávat v různých tématech. Jejím záměrem je zjednodušit text i při složitějších tématech a vystihnout pointu tak, aby čtenář našel potřebnou informaci a využil ji v praxi. V jejích článcích můžete najít různá témata, která popisují mobilní aplikace, počítačové programy a rady, které se týkají práce s počítačem.
Pokud byste se o ní chtěli dozvědět více, můžete si prohlédnout její blog.

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

216

Freeware

Cain & Abel 4.9.56

Obnova zapomenutých hesel.

214

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

188

Freeware

NK2Edit 2.90

Editace seznamu pro automatické vyplňování e-mailových adres.

167

Freeware

Vietcong 1

Česká FPS hra z období Vietnamské války

104

Demo

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

101

Freeware

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

100

Demo

WhatsApp

Chatovací aplikace do mobilu

84

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volání a chatování přes internet

79

Freeware

Peněžní deník (jednoduché účetnictví) 1.4

Příjmy a výdaje - daňová evidence

61

Freeware

další programy »


Nové programy

Gradient 2.10.8

Úprava fotek a obrázků

Demo

0 kB

Prince of Persia 1 1990

Arkádová PC hra

Freeware

0 kB

Here WeGo 4.10.010

Navigace do mobilu (aplikace)

Freeware

0 kB

Ranní budík 5.83.02

Budík do mobilu (aplikace)

Freeware

0 kB

Windows Repair 4.13.0

Oprava poškozeného systému Windows

Freeware

0 kB

Sound Forge Audio Studio 17

Nahrávání, úprava a mixování zvuku či hudby

Shareware

0 kB

Pazera Free MP4 to AVI Converter 1.9

Konverze video souborů

Freeware

0 kB

MyAlbum 2.4

Tvorba fotoalba

Freeware

0 kB

Sigil 2.0.2

Tvorba / úprava e-knih

Freeware

0 kB

PassView 1.11

Odhalování hesel

Freeware

0 kB

Převodník jednotek 1.6.10

Aplikace na převod jednotek do mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Svatební plánovač MyWed 4.09.347

Plánování svatby (aplikace)

Freeware

0 kB

Převodník měn 3.1.2

Aktuální kurz měn v mobilu

Freeware

0 kB

Decathlon 7.18.1

Nákupní aplikace do mobilu

Freeware

0 kB

HEIC File Converter 1.2.0

Konverze obrázků ve formátu HEIC

Freeware

0 kB

Svatební a narozeninové pozvánky 4.15

Tvorba svatebních a narozeninových pozvánek (aplikace)

Freeware

0 kB

Kyodai Mahjongg 20.00

Stolní PC hra

Demo

0 kB

Eurosport 8.0.0

Sledování sportu v mobilu (aplikace)

Freeware

0 kB

Slimjet 38.0.2.0

Internetový prohlížeč se spoustou funkcí

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

TESCO Clubcard - Aplikace 3.4.1

Moje Clubcard TESCO do mobilu

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

Freeware

0 kB

COOP Jednota (aplikace) 3.8.3

Slevy, akce a letáky do mobilu

Freeware

0 kB

AV Voice Changer Software 4.0.54

Změna hlasu v real-timu.

Demo

0 kB

Spotify

Poslouchat hudbu online

Ad-supported

0 kB

ZwCAD Professional 2008i

CAD program kompatibilní se soubory s AutoCAD

Trial

60 MB

GeoGebra 6.0.560.0

Výukový program pro matematiku a geometrii

Freeware

48,6 MB

Adobe AIR 32

Tvorba internetovej aplikácie

Freeware

0 kB

Krokoměr (pedometr) do mobilu 1.1.2

Aplikace na počítání kroků a monitorování kalorií

Freeware

0 kB

Wattpad

Sociální síť pro čtenáře i spisovatele příběhů

Freeware

0 kB

foodora CZ 23.11.0

Objednávání a donáška jídla (aplikace)

Freeware

0 kB

Složenky 2.0

Elektronické vyplňování poštovních poukázek

Freeware

0 kB

Python 3.10.2

Výkonný programovací jazyk.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizace PC a mobilního telefonu

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikace Google mapy pro Android

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test výkonu PC - graficky náročné hry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Hledání duplicitních či podobných souborů

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Úprava / Vylepšení selfie fotky

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Rychlý internetový prohlížeč

Freeware

84,6 MB

Stocard

Aplikace pro věrnostní karty

Freeware

0 kB

další aktualizace »

logo

11667 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

Košík je prázdný

Reklama | Kontakty |

TOPlist