Aplikace KODI TV a vše, co o ní potřebujete vědět!?

4.5.2020 13:35  | 
Sosej.cz

Kategorie: Software

Program KODI je aplikací, kterou si můžete stáhnout do PC, smartphonu, tabletu a také TV. Sledování filmů, poslech hudby a téměř neomezený přístup k streamovací službám - to je přesně to, co vám tato aplikace nabízí.

Už jste se setkali s pojmem KODI? Nabízí přístup k streamovací službám zdarma (z 90 %). Pokud vyhledáváte pojmy jako KODY, CODY TV nebo CODI TV může se vám v prohlížeči zobrazit cokoliv, jen ne to, co hledáte. Takže, co vlastně KODI aplikace je?

CO JE APLIKACE KODI?

Obchod Google Play nabízí širokou škálu aplikací a programů, které si můžete stáhnout do počítače či mobilního telefonu. Jelikož jde o ověřenou stránku, nemusíte se obávat, že si vedle aplikaci stáhnete i virus. Některé aplikace zde najdete zdarma, za některé si budete muset připlatit, máte ale jistotu, že stažený program vám bude v počítači perfektně fungovat. Najdete zde i program KODI, který vyvinula nadace XBCM . Pokud hledáte aplikace pro televizi, jistě jste již na tento program natrefili. Nevíte, jak funguje KODI? V závislosti na tom, co do aplikace instalujete, můžete sledovat různé filmy, TV stanice nebo poslouchat hudbu.

Multimediální centrum KODI vám získá přístup k streamovací médiím online služeb. Pokud se neumíte rozhodnout, zda si aplikaci stáhnete nebo ne, přečtěte si KODI recenze. Pomohou vám rozhodnout se. Pokud vás trápí otázka "jak používat KODI?" nebo jak tento program stáhnout a instalovat, stačí jen číst dál, případně si prohlédnout na internetu KODI návod.

KODI TV

Jak již bylo zmíněno KODI je primárně aplikace pro televizory. Prostřednictvím této aplikace můžete sledovat filmy, hudbu, dokumenty, ... v různých televizních stanicích. Pokud jste neměli jistotu a vyhledávali či KODI sledování TV je možné nyní ji už máte.

Televize KODI neexistuje, ale aplikace KODI vám bude bez nejmenších problémů fungovat v televizorech s androidem. Nakolik ale aplikace promítá filmy bez ohledu na to, zda jde o legální nebo ilegální činnost ne všechny TV tuto aplikaci podporují. KODI Panasonic TV byste hledali zbytečně - mají jiný operační systém. KODI Philips nebo SONY (mají Android) - zde už bude aplikace fungovat.

Tento program funguje i v zařízeních s Apple. KODI Apple TV si můžete klidně stáhnout a instalovat.

KODI SAMSUNG TV

Vlastníte televizor značky Samsung? S aplikací můžete mít problém. Mobilní operační systém Tizen tuto aplikaci nepodporuje. KODI Tizen prostě nejde dohromady.

S tímto problémem se můžete setkat i při jiných televizorech. Pokud vám chybí SMART TV, nebo ten váš nepodporuje program KODI nemusíte si kupovat novou, stačí si dokoupit KODI TV Box, který vám umožní sledovat KODI filmy na TV.

KODI HBO

Nemusíte sledovat jen seriály na Netflix. Pokud si k aplikaci stáhnete příslušné doplňky, můžete sledovat i TV stanice zdarma, za které byste si museli připlatit - například HBO. Důležité ale je, abyste našli repozitář, který takový doplněk obsahuje.

Instalací doplňku získáte přístup ke stanici HBO na KODI. V závislosti na verzi aplikace, kterou jste si stáhli - KODI 19, KODI 18.6 (verze programu) na internetu najdete různé KODI doplňky. Pozor, ne všechny doplňky fungují v každé verzi.

KODI STREAM CINEMA

KODI Stream Cinema CZ / SK - doplněk je často vyhledávaným na internetu. Pokud si ho stáhnete, dostanete se k množství filmů a seriálů s českým dabingem.

Pokud vás tato informace zaujala a vyhledáváte pojem "Stream Cinema instalace" na internetu najdete spoustu návodů jak na to. Stream Cinema je díky své velké nabídce filmů dost vytížený, což se může odrazit na sledování filmů. Zkuste ale KODI Webshare - funguje bez problémů.

Tou horší zprávou je, že za Stream Cinema si budete muset připlatit. Neplatí to však o všech doplňcích a některé si můžete stáhnout zdarma.

KODI FILMY

Podívejte se filmy na KODI, nebo spíše prostřednictvím KODI můžete kdykoliv pokud máte tuto aplikaci. Prostřednictvím doplňků můžete sledovat mnoho filmů, seriálů či sledovat a poslouchat hudbu online rádio a televizi.

Filmy můžete dívat přímo na stránce, nebo si můžete vytvořit KODI knihovnu, do které si vložíte filmy a seriály, které chcete dívat.

KODI REPOSITORYCZ / SK

Repozitář KODI neobsahuje žádné české doplňky. Bez doplňků byste se mohli dívat jen na filmy, které jsou v cizích jazycích. Pokud se chcete dostat k dabovaný filmům, stáhněte a instalujte si doplňky. Prostřednictvím KODI CZ / SK programy získáte přístup k doplňkům jako například KODI iVysílání atd.

V repozitáře najdete české doplňky, které vás po instalaci propojí se zdrojovými kódy. Pokud nevíte kde hledat, navštivte KODI fórum, kde najdete odpovědi na řadu otázek týkajících se repozitářů, doplňků a i samotné aplikace.

KODI WINDOWS

Aplikace KODI je s operačním systémem Windows kompatibilní. Bude fungovat v každém zařízení s Windowsem. Po stažení programu je nutná jeho instalace.

Pokud si lámete hlavu s tím jak zprovoznit KODI začněte s nastavením jazyka a přepněte si v nastaveních aplikaci na slovenský nebo český jazyk - KODI sk, KODI cz.

KODI ANDROID

Program si můžete stáhnout i do televizorů, tabletů nebo mobilních telefonů s androidem. Kliknutím na KODI ANDROID získáte verzi programu, která bude fungovat v tomto operačním systému.

V tomto případě nepotřebujete žádné další zařízení, aby vám aplikace fungovala. Operační systém Android najdete iv TV Phillips nebo Sony.

KODI SPOTIFY

Filmy na KODI si můžete prohlédnout vždy, když máte čas. Ale co hudba? S KODI se dostanete i k oblíbené hudbě, kterou můžete poslouchat např. během řízení auta.

Chcete poslouchat hudbu, stáhněte si doplněk Spotify. Abyste tento doplněk získali, potřebujete najít úložiště (repozitář), kde se tento doplněk nachází.

KODI TV CENA

Samotná aplikace KODI je zdarma. Zaplatit si ale budete muset za některé doplňky.

Pokud nevlastníte televizor, který tuto aplikaci podporuje¨, budete muset investovat i do zařízení KODI TV box. Nicméně vyjde vás to mnohem levnější než koupě nové televize. Takto vás cena KODI vyjde od 750 do 5.000 Kč.

KODI DOWNLOAD / KODI STÁHNOUT

Kliknutím na KODI XBMC download získáte aplikaci na sledování filmů, seriálů a poslech hudby. Nejvhodnější je pokud si ji stáhnete do televizoru, ale není to jediná podmínka.

Aplikace KODI je multimediální centrum, které si můžete stáhnout do všech SMART televizorů nebo jakéhokoliv zařízení (notebook, počítač, tablet, smartphone, ...) s operačním systémem Windows , Mac OS, Linux, iOS, Android, ... V závislosti na druhu zařízení a typu operačního systému si stáhněte příslušnou verzi.

Jak NASTAVIT KODI TV

Pokud nevíte, jak nastavit KODI na internetu najdete spoustu návodů, jak má instalace KODI proběhnout.

Do Smart TV s Androidem si můžete KODI stáhnout rovnou. Po instalaci programu se vám zobrazí menu se soubory - KODI nastavení, které si nastavíte podle sebe. Pro snadnější ovládání programu si určitě nastavte složky v knihovně. Získáte tak lepší přehled v aplikaci.

KODI DOPLŇKY

Netflixbmc je doplněk, který potřebujete mít instalován v KODI programu pokud chcete dívat Netfix. A takto to funguje se všemi doplňky televizí, které chcete sledovat. Doplňky (pluning) získáte z repozitářů, které najdete na internetu. Stačí je jen otevřít a stáhnout doplňky, o které máte zájem.

Jelikož KODI umožňuje sledování filmů zdarma legálnost programu je diskutabilní. Proto se může stát, že doplňky přestanou fungovat a vy je budete muset znovu hledat, stahovat a instalovat. Za některé si budete muset připlatit. Cena záleží na typu doplňku a času, který ho chcete používat (1 týden, měsíc, rok).

Pokud chcete sledovat filmy s českým dabingem, poohlédněte se ve vyhledávači po výrazu „KODI české doplňky“.


Internet Download Manager 6.36 build 5

Hromadné stahování souborů

376716

Shareware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Oblíbená akční střílečka - multiplayer hra

251572

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče

217785

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizace SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

162496

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Vypalování CD a DVD.

146177

Trial

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

143846

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

134356

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Hromadné stahování souborů

131915

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačítek.

127261

Shareware

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.

120409

Freeware

další programy »

gSyncit 4.1.65

Synchronizace Outlooku a Gmail kalendáře.

147

Trial

DVBViewer 5.3.1

Přehrávání a záznam digitální televize.

147

Demo

Photomatix Pro 5.1.1

Kouzlo s digitálními fotografiemi

115

Trial

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikající program pro hudebníky.

105

Trial

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizace souborů.

84

Trial

Sandboxie 5.06

Instalace software ve vyhrazeném prostoru.

63

Shareware

Spb Mobile Shell 3.5.5

Uživatelské rozhraní pro PDA.

52

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplňek k zařízení Bluetooth.

52

Shareware

Posel smrti 1.0

Skvělá česká hororová adventura

31

Demo

Finale NotePad 2014.4.5030

Notační program pro profesionální práci.

31

Shareware

další prodávané »


logo

11272 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist