Jak obnovit smazané zprávy na WhatsApp?

29.7.2022 10:16  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Mobil

WhatsApp je jednou ze světově nejrozšířenějších aplikací přizpůsobených pro posílání zpráv, videí, ale i jiné formy mediálního obsahu. Denně jsou prostřednictvím dané aplikace zasílány miliony zpráv zahrnujících audio, video a podobně. Pokud jste ztratili zprávy a chcete obnovit historii chatu WhatsApp, pak můžete použít metody, které uvádíme v článku. Pokud chcete vědět, jak obnovit a zálohovat chat WhatsApp na novém zařízení Android, pak se ujistěte, že jste si předem vytvořili zálohu dat.

Obnovení zálohy Whatsapp

K tomu, abyste měli vytvořenou zálohu, potřebujete otevřít WhatsApp, jít do „Nastavení,” vybrat chat a následně vytvořit zálohu chatu. Také si musíte vybrat google účet, kde chcete vytvořit zálohu a potvrdit průběh akce. Poté, co si vytvoříte zálohu, můžete přejít na nové mobilní zařízení a spustit aplikaci.

Jak obnovit historii chatu?

Chcete-li zajistit, aby vaše čety byly zálohovány před jejich obnovením na novém zařízení, pak postupujte podle následujících kroků.

 • 1. Otevřete aplikaci WhatsApp.
 • 2. Přejděte do „Dalších možností,” které jsou vyznačeny třemi tečkami a vyberte si možnost „Nastavení.”
 • 3. Zde najdete položku „Chaty.”
 • 4. Po rozkliknutí vám vyskočí několik dalších možností.
 • 5. Vyberte možnost „Zálohování chatů.”
 • 6. Už jen potvrďte proces zálohování kliknutím na položku „Zálohovat.”

 • Tímto krokem zálohujete zprávy a média na disk Google, a když přeinstalujete aplikaci WhatsApp, budete je moci obnovit. Vaše zprávy budou také zálohovány v interním úložišti telefonu. Po uložení zálohy můžete WhatsApp ze zařízení odstranit a nainstalovat do nového zařízení.

  Jak obnovit smazané zprávy na WhatsApp?

  Aplikace WhatsApp vám umožňuje vymazat zprávy, které si nechcete ponechat. Tato možnost znamená, že existuje případ náhodného nebo neúmyslného vymazání zpráv, například při přechodu na nové zařízení nebo dokonce při resetování zařízení.


  Znamená to však, že tyto zprávy navždy ztratíte? Odpověď je ne. Pokud jste omylem odstranili zprávy ze svého účtu WhatsApp, stále máte možnost je obnovit.

  Jak lze obnovit smazané zprávy na WhatsApp? Postupujte následovně.

  Přestože neexistuje přímý nástroj k tomu, jak byste mohli získat odstraněné zprávy, stále je můžete obnovit několika způsoby. Přístup k obnovení závisí na typu zařízení, kterým disponujete. Pro systém Android totiž nemusí fungovat to, co funguje pro iPhone.

  Obnova odstraněných zpráv WhatsApp na Androidu

  Nejprve si projdeme postupem, jak obnovit ztracené zprávy WhatsApp na zařízení se systémem Android, které je v současnosti plně kompatibilní s WhatsApp. Ale stejně jako v případě jiných zařízení můžete své údaje WhatsApp ztratit během několika vteřin. Už jen při jednoduchém stisku tlačítka „vymazat“ nebo přepnout na nové zařízení, může dojít ke ztrátě údajů.

  Když povolíte zálohování v sekci nastavení svého účtu WhatsApp, aplikace začne v pravidelných intervalech ukládat kopie všech vašich zpráv na servery WhatsApp. Aplikace automaticky ukládá všechny nové fotografie nebo videa.

  Obnova odstraněných zpráv WhatsApp na iPhone

  Stejně jako Android, i aplikace WhatsApp pro iPhon podporuje zálohování do cloudu v pravidelných intervalech. Pokud je zálohování povoleno, WhatsApp bude ukládat kopie všech vašich zpráv na iCloud Drive, pak si můžete být jisti, že máte vytvořenou obnovu chatu whatsapp.

  Shrnutí

  Obnovení vymazaných zpráv na WhatsApp je možné, jelikož aplikace si při povolení vytváří automatické zálohy, které usnadňují proces obnovy. Vymazané zprávy nebo jiný mediální obsah dokáže obnovit pomocí postupů, které jsme vám poskytli výše.
  Adobe Flash Player 32.0

  Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

  215

  Freeware

  VLC Media Player 3.0.11

  Multimediální přehrávač

  179

  Freeware

  Total Commander 10.0

  Souborový manažer (správa souborů)

  155

  Shareware

  TeamViewer 15.17.7

  Vzdálené ovládání PC a přístup

  137

  Freeware

  Format Factory 5.6.5.0

  Převod multimediálních souborů

  112

  Freeware

  Microsoft Office 2016 CZ

  Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

  106

  Trial

  CCleaner 5.72

  Vyčistit a zrychlit PC

  104

  Freeware

  Daemon Tools Lite 10.13

  Emulování virtuálních mechanik

  104

  Freeware

  SketchUp 19.3.253

  Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

  78

  Freeware

  uTorrent 3.5.5

  Torrent klient na stahování souborů

  73

  Freeware

  další programy »


  logo

  11453 programů ke stažení zdarma

  Poslední aktualizace před 11 dny

  TOPlist