Jak poslat SMS zdarma? Poradíme vám programy, které vám s tím pomohou!

24.9.2021 17:18  | 
Sosej.cz

Kategorie: Mobil

Chcete poslat SMS, ale nechce se vám za to platit? Pak nemusíte, jde totiž poslat SMS zdarma prostřednictvím internetu! Poslat SMS z internetu přitom můžete bezplatně do jakékoliv sítě, to znamená, že jde o jednotný způsob, jak poslat SMS O2, jak poslat SMS Vodafone či jak poslat SMS T-Mobile zdarma za pár vteřin.

Co musíte udělat pro to, abyste mohli poslat SMS zdarma na T-Mobile či napsat SMS zdarma do jiných mobilních sítích? Tak přesně to vám prozradíme na následujících řádcích, kde vám představíme ty nejjednodušší způsoby, jak poslat SMS zdarma online a kterak odeslat SMS zdarma do všech sítí pomocí programů do PC.

Proč se vyplatí posílání SMS přes internet a PC?

Ještě před tím, než vám prozradíme způsoby, jak poslat SMS online a jak poslat SMS z počítače, abyste za to nemuseli platit ani korunu, tak se pozastavme nad výhodami posílání bezplatných SMS. Posílání SMS zdarma totiž nabízí i pár jiných výhod než pouze ušetření peněz. Jmenovitě vám umožní to:

  • jak poslat SMS pod jiným číslem než pod tím, které běžně používáte
  • jak poslat tajnou SMS, respektive jak poslat anonymní SMS = příjemce se nemusí dozvědět, kdo byl odesílatelem
  • jak poslat hromadnou SMS zdarma
  • jak poslat SMS bez kreditu na vašem telefonu
  • jak poslat SMS bez čísla, zkrátka vůbec nemusíte mít vlastní telefonní číslo

Jak poslat SMS do všech sítí zdarma přes internet?

Poslat SMS z webu je opravdu jednoduché. Ve snaze, jak poslat SMS z internetu vám stačí pouze zavítat na webovou stránku poslatsms.cz, kde vyplňte číslo příjemce a napište text zprávy. Na závěr už pouze klikněte na Odeslat SMS a to je vše. Poslat zdarma SMS lze takto na všechny operátory v ČR (O2, Vodafone, T-Mobile či virtuální operátory). Na podobně jednoduché bázi funguje například i web smszdarma.cz - ta umožňuje i poslat SMS zdarma do všech sítí bez opisování kódu.

Nemějte strach, že odeslat SMS online by bylo něco nelegálního, tuto možnost dokonce umožňují i sami operátoři. Konkrétně k odeslání SMS skrze operátora musí být využita SMS brána daného operátora (např. SMS brána Vodafone). Třeba poslat SMS na T-Mobile můžete pomocí SMS brány na t-mobile.cz. Nevýhoda tohoto řešení je nicméně patrná, na rozdíl od výše uvedených stránek nemůžete poslat SMS do všech sítí.


Aplikace na psaní SMS zdarma

Bezplatnou SMS z Android lze poslat prostřednictvím prohlížeče v telefonu, případně k tomu můžete využít některou z aplikací na posílání SMS zpráv zdarma. Nejznámějším program na posílání bezplatných zpráv pro iOS i Android je WhatsApp. Klasickou SMS zprávu pak můžete odeslat například s dopomocí aplikace Chomp SMS.

Jestli máte telefon od Applu, poté si můžete aktivovat iMessage, které vám umožní posílat SMS zprávy zdarma dalším uživatelům iPhonů . A je jedno, jakého má příjemce operátora - jde tedy o způsob, jak zároveň na posílání SMS na Vodafone zdarma či jak poslat hromadnou SMS iPhone.

Jak poslat SMS z PC? Programy do PC na odesílání SMS zdarma

Ve snaze poslat SMS zdarma O2, případně poslat SMS zdarma T-Mobile můžete využít i váš počítač. Nainstalovat si do něj můžete třeba program Esmska sloužící k zasílání bezplatných SMS zpráv ze všech běžných operačních systémů - díky tomuto šikovnému prográmku tak lze zprávy odesílat z Windowsu, Linuxu i Macu.

Poslat SMS na mobil přes počítač vám dále umožní i program SMS-it, který je k dispozici zcela zdarma. Jde tedy o způsob, jak posílat SMS zdarma 2021.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

207

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

162

Freeware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

151

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

137

Shareware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

115

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

110

Trial

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

98

Freeware

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

97

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

75

Freeware

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

74

Freeware

další programy »


logo

11453 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 12 dny

TOPlist