5 nejlepších aplikací, které zabaví nejmenší děti na cestách!

10.6.2022 16:36  | 
Petra Klimperová

Kategorie: Mobil

Chystáte se v létě na dlouhou cestu na dovolenou a přemýšlíte, jakou zábavu na cesty pro děti vymyslíte? Nejdůležitější je být dopředu připraven a mít v zásobě dostatek nápadů na aktivity, které vám případně pomohou v dlouhé zácpě a zabaví děti na dlouhé cestě, ať už cestujete autem, letadlem nebo autobusem.

ZÁBAVA NA CESTY PRO DĚTI

Vymyslet zábavu na dlouhou cestu autem s dětminemusí být takový oříšek, jak se po první nepříjemné zkušenosti může zdát. Existuje nepřeberné množství osvědčených tipů naaktivity pro děti do auta.Stačí si jen vybrat, co ve vaší výchově preferujete. Mají vaše děti tablet? Nebo raději volíte aktivity, bez digitálních technologií

HRY DO AUTA PRO DĚTI

Pokud nejste příznivec digitálních technologií a jejich vlivu na vaše děti, můžete vyzkoušet několik tradičních her a zábav, které se při cestování s dětmi nabízejí a které všechny děti milují.

Zpívání

Děti milují zpěv, i když zrovna neoplýváte hudebním talentem, dětem to skutečně nevadí a nadšeně si s vámi budou pozpěvovat tradiční písničky, které jste si zpívali jako malí! Ať už je to Skákal pes, nebo Tři čuníci jdou, většina dětí napříč různými věkovými kategoriemi si tuhle zábavu užije.

Jídlo

Jedna z nejdůležitějších aktivit, která zabaví na dlouho dobu, jídlo! Připravte doma lákavou, různorodou svačinu, kterou budete dětem během cesty nabízet a která dětem udělá radost a rozptýlí jejich pozornost aspoň na kus cesty. Nakrájejte čerstvé ovoce, zeleninu a kupte křupky, aby si děti mohly vybírat a dle chuti po cestě chroupat. Ohromíte, pokud pořídíte i originální svačinové boxy, které běžně nepoužíváte. Z cesty se tak stane exkluzivní a zábavná záležitost.

Knihy

Na trhu je veliká nabídka zajímavých knižních titulů, které dokáží nadchnout malé čtenáře. V nabídce jsou i knihy s spoustou interaktivních prvků, které nabízí i řešení pro rodiče, které hledají jak zabavit roční dítě v autě. Nejmenší děti s oblibou prohlížejí různá leporela, povídačky a říkanky, nebo knihy se samolepkami a magnetky, s oblíbenou tematikou pro každého malého človíčka dle libosti.

Albi tužka pro nejmenší

Nedávnou novinkou, která je ideální zábavou pro nejmenší děti nejen na cestování, je Albi elektronická tužka. Tužka je skvělým vzdělávacím doplňkem, umožňuje interaktivní kouzelné čtení a zábavu. Stačí se lehce dotknout obrázku nebo textu a ozve se příslušná informace nebo zvuk. Dokáže zabavit i ty nejmenší děti na dlouho dobu a přináší tak smysluplný druh zábavy pro všechny zvídavé děti. Nabídka knih je rozmanitá, je tak možné kupovat knihy dle aktuálního zájmu vašeho dítěte. Ať už je to Lidé tělo, Pohádkové učení, a nebo svět Dinosaurů.

APLIKACE PRO DĚTI

Jistotu, že zabavíte děti na dlouhých cestách, jsou digitální technologie a nabídka aplikací pro děti, které upoutají jejich pozornost a zbaví vás i děti nepříjemné nudy na dlouhých cestách, ať už jedete autem, autobusem nebo letíte letadlem.


1. MY TALKING TOM

Jedná se o zábavnou hru, která se dá přirovnat tradičnímu Tamagochi. Zábavná mobil í hra, kde ratolesti adoptují mluvícího kocourka Tomu, o kterého s emisí pečlivě starat a který na oplátku interaguje a cokoliv řeknete, opakuje po vás jako papoušek.

Mobilní hra MY TALKING TOM je ke stažení zde.

2. PUZZLE PRO DĚTI

Aplikace puzzle pro děti nabízí zajímavé motivy, které zaujmou jak děti předškolního, tak školního věku. Pro nejmenší děti je nabídka nejnižší úrovně, ve kterých se skládá menší počet dílků. Pro větší děti je možné využít těžší úrovně, která procvičuje logické myšlení a podněcuje chuť ke hře a soutěživost.

Mobilní hra PUZZLE PRO DĚTI je ke stažení zde.

3. MÁŠA A MEDVĚD

Vzdělávací hra pro děti, ve které vás budou provádět dívka Máša, kterou vychovává medvěd. Hra obsahuje kresby, omalování, učení slov a posiluje vizuální paměť.

Mobilní hra MÁŠA A MEDVĚD je ke stažení zde.

4. YOUTUBE KIDS

Videoaplikace přímo pro děti. Aplikace je koncipována tak aby šla snadno ovládat dětmi a umožňuje zároveň rodičům dohlížet na obsah, které jejich děti na platformě sledují. Můžete zakázat kanály, u kterých si nepřejete, aby na ně vaše dítě koukalo.

Mobilní aplikace YOUTUBE KIDS je ke stažení zde.

5. BABY BALOONS

Vzdělávací a zábavná hra pro nejmenší děti, ve které se mohou učit čísla, písmena, barvy, tvary i zvířata. Hra má příjemné prostředí a je doplněna příjemnou a nenásilnou hudbou, kterou ocení jistě každý rodič.

Mobilní hra BABY BALOONS je ke stažení zde.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

336

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

257

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

189

Freeware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

172

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

169

Shareware

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

143

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

132

Freeware

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes

128

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

120

Trial

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

116

Freeware

další programy »


logo

11445 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 hodinami

TOPlist