Překlad ukrajinštiny do češtiny - slovník do mobilu

11.4.2022 8:58  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Mobil

Potřebujete rychlý a spolehlivý překlad ukrajinštiny? Co takhle online slovník, který byste měli přímo po ruce ve svém chytrém telefonu? Pokud nechcete listovat v knižním slovníku, tohle bude dokonalá alternativa pro vás.

Důležitá informace! V současnosti ještě není dostupný překladač z češtiny do ukrajinštiny, který byste si mohli stáhnout zdarma do vašeho telefonu, ale existuje několik možností, jak se jednoduše dostat k překladu z ukrajinštiny, i když ne touto nejžádanější cestou.

Překladač do ukrajinštiny

Pokud je vaším cílem přeložit si slovíčka z ukrajinštiny jednoduše a pomocí mobilní aplikace, můžete zkusit do svého mobilu stáhnout česko-ukrajinský slovník, který vám zodpoví na všechny vaše dotazy a pomůže vás rozpoznat cizí slovíčka. Pokud hledáte něco jiného, ​​čtěte dále.

Překlad do ukrajinštiny online

Překládat z ukrajinštiny do češtiny můžete pomocí známé aplikace Google Překladač, kterou si můžete vyhledat online. Pravděpodobně jste dobře obeznámeni s jejím fungováním, ale objasníme si pár základních informací o Google Translate. Jednoduše napíšete do políčka slovíčko, ke kterému potřebujete překlad a aplikace vám poskytne spolehlivý výsledek. Také si můžete přehrát i výslovnost daného slova či věty. Postačující nahrazuje mobilní aplikaci, avšak na rozdíl od stažených aplikací, k jejímu fungování budete potřebovat mobilní prohlížeč a stabilní internetové připojení. Překladač je dostatečně spolehlivý, ale nelze jej považovat za úřední.

Úřední překlad z ukrajinštiny

Pokud potřebuje oficiální překlady, můžete se obrátit na úřední překladatele a úřední tlumočníky, kteří pořizují úřední překlady ukrajinštiny. Například naa této stránce naleznete možnost zjistit si překladatelské služby.


Učení se ukrajinštiny

Pokud jsou vaše ambice vyšší, můžete překlad z češtiny do ukrajinštiny povýšit, a místo překladů popřemýšlejte o učení se cizímu jazyku. K učení se ukrajinštiny je několik dostupných mobilních aplikací zdarma. Můžete se tak hravou formou naučit spoustu nových slovíček, která pak využijete automaticky, aniž byste museli sáhnout po překladači. Bezplatnou variantou je například Naučte se ukrajinská slova, Naučte se Ukrajinsky nebo Naučte se ukrajinsky hlasem, které naleznete v Google Play.

V současnosti sice nenajdete překladač z ukrajinštiny do češtiny, ale existuje několik variant, které můžete v případě potřeby využít. Na druhé straně jde o dva velmi podobné jazyky, které mají množství slovíček společných, proto je možné, že množství slov porozumíte i bez překladu. Opět věříme, že jsme vám poradili a přinesli nové poznatky k tématu.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

215

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

179

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

155

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

137

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

112

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

106

Trial

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

104

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

104

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

78

Freeware

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

73

Freeware

další programy »


logo

11453 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 11 dny

TOPlist