Jak dobít PayPal?

2.3.2022 8:17  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Ostatní

PayPal je unikátní službou, která poskytuje rychlejší a bezpečnější způsob odesílání a přijímání peněz. Můžete prostřednictvím ní provádět platby v online rozhraní a nabízí možnost založení obchodního účtu.

Služba PayPal umožňuje provádět transakce doma iv zahraničí. Funguje na podobném principu, jako bankovní účet. Na PayPal si můžete dobít peníze a prostřednictvím něj platit za služby, nebo provádět transakce. Usnadňuje platby tím, že není nutné za všech okolností zadávat vaše detailní finanční údaje. Paypal je skvělou službou k nakupování prostřednictvím různých zahraničních stránek po celém světě ve 202 zemích s 21 různými jmény.

Služba nabízí vysoké zabezpečení, které je zahrnuje šifrování údajů a technologii boje proti podvodům. Flexibilní možnosti, jakými je například propojení s kreditní nebo debetní kartou, nebo nákup předem a platbu později. Poskytuje také pohodlné zacházení, jako možnost posílání peněz kdykoli a kdekoli jednoduchými úkony. Služba PayPal je dostupná pro každého - pro jednotlivce, firmy, partnery a vývojáře. Je integrována s množství prodejních webových stránek, které vám umožňují provést rychlý a bezpečný nákup.

V článku si ozřejmíme, jak dobít PayPal, a tedy, jak vložit peníze do služby prostřednictvím více možností, abyste měli dostatek prostředků, když je budete potřebovat.

Jak dobít peníze na PayPal?

Důležité je říci, že pokud máte ke svému PayPal účtu připojen bankovní účet nebo debetní kartu, není nutné mít prostředky na vašem PayPal účtu. Můžete provádět nákupy online beztak a peníze vám budou odepsány přímo z vašeho bankovního účtu. Jak ale postupovat, pokud chcete převést peníze na PayPal?


Existuje několik různých způsobů, jak přidat peníze k zůstatku PayPal. Tyto metody si podrobně popíšeme níže.

Jak poslat peníze z účtu na PayPal?

Předtím, než si vysvětlíme postup, je důležité říci následující. V současnosti není možné posílat peníze z debetní či kreditní karty na účet PayPal, přestože donedávna byla tato možnost podporována. Dnes musíte účet připojit k účtu PayPal, abyste mohli provádět transakce. Jak tedy dobít PayPal kartou?

Tip: Služba Paypal doporučuje propojit bankovní účet s PayPal účtem, abyste mohli provádět platby rychle a jednoduše. Můžete tak rychle poslat peníze známým nebo zaplatit potřebné služby a výdaje.

Jak poslat peníze z bankovního účtu na osobní účet PayPal?

Chcete přidat peníze z bankovního účtu do vaší služby Paypal, ale nevíte, jak postupovat? Dobít si PayPal z účtu lze, ale musíte nejprve ověřit váš bankovní účet. Pomocí krátkého návodu, si zodpovíme na to, jak převést peníze z bankovního účtu na Paypal účet. Mějte na paměti, že ověření tohoto procesu může trvat několik dní.

 • 1. Přihlaste se do vašeho PayPal účtu a na hlavní stránce vyberte možnost „Přidat kartu nebo účet”.
 • 2. Zvolte si možnost: „Přidání bankovního účtu.”
 • 3. Vyplňte potřebné info - vypište IBAN a volbu potvrďte.
 • 4. Takto uložené číslo účtu musíte následně ověřit.
 • 5. Po tomto kroku proběhne ověřovací test. PayPal vám na účet odešle dvě platby, které si zpětně vezme. Za několik dní se vás služba Paypal zeptá na výši těchto částek. Po jejich zadání úspěšně ověříte účet. Případně po připojení karty se službou PayPal od vás může vaše banka požadovat i provedení procesů 3D bezpečného nebo biometrického ověřování, abyste si zachovali maximální bezpečí údajů.

Převod peněz z bankovního účtu na PayPal

Pokud máte ověřenou bankovní kartu, můžete dobít peníze na Paypal prostřednictvím bankovního účtu. Peníze můžete přidat na svůj účet PayPal Balance provedením elektronického převodu prostředků z vašeho bankovního účtu. Postupujte podle pokynů níže.

 • 1. Přihlaste se do svého účtu PayPal.
 • 2. Přejděte do položky „Peněženka.“
 • 3. Vyberte krok: „Převést peníze.“
 • 4. Zvolte si možnost „Přidat peníze ke zůstatku.“
 • 5. Zadejte své bankovní údaje podle pokynů na obrazovce. Vyberte svou banku a sumu peněz, kterou chcete převést.
 • 6. Už jen klikněte na položku „Přidat.“

Jaké jsou poplatky za dobití PayPal účtu?

V případě domácích plateb v rámci České republiky se nemusíte obávat poplatků, transakce jsou bezplatné. Pokud ale provádíte transakce mimo zemi, můžete očekávat jisté poplatky.

U komerčních transakcí zahrnujících nákupy, prodej zboží a služeb, posílání a přijímání charitativních příspěvků, a také jakýkoli jiný komerční typ transakce je zpoplatněn.

Pokud jde o posílání a přijímání plateb od známých či přátel, která se označuje za tzv. „osobní transakci“ nezasahující do komerčních záměrů, je služba bezplatná, dokud platba nezasahuje do přepočtu měny. Posílání peněz v rámci mezinárodních transakcí je zpoplatněno. Podrobnosti ohledně poplatků si můžete dohledat zde.

Je možné dobít PayPal bez karty?

Pokud chcete přidat hotovost do vašeho PayPal účtu, je to možné tak učinit, pokud vlastníte kartu dané služby. Jak celý proces funguje? Uživatelé služby Paypal mohou požádat o vystavení karty PayPal Cash Card. S kartou můžete přijít k zúčastněnému prodejci, kterému předáte hotovost spolu s kartou. Ten následně provede transakci a vystaví vám potvrzení o vkladu. O změnách na účtu vás bude informovat aplikaci PayPal, kterou si můžete nainstalovat do svého mobilního zařízení. Cash Card je akceptována v desítkách tisíc maloobchodních míst po celé Severní Americe. Někteří prodejci účtují poplatek za hotovostní vklady, zatímco jiní ne.

Při nákupech ze zahraničí většinou platíte vyšší částky za přepravu a zásilka se tím může snadno prodražit. Paypal je známý tím, že funguje jako spolehlivější alternativa hlavně pro nákupy ze zahraničí.

Jak poslat peníze do služby PayPal přes SMS?

Je možné posílat peníze prostřednictvím SMS? Služba PayPal je velmi inovativní iz tohoto hlediska. Je možné prostřednictvím ní posílat peníze jen smskou. Vyberte si kontakt, kterému chcete poslat peníze, zadejte požadovanou částku a peněženka Google vám pomůže s potřebnou transakcí. Po přijetí textové zprávy se zabezpečeným odkazem je příjemce vyzván, aby zadal číslo karty a peníze jsou během několika minut připsány na jeho bankovní účet.

Mobilní aplikace ve vašem smartphonu se systémem Android i iOS, vám umožňuje odesílat i přijímat peníze ze smartphonu . Prostřednictvím aplikace můžete posílat peníze a zkontrolovat zůstatky.

Proč se rozhodnout pro PayPal?

PLUSY:

 • bezpečné nakupování nejen doma, ale také v zahraničí
 • ošetřené soukromí údajů
 • platby bez sdílení osobních údajů, jako je například číslo účtu
 • služba je dostupná pro řadu velkých a zajímavých prodejců
 • nepotřebujete mít na kontě peníze, stačí, když si ho propojíte se svou kreditní kartou

Závěr

Služba PayPal nabízí atraktivní variantu pro rychlé a spolehlivé platby doma iv zahraničí. V případě domácích plateb je služba bezplatná. Můžete prostřednictvím ní posílat peníze známým a přátelům okamžitě, a to bez zbytečného čekání či poplatků. Navíc není nutné mít prostředky na vašem účtu PayPal, abyste mohli platit online. Stačí, když si účet spojíte se svojí kreditní kartou a můžete nakupovat.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

215

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

179

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

155

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

137

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

112

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

106

Trial

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

104

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

104

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

78

Freeware

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

73

Freeware

další programy »


logo

11453 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 11 dny

TOPlist