Jak stáhnout fotky z GOOGLE FOTKY do PC nebo do telefonu?

27.2.2022 7:13  | 
Sosej.cz

Kategorie: Ostatní

Zatímco stažení fotek z Google pomocí pravého tlačítka a kliknutí na Uložit obrázek patří mezi všeobecné znalosti každého uživatele internetu, tak v případně stažení fotek z aplikace Google fotky je to o něco málo složitější, než když chcete pouze stáhnout fotky Google.

Díky našemu návodu, jak stáhnout všechny fotky z Google Photos, jež tam máte uloženy, do vašeho PC a telefonu, to zvládnete hravě. A samozřejmě nejenom to, naučíme vás i, jak tyto fotky stahovat jednotlivě, abyste si pokaždé mohli stáhnout zrovna tu fotografii, kterou momentálně potřebujete.

Jak stáhnout fotku z Google fotky do počítače?

Stažení fotek z Google fotky do PC zahajte přihlášením se do vašeho Google účtu v aplikaci Google fotky – to provede přímo na této adrese: photos.google.com. Jakmile se přihlásíte, tak pro stažení fotek z Google fotky, v tomto případě tedy konkrétně pouze jedné fotky, ji stačí rozkliknout levým tlačítkem myši a následně kliknout na ikonku tří teček nacházející se v pravém horním rohu, kde naleznete možnost Stáhnout - tu zmáčkněte pro stažení jedné fotky ze svého úložiště.

Avšak v praxi samozřejmě častěji využijete stažení více fotek naráz - Jak stáhnout fotky z Google fotky, pokud jich potřebujete víc najednou? V tomto případě stačí najet myší na vybrané fotky a zaškrtnout ikonku fajfky nacházející se v levém horním rohu fotky. Jakmile budete mít vybrány všechny potřebné fotky, tak pro stažení fotek z Google fotky stačí opět kliknout na tlačítko tří teček v pravém horním rohu a zvolit Stáhnout - to je způsob, jak stáhnout fotky z Google účtu.

TIP: Po stažení si můžete fotky ještě upravit a zkrášlit - kupříkladu pomocí šikovných prográmků Photoscape či Photoinstrument.


Jak na stažení všech fotografií z Google fotek?

Aby byl Fotky Google návod kompletní, tak nesmí chybět ani informace o tom, jak stáhnout všechny fotky z Google do PC. Pro stažení všech fotek z Google fotky budete potřebovat využít nástroj Export dat Google. V něm postupujte následovně:

  • 1. Vyberte možnost Vytvořit nový export.
  • 2. Scrolujte až do té doby, než najdete Fotky Google.
  • 3. Zaškrtněte políčko vedle Google fotky a následně ještě vyberte možnost Zahrnout všechna fotoalba.
  • 4. Svou volbu potvrďte kliknutím na OK a poté si vyberte místo, kam chcete fotky uložit - krom disku je můžete uložit i na některé z cloudových úložišť.
  • 5. Na závěr zvolte Vytvořit export a stiskněte tlačítko Stáhnout - a to je vše potřebné k úspěšnému zvládnutí procesu, jak stáhnout fotky z Google do PC.

Jak stáhnout fotky z Google fotky do telefonu?

Základem je stažení aplikace Fotky Google – postup, jak stáhnout fotky z Google Disku do iPhonu a jak je stáhnout fotky z Google fotky do Androidu je přitom úplně stejný. Stažení fotek z Google fotky do mobilu provedete následovně:

  • 1. Prvním krokem ve snaze, jak stáhnout fotky z mobilu do Google Fotky je otevření aplikace Fotky Google.
  • 2. Otevřete si požadovanou fotografii či video, případně více fotografií pomocí zaškrtnutí fajfky či pomocí dlouhého podržení vybrané fotky.
  • 3. Na závěr už stačí pouze kliknout na ikonku tří teček a vybrat Stáhnout.

POZOR – pokud již danou fotku máte uloženou v mobilu, tak možnost Stáhnout se vám nezobrazí.

FAQ - Nejčastěji otázky o Google fotkách

Jak označit všechny fotky v Google fotky?

Stačí vám u všech alb (většinou jsou řazena podle času na měsíce/roky) zaškrtnout fajfku, jež se nachází hned vedle názvu alba.

Jak smazat fotky z Google fotky?

Začátek je stejný jako v případě stažení, akorát po kliknutí na tlačítko tří teček je potřeba zvolit Odstranit / Smazat, nikoliv Stáhnout.

Kde jsou zálohované Fotky Google?

Na disku Google.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

215

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

179

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

155

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

137

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

112

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

106

Trial

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

104

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

104

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

78

Freeware

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

73

Freeware

další programy »


logo

11453 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 11 dny

TOPlist