Jak stáhnout fotky z Instagramu? Máme pro vás rychlá a snadná řešení!

13.9.2021 16:23  | 
Sosej.cz

Kategorie: Ostatní

Při procházení Instagramu, tedy nejoblíbenější sociální sítě dneška, vás zaujme některá z fotografií, případně profilovka na IG, a rádi byste si ji okamžitě stáhli do svého počítače nebo telefonu - to je zcela běžná situace. Jak stáhnout fotku z Instagramu ihned do vašeho zařízení?

Stahování fotek z Instagramu je možná jednodušší, než jste si doposud mysleli, ke stažení fotky z Instagramu vám totiž bude stačí pouze pár vteřin a provedení několika málo snadných kroků . Jak uložit fotku z Instagramu, aby se o tom dotyčná osoba nedozvěděla? To vám prozradíme na následujících řádcích, kde vám představíme nejlepší metody, jak stáhnout obrázek z Instagramu!

TIP: Chcete-li, aby i vaše fotografie na IG vypadaly dobře a lidé si je chtěli stahovat, tak si můžete obstarat jednoduchý editor na úpravu fotek Photoinstrument.

Jak stáhnout fotky z Instagramu do počítače?

V procesu, jak stáhnout fotky z Instagramu do PC můžete využít celé řady metod. Například stáhnout fotku z Instagramu lze použitím tlačítka Print Screen na obrazovce - jednoduše si ofotíte vámi zvolený obrázek a následně si jej v některém z editorů oříznete a uložíte do paměti počítače. V prohlížeči Mozilla Firefox je dokonce možné udělat rovnou oříznutý snímek obrazovky - k tomu vám stačí si otevřít požadovaný obrázek a po zmáčknutí pravého tlačítka zvolit možnost Pořídit snímek stránky, a následně ještě kliknout na danou fotku.

Tato metoda se týká čiště fotografií ve feedu daného profilu, na stáhnutí profilovky na IG jsou jiné metody (viz níže).


Jak stáhnout fotky z Instagramu do počítače online?

Praktičtějším a v konečném důsledku i pohodlnějším způsobem je využít ke stažení fotky z Instagramu některého z online nástrojů. Ke stahování z instagramu lze použít například tyto webové stránky:

Stahování obrázků z Instagramu, a dokonce i videí z této sociální sítě, pomocí těchto online nástrojů je pak opravdu hračka. Stačí vám pouze zkopírovat URL adresu fotky a vložit ji do textového pole a kliknout na Stáhnout / Download. Během procesu stažení fotek z Instagramu pak ještě můžete být vyzváni ke zvolení kvality, jež by měly výsledné fotky mít. Nezbytné pak bude vybrat lokaci na disku, kam se má stažená fotka z Instagramu uložit.

Jak stáhnout profilovou fotku z Instagramu?

Jestli vás vždy zajímalo, jak zobrazit profilovou fotku na Instagramu, abyste ji mohli vidět v plném rozlišení, tak odpovědí vám budiž webová stránka instadp.com (nikoliv instadp.cz). Pro to, aby se vám zobrazila Instagram profilová fotka v plné velikosti stačí pouze vepsat uživatelské jméno uživatele, jehož Instagram profilová fotka vás natolik zaujala, že si ji chcete přiblížit.

Krom možnosti zvětšení profilovky na IG a zobrazení profilové fotky na Instagramu, tak profilová fotka Instagram může být přes tento web i stažena. Jak stáhnout profilovku z Instagramu pomocí instadp? Po zadání uživatelského jména stačí pouze kliknout na tlačítko Full Size a následně na Download. Ano, opravdu takto jednoduché je stahování z Instagramu.

Jak stahovat fotky z Instagramu Android?

Ukládání fotek z Instagramu se samozřejmě nehodí jenom v případě, kdy si chcete uložit Instagram fotky do PC, ale rovněž, když požadujete stáhnutí fotky, třeba IG profilovky, do mobilu s Androidem. Jak stáhnout fotku z Instagramu do mobilu Android? Stahování profilovek z IG a dalších jiných fotek z webové verze Instagramu je totožné jako, když si chcete uložit obrázek do PC (viz výše).

Jak stahovat z Instagramu prostřednictvím oficiální mobilní aplikace IG? K tomu je si potřeba ještě stáhnout appku QuickSave, jež vám umožní okamžité ukládání fotek z Instagramu. V IG aplikaci pak:

  • Klikněte na ikonku tří teček.
  • Zvolte možnost Kopírovat a sdílet odkaz.
  • Otevřete aplikaci QuickSave, kde by se vám měl zobrazit zkopírovaný obrázek a klikněte na tlačítko stažení.

Pro stahování souborů, videí, her či filmů z internetu je tu pak bezplatný program Internet Download Manager!
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

248

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

163

Freeware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

137

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

129

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

123

Shareware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

120

Trial

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

117

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

109

Freeware

Google Chrome 84.0.4147.125

Internetový prohlížeč od společnosti Google

75

Freeware

365 dní 7.1.0.6

Programy televizí, radií a předpověď počasí.

73

Trial

další programy »


logo

11454 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 14 hodinami

TOPlist