TOP 5: Nejlepších bezdrátových sluchátek 2022 do uší (TEST)

24.5.2022 9:46  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Počítače a hardware

V posledních letech zažívají bezdrátová sluchátka vrchol zájmu a staly se dominantním produktů v osobním audiu.

Místo těžkých sluchátek nebo sluchátek na kabel, která se všude zamotávají, můžete použít lehká sluchátka , které si během pár vteřin spařujete se svým mobilním telefonem. Jsou stále dostupnější a nabízejí vyšší kvalitu zvuku, přičemž můžete konečně zapomenout na kabelová sluchátka, která se neustále kazí. Podíváme se na seznam 5 nejlepších bezdrátových sluchátek.

Nejlepší Bluetooth sluchátka do uší

Bezdrátová sluchátka do uší jsou velkým hitem současnosti, protože uživatelům poskytují plné pohodlí. Neomezují žádnými kabely, přehrávání je kvalitní a můžete s nimi klidně sportovat, a to aniž byste se zamotali do kabelů. Vybrali jsme pro vás nejlepší bluetooth sluchátek do uší, které vás zaujmou svými kvalitními vlastnostmi.

1. SONY WF-1000XM4 - bezdrátová sluchátka

První místo obsadila bezdrátová sluchátka značky Sony. Mají jednoduchý a ergonomický design, který skvěle padne do uší, přičemž dobře drží. Velikost si můžete přizpůsobit 3 dostupnými nástavci. Sluchátka najdeme ve stříbrné a černé barvě. Frekvenční rozsah je 20 Hz – 40 000 Hz. Zaskočit vás mohou právě vyšší částkou, která se jeví jako jejich jediná nevýhoda. Nabíjejí se velmi rychle, při 5 minutovém nabíjení v pouzdře získáte 1 hodinu poslechu, přičemž vydrží až 24 hodin. Samozřejmě nejsou v každém ohledu neodolatelné, jelikož velké množství zákazníků může odradit právě vyšší částka, avšak mají množství pozitiv, jako aktivní potlačení hluku, spolehlivé funkce hlasového hovoru a dobrá výdrž baterie.

2. APPLE AIRPODS PRO 2021 - bezdrátová sluchátka

Ikonická sluchátka, která jsou nezbytným doplňkem vašeho iPhonu, představují skvělou souhru, kterou si zamilujete. Nabízejí perfektní vlastnosti, tlumí okolní hluk, poskytují pohodlí a perfektní reprodukci zvuku. Skvěle se přizpůsobí tvaru vašeho ucha a padnou vám přímo dokonale. Zajišťují nerušený zážitek z poslechu tím, že účinně tlumí ruchy okolí. Nechybí jim ani režim propustnosti, kdy při aktivaci dotykem uslyšíte i zvuky okolí. Můžete je aktivně používat po 24 hodin s nabitým pouzdrem. Výhodou jsou vyvážené basy, které si při poslechu zamilujete. Cena produktu je opět vyšší, nicméně u Apple produktů je to přirozené. Najdeme je jen v bílém provedení.


3. SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS - bezdrátová sluchátka

Poskytují excelentní zážitek z poslechu, ať už jste kdekoli. Mají dlouhou výdrž baterie na jedno nabití a velmi elegantní design, který působí luxusně. Na základě jejich vlastností jsou uživatelsky hodnoceny velmi kladně. Cena sluchátek je opravdu vysoká, ale zárukou je ověřený a kvalitní produkt. Mají opravdu jedinečný rozsah od 5 do 21 000 Hz, což znamená, že jim nedělá problém přehrát i hluboké tóny a jsou skvělé při přehrávání různých žánrů. Překvapí také skvělou výdrží, a to až 28 hodin přehrávání.

4. SAMSUNG GALAXY BUDS - bezdrátová sluchátka

Strhující sluchátka v krásném designu a odlehčeném provedení. Můžete si je pořídit ve více barevných variantách, dokonce i v krásné fialové. Součástí sluchátek je mikrofon, umožňují přepínání skladeb a přijímání hovorů. Poskytují dokonalý zážitek z poslechu hudby díky zvuku prémiové značky AKG. Cena je v porovnání s předchozími modely mírně nižší, přičemž jsou dostatečně kvalitní, aby vám poskytly to, co od bezdrátových sluchátek vyžadujete. Výdrž baterie je přibližně 28 hodin. Design sluchátek je velmi originální a zaujmou vás hned na první pohled.

5. XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARPHONES 2 - bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, která mají frekvenční rozsah 8 Hz – 20000 Hz. Jsou cenově dostupnější variantou, přičemž výdrž baterie je přibližně 14 hodin. Poskytují kvalitní zvuk a silné basy. Můžete je používat při různých typech sportů, přičemž dobře drží a netlačí. Design sluchátek je jednoduchý a klasický, v nenápadném barevném provedení, který nic nezkazí.

Závěr

Bezdrátová sluchátka do uší jsou skvělým parťákem při každodenních aktivitách, ať už je to sport, práce nebo lenošení. Zamilujete si jejich praktické využití a nenápadný vzhled. Výše zmíněná sluchátka patří k nejlepším modelům, které v současnosti najdete na trhu, a to díky jejich skvělým parametrům. Výběr záleží jen na vás!
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

349

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

215

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

147

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

147

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

132

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

123

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Hromadné stahování souborů

121

Freeware

KMPlayer 4.2.2.48

Multimediální přehrávač

121

Freeware

WinZIP 25

Práce s archivy

120

Trial

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes

119

Freeware

další programy »


logo

11447 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 20 hodinami

TOPlist