TOP 5: Nejlepších bezdrátových sluchátek 2022 přes hlavu (TEST)

26.5.2022 15:13  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Počítače a hardware

Trh je zaplaven množstvím produktů bezdrátových sluchátek, které se liší v mnoha parametrech. Problém je zjistit, které z nich jsou ty správné pro vás, jelikož před koupí je nelze otestovat.

Abychom vám pomohli, přinášíme vám seznam těch nejlépe hodnocených bezdrátových sluchátek, která v současnosti najdete na trhu. Zaměřujeme se na kvalitu zvuku, komfort, design, funkci, cenu a celkovou jednoduchost používání.

Nejlepší sluchátka přes hlavu

Nenápadnost a výsada bluetooth připojení byla v počátku jen součástí sluchátek do uší, dnes jí disponují také sluchátka přes hlavu. Ve srovnání se špunty jsou schopny lépe izolovat okolní zvuky a doslova vás uzavřou ve zvukové bublině, kterou se můžete nechat unášet na tónech vaší oblíbené skladby. Tvar náhlavních sluchátek nemusí každému vyhovovat, avšak při nošení jsou velmi pohodlné, ačkoli jsou méně kompaktních rozměrů. Můžete je používat i při sportování, přičemž neztratíte přehled o dění ve vašem okolí, jelikož stále máte přehled o okolních ruších. Vybrali jsme seznam 5 nejlepších sluchátek na uši, ze kterých si můžete vybrat svého favorita. Pojďme na to!

1. SONY HI-RES WH-1000XM4 - bezdrátová sluchátka přes hlavu

Společnost Sony přichází se sluchátky, která si vás získají svými schopnostmi. Dokonale potlačují okolní zvuk, proto mohou být ideálním společníkem ve městě nebo v jízdě tramvají. Klidně si jich můžete víc do města k elegantnímu outfitu, zatímco budete poslouchat oblíbené tóny vaší hudby. Luxusní design sluchátek vám dovolí kombinovat je klidně is elegantním oblečením. Ovládají se pomocí dotykových ploch na náušnicích a vyznačují se řadou inteligentních funkcí. Sluchátka najdeme ve třech barevných provedeních - klasická černá, stříbrno-šedá a modrá barva. Cena sluchátek je vyšší, ale adekvátní k funkcím, které vám sluchátka poskytují. Výdrž baterie je až 38 hodin.

2. APPLE AIRPODS MAX BLANKYTNE - bezdrátová sluchátka přes hlavu

První náhlavní sluchátka od společnosti Apple, která vás potěší skvělými schopnostmi při přehrávání zvuků. Luxusního vzhledu sluchátek je dosaženo díky nerezové oceli, hliníku a síťoviny. Najdeme je v různých barevných provedeních, přičemž nechybí ani oblíbená zelená, modrá či růžová barva.Cena za sluchátka je vysoká, proto produkt nemusí sedět každému, ale pokud si dáte záležet na Apple produktech, pak si je zamilujete. Design sluchátek je velmi moderní. Součástí ovládání je digitální korunka, která vám umožňuje upravovat hlasitost, přeskakovat skladby nebo přijímat hovory. Sluchátka aktivně potlačují hluky okolí a vydrží přibližně 28 hodin.

3. BOSE NOISE CANCELLING HEADPHONES 700 - bezdrátová sluchátka přes hlavu

Pokud máte rádi současnou hudbu, pak je daný produkt pro vás ideální. Výrazné basy potěší nadšence aktuální hudby. Produkt nezaostává ani moderním designem a kvalitním provedením, úžasně tlumí ruchy okolí při zapnuté hudbě neuslyšíte téměř nic. Sluchátka jsou při nošení komfortní, avšak nejsou zcela vhodná pro sportování. Mobilní aplikace Bose Music vám umožňuje ovládat sluchátka prostřednictvím vašeho mobilního telefonu.


4. JABRA ELITE 45h - bezdrátová sluchátka přes hlavu

Kvalitní sluchátka v krásném elegantním provedení ve zlato-béžové, černé, titanovo-černé a modré barvě. Uživatelsky jsou hodnoceny velmi dobře, je to zejména díky jejich skvělé schopnosti přehrávání zvuku, efektivní výdrži baterie, která je až 45 hodin. Na uších jsou velmi pohodlné a netlačí i při dlouhodobém nošení. Překvapí vás také cenou, která je v porovnání s výše zmíněnými sluchátky mnohem přívětivější.

5. TECHNICS EAH-A800E-S - bezdrátová sluchátka přes hlavu

Na poslední příčku jsme umístili bezdrátová sluchátka Technic, která ovlivňují množství pozitiv. Vynikají propracovaným designem, špičkovým zvukem a speciálními vlastnostmi, jako například schopnost potlačovat externí hluk. Attention Mode, kdy můžete poslouchat okolní zvuky i bez toho, aniž byste museli sluchátka sundávat. Potěší vás také vysoce výkonným mikrofonem a výdrží baterie, která je až 50 hodin.

Závěr

Na základě detailních popisů, věříme, že se vám podařilo vybrat sluchátka, která splní všechna vaše přání a očekávání, případně si si rozšířili přehled o tom, jaké produkty jsou v současnosti nejžádanějšími na trhu.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

349

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

215

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

147

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

147

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

132

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

123

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Hromadné stahování souborů

121

Freeware

KMPlayer 4.2.2.48

Multimediální přehrávač

121

Freeware

WinZIP 25

Práce s archivy

120

Trial

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes

119

Freeware

další programy »


logo

11447 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 20 hodinami

TOPlist