IKEA PLÁNOVAČ: Jak jednoduše na návrh pokoje, kuchyně či koupelny?

16.2.2022 15:24  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Software

Naplánujte si vysněný domov, kuchyni, koupelnu či pracovnu přesně podle vašich představ. Upravujte styly, barvy, velikosti a vytvořte si prostor na míru pomocí intuitivního nástroje pro plánování IKEA, který vás provede světem designérů.

Ikea plánovač je program, ve kterém jste schopni navrhnout a přizpůsobit svůj interiér podle sebe. Pomocí ikea plánovače pokojů můžete upravovat vaši kuchyň, koupelnu či ložnici. Pokud jste fanouškem ikea nábytku, tento program bude pro vás zajímavým řešením – přehrnovat se nábytkem, který nabízejí budete moci pomocí online rozlišení.

Existují více verze Ikea plánovači podle toho, jaký typ nábytku upravujete - ikea plánovač kuchyně, ložnice, kanceláře, obývacího pokoje, pokojů a skříně. Ikea plánovač je kompatibilní s počítačovým systémem Windows. Program umožňuje upravit design místností, vybrat nábytek ze seznamu dostupných produktů a dovoluje prohlédnout si 3D náhled na prostory. Systém je relativně nenáročný na používání, pomocí několika kroků, které se zobrazují v podobě ikonek, si hravě vyklikáte svůj interiér. Program je specifickým 3D plánovačem pokojů přizpůsobený pro úpravu pokojů a zahrnuje:

 • ikea návrh pokojů
 • ikea plánovač kuchyně
 • ikea plánovač koupelny
 • ikea plánovač ložnice

Jak lze použít IKEA online plánovač?

1. Návrh místnosti

Pomocí tohoto konkrétního plánovače IKEA si nejprve definujete základní parametry pokoje - výšku, délku a šířku. Systém vám následně nabídne několik možností, jak umístit stěny navzájem kolmo. Následně si vyberete základní prvky jako dveře, okna, dělící stěny a podobně. Rozměry pokojů můžete v plánovači IKEA upravovat.

2. nábytek

Plánovač interiéru vám pomůže zařídit pokoje, což je jeho prioritní funkcí. Tato část patří přirozeně k těm nejzávažnějším. Vyberete si nábytek a jednoduše jej přizpůsobíte pokoji pomocí základních nastavení, jako je například otáčení. Při ikea plánovači kuchyně můžete přidávat také spotřebiče. Systém je nastaven tak, že je schopen vás upozornit na různé aspekty, pokud spolu jisté prvky nesedí nebo by si vzájemně překážely – například vodovodní baterie před oknem. Nezapomeňte uložit práci předtím, než odejdete nebo se vrátíte k jinému bodu.


3. 3D zobrazení

Moderní a efektivní je 3D zobrazení prostor, které vám 3D plánovač od Ikey umožňuje. Nabízí vám 3D vizualizace kuchyně online, přičemž vám poskytuje představu o tom, jak bude vaše příští kuchyně vypadat.

4. Seznam produktů

Ikea plánovač pokojů vám poskytuje kompletní seznam nábytku a ostatního příslušenství, které daný obchodní řetězec poskytuje. Zachází do nejmenších podrobností - čísla produktů, ceny, popisů a podobně. Nicméně je důležité dodat, že zde nenajdete žádné produkty od jiných značek.

Výhody a nevýhody plánovače IKEA:

  PLUS:
 • obsahuje velké množství ikea produktů
 • pomůže vám zařídit bydlení
  MINUS:
 • zaměřen pouze na ikea produkty
 • zaměřen spíše na zařizování než na úpravu interiéru

Proč použít plánovač IKEA?

Představili jsme vám ideální program pro milovníky ikea nábytku, který vám pomůže vytvořit si vysněný interiér. IKEA 3D plánovač je bezplatný. Pomůže vám navrhnout jednotlivé místnosti v domě – kuchyni, koupelnu a ostatní místnosti v interiéru. V katalogu aplikace naleznete množství produktů, které tato značka nabízí. Za relativně nízké ceny si můžete pořídit velké množství nábytku.

Plánovač IKEA Home Planner je velmi inovativní nástroj při navrhování interiéru a nabízí vám možnost, jak se stát vlastním designérem. Umožňuje vám navrhnout jednotlivé místnosti a přizpůsobit je svým potřebám a představám. Tento plánovač interiéru vám umožňuje vybrat si nábytek a dekorační předměty, kteří vás nejvíce ohromí z rozsáhlého katalogu produktů a kombinovat je, dokud nenajdete shodu se svojí představou. Kromě hlavních předmětů můžete upravovat také detaily, jako jsou barvy, vzory a velikosti. Program IKEA plánovač vám pomůže vizualizovat vaše představy. Nezapomeňte svůj design uložit, abyste jej mohli zpětně nalézt.

Jak funguje plánovač pokojů IKEA?

Testujte různé styly, dokud nebudete s výsledkem plně spokojeni. Pomocí programu si můžete vytvořit ideální kuchyni - zkoušet mohou styly, barvy a provedení. Dokonce můžete poslat seznam produktů do místního obchodního domu IKEA a zakoupit si vše, co potřebujete k renovaci bydlení.

Pokud nechcete pracovat pouze výhradně s ikea produkty, samozřejmě existuje několik odlišných programů přizpůsobených na design interiéru, které si můžete prohlédnout zde

.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

215

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

179

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

155

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

137

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

112

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

106

Trial

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

104

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

104

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

78

Freeware

uTorrent 3.5.5

Torrent klient na stahování souborů

73

Freeware

další programy »


logo

11453 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 11 dny

TOPlist