TOP 5 nejlepších farmářských her!

30.5.2022 8:52  | 
Sosej.cz

Kategorie: Software

Farmářské hry vždy přilákají spoustu fanoušků, kteří touží okusit život na farmě. Jelikož je těchto her mnoho, přinášíme vám výběr těch nejlepších, které byste měli vyzkoušet.

Možná jste někdy přemýšleli, jaké by to bylo mít vlastní farmu. Chovat dobytek, pěstovat ve velkém obiloviny nebo zeleninu, případně ovoce, a následně s tím obchodovat. Všechny farmářské hry na počítač, mobil nebo hry dostupné na internetové stránce mají za cíl vtáhnout hráče do života na farmě. I když jde většinou o typ her, které slouží k odpočinku, téměř všichni fanoušci simulátorů, her, které odrážejí reálný život, už někdy vyzkoušeli hru s farmářským motivem.

1. FARMING SIMULATOR

Nejúspěšnější farmářskou hrou je dlouhodobě série Farming Simulator. Nejnovější díl byl vydán právě v roce 2022. Ve hře zažijete širokou škálu zemědělských činností, jako jsou pěstování, chov zvířat nebo lesnictví. Následně budete moci obchodovat s vaším vyprodukovaným zbožím nebo i zvířaty. Pro rychlejší zisk financí můžete plnit zakázky. Například, když někomu posekáte nebo pohnojíte pole. Vývojáři se dlouhodobě snaží, aby hra byla co nejvíce realistická, proto ve hře budete moci řídit stroje, traktory, kombajny od těch největších skutečných výrobců. V nejnovější verzi si budete muset poradit i se změnou ročních období, která samozřejmě mají vliv na produkci na poli. Nejlepší hra s zemědělským zaměřením vás vtáhne do skutečného života farmáře i kvůli pohledu z první osoby, který nabízí. Samozřejmě si ho umíte kdykoli změnit na pohled třetí osoby. Tvůrci přidávají do hry i multiplayer, takže vaši příští farmu můžete budovat spolu s vašimi kamarády. Další výhodou je nepřestávající tvorba takzvaných DLC a módů, tedy jistých rozšíření, která vám umožní mít vylepšené stroje od různých výrobců, a tak si můžete hru naplno užít. Hra Farming Simulator neobsahuje žádný příběh. Na začátku si vytvoříte vlastní postavičku – farmáře a následně začnete hrát. Pokud jste začátečník je pro vás přichystán i tutoriál, který vás hrou provede. Hra je dostupná téměř na všechna zařízení (PC, Mac, XBOX, PS, Nintendo). V roce 2020 vývojáři vytvořil také mobilní verzi série Farming Simulator (Android, iOS).

2. STARDEW VALLEY

Stardew Valley je další hrou zprostřed farmy. Pokud jste fanouškem starší grafiky, zaručeně si přijdete na své. Hra je totiž ve 2D pohledu, který je typický právě pro starší hry. Přesto je graficky kvalitně zpracována. Tvůrce hry vám nabízí přijít do kontaktu s obrovskými možnostmi v oblasti farmaření, lesnictví, hornictví nebo sociálního života. V této hře se hráči meze nekladou. Můžete dělat, kdy chcete a co právě chcete. Důkazem toho je i možnost pomáhat obyvatelům městečka odhalovat záhady, případně se možná s nějakým obyvatelem spřátelíte natolik, že s ním vytvoříte svou novou rodinu. Samozřejmě za vším je potřebný jistý progres. Hra Stardew Valley je specifická v tom, že budete nuceni i bojovat proti různým příšerám, které žijí hluboko pod zemí. Ovšem když to zvládnete, čekají na vás bohaté odměny. Hra je dostupná na všechny herní platformy (PC, Mac, XBOX, PS, Nintendo). Stejně tak pro všechny operační systémy (Windows, MacOS, Linux). Pro vášnivé fanoušky, kteří chtějí mít svoji farmu vždy u sebe, je dostupná i mobilní verze Stardew Valley.

3. FARMER LIFE

Hra Farmer Life vás pro změnu vevede do života farmáře z pohledu první osoby. Budete muset dbát na to, jestli nemáte žízeň nebo hlad, a zda máte dostatek energie. To vše bude zohledněno i při vašich aktivitách. Také budete nuceni provádět klasické farmářské každodenní činnosti, jako jsou krmení dobytka, čištění kopyt, kácení dřeva nebo oprava traktoru. Stejně jako u Farming Simulator i zde si budete muset poradit s ročním obdobím a udržet farmáře při životě, aby vám například nezamrzl. Vaše vypěstované nebo vyrobené produkty budete moci následně prodávat na místním trhu, na který se musíte dostat sami. Každý pracovník na trhu má také různé požadavky, které musíte splnit, abyste obdrželi finanční odměnu. Dávejte pozor i na místního pijáka, který vyhledává konflikt vždy, když je se mu přirazíte do cesty. Budete moci prozkoumávat mapu, kde na vás čekají různé nástrahy v podobě zvířat nebo min. Menší nevýhodou pro některé fanoušky farmářských her může být fakt, že tato hra je dostupná pouze pro operační systém Windows.


4. FARMER'S DYNASTY

Farmer's Dynasty nabízí hráčům zcela nový zážitek. Spojení RPG a simulátoru přináší fanouškům nové farmářské zkušenosti. Ve hře si budete moci opravit a zrenovovat svou farmu, kterou jste, jak známo v těchto hrách, zdědili po dědečkovi. Následně budete moci začít farmařit. Dávejte si však pozor na váš hlad a energii. Můžete interagovat s rozsáhlým otevřeným světem, proto buďte otevření novým známostem, protože se vám to v konečném důsledku vyplatí. Za pomoc můžete dostat například polorozpadlý traktor nebo zrezivělý kombajn. Život na farmě si budete moci ozvláštnit tím, že si najdete svého partnera a možná s ním začnete budovat i vaši rodinu. Stejně jako u výše uváděných her i ve Farmer's Dynasty můžete vaše vypěstované nebo vyrobené produkty prodávat. Celou hru si vychutnáváte z pohledu první osoby, ale na vaši farmu se můžete podívat prostřednictvím dronu z ptačí perspektivy. Také si budete moci kupovat i nové, modernější stroje a traktory. Ve hře budete muset plnit různé úkoly, ať už náročnější nebo méně náročné. Farmářská hra Farmer's Dynasty je dostupná pro počítače s operačním systémem Windows a pro herní konzole XBOX, Playstation a Nintendo.

5. GOODGAME BIG FARM

Goodgame Big Farm je online farmářská hra od společnosti Goodgame. I když se společnost proslavila hrou Goodgame Emipre, není třeba zapomínat ani na jejich farmářskou hru, která svým hráčům dokáže toho hodně nabídnout. Ve hře budete muset sázet a sbírat plodiny, chovat dobytek a následně to vše prodávat na trhu. Hra tak prověří nejen vaše farmářské a strategické schopnosti, ale i ty obchodní. Vaši farmu si budete postupně vylepšovat a rozšiřovat. K dosažení té největší farmy vám pomůže 45 různých budov a vylepšení a několik krásných dekorací, kterými si můžete vaši farmu zvelebit. Výhodou této hry je, že je dostupná na webovém portálu, a proto nevyžaduje žádnou instalaci. Jednoduše se zaregistrujete a svoji farmu můžete začít postupně budovat. Do herního světa přicházejí neustále nové farmářské hry. To je znak toho, že virtuální pěstování a péče o dobytek nikdy neutichá. Na webových portálech s hrami (www.superhry.cz) naleznete pod žánrem strategie samotnou kategorii farmářské hry, kde si můžete vyzkoušet na jednoduchých hrách vaše zemědělské schopnosti. Pro hráče, kteří rádi hrají hry na mobilních zařízeních je připravena také obrovská nabídka s farmářskými hrami, které si můžete stáhnout. Dokonce mobilní verze her, které jsme uvedli v článku. Pokud však jste náročnější hráč a sledujete grafiku, textury, zvuky, dialogy a vše, co patří k dokonalé hře, doporučujeme si vybrat z naší nabídky, kterou jsme pro vás vybrali.
SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelů - 3D návrh interiéru

207

Freeware

WhatsApp

Chatovací aplikace do mobilu

189

Freeware

Cain & Abel 4.9.56

Obnova zapomenutých hesel.

169

Freeware

Seznam filmů 1706080

Tvorba databáze - zhlédnuté filmy

167

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

156

Freeware

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

133

Trial

Nokia Suite 3.8

Synchronizace PC a mobilního telefonu

131

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volání a chatování přes internet

125

Freeware

Recepty doma 4.43

Elektronická kuchařka plná receptů.

117

Freeware

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

112

Demo

další programy »


Nové programy

OPTIMIK 3.51

Tvorba plánu řezání

Demo

0 kB

Tuning Car Studio 1.0

Tuning automobilů

Freeware

0 kB

PixWords (slovenský) 1.90

Slovní hra s křížovkami do mobilních telefonů

Freeware

0 kB

My Horse and Me 1.0

Simulátor ježdění na koni (PC hra)

Demo

0 kB

Real Guitar Free

Hra na kytaru - simulátor (aplikace)

Freeware

0 kB

Design Home: Lifestyle Game 1.96.091

Interiérový designér (mobilní hra)

Demo

0 kB

Farm Heroes Saga 6.13.1

Mobilná hra s farmárskou tematikou

Demo

0 kB

FocusWriter 1.8.4 64-bit

Jednoduchý minimalistický textový editor

Freeware

0 kB

Google Lens

Rozpoznávání objektů a překlad textu

Freeware

0 kB

Edraw Mind Map 7.3

Tvorba myšlenkových map

Freeware

0 kB

Rusko - český slovník 2.8.9.2

Offline slovník do mobilního telefonu

Shareware

0 kB

Microsoft SwiftKey Keyboard 9.10.10.5

Snadné a rychlé psaní na mobilu (aplikace)

Freeware

0 kB

Taxi Sim 2022 Evolution 1.3.3

Taxi simulátor do mobilu (hra)

Freeware

0 kB

PixWords 2.60

Slovní hra do mobilu

Freeware

0 kB

EasePaint Watermark Remover 1.0

Odstranění nevhodných objektů z fotky/videa

Freeware

0 kB

Zesilovač zvuku 5.2.2

Zvýšení hlasitosti telefonu (aplikace)

Freeware

0 kB

Graph Paper Maker 3.0.1

Program pro tvorbu milimetrového papíru

Demo

0 kB

About You do mobilu 6.71.0

Online nákupní aplikace

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Life360: Najít rodinu a přátelé 23.8.0

Aplikace pro sdílení polohy

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Python 3.10.2

Výkonný programovací jazyk.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizace PC a mobilního telefonu

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikace Google mapy pro Android

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test výkonu PC - graficky náročné hry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Hledání duplicitních či podobných souborů

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Úprava / Vylepšení selfie fotky

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Rychlý internetový prohlížeč

Freeware

84,6 MB

Spotify

Poslouchat hudbu online

Ad-supported

0 kB

Stocard

Aplikace pro věrnostní karty

Freeware

0 kB

Norton Security 20.2.0.19

Profesionální antivir - ochrana zařízení

Trial

0 kB

BitLord 2.4.6-355

Stahování a streamování torrentů

Freeware

0 kB

Waze 4.86.0.6

Nejlepší navigace do mobilu

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

Freeware

0 kB

VariCAD Viewer 2022-2.0

Prohlížení, tisk a konverze CAD souborů

Freeware

0 kB

VariCAD 2022-2.0

CAD systém pro strojní inženýrství

Trial

0 kB

Seznam filmů 1706080

Tvorba databáze - zhlédnuté filmy

Freeware

0 kB

NoRec Extra 4.1.0.9

Normování jídel

Shareware

0 kB

Adobe Photoshop CS5 12.0.4

Editor obrázků a fotek

Trial

0 kB

Safari 5.1.7

Webový prohlížeč od Apple

Freeware

0 kB

Recepty 3.73

Kniha receptů.

Freeware

822 kB

další aktualizace »

logo

11546 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 10 dny

Reklama | Kontakty |

TOPlist