TOP 5 nejlepších farmářských her!

30.5.2022 8:52  | 
Sosej.cz

Kategorie: Software

Farmářské hry vždy přilákají spoustu fanoušků, kteří touží okusit život na farmě. Jelikož je těchto her mnoho, přinášíme vám výběr těch nejlepších, které byste měli vyzkoušet.

Možná jste někdy přemýšleli, jaké by to bylo mít vlastní farmu. Chovat dobytek, pěstovat ve velkém obiloviny nebo zeleninu, případně ovoce, a následně s tím obchodovat. Všechny farmářské hry na počítač, mobil nebo hry dostupné na internetové stránce mají za cíl vtáhnout hráče do života na farmě. I když jde většinou o typ her, které slouží k odpočinku, téměř všichni fanoušci simulátorů, her, které odrážejí reálný život, už někdy vyzkoušeli hru s farmářským motivem.

1. FARMING SIMULATOR

Nejúspěšnější farmářskou hrou je dlouhodobě série Farming Simulator. Nejnovější díl byl vydán právě v roce 2022. Ve hře zažijete širokou škálu zemědělských činností, jako jsou pěstování, chov zvířat nebo lesnictví. Následně budete moci obchodovat s vaším vyprodukovaným zbožím nebo i zvířaty. Pro rychlejší zisk financí můžete plnit zakázky. Například, když někomu posekáte nebo pohnojíte pole. Vývojáři se dlouhodobě snaží, aby hra byla co nejvíce realistická, proto ve hře budete moci řídit stroje, traktory, kombajny od těch největších skutečných výrobců. V nejnovější verzi si budete muset poradit i se změnou ročních období, která samozřejmě mají vliv na produkci na poli. Nejlepší hra s zemědělským zaměřením vás vtáhne do skutečného života farmáře i kvůli pohledu z první osoby, který nabízí. Samozřejmě si ho umíte kdykoli změnit na pohled třetí osoby. Tvůrci přidávají do hry i multiplayer, takže vaši příští farmu můžete budovat spolu s vašimi kamarády. Další výhodou je nepřestávající tvorba takzvaných DLC a módů, tedy jistých rozšíření, která vám umožní mít vylepšené stroje od různých výrobců, a tak si můžete hru naplno užít. Hra Farming Simulator neobsahuje žádný příběh. Na začátku si vytvoříte vlastní postavičku – farmáře a následně začnete hrát. Pokud jste začátečník je pro vás přichystán i tutoriál, který vás hrou provede. Hra je dostupná téměř na všechna zařízení (PC, Mac, XBOX, PS, Nintendo). V roce 2020 vývojáři vytvořil také mobilní verzi série Farming Simulator (Android, iOS).

2. STARDEW VALLEY

Stardew Valley je další hrou zprostřed farmy. Pokud jste fanouškem starší grafiky, zaručeně si přijdete na své. Hra je totiž ve 2D pohledu, který je typický právě pro starší hry. Přesto je graficky kvalitně zpracována. Tvůrce hry vám nabízí přijít do kontaktu s obrovskými možnostmi v oblasti farmaření, lesnictví, hornictví nebo sociálního života. V této hře se hráči meze nekladou. Můžete dělat, kdy chcete a co právě chcete. Důkazem toho je i možnost pomáhat obyvatelům městečka odhalovat záhady, případně se možná s nějakým obyvatelem spřátelíte natolik, že s ním vytvoříte svou novou rodinu. Samozřejmě za vším je potřebný jistý progres. Hra Stardew Valley je specifická v tom, že budete nuceni i bojovat proti různým příšerám, které žijí hluboko pod zemí. Ovšem když to zvládnete, čekají na vás bohaté odměny. Hra je dostupná na všechny herní platformy (PC, Mac, XBOX, PS, Nintendo). Stejně tak pro všechny operační systémy (Windows, MacOS, Linux). Pro vášnivé fanoušky, kteří chtějí mít svoji farmu vždy u sebe, je dostupná i mobilní verze Stardew Valley.

3. FARMER LIFE

Hra Farmer Life vás pro změnu vevede do života farmáře z pohledu první osoby. Budete muset dbát na to, jestli nemáte žízeň nebo hlad, a zda máte dostatek energie. To vše bude zohledněno i při vašich aktivitách. Také budete nuceni provádět klasické farmářské každodenní činnosti, jako jsou krmení dobytka, čištění kopyt, kácení dřeva nebo oprava traktoru. Stejně jako u Farming Simulator i zde si budete muset poradit s ročním obdobím a udržet farmáře při životě, aby vám například nezamrzl. Vaše vypěstované nebo vyrobené produkty budete moci následně prodávat na místním trhu, na který se musíte dostat sami. Každý pracovník na trhu má také různé požadavky, které musíte splnit, abyste obdrželi finanční odměnu. Dávejte pozor i na místního pijáka, který vyhledává konflikt vždy, když je se mu přirazíte do cesty. Budete moci prozkoumávat mapu, kde na vás čekají různé nástrahy v podobě zvířat nebo min. Menší nevýhodou pro některé fanoušky farmářských her může být fakt, že tato hra je dostupná pouze pro operační systém Windows.


4. FARMER'S DYNASTY

Farmer's Dynasty nabízí hráčům zcela nový zážitek. Spojení RPG a simulátoru přináší fanouškům nové farmářské zkušenosti. Ve hře si budete moci opravit a zrenovovat svou farmu, kterou jste, jak známo v těchto hrách, zdědili po dědečkovi. Následně budete moci začít farmařit. Dávejte si však pozor na váš hlad a energii. Můžete interagovat s rozsáhlým otevřeným světem, proto buďte otevření novým známostem, protože se vám to v konečném důsledku vyplatí. Za pomoc můžete dostat například polorozpadlý traktor nebo zrezivělý kombajn. Život na farmě si budete moci ozvláštnit tím, že si najdete svého partnera a možná s ním začnete budovat i vaši rodinu. Stejně jako u výše uváděných her i ve Farmer's Dynasty můžete vaše vypěstované nebo vyrobené produkty prodávat. Celou hru si vychutnáváte z pohledu první osoby, ale na vaši farmu se můžete podívat prostřednictvím dronu z ptačí perspektivy. Také si budete moci kupovat i nové, modernější stroje a traktory. Ve hře budete muset plnit různé úkoly, ať už náročnější nebo méně náročné. Farmářská hra Farmer's Dynasty je dostupná pro počítače s operačním systémem Windows a pro herní konzole XBOX, Playstation a Nintendo.

5. GOODGAME BIG FARM

Goodgame Big Farm je online farmářská hra od společnosti Goodgame. I když se společnost proslavila hrou Goodgame Emipre, není třeba zapomínat ani na jejich farmářskou hru, která svým hráčům dokáže toho hodně nabídnout. Ve hře budete muset sázet a sbírat plodiny, chovat dobytek a následně to vše prodávat na trhu. Hra tak prověří nejen vaše farmářské a strategické schopnosti, ale i ty obchodní. Vaši farmu si budete postupně vylepšovat a rozšiřovat. K dosažení té největší farmy vám pomůže 45 různých budov a vylepšení a několik krásných dekorací, kterými si můžete vaši farmu zvelebit. Výhodou této hry je, že je dostupná na webovém portálu, a proto nevyžaduje žádnou instalaci. Jednoduše se zaregistrujete a svoji farmu můžete začít postupně budovat. Do herního světa přicházejí neustále nové farmářské hry. To je znak toho, že virtuální pěstování a péče o dobytek nikdy neutichá. Na webových portálech s hrami (www.superhry.cz) naleznete pod žánrem strategie samotnou kategorii farmářské hry, kde si můžete vyzkoušet na jednoduchých hrách vaše zemědělské schopnosti. Pro hráče, kteří rádi hrají hry na mobilních zařízeních je připravena také obrovská nabídka s farmářskými hrami, které si můžete stáhnout. Dokonce mobilní verze her, které jsme uvedli v článku. Pokud však jste náročnější hráč a sledujete grafiku, textury, zvuky, dialogy a vše, co patří k dokonalé hře, doporučujeme si vybrat z naší nabídky, kterou jsme pro vás vybrali.
Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

349

Freeware

VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

215

Freeware

Format Factory 5.6.5.0

Převod multimediálních souborů

147

Freeware

Total Commander 10.0

Souborový manažer (správa souborů)

147

Shareware

TeamViewer 15.17.7

Vzdálené ovládání PC a přístup

132

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulování virtuálních mechanik

123

Freeware

FreeRapid Downloader 0.9u4

Hromadné stahování souborů

121

Freeware

KMPlayer 4.2.2.48

Multimediální přehrávač

121

Freeware

WinZIP 25

Práce s archivy

120

Trial

iTunes 12.3.2

Kupování hudby a filmů na iTunes

119

Freeware

další programy »


logo

11447 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 20 hodinami

TOPlist