4 nejlepší rozšíření pro Chrome, které doporučujeme!

24.11.2022 6:36  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Software

Chrome je sám o sobě výkonným prohlížečem, ale instalací rozšíření jej můžete ještě vylepšit. Existuje tisíce rozšíření, které vám pomohou s produktivitou, gramatikou, ochranou obsahu, sledováním důležitých meetingů či omezením rozptýlení. Nicméně, s tolika možnostmi, které jsou aktuálně dostupné na trhu, může být náročné a matoucí vybrat si, které by byly vás užitečné.

Abychom vám to usnadnili, rozhodli jsme se vybrat 4 nejlepší rozšíření pro Chrome, která instalaci byste měli zvážit.

Fakt! Většina rozšíření Google Chrome tvoří aplikace zaměřené na produktivitu, zábavu a fotky. Vývojářské nástroje zaměřené na komunikační a sociální dovednosti tvoří menší část doplňků Google Chrome.

1. MOMENTUM

Momentum je rozšíření, které si oblíbíte. Jde spíše o estetické rozšíření s praktickými funkcemi, které činí pouhé otevření prohlížeče záživnějším, ale zároveň vás dokáže inspirovat. Je to osobní přístrojový panel, který je navržen tak, aby eliminoval rozptýlení a poskytl inspiraci, soustředění a produktivitu.

Pokaždé, když otevřete novou kartu na Google Grome, uvidíte inspirativní připomínku toho, čeho chcete dosáhnout. Momentum k vašim novým kartám přidává i osobní informační panel s úkoly, počasím, inspirací, citáty a také krátkou kolonkou, kde si můžete napsat své zaměření pro aktuální den. Navíc vás přivítá pozdrav s vaším jménem.


Po splnění úkolu můžete zaškrtnout políčko vedle odpovědi a můžete si přidat další. Je to krásná funkce, která vám pomáhá udržet soustředění, aniž by vás zahltila.

Momentum je ideální pro lidi, kteří si rádi označují cíle, ale nemají čas vést si diář nebo seznam úkolů. I když nepoužíváte nástroje ke zvýšení produktivity, je to skvělý způsob, jak vylepšit své karty, neboť vaši obrazovku bude každý den zdobit jiný obrázek přírodní scenérie.

2. KALENDÁŘ GOOGLE

Praktické rozšíření, které je vhodné pro každého, kdo potřebuje být více organizovanější. Prostřednictvím Kalendáře si můžete naplánovat jednotlivé akce, sledovat události, a také sdílet jednotlivé eventy s kolegy, přáteli a rodinou.

Ideální nástroj pro lidi, kteří mají řadu schůzek a schůzek, které si potřebují detailně naplánovat. Uživatelé mohou snadno a přehledně sledovat jednotlivé události, přičemž si mohou být jisti, že na žádné z nich nezapomenou, protože jim jejich kalendář připomene.

Google Kalendář vám umožňuje nastavit si připomínky a přehledně se orientovat nejen v týdnu, ale v celém roce. Je to také jeden z nejlepších nástrojů online kalendáře, který je dostupný na trhu. Práce s ním je jednoduchá a intuitivní, uživatelé si rychle osvojí celou řadu funkcí, které nabízí. Zároveň je důležité dodat, že tento typ rozšíření je plně bezplatný.

3. LASTPASS

Šikovný pomocník pro jednotlivce i firmy, který je přizpůsoben pro správu vašich osobních hesel, by jednoznačně neměl chybět ve vašem rozšíření Chrome. Dokáže zpracovat širokou databázi hesel bez omezení. Je to jistá forma nezábudníka, aby se vám více nestalo, že si nebudete umět vzpomenout na důležité přihlašovací údaje.

LastPass je manažer pro správu hesel, který automaticky vyplní hesla pro všechny účty, které uložíte pomocí tohoto rozšíření. Při nainstalování si musíte zapamatovat pouze jedno heslo, a tím je vaše heslo do LastPass. Tento pohodlný nástroj vám ušetří čas, bolesti hlavy, zbytečnou změnu hesel a také zvýší bezpečnost vašich osobních údajů. Obsahuje všechny potřebné nástroje, aby udržel vaše hesla v bezpečí. LastPass je skvělý správce hesel, který může konkurovat jiným špičkovým správcem hesel na trhu.

4. PŘEKLÁDAČ GOOGLE

Potřebujete pomoci s překladem cizích slovíček či krkolomných frází? Jedním z dostupných rozšíření Google prohlížeče je Google Translate. Tento nástroj poskytuje stejné služby, jako klasický překladač, ale je o něco praktičtějším. Pokud vás nebaví neustále otevírat novou kartu při překládání textů a zadávání adresy, pak je tento nástroj pro vás jistě užitečný.

Jak funguje? Stačí, když zkopírujete text nebo zvýrazníte nějaký text, přičemž klepnete pravým tlačítkem myši na ikonu Přeložit a překlad se okamžitě zobrazí.

Bonus na závěr:

Správce rozšíření - Extensions Manager. Abyste měli všechna stažená rozšíření pohromadě, určitě se vám sejde nástroj Správce rozšíření, který spojí všechna vaše rozšíření Chrome v jeden celek. Pomůže vám uspořádat všechna rozšíření tak, abyste se vyhnuli tomu, že vám doslova zaberou polovinu obrazovky. Ve Správci naleznete všechna vaše aktuální rozšíření, která máte stažena, a také vám umožňuje skrýt některé ikony, abyste měli více místa na obrazovce.

SHRNUTÍ

NaNejlepší rozšíření pro Chrome jsou ty, které vám poskytují to, co je pro vás důležité a nezbytné pro efektivní práci a organizaci povinností. Vybrali jsme 4 Google rozšíření, která se vám určitě hodí a jejich instalaci neprohloupíte.
VLC Media Player 3.0.11

Multimediální přehrávač

360

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volání a chatování přes internet

271

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Volně dostupný kancelářský balíček

251

Freeware

VariCAD 2022-2.0

CAD systém pro strojní inženýrství

201

Trial

CCleaner 5.72

Vyčistit a zrychlit PC

200

Freeware

Adobe Flash Player 32.0

Přehrávač (flash) - prohlížeč Firefox + Netscape

168

Freeware

WhatsApp

Chatovací aplikace do mobilu

164

Freeware

TESCO Clubcard - Aplikace 3.4.1

Moje Clubcard TESCO do mobilu

148

Freeware

Bakaláři 2020

Program pro školní administrativu

138

Demo

Microsoft Office 2016 CZ

Kancelářské programy (Office balík) - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

128

Trial

další programy »


Nové programy

Dopravní situace - silnice a dálnice aktuálně 1.5.8

Doprava na českých silnicích - aplikace

Freeware

0 kB

Wikipedia do mobilu

Encyklopedie do telefónu

Freeware

0 kB

Vánoční cukroví recepty 1.0

TOP recepty na vánoční cukroví

Freeware

0 kB

Můj Globus 1.9.3

Aplikace Můj Globus

Freeware

0 kB

BeReal 0.54.1

Sdílení fotografií s přáteli (aplikace)

Freeware

0 kB

Shell ClubSmart 4.9.1

Tankovací karta Shell

Freeware

0 kB

Zvuky přírody do mobilu 3.8.1(71)

Aplikace - zvuky ke stažení

Freeware

0 kB

Pumpdroid 20220303

Cena benzínu a nafty - aplikace

Freeware

0 kB

KB Klíč 3.2.0

Bezpečné přihlašování - internetové bankovnictví

Freeware

0 kB

Spider Solitaire 6.2.1.4035

Oblíbená karetní hra do mobilu

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Norton Security 20.2.0.19

Profesionální antivir - ochrana zařízení

Trial

0 kB

BitLord 2.4.6-355

Stahování a streamování torrentů

Freeware

0 kB

Waze 4.86.0.6

Nejlepší navigace do mobilu

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Mobilní aplikace pro chytré a levnější nakupování

Freeware

0 kB

VariCAD Viewer 2022-2.0

Prohlížení, tisk a konverze CAD souborů

Freeware

0 kB

VariCAD 2022-2.0

CAD systém pro strojní inženýrství

Trial

0 kB

Seznam filmů 1706080

Tvorba databáze - zhlédnuté filmy

Freeware

0 kB

NoRec Extra 4.1.0.9

Normování jídel

Shareware

0 kB

Adobe Photoshop CS5 12.0.4

Editor obrázků a fotek

Trial

0 kB

Safari 5.1.7

Webový prohlížeč od Apple

Freeware

0 kB

další aktualizace »

logo

11491 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 8 dny

TOPlist